Ugrás a kommentre

Számítástechnika


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Gyerekek lenne egy kis gondom. Újratelepítettem a Windows 7-et, beállítottam Felbontásnál hogy Több képernyő: Asztal megjelenítése csak itt: 1. Majd ikonokat is elrendezem szépen az asztalon. Ezután minden indításnál magától visszaállítja a felbontást arra hogy E képernyők kiterjesztése, és az ikonokat is átvariálja. Mit csináljak hogy jó legyen?

 

Miért állítottál be több képernyőt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért állítottál be több képernyőt?

 

1 monitorom van, de hogy ha nem állítom be amit leírtam, akkor a képernyő jobb szélén túl még megy tovább az egér, mivel úgy veszi gondolom hogy 2 monitorom van. Ezért állítom be mindig. Eddig nem volt baja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 monitorom van, de hogy ha nem állítom be amit leírtam, akkor a képernyő jobb szélén túl még megy tovább az egér, mivel úgy veszi gondolom hogy 2 monitorom van. Ezért állítom be mindig. Eddig nem volt baja.

 

 

1 monitorra állítsd. Nem úgy veszi az egér, hanem annak veszi hogy rosszul van beállítva a kép szélessége. A monitoron lévő gombokkal állíts be a kép szélességét és nyújtását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 monitorra állítsd. Nem úgy veszi az egér, hanem annak veszi hogy rosszul van beállítva a kép szélessége. A monitoron lévő gombokkal állíts be a kép szélességét és nyújtását.

 

Okés, köszi, kipróbálom :)

 

Szerk: Na próbáltam állítani, összéb húztam a képet hogy pont jó legyen, de nem nagyon használt.

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Okés, köszi, kipróbálom :)

 

Szerk: Na próbáltam állítani, összéb húztam a képet hogy pont jó legyen, de nem nagyon használt.

 

 

Nézd, ha egy moncsi van akkor a Win7-nek simán be kéne tudnia állítania jól az egeret és a képet. Nekem is 1 monitorom, sok gépre telepítettem már, soha nem volt gond. Szerintem nálad a monitor el van állítva. Van rajta egy auto gomb valahol vagy a menüjében. Próbáld meg azzal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd, ha egy moncsi van akkor a Win7-nek simán be kéne tudnia állítania jól az egeret és a képet. Nekem is 1 monitorom, sok gépre telepítettem már, soha nem volt gond. Szerintem nálad a monitor el van állítva. Van rajta egy auto gomb valahol vagy a menüjében. Próbáld meg azzal.

 

Nem tudom mi a fene baja lehet. Próbálkoztam Resetelni is a moncsit de az sem nagyon használ. Beállítom a szélességet mindent jóra de akkor is vissza állítja. Nem lehet hogy maga a Win7 a ludas? Mert eddig ilyen még nem volt, csak most újratelepítésnél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom mi a fene baja lehet. Próbálkoztam Resetelni is a moncsit de az sem nagyon használ. Beállítom a szélességet mindent jóra de akkor is vissza állítja. Nem lehet hogy maga a Win7 a ludas? Mert eddig ilyen még nem volt, csak most újratelepítésnél.

 

 

Biztos hogy nem a Win 7 csinálja. Akkor is csinálja ha a Catalystot/amd vagy a Forceware/nvidia drivereket felrakod?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdezném a kedves táblagép használóktól. Hogyan is játszanak rajta? Azaz miért is vesz a többség táblagépet inkább mint pc-t? Mikor a táblagép egy csomó dologra használhatatlan. Pl Modern Warfare 3 futtatására és egér hijján jó írányításra. Megbolondultak az emberek? Hogyan cserél a csávó alkatrészt a táblagépben ha elavul? A lényeg hogy eltorzították az emberek gondolkodását a táblagép felé ami semmire sem jó csak a nép azt hiszi hogy igen. Le a táblagépekkel. :D

 

http://www.sg.hu/cikkek/87912/parkolopalyara_kerult_a_dell

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos hogy nem a Win 7 csinálja. Akkor is csinálja ha a Catalystot/amd vagy a Forceware/nvidia drivereket felrakod?

 

Most úgy csinálta igen. Forceware-t raktam fel telepítés után. Lehet azzal van a baj? Minden újratelepítésnél ugyanazt rakom fel, eddig nem volt nyűge.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Windows 7 havernál ilyet csinál. Mikor megláttam ma, majdnem elájultam. Haver tegnap vette a gépet, amin így van fent a Windows 7. Felbontást állítottam, újratelepítettem a gépet, driverekkel vacakoltam, de semmi.

faa134176740999.jpg

 

Az a legfurcsább, hogy az asztal jelenik csak így meg, a filmeket meg más teljes képernyős dolgokat rendesen megjelenít 16:9-ben.

 

Táblagép a súlya, a mérete miatt jó. Egeret lehet rá kötni, de elég hülyén néz ki úgy :D

Mi a cégnél választhattunk, mit kérünk. Laptopot, netbookot vagy táblagépet a munkához. Én a laptopot kéretem, de sokan kértek táblát, így láttam már párszor ilyet. Én biztos nem tudnék ilyet használni, nem szeretem a tapi technikát és az sem szeret engem, annyit szenvedek, hogy másnál elindíthassak valamit, meg a képernyőn való gépelés se túl jó. Ha valakinek kell kis gép, inkább netbookot vegyen, szerintem az jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Windows 7 havernál ilyet csinál. Mikor megláttam ma, majdnem elájultam. Haver tegnap vette a gépet, amin így van fent a Windows 7. Felbontást állítottam, újratelepítettem a gépet, driverekkel vacakoltam, de semmi.

 

A projektoros beállításoknál próbálkoztál már?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A projektoros beállításoknál próbálkoztál már?

Igen, azt is megnéztem. Azt a furcsa, hogy csak az asztallal ilyen, minden másnál kitölti az egészet. Haver azt mondta, nem érdekli ez őt, neki mindegy, milyen az asztal, a többi meg jó.

Csak engem érdekelt ennyire, hogy mi baja lehet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tartom rossz ötletnek a táblagépeket azoknak, akik maguknál hordják, és alig kell néhány funkcióra (nekem nagyon tetszene olvasásra, de ahhoz meg drágák, hogy csak erre tartsak). Nekem is az a bajom velük, mint Phobosnak, biztos ezért nem lesz sokáig okos telefonom sem, nem szeretem ezeket az érintő képernyős cuccokat.

Sokáig nem lesznek ilyen kütyüim.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hirtelen mi történt a Windowsal de ahogy ma bekapcsoltam a gépet, azt vettem észre hogy már nem áll fent az a probléma hogy 2 monitort lát 1 helyett :D

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megfelelő programmal. Van pár ilyen átalakító. MKV to AVI pl. De neked minek? Úgy értem minek kell lerontanod a minőséget?

Próbáltam én már mindent. Semmi se akar működni. Szerintem én vagyok a béna. A TV miatt kell az avi, mert a TCW logóját rühelli a plazmám, így az mkv-t kellene átkonvertálnom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Próbáltam én már mindent. Semmi se akar működni. Szerintem én vagyok a béna. A TV miatt kell az avi, mert a TCW logóját rühelli a plazmám, így az mkv-t kellene átkonvertálnom.

Jobban járnél egy olcsó médilejátszóval melyre rádugsz egy pendriveot oszt csókolom. De egészen pontosan mivel játszottad le eddig az mkv-t? Számítógépet kötötted össze a tv-vel? Bocs, de kicsit képzavar van nálam.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mkv-t még nem próbáltam. De ott van, hogy "Mindent --> AVI". Azzal sem jó?

Megpróbálom, köszi. :)

 

Jobban járnél egy olcsó médilejátszóval melyre rádugsz egy pendriveot oszt csókolom. De egészen pontosan mivel játszottad le eddig az mkv-t? Számítógépet kötötted össze a tv-vel? Bocs, de kicsit képzavar van nálam.

Monitoron nézem a sorozatot...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most látom, hogy végül is plazmán néznéd, de a logó miatt aggódsz, hogy ghost lesz a vége. Na erre tényleg valami célkészülék kéne mintsem minőségromlás felé nyúlni. Sajnos valamerre fejleszteni kell :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abban tud nekem valaki mondani, hogy üres, formázatlan vinyót miért nem lehet Win 7 alatt dokkolóban megformázni? Én hiába kerestem ilyen funkciót, a gépem látta a dokkolót, viszont lemezműveletet nem tudtam elérni. Kénytelen voltam a médialejátszómmal leformázni a vinyót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.