Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

3 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Na, akkor ma sporttörténelmi napra virradtunk, remélem :D

 

Argentína - Franciaország 1-1, győztes: Argentína

Szedem a busz kerekeit, hogy hazaérjek.:)

Megért bennem a gondolat és megtértem. :peace::angel: Most nem kéne lapulni, mint 4 éve a sok Horvátoknak drukkoló családtag közt. Akkor megúszós volt, most ne legyen az! Messinek ez az utolsó esély, Mbappikának kéne egy kis lecke az "öregtől" és Don't cry for him Argentína. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Messi G.O.A.T.

Teljesen megérdemelt győzelem, a franciák a 120 percből kb 30-40 percben voltak partiban.

 

Ennek így kellett lennie, nem lehet annyira igazságtalan az élet, hogy ezt elvegye Messitől

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

1986 óta utálom őket, amikor Maradona csalt. Tv-ben éltem át.

Szerencsére nem láttam, kiscsajként nem érdekelt. 

Most nagyon tudathasadásos volt hallgatni és nézni. Ahogy leültem nézni is a franciák pár perc alatt visszajöttek a sírból. Egy részem a franciknak drukkolt, hiába is tagadnám, próbáltam tartani magam aztán Mbappi góljánál kiszakadt az őszinte :o.

A meccs nagy részében alvajáró zombiárnyékok voltak a francik, mintha Mbappi nem is lett volna a pályán. KB. Lloris és Grizi voltak csak jelen, a többiek egy másik meccsre készültek. Messinek szurkoltam még, aki jobban járt a VB címmel.

Mbappi más arcát láttam meg, kemény a csávó, nem omlott össze, és most válik el igazán, hogy a tehetség mellé lesz-e kitartás és verejték, anélkül pusztán szerencsés alkat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Szisz írta:

és most válik el igazán, hogy a tehetség mellé lesz-e kitartás és verejték, anélkül pusztán szerencsés alkat. 

Már eldőlt, hogy őt nem csak a szerencse repítette eddig. Ami nem is tudná ha nem lenne mögötte tudás. Isten áldotta tehetség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Ez a VB volt a mélypont. Korábban mindig a németeknek drukkoltam, most már ők se érdekeltek. Külföldiek örömét nem tudom átélni. Messi nyilván megérdemelte a győzelmet, de kb. lesz*rom. :D 

Valahogy nekem sem őszinte az öröm, azé nem sz*rom le. Mintha nem is a játékosokon múlt volna. Mint mikor az F1-ben elk*ják a kerékcserét miután f*ul állítják be az autót, de azért mentek egy jó kört. :lol: Leizzadtunk rendesen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Már eldőlt, hogy őt nem csak a szerencse repítette eddig. Ami nem is tudná ha nem lenne mögötte tudás. Isten áldotta tehetség.

Most már csak érnie kell, mert valahogy nem éreztem, hogy most már járna neki ekkora elismerés. Sokan utálják az arcoskodása miatt, közben elismerik a tudását.

 

12 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

De piszkos a szád. :D F*CK! :P

Bocsi. A feszkó így jön ki. Nem köpködök. A csillagok helyére más betű is kerülhet. 

A lényeg, hogy ez a játék csodálatos. Valahogy sejtettem, hogy ez lesz a csattanó. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.