Ugrás a kommentre

Számítástechnika


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Akkor a program hibás, vagy nem jött le rendesen az exe, vagy valami nem települ fel megfelelően, de ha amúgy jó, akkor :clap:

 

Leszedtem korábbi verziót, az is ezt csinálta, szerintem rendszerrel nem jó valami. De lényeg hogy működik :D

 

Egyébként a W7 mikor frissítéseket telepít, akkor csinál visszaállítási pontot meg másolatokat. Annak vannak fájlai valahol megvannak, csak nem tudom hol. Te nem tudod véletlen?:D

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leszedtem korábbi verziót, az is ezt csinálta, szerintem rendszerrel nem jó valami. De lényeg hogy működik :D

 

Egyébként a W7 mikor frissítéseket telepít, akkor csinál visszaállítási pontot meg másolatokat. Annak vannak fájlai valahol megvannak, csak nem tudom hol. Te nem tudod véletlen?:D

 

 

Minek neked azok a file-ok?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bekerült a gépembe egy új vinyó, így a torrentről leszedett összes fájlomat átraktam oda. A probléma az, hogy onnan nem akar működni a rendszer. Átállítottam az elérési utat is, de mindhiába. Továbbra is a régi útvonalat nézi... Esetleg van valami ötletetek, hogy mi lehet a baj?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A torrent fájlok kiterjesztése most "Loaded" és nem torrent. Fogalmam sincs miért változott meg. Az újonnan letöltött torrent fájlt hogyan lehet hozzákapcsolni a meglévő adathoz?

 

Nevezd át a loaded-et torrentre. Utána meg kell nyitni a klienssel és azt az elérési utat kell megadni ahol az adat van. Utána menni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a segítségeteket, küzdöm vele. :)

 

Itt azt írják, hogy kapcsoljuk ki az auto-loader funkciót. Még sose láttam ezt az opciót a kliensben... Nem is volt beállítva se emlékezetem szerint.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is raktam már át letöltéseket máshova, esetleg a programot telepítettem újra, és a régi torrenteket is futtatni szerettem volna még. Nálam úgy működik, hogy van egy mappa, ahova töltök, és ha kész a letöltés, a kliens átmozgatja egy másikba (nálam így van beállítva a kliensben). Na már most az ilyen újraindításnál ezeket a fájlokat vissza kell helyezni abba a mappába, ami az új letöltések mappájaként van megadva a kliensben. Meg kell nyitni a torrent fájlt (ja, és az új és kész torrenteknek szintén külön mappája van nálam, a kliens újratelepítésekor a kész torrent fájlokat is mindig átmásolom az új torrent fájlok mappájába, onnan indítom el őket), a kliens ellenőrzi a fájlt, ismét átmozgatja a fájlokat és torrent fájlokat a kész letöltések közé, aztán mehet tovább a seed. Rendben szokott működni így, bár picit macerás (viszont csak nagyon ritkán van rá szükség). Szerintem nézd meg, hogyan vannak beállítva a letöltések mappái, áthelyezi-e a kliens őket vagy nem, stb. Hátha.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Szeretnék írni egy olyan szórólapot, amit majd kiragasztunk egy helyre. A szöveget és a telefonszámot kellene elforgatni. A szöveg forgatás más sikerült táblázat segítségével, de a telefonszámokkal nem boldogulok. Ű:(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért van az, hogy leszedtem egy filmet, 4,37Gb, magyarul rá kellene, hogy férjen egy DVD-re, de mikor írnám ki az image file-ból, kidobja a lemezt, mivel kevés a hely. Próbáltam az ISO-t kiírni, de úgy is ezt a hibát csinálja. Lehet, hogy az a baj, a DVD + -os? Ha jól tudom arra pár megával kevesebb fér és pont ez a baja most, vagy ha nem, akkor mégis mi? :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A számítógép 1024-ben számol, így mikor megnéztem a lemezen foglalt helyet, akkor 4 700 000 ír ki (bájtban), vagy kb. ekkor értéket, így valóban 4,7giga az a 4,3.

Na mindegy, veszek egy minuszost és majd arra ráfér, de azért ez így vicces volt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis segítséget szeretnék kérni, mert fogalmam sincs, mi lehet a gond...

 

376 837,9 M a D meghajtóm kapacitása. Ebből 169 070,5 M foglalt, plusz a Backup fájlok. Tehát, még legalább 200 giga körüli szabad tárhely kéne hogy legyen. Igaz, hogy eddig is csak 130 körülit mutatott, viszont amióta leszedtem a TCW 2. évadját, majd a C-ről a D-re másoltam néhány részt, a szabad terület 26 250,3 M-ra csökkent, ami azért elég durva. Azóta már töröltem a részeket, de a D-n lévő szabad hely ugyanennyi maradt. Van ötletetek mi lehet a gond? Lehet, hogy baromi egyszerű magyarázat van, csak én nem találkoztam még ilyen gonddal.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenne egy kérdésem. Néztem a tápról képeket amit vennék, és feltűnt valami. Konkrétan ez:

 

chieftec_gps-500a_2.jpg

 

Nem tudom hogy fog beférni az én gépházamba:

 

536743_413088635382549_100000442487706_1484266_2030100115_n.jpg

 

(Bocs a sz*r képért de nem akartam kihúzni az összesz kábelt egy fotóért, meg leállítani a gépet :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bele kell hogy férjen. Legfeljebb fektetve rakod bele.

 

Épp ezaz hogy ha fektetve akarnám berakni, lehet nem férne bele. Ugye nálam az áramellátó kábel nem egybe van a tápommal mint az újnál lenne, ezért gondolom hogy nem férne bele.

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.