Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

https://index.hu/sport/futball/2018/04/12/chiellini_megmutatta_amit_a_fel_vilag_gondol_a_realrol/

 

Bár adható volt a tizi, de azért tényleg nagy szerencséjük volt nem egyszer az utóbbi években

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

"Fuss gyönyörű helyeken!"

Futottam. Csak S távon (9,8 km) de így is bőven jólesett. Tavaly ugye hűvös volt, na most nem, de délelőtt még nem volt annyira meleg. 11:05-kor indultunk, háromszáz méter után föl a meredeken (itt jutott eszembe végre, hogy elindítsam a stopperemet - de legalább tudom, hogy ha menet közben találja meg a GPS a jelet, akkor a menetirányra merőlegesen tolódik el az általa vélt pozíció. Hozzáteszem, következetesen mért még ha az ösvényt nem is találta el amíg egy frissítőre meg nem álltam) utána szőlők között, erdőben, rozéfröccsös frissítőpontok mellett. Újabb szőlők, újabb frissítés, újabb erdők, egy szakaszon jólesően lefele, aztán jelképes emelkedő csak a változatosság kedvéért. (Meg mert arra vezet az út.) Néhányszáz méter azon az ösvényen ahol fölfele is jöttünk, még egy enyhe emelkedő, aztán "már csak gurulni kell" egy lejtőn és a halastavak mentén vízszintesen. Jó egy kilométer a célegyenes. Árnyék nem volt, drónos videózás igen. A végén kitörő bulihangulat, rozéfröccs, kicsit odébb egy kút, kiittam, vissza és újabb rozéfröccs. Idén versenypólót nem adtak (egy futósálat igen, a célzás egyértelmű: tessék télen is edzeni) úgyhogy maradtam a munkahelyi AGROkák pólóban, úgy vártam a frissítőzés (kút, rozéfröccs, alma+banán, rozéfröccs) sátrához közel a vonatot. Kétóránként jár, és az előző pont akkor ment el amikor a lejtőn gyorsultam a célegyenesre, úgyhogy volt idő magamhoz térni. (Rozéfröccs.) Délután kettőkor már nagyon meleg volt, a vonaton viszont kellemes volt az idő. Most regenerálódok egy kissé, aztán elkezdhetek az úszásra edzeni. 

Egyébként, a májam iránt aggódóknak: sportfröccsöt kaptunk, 1:4 az aránya, képtelenség berúgni tőle. A lényeg, hogy az az egyötöd az jóféle villányi Cabernet rozé legyen. Az volt.

Az útvonal meg idén is gyönyörű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Fuss gyönyörű helyeken!"

Futottam. Csak S távon (9,8 km) de így is bőven jólesett. Tavaly ugye hűvös volt, na most nem, de délelőtt még nem volt annyira meleg. 11:05-kor indultunk, háromszáz méter után föl a meredeken (itt jutott eszembe végre, hogy elindítsam a stopperemet - de legalább tudom, hogy ha menet közben találja meg a GPS a jelet, akkor a menetirányra merőlegesen tolódik el az általa vélt pozíció. Hozzáteszem, következetesen mért még ha az ösvényt nem is találta el amíg egy frissítőre meg nem álltam) utána szőlők között, erdőben, rozéfröccsös frissítőpontok mellett. Újabb szőlők, újabb frissítés, újabb erdők, egy szakaszon jólesően lefele, aztán jelképes emelkedő csak a változatosság kedvéért. (Meg mert arra vezet az út.) Néhányszáz méter azon az ösvényen ahol fölfele is jöttünk, még egy enyhe emelkedő, aztán "már csak gurulni kell" egy lejtőn és a halastavak mentén vízszintesen. Jó egy kilométer a célegyenes. Árnyék nem volt, drónos videózás igen. A végén kitörő bulihangulat, rozéfröccs, kicsit odébb egy kút, kiittam, vissza és újabb rozéfröccs. Idén versenypólót nem adtak (egy futósálat igen, a célzás egyértelmű: tessék télen is edzeni) úgyhogy maradtam a munkahelyi AGROkák pólóban, úgy vártam a frissítőzés (kút, rozéfröccs, alma+banán, rozéfröccs) sátrához közel a vonatot. Kétóránként jár, és az előző pont akkor ment el amikor a lejtőn gyorsultam a célegyenesre, úgyhogy volt idő magamhoz térni. (Rozéfröccs.) Délután kettőkor már nagyon meleg volt, a vonaton viszont kellemes volt az idő. Most regenerálódok egy kissé, aztán elkezdhetek az úszásra edzeni. 

Egyébként, a májam iránt aggódóknak: sportfröccsöt (lakófröccsöt) kaptunk, 1 bor :4 szóda az aránya, képtelenség berúgni tőle. A lényeg, hogy az az egyötöd az jóféle villányi Cabernet rozé legyen. Az volt.

Az útvonal meg idén is gyönyörű.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hétvégi OTP Bank Liga, ő akarom mondani......fidesz liga meccseit elnézve én ezzel a magyar labdakergetőzésnek nevezett fossal végleg leszámoltam. A végére Kálmán bácsi örökbecsűjét fűzném: a k*rva anyjukat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Fucsovics megnyerte a genfi ATP 250-es tornát. 1982 óta ez az első férfi egyéni ATP győzelmünk. Nagyon jó szezont fut eddig, hajrá tovább a szezon második felében is. Megverte Wawrinkát is (igaz ő sérülésből jött vissza, de akkor nagy skalp). Ezzel a győzelemmel 45. lesz a ranglistán jövő héten.:clap:

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A labdarúgással, illetve annak népszerűségével kapcsolatban mindig rengeteget agyalok, és kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is ebben a témában.

Nos, elsősorban az érdekel, hogy szerintetek miért pont a labdarúgás a legnépszerűbb sport a világon? Miért szeretik jobban és tartják izgalmasabbnak az emberek mondjuk a kézilabdánál, a vízilabdánál, a kosárlabdánál vagy bármelyik más csapatsportnál? Azért gondoltam, hogy itt ezt megvitatom, mert ha jól látom, az itteni többség is a focit preferálja minden más sportággal szemben.

Én személy szerint sokkal érdekesebbnek, izgalmasabbnak tartom a kézilabdát, a kosárlabdát vagy a vízilabdát, de még az amerikaifocit, rögbit is. Hogy miért? Mert fociban ha mondjuk 15-20 perccel a vége előtt 4-0-ra vezet az egyik csapat, akkor már elég egyértelmű szerintem, hogy ki fog nyerni. Míg mondjuk kézilabdában vagy kosárlabdában az utolsó percekben is fordíthat a vesztésre álló csapat igen nagy hátrányból. Kéziben például simán meg lehet fordítani a meccset -4-ről 15-20 perccel a vége előtt, kosárlabdáról nem is beszélve, mert ugye ott 2-3 pontot is érhet egy dobás. (Talán vízilabdáról meg rögbiről/amerikaifociról is elmondható ugyanez, de a kézi meg kosár jobb példa szerintem).

 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán mert a foci az, amivel a legtöbb ember legelőször személyes kapcsolatba is kerül. Értem ez alatt azt, hogy az az a sport, amit ténylegesen játszik is a legtöbb ember leghamarabb. Továbbá focizni a "grundon" is meg lehet tanulni olyan szinten, hogy azok a meccsek, amiket a haverokkal játszik az ember, kellőképp izgalmasak és küzdelmesek legyenek. Amikor összegyűlnek az utca legjobbjai, azok a meccsek hangulatban akár egy mini BL-döntőhöz is hasonlíthatnak. Így a profi futballistákkal is könnyebb azonosulni.

 

Ellentétben kosarazni/kézilabdázni szerintem sokkal nehezebb az utcán megtanulni (vízilabdáról, jégkorongról stb nem is beszélve), így távolabb érezheti magát ember az ember a profiktól

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Yoda József írta:

Ellentétben kosarazni/kézilabdázni szerintem sokkal nehezebb az utcán megtanulni (vízilabdáról, jégkorongról stb nem is beszélve), így távolabb érezheti magát ember az ember a profiktól

A kézi meg a kosár utcán való megtanulása nem kivitelezhetetlen, a vízilabda meg a jégkorong viszont totálisan az. A kézihez ugyanúgy csak egy kapu kell, mint a focihoz. A kosárlabdához ugyan kell palánk, de abból is van rengeteg a betonpályákon, főleg a nagyvárosokban. Azt azonban meg kell hagyni, a foci-kézi-kosár trióból a foci a legegyszerűbben elsajátítható. A másik két sportágnál némileg bonyolultak a szabályok (lépéseket, leütéseket mindkettőben nagyon szigorúan veszik).

 

Viszont az, hogy sokan űznek egy sportágat, még nem feltétlenül jelenteni azt, hogy sokan nézik is. Kiváló példa erre a floorball: úgy tudom, Magyarországon igen népszerű ez a labdajáték a diákok körében, ennek ellenére a médiában semmit nem hallani erről a sportról. (A tévében én még soha életemben nem láttam floorballmérkőzést.) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt mondanám, hogy a foci egyszerre egyszerű és nagyszerű. Nem kell hozzá palánk, mint a kosárlabdához; nem kell felfesteni 6-os vonalat és folyton azon buzizni, hogy ki lépett be és ki nem.

Akár úgy is lehet játszani, ha van két pár fa egymással szemben, vagy két fal, amire valaki krétával rajzolt egy négyzetet (tudom, mert mi is így csináltuk anno a suliban).

Plusz ott a tény, hogy itt nincs passzív, meg fix támadóidő, hanem leszabályozza magát. A szabálytalanságok is többnyire egyértelműek (én a mai napig nem érzem, hogy mi számít szabálytalanságnak a kosárban és a kéziben, pedig néztem eleget belőlük).

És persze ottvan az is, hogy mégiscsak egy olyan testrésszel kell játszani, ami nem erre termett, de ha valaki rendesen elsajátítja, akkor szinte varázslatnak tűnhet amit csinál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bale gyönyörű gólt lőtt, nem lennék meglepve, ha Puskás díjat kapna!

 

Amúgy egészen elképesztő, hogy mennyi minden a Realnak kedvezett ma is... Salah sérülése, Karius bénázásai, elpocsékolt Pool-lehetőségek az első félidőben... Ha nem a spori, akkor a szerencse áll a Real mellé.

És Ronaldo meg fogja kapni a 6. aranylabdáját, amivel megelőzi Messit (ami már önmagában a világ vicce...) a gyakorlatilag 0 teljesítményére. Bár Bale sokat volt sérült, sokkal inkább neki adnám idén (persze azért a VB-t várjuk meg ezzel)

 

Ezzel együtt nem lehet mást tenni, csak gratulálni a Realnak a sorozatban 3-szori győzelemért, mert körülményektől függetlenül nem mindennapi teljesítmény! Mégis azt gondolom, az elmúlt években láttam jobb csapatokat ennél a Realnál, akik szebb és látványosabb focival, sokkal tisztább körülmények között nyertek BL-t (Bayern 2013, Barcelona 2015)

 

Ez van... Ezzel kell együtt élni. A Barcának meg nem kell elbatyni a visszavágót a biztosnak tűnő előny birtokában, és akkor lenne csapat, amelyik megállítaná ezeket...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Yoda József írta:

gyakorlatilag 0 teljesítményére

Azért a kieséses szakaszban megint rúgott 6 gólt. Ma tényleg gyenge volt. Én annak örülök, hogy két ilyen korszakos zsenit láthatok játszani. Kár ezen pörögni szerintem kinek mennyi aranylabdája van, már pár éve elvesztette a presztízsét(szerintem). 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát mínuszolhatsz nyugodtan, de ha belegondolsz a mai futballban kb. 10 csapat játszadozik egymással. Régen lehettek kiugrási lehetőségek a kicsiknek. Manapság már mindenki tudja ki fog nyerni. Évek óta nem nézek focit, és ez csak rosszabb lesz. Élvezhetetlen f*s az egész így nekem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Én azt mondanám, hogy a foci egyszerre egyszerű és nagyszerű. Nem kell hozzá palánk, mint a kosárlabdához; nem kell felfesteni 6-os vonalat és folyton azon buzizni, hogy ki lépett be és ki nem.

Akár úgy is lehet játszani, ha van két pár fa egymással szemben, vagy két fal, amire valaki krétával rajzolt egy négyzetet (tudom, mert mi is így csináltuk anno a suliban).

Plusz ott a tény, hogy itt nincs passzív, meg fix támadóidő, hanem leszabályozza magát. A szabálytalanságok is többnyire egyértelműek (én a mai napig nem érzem, hogy mi számít szabálytalanságnak a kosárban és a kéziben, pedig néztem eleget belőlük).

És persze ottvan az is, hogy mégiscsak egy olyan testrésszel kell játszani, ami nem erre termett, de ha valaki rendesen elsajátítja, akkor szinte varázslatnak tűnhet amit csinál.

Ez oké, de a másik két labdajáték (kézi, kosár) mellett szól, hogy a végletekig, az utolsó másodpercig izgalmas lehet, és elképesztően nagy hátrányból is lehet fordítani. Oké, hogy a foci szabályai egyszerűbbek, de ott például egy félidei 4-0-s vezetésnél szinte kijelenthető, hogy eldőlt a meccs, így a második félidőnek mondhatni már nincs is értelme. A másik meg, hogy nem egy olyan mérkőzés van, ahol gól sem születik. 

Azt is meg kell hagyni, hogy a kéziben meg a kosárban is jó pár példa van arra, hogy már az első félidő után olyan nagy a különbség, hogy a második félidő már csak céltalan ide-oda szaladgálás meg kocogás. De ezekben a sportokban legalább lehet -10-ről, akár -20-ról is fordítani (-20-ról inkább kosárban, kéziben nem igazán), ha ügyes a csapat - és meglátásom szerint rögbiben meg vízilabdában is lehet viszonylag nagy különbségű meccset megfordítani. Egy focimeccsen ha pl. 5-2 áll a táblán az utolsó 5-10-15 minutumban, akkor abban már semmi izgalmas nincs. Nem láttam még olyan focimeccset, ahol egy csapat az utolsó negyedórán belül fordított volna 5-2-ről. Rögbiben, vízilabdában, kosárlabdában és kézilabdában ellenben könnyen le lehet dolgozni egy ilyen hátrányt rövid idő alatt, és én ezért tartom őket jobb sportnak a labdarúgásnál. 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Odynak ebben valamennyire igaza van. :) 

 

Ha megnézi valaki, hogy kik nyertek eddig BL -t, akkor mit lehet észrevenni? Mindig topcsapat nyer, amivel nincs is baj, viszont sajna egy idő után unalmassá fog válni, kiszámítható a végeredmény, így kvázi nincsen tétje az egésznek. (Persze régen is voltak ilyenek, de régen több volt a kisebb csapatok győzelme is, nem csak azok, akik kb. manapság irányítják a football piacát.)

Az országok bajnokságaival is kb. ez a helyzet. Mi van a spanyol la ligában? Már 10 éve(!) vagy a Barca vagy a Reál nyert bajnokságot, egyszer az Atletico, de az most nem számít. Top játékosok játszanak is, amivel nincs is probléma, viszont itt jön elő az, hogy egyszerűen tudja az ember, hogy ki fogja megnyerni a bajnokságot.

Milyen jó érzés volt már, amikor pl. a Premier ligát egyszer a Leichester nyerte, az nagyon jó évük volt, igaz utána meg visszaestek a középmezőnybe, de megszakították a topcsapatok uralmát. Ilyen kéne sűrűbben, ne csak a nagy pénzes sztárcsapatok nyerjenek. 

 

A Forma-1 valóban izgalmas, azt nem vitatom. Bár rühellem Lewist a kezdetek óta, azért elfogadom, hogy jó pilóta, de nem a legjobb.

Ugye itt is fennáll az, mint a focinál, és kvázi ezt amúgy el lehet mondani majdnem minden sportról, hogy itt is a topcsapatok nyerik meg mindig a bajnokságot. Vagy az, aki eddig zsinórban megnyerte 3-szor a konstruktőrt, vagy ne adj isten jön egy szabályváltoztatás (ala 2014) és voálá, az egyik éra lezáródott (RB), de jött egy másik (Mercedes).

Persze a tavalyi évad jó lehetett volna, de az év második felében a szerencse egyszerűen elpártolt a ferraritól, így bukták a bajnokságot. Az idei ferrari sokkal jobb, bár az hátrány lett a számukra, hogy meghosszabbították az autót - kb. a Mercivel vannak egyvonalban, míg a Red Bull maradt rövidebb - így az olyan pályákon, mint Monaco picit hátrányban vannak, bár ez ma nem nagyon látszódott, mert azért ott voltak, küzdöttek a többiekkel.

Mondjuk itt az jó lenne, ha visszahoznák a két gumigyártós rendszert, így elkerülvén ezt a hülye gumiszabály változtatást, amit a Spanyol előtt elkövettek az FIA -nál - és ezt is a topcsapatok könyörögték ki, nevezetesen a Merci és a Red Bull. Fura is volt, hogy hirtelen jól is szerepeltek Barcelonában. :( 

De igazából hamarosan úgyis a formula-e lesz az irányelv, hiszen sokan odamennek már most.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Odynak ebben valamennyire igaza van. :) 

 

Ha megnézi valaki, hogy kik nyertek eddig BL -t, akkor mit lehet észrevenni? Mindig topcsapat nyer, amivel nincs is baj, viszont sajna egy idő után unalmassá fog válni, kiszámítható a végeredmény, így kvázi nincsen tétje az egésznek. (Persze régen is voltak ilyenek, de régen több volt a kisebb csapatok győzelme is, nem csak azok, akik kb. manapság irányítják a football piacát.)

Az országok bajnokságaival is kb. ez a helyzet. Mi van a spanyol la ligában? Már 10 éve(!) vagy a Barca vagy a Reál nyert bajnokságot, egyszer az Atletico, de az most nem számít. Top játékosok játszanak is, amivel nincs is probléma, viszont itt jön elő az, hogy egyszerűen tudja az ember, hogy ki fogja megnyerni a bajnokságot.

Milyen jó érzés volt már, amikor pl. a Premier ligát egyszer a Leichester nyerte, az nagyon jó évük volt, igaz utána meg visszaestek a középmezőnybe, de megszakították a topcsapatok uralmát. Ilyen kéne sűrűbben, ne csak a nagy pénzes sztárcsapatok nyerjenek. 

Köszi. :) Ráadásul én még követhettem pl. a Videoton nagy menetelését amikor az UEFA kupa -a mai EL elődje- döntőjéig menetelt! És nem azért mert összevásárolták a csapatot, hanem mert annyira jók voltak a magyar játékosok. Ott egy légiós se volt. Ma már világválogatottakat vásárolnak össze és azok mérkőznek egymással. A foci hatalmas üzlet lett és a nagyok elnyomják a kicsiket mert azokban nincs pénz. Mert sajnos csak a pénz számít, semmi más. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, caseyjones írta:

De ezekben a sportokban legalább lehet -10-ről, akár -20-ról is fordítani

Annyiban rossz az analógia, hogy egy 4-0-ás foci győzelem nem hozható párhuzamba egy 20 pontos kosárlabdás különbséggel. Egy 4-0-ás különbség két csapat között fociban inkább 30 vagy akár 40 pontos  különbségnek felel meg a kosárlabdának. És ha 30 pont van a két csapat között, akkor ugyanúgy unalmas a végjáték, mint a fociban, hiába esnek pontok a végén.

 

És lehet, hogy hülye érv, de a foci sokkal kevésbé "izgalmas", mint a többi sport. Az esetek többségében tényleg nem történik semmi, így ha az ember közösségben nézi (esetleg este szeszesital fogyasztás mellett), akkor jót el tud beszélgetni a haverjaival az "üresjáratok" alatt. A sok üresjárat miatt az is "nagyobb élmény", ha történik valami, így a pontszerzések nagyobb katarzissal járnak (nincs is ahhoz fogható, mint amikor felrobban körülötted a stadion egy gól hatására), amíg a többi sportban a folyamatos pontszerzés ezt egy kicsit degradálja (vízilabdában kevésbé, mint mondjuk kéziben vagy kosárba). A legtöbb TV előtt töltött emlékezetes meccsnézésem sem azért lett emlékezetes, mert olyan "hűdejó" lett volna a meccs, hanem mert közben jól éreztem magam az ismerőseim körében, ennek ellenére a kulcsmomentumokra emlékszem a meccsekről, hisz eleve nincs sok belőlük egy-egy meccsen :D Akárki akármit mond, egyik sportot sem olyan jó kocsmában haverokkal nézni, mint a focit

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Donát mínuszolhatsz nyugodtan, de ha belegondolsz a mai futballban kb. 10 csapat játszadozik egymással. Régen lehettek kiugrási lehetőségek a kicsiknek. Manapság már mindenki tudja ki fog nyerni. Évek óta nem nézek focit, és ez csak rosszabb lesz. Élvezhetetlen f*s az egész így nekem. 

Mínuszolok is, mert úgy bírálod a Forma1-et, hogy nem is nézed. :D Arra vonatkozott a visszajelzésem is.

 

2 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

És lehet, hogy hülye érv, de a foci sokkal kevésbé "izgalmas", mint a többi sport. Az esetek többségében tényleg nem történik semmi, így ha az ember közösségben nézi (esetleg este szeszesital fogyasztás mellett), akkor jót el tud beszélgetni a haverjaival az "üresjáratok" alatt. A sok üresjárat miatt az is "nagyobb élmény", ha történik valami, így a pontszerzések nagyobb katarzissal járnak (nincs is ahhoz fogható, mint amikor felrobban körülötted a stadion egy gól hatására), amíg a többi sportban a folyamatos pontszerzés ezt egy kicsit degradálja (vízilabdában kevésbé, mint mondjuk kéziben vagy kosárba). A legtöbb TV előtt töltött emlékezetes meccsnézésem sem azért lett emlékezetes, mert olyan "hűdejó" lett volna a meccs, hanem mert közben jól éreztem magam az ismerőseim körében, ennek ellenére a kulcsmomentumokra emlékszem a meccsekről, hisz eleve nincs sok belőlük egy-egy meccsen :D Akárki akármit mond, egyik sportot sem olyan jó kocsmában haverokkal nézni, mint a focit

Pontosan. Számomra a kézi és a kosár ritka unalmas. Semmi katarzis nincs a góloknál, hiszen annyi van belőlük, mint a nyű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Donát írta:

Semmi katarzis nincs a góloknál, hiszen annyi van belőlük, mint a nyű.

Ezt azért vitatnám. Kézilabdában meg kosárlabdában is van katarzis a góloknál, főleg, ha látványos gól. Akkor meg pláne, ha döntő jelentőségű a meccs végkimenetelét illetően. Nézd meg ennek a videónak mondjuk az első másfél percét, és csak a közönséget figyeld! Vagy nézz bele ebbe a videóba itt-ott! ;) 

 

Én egyébként pont ellenkezőleg vagyok. :D Én pont azért nem szeretem a focit, mert nincs sok gól, és van olyan meccs, ahol egyáltalán nincs is, mint ahogyan azt már korábban is írtam. A jégkoronggal hasonlóan vagyok. Mondjuk ott az is tényező, hogy tévéből nemigen látni az aprócska labdát.

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, caseyjones írta:

Ezt azért vitatnám. Kézilabdában meg kosárlabdában is van katarzis a góloknál, főleg, ha látványos gól. Akkor meg pláne, ha döntő jelentőségű a meccs végkimenetelét illetően. Nézd meg ennek a videónak mondjuk az első másfél percét, és csak a közönséget figyeld! Vagy nézz bele ebbe a videóba (inkább a második felébe)! ;) 

Nyilván túloztam. :) Valamennyi ujjongás van, pláne speckó góloknál, de a gólok jelentősége általában eltörpül a fociban lévő góloktól. Nekem túl sok gól van ezeken a meccseken, így nem igazán köt le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.