Ugrás a kommentre

Számítástechnika


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Igen, sokkal nagyobb, mert ha pl. ma kijön egy kártevő, (amire megvan az esély) akkor a vírusírtód nem fogja felismerni és elkaphatod. Javaslom az Avastot, én 3gépen is használom, már több, mint 2éve és eddig semmi komolyabb fertőzést nem szedtem össze. Annyi, hogy mellé érdemes még egy Spyware Doctor is installálni. Amúgy az Avast home verziója full ingyenes, nem kell seriálok után kutatni havonta, mint a NOD-nál. Ha neked eredetiben van meg, akkor más a helyzet, de gondolom így is licence hosszabbítást kíván, azért váltott színt. Szóval, ha jót akarsz, akkor uninstall, Avast honlap, free download, felteszed, meg torrenten vadászol egy spyware figyelőt és máris jobban jártál. Amúgy is az új Eset cuccok, főleg ha nem az alap, hanem pro, akkor rengeteg erőforrást elvonnak a gépedtől, én ezért is szoktam le róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ESET borzasztó sz*r lett pár éve (pedig anno én is azt használtam) ... de továbbra is a Microsoft Security Essentials-t javaslom mindenkinek (és Frenkie is e mellett van) erőforrás igénye a nullához konvergál és jó hatásfokkal dolgozik. + ez is full ingyenes.

 

Egyébként immár Windows 8 alól írok, talán majd rittyentek egy pár soros értékelést, de nem volt még túl sok időm szöszölni vele. Elöljáróban csak annyit: érezni, hogy a rendszer még beta (de ez evidens volt) ellenben meglepően jól használható.......

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól is függ, hogy ki mire használja a gépét. Én XP futtatok, mivel pont annyi DDR2es ramom van, amennyit felismer, mindezek mellett sokat játszom és az új op-ok feleslegesen fogyasztanák csak az erőforrásokat. 2éves gépem van, de ha játékra kerül a sor, kihúzom a wi-fi-t és leállítom az összes vírusírtót, spyware-t, így máris rengeteg ramot és MHZ-t spórolok meg. Így a 2011es játékok is simán mennek 1280ban. Ha meg csak netezek, akkor minden víruskereső be, habár én főleg orosz, brit és német warezeken, torrenteken keresek, itt azért nagyobb a veszély, mintha valaki egész nap csak facebookol, meg passziánszozik. Tehát az is kérdéses, hogy ki mennyire és mire használja a konfigot és a világhálót...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen.

 

Miért használsz még mindig XP-t 2 éves gépen? Ha 32 bites Win7-et futtatsz az is megfelel, ha nincs 4 vagy több GB Ramod. Milyen CPU-d van?

Bár egyszerűbb ha leírod a teljes konfigod. (Csak érdekel)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3giga ramom van, még sosem kellett annál több, szerintem eléggé parasztvakítás rammal teletömni a gépet. Amúgy INTEL PENTIUM SANDY BRIDGE G630T procim van, Geforce 7950GT kártyám, amit húztam is, így már szinte mindenhez elég! :)

 

 

Erre a gépre "kötelező" a Win 7. Sokkal jobb mint az XP. Pl gyorsabb és nem annyira elavult. Az Xp-re már szinte semmi sincs, mindent a WIN 7-re raktak fel. Tapasztalat mert van pár emberke akiknek én karbantartom a gépét és borzalom ma már az XP. Csak szívás van vele, codec kell a filmekhez bejöhet az eredetiségvizsgálat stb. Nekem is 3 GB Ram-om van és simán ok, játékoknál is ,nem kell semmit leállítani. Szerintem nálad a leggyengébb láncszem a VGA. Azt lecserélheted egy újabbra. Pl AMD 6950.

Én év végén tervezek egy szupergépet összerakni magamnak ssd-vel, full hd-s moncsival egy akkor majd jó procival és Vga-val ,dvd-író/Blue Ray olvasó kombóval(csak Plextor jöhet szóba), új házzal(melyben már usb 3 csati is van). A lényeg hogy azután csak full hd-ban fogok játszani mindent fullra rakva. Ősszel nehéz lesz majd visszafognom magam olyan neveknél mint a COD: Black Ops 2 vagy a Far Cry 3.

 

Igen az Essentialt javasolnám, baromi gyors, nem foglal helyet, és a háttérben működik. Még sosem kaptam vírust.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egyetemi XP-m van, tehát eredeti jogtiszta, semmit sem kell tiltani. Codec van fent, szerinted, ha naponta nézek filmeket, akkor nem tudom, hogy pl. mkv-hez mi kell, hogy menjen? Nekem megfelel az xp, már ismerem, amit most használok már 5hónapja van fent, semmi lassulás, semmi kékhalál. Gyors, egyszerű és a regeditet is ismerem, így sok baromságot kikapcsoltam, állítottam a lapozófile törlésére vonatkozó dolgokat, gyorsítottam a be és kikapcsolást. Remekül megy ezzel a géppel, 12mp alatt tölti be magát a rendszert(XP képernyőt,az asztalt, a böngészőt és a vírusirtót). A munkahelyen Win7van, teljesen nőbarát op, minden el van rejtve, alig lehet belenyúlkálni és 2.000.000 tök felesleges dolgot tud. Nem fogom lecserélni ezt az opot, elégedett vagyok vele, stabil, letisztult és értek hozzá.

A VGA tényleg nem erős, az utolsó AGP-s nagy dobás volt, de az alaplapon van PCI-E port is, de én ilyen Mass Effect 3-al, meg Far Cry 335-el nem akarok játszani, mostanában a grafika lett a minden, a történet, játékélmény meg sehol. Szerintem ez a Crysis-al indult el...amúgy van itthon Xbox 360 és PS2is, szóval, annyira gépre nem gyúrok, tudok máson is játszani! :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

de én ilyen Mass Effect 3-al, meg Far Cry 335-el nem akarok játszani, mostanában a grafika lett a minden, a történet, játékélmény meg sehol.

Lol. Hát a Mass Effect 3-nál rosszabb példát keresve se lehetett volna hozni a grafika mindenhatósága mellett :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mass Effect 3 leszólva? LOOOOL! Életem legmeghatározóbb játékélményét eddig a Mass Effect 1-2 adta... annyira eredeti és EPIC a történet, hogy ilyet kevés játék tud felmutatni. A nagyszerű grafika csak adalék. És IGEN, lehetséges, hogy a kiváló grafika kiváló történettel és fantasztikus játékélménnyel párosuljon! Egyébként is, én még Commodore 64-en kezdtem a "játékos pályafutásomat" nagyon jól tudom, hogy milyen az, amikor a grafikával akarnak eladni valamit de játékélmény az valahol lemarad... tény, hogy ma sok ilyen van... de látatlanban leszólni a Mass Effectet, kicsit ERŐS!

 

A munkahelyen Win7van, teljesen nőbarát op, minden el van rejtve, alig lehet belenyúlkálni és 2.000.000 tök felesleges dolgot tud.

 

Érdekes egy fickó vagy te. Én sem vagyok éppen feminizmus párti, de te már félelmetesen ellene vagy szinte mindennek, ami nőkkel kapcsolatos.

 

Egyébként Frenkienek teljesen igaza van!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen a ME dolgon én is meglepődtem. :D A világ talán legjobban kidolgozott játékmenetével rendelkezik. És még a grafikája se egy nagy szám, ámde koránt sem csúnya. :) Mikor már elegem van a vizsgákra való felkészülésből, fogom a ME2-öt és tolom vakulásig. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egyetemi XP-m van, tehát eredeti jogtiszta, semmit sem kell tiltani. Codec van fent, szerinted, ha naponta nézek filmeket, akkor nem tudom, hogy pl. mkv-hez mi kell, hogy menjen? Nekem megfelel az xp, már ismerem, amit most használok már 5hónapja van fent, semmi lassulás, semmi kékhalál. Gyors, egyszerű és a regeditet is ismerem, így sok baromságot kikapcsoltam, állítottam a lapozófile törlésére vonatkozó dolgokat, gyorsítottam a be és kikapcsolást. Remekül megy ezzel a géppel, 12mp alatt tölti be magát a rendszert(XP képernyőt,az asztalt, a böngészőt és a vírusirtót). A munkahelyen Win7van, teljesen nőbarát op, minden el van rejtve, alig lehet belenyúlkálni és 2.000.000 tök felesleges dolgot tud. Nem fogom lecserélni ezt az opot, elégedett vagyok vele, stabil, letisztult és értek hozzá.

A VGA tényleg nem erős, az utolsó AGP-s nagy dobás volt, de az alaplapon van PCI-E port is, de én ilyen Mass Effect 3-al, meg Far Cry 335-el nem akarok játszani, mostanában a grafika lett a minden, a történet, játékélmény meg sehol. Szerintem ez a Crysis-al indult el...amúgy van itthon Xbox 360 és PS2is, szóval, annyira gépre nem gyúrok, tudok máson is játszani! :)

 

 

Tényleg mi a bajod a nőkkel? Némelyik sokkal ügyesebb mint egy férfi. Akármit mondasz az XP baromira elavult, a Microsoft sem támogatja már, frissítés se készül már rá tudtommal. Amiket leírtál pozitívakat az XP-ről az mind igaz a Win7-re is. Viszont a Win 7 modernebb. A Win 7-hez semmi codec nem kell míg xp-re fel kell rakni ha értesz hozzá ha nem. A Win 7 a valaha készütt legjobb Windows. Úgyis le fogod cserélni az xp-t mert 1-2 év múlva már nem fognak futni rajta a játékok, de mielőtt megörülnél hogy csak a játékok elárulom hogy semmi sem az új progik közül.

Nézhetjük a driver ellátottságot is. Win 7 jóval több mai eszközt felismer és tud is kezelni mint az XP. Beszélhetünk itt mellé de az xp-nek lejártak a napjai, én is szerettem de túl kell rajta lépni jöjjön a modernebb jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sohasem voltam elájulva a szuper és mindenki által imádott XP-től. Nem volt rossz, de semmi több.

 

Ja más...

 

Besz*rtok!

 

Szerintem ünnepélyesen kijelenthetem, hogy a legalacsonyabb netsebességű ember vált belőlem a fórumon a mai nap folyamán:

 

Magát az internet szolgáltatást az Externettől kapom, de a fizikai feltételeit ennek a T-Com biztosítja (ez értelemszerű) eddig épphogy, de működött az 5 megabites csomag (ez ténylegesen úgy 550-600kb/s LE és 50kb/s FEL-töltési sebességet adott). Pár napja a letöltés 200-350kb/s-os sebességnél többet nem bír, a feltöltési 50kb/s maradt, az nem módosult. Megtettem a hibabejelentést az Externetnek, akik továbbították a T-Com felé. A T-Com bemérte központból a vonalat, és az a fos vonal, ami eddig 5 megabitet is alig bírt már kb 2-3 megabitre képes csak (Nyíregyháza, megyeszékhely - 2012!) szóval javasolták az Externetnek, hogy az ügyfél internet csomagját 5 megabitesről egy azaz EGY!! megabitesre vegyék vissza.

 

Szerintem ez nem csak a nap, hanem az év vicce is. Szóval mától 1 megabites az ADSL netem, és még csak nem is reménykedhetem abban, hogy jobb legyen.

 

De nem nyugszom addig, amíg nem találok ki egy alternatív megoldást, hogy legalább azt az 5 megabitet visszakapjam, mert az 1 megabit az valami EGÉSZEN ELKÉPESZTŐ.

 

Mindenesetre KÖSZÖNÖM T-COM! :(

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Voltak annyira jó-fejek, hogy 700 Ft-al csökkentették (eredetileg 4050 Ft volt)

 

De ez az egész akkor is no comment kategória. 1 megabit? 1 megabittel Marx és Engels levelezett egymással.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de a szöveged tele volt a majd-al. Amúgy megvan, ki van írva a legutóbbi verzió, mivel húgomnak is, öcsémnek is laptopja van, ami xp-vel már nem megy, mivel nem ismeri fel a cuccokat. De nekem az asztali gépen tökéletesen megfelel és abban is biztos vagyok, hogy ha 2-3év múlva cserélném az opot, akkor nem Win7et teszek majd fel, mert addigra az is el fog avulni. Még a Linuxot próbáltam, vannak benne nagyon jó dolgok, ha ez az op is van az ember gépén, akkor sok időt el lehet tölteni mellette, de önálló életre szerintem még képtelen. Vagyis idegesítő, hogy nagyon sok minden nem fut rajta, pl a Dawn of War... :)

 

Amúgy az a gondom a nőkkel, hogy az egyetemen is az évfolyamtársnők 70%ának én telepítettem oprendszert, én állítottam be a gépét, én vírusírtóztam le, meg hasonlók. Ezzel még semmi baj nem lett volna, de amikor tökéletesen belövök egy gépet és 3hét múlva hív, hogy nagyon lassu, kimegyek és látom, hogy az asztalon 20másodpercenként egy új reklámot dob a gép, akkor ideges leszek. Ha meg megkérdem, hogy miért nem aktív a spyware figyelő, amit feltettem, akkor jön a válasz, hogy mindig előjött egy ablak, hogy frissült és inkább kikapcsolta, mert zavarta. Szóval nem egy ilyen után kezdtem úgy érezni, hogy itt gondok vannak. Amúgy meg jönnek ezzel az egyenjogúság dumával, de a fát még mindig én vágom fel és hordom le a pincébe...Meg mikor az kis házat építettük is én hordtam az idomkövet...persze, egyenlőség van, lehetett volna jönni segíteni....

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol: :lol: :lol: Ez megy az aranyköpések gyűjteménybe. :D

 

Kegyetlen duma... én is loptam egy stand up-os csókától! :D

 

A Linuxot én kifejezetten szeretem (pl Ubuntu disztribúciók) ... lehet, hogy idegesítő, hogy sok Win-es program és játék nem fut rajta, de idegeskedés helyett inkább nézz utána a Win és a Linux alapvető különbségeinek... ha megvan nem fogsz idegeskedni, mert rájössz, hogy a Linuxok elsősorban NEM játékra vannak. A játékok programozói pedig ÉRTELEMSZERŰEN a leg elterjedtebb platformra fognak fejleszteni, amibe a Linux 1-2 %-os aránya vajmi keveset nyom a latban. OSX-re már akadnak jócskán játékok az ismertebb címek közül is.

 

Ha nem jön be a Win7 hát nem jön be... de az XP-ről még csak annyit, hogy lassan már 3 új Windows generációval lesz lehagyva.

 

 

A nő témához. (Leszögezem én is a 'feminizmus egy bullshit' elvét vallom!) ennek ellenére tisztelem és becsülöm, mitöbb SZERETEM a nőket. Egyenjogúság? Oké, harsogják csak, de én az életben nem fogom elvárni egy nőtől, hogy ő aprítsa fel a fát vagy hordja az idomkövet. Mégis csak a gyengébbik nem... és ha valaki igazi férni akkor ezt szem előtt és tiszteletben tartja. Megint más dolog, amikor az adott nő csak és kizárólag az egyenjogúság dumával jön és szidja meg büdös disznózza a férfiakat stb... akkor sem reagálok vele így, miért? Mert NŐ! És igenis, legyen az a nő akármilyen, akkor is (ha úgy tetszik) kiváltságai vannak, mert bizony nő, és nekünk férfiaknak biza nem így kell(ene) hozzáállni ehhez a kérdéshez, (szvsz) ahogy Te teszed. Igen, engem is idegesít, engem is bosszant, de nem így ragálom le. Én tisztelem a nőket!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de a szöveged tele volt a majd-al. Amúgy megvan, ki van írva a legutóbbi verzió, mivel húgomnak is, öcsémnek is laptopja van, ami xp-vel már nem megy, mivel nem ismeri fel a cuccokat. De nekem az asztali gépen tökéletesen megfelel és abban is biztos vagyok, hogy ha 2-3év múlva cserélném az opot, akkor nem Win7et teszek majd fel, mert addigra az is el fog avulni. Még a Linuxot próbáltam, vannak benne nagyon jó dolgok, ha ez az op is van az ember gépén, akkor sok időt el lehet tölteni mellette, de önálló életre szerintem még képtelen. Vagyis idegesítő, hogy nagyon sok minden nem fut rajta, pl a Dawn of War... :)

 

Amúgy az a gondom a nőkkel, hogy az egyetemen is az évfolyamtársnők 70%ának én telepítettem oprendszert, én állítottam be a gépét, én vírusírtóztam le, meg hasonlók. Ezzel még semmi baj nem lett volna, de amikor tökéletesen belövök egy gépet és 3hét múlva hív, hogy nagyon lassu, kimegyek és látom, hogy az asztalon 20másodpercenként egy új reklámot dob a gép, akkor ideges leszek. Ha meg megkérdem, hogy miért nem aktív a spyware figyelő, amit feltettem, akkor jön a válasz, hogy mindig előjött egy ablak, hogy frissült és inkább kikapcsolta, mert zavarta. Szóval nem egy ilyen után kezdtem úgy érezni, hogy itt gondok vannak. Amúgy meg jönnek ezzel az egyenjogúság dumával, de a fát még mindig én vágom fel és hordom le a pincébe...Meg mikor az kis házat építettük is én hordtam az idomkövet...persze, egyenlőség van, lehetett volna jönni segíteni....

 

Neked meg kihordani a gyereket és főzni, takarítani. Emberileg teljesen egyenlőek vagyunk. Egy csomó nő jobban vezet autót mint a férfiak.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van, a lényeg annyi, hogy nekem jó így minden ahogy van, majd idővel újítok, de most még nem látom értelmét, vagy szükségét. A gépem így is megy, ha játszom 30FPS alá nem megy semmi, akkor minek próbálkozzak mással.

A nőkről sem szólok többet, én is tisztelem azt aki megérdemli, csak én nem teszek különbséget férfi és nő között. Tehát, ha valaki kiérdemli nálam, akkor a neme nem számít. Ami azonban idegesít, hogy pl. érdemi vitát folytattam egy lánnyal és mikor kiderült, hogy nekem van igazam, arcon öntött egy pohár sörrel, mert tudta, hogy megüti úgysem fogom. Na ez az a hozz állás ami miatt kevesebb nőt tisztelek, mint férfit....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez nem csak a nap, hanem az év vicce is. Szóval mától 1 megabites az ADSL netem, és még csak nem is reménykedhetem abban, hogy jobb legyen.

Sajnálom, hogy végül így jártál, párszor már beszéltünk róla, milyen a helyzet felétek :( Ez még az eddigieknél is rosszabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikrohullámú internet lesz helyette (ez az egyetlen még szóba jöhető lehetőség maradt) 1 hét múlva, jövő kedden fog kiderülni, hogy egyáltalán kiépíthető-e a házunkban ez a fajta megoldás. Ha igen, akkor egyelőre a Micro Basic (4 megabites) csomagot választjuk. Ha nem építhető ki akkor marad a Guinness Rekord 1 megabit...

 

Erről lenne szó!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekünk is régen 1megás volt, aztán jöttek a nagy cégek, és a kis falunka is elért az Invitel...először csak 2megásra váltottunk, aztán 4-re. Most 8megás van, elégedett vagyok vele. Amúgy még annyit tennék hozzá, hogy az iszapkatasztrófa területétől 20percre lakom, van olyan kis falu mellettünk, ahol 450en laknak és ismerősnek 16megás netet biztosítanak. Hogy rohadna el! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg megyeszékhelyen lakom, Nyíregyházán. Nem a belvárosban, de nem is a külvárosban, a kettő között egy családi házas övezetben... de itt nincs kiépítve SEMMI. Ezt a területet egyszerűen kihagyták a fejlesztésekből: se kábeltévé nincs behúzva, se aszfaltozott út nincsen, stb... csak a nyüves T-Com fostalicska rézdrótos telefon hálózata, amin az ADSL megy/ment. És nem előre felé halad a "fejlesztés" hanem visszafelé. BRAVO. Kifelé a külváros felé ki van építve több lehetpség a jó netre... a belvárosban válogatni lehet a jobbnál jobb ajánlatok közül, de MI ... ááá nekünk minek net.

 

Nehogy félre értsd, én tisztelem a falusi embereket, de hogy egy megyeszékhelyen ez van (visszafejlődés egyes területeken) addig a falvakban ilyen téren meg fejlődés megy... hát vicces. (persze örülök, hogy legalább arra odafigyelnek, hogy a falusiaknak is rendes és elfogadható internet elérésük legyen - már ahol odafigyelnek) mindenesetre arra kíváncsi vagyok, hogy hány megyeszékhely és nagyváros van ma Magyarországon, ahol 1 megabitnél nem tudnak nagyobb csomagot adni ÚGY, hogy azt megelőzően még tudtak. NO COMMENT!

 

2006-ban kötöttük be, 4 megabites csomaggal kezdtünk, akkor arra volt pénz, de mint kiderült sokkal többet nem is bírt a vonal. Ne tudd meg hogy mennyire volt instabil a net, volt mikor napokra elment vagy mikor olyan szinten szakadozott, hogy egy e-mailt nem tudtál megírni és elküldeni rendesen. Ezt sem a nagytudású Tré-Comosok oldották meg, hanem én: az utánajárásom és a pénzem. Találtam egy olyan modemet (D-Link DSL-321B), ami a rossz telefonvonal esetén ahelyett hogy dobná a kapcsolatot az ingadozás miatt inkább megpróbálja stabilizálni, max kicsit lecsippent a sebességből, de jóval ritkábban szakad meg a vonal. Erre is képtelen volt a szolgáltató. Aztán 2011 szeptemberében 5 megabitesre váltottunk, mert az lett az elérhető legkisebb csomag, és ez volt a max, amit a vonal még elbírt, és minden különösebb probléma nélkül működött is (bár az 5 megabitet tisztán csak ritkán hozta, ám a stabil 4 - 4.5 megabit megvolt) ... egészen mostanáig. Mostantól 1 megabit és nincs apelláta.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem értem félre, voltam már Miskolcon és Barcikán is, több napig. Nem az a baj, hogy pont a kettő között laksz, hanem, hogy az majdnem az Alföldön. Félelmetes, hogy mik vannak a Dunától keletre... Komolyan én féltem a vonaton és Miskolc maga volt a rémálom. A Balaton parton dolgoztam több évig, utána pedig a környéken találtam munkát, de el sem hittem, hogy Magyarországnak van ilyen "sötét" és elmaradott része is. Nem fehér embernek való vidék....

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.