Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

Zene

Recommended Posts

Bennem meg az, hogy milyen lett volna, ha Michael Giacchino több időt kap. Így "csak" - hogy Ody-t idézzem - tökéletes mesterművet alkotott. Mi van, ha nem kellett volna annyira kapkodnia?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:
18 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Bennem meg az, hogy milyen lett volna, ha Michael Giacchino több időt kap. Így "csak" - hogy Ody-t idézzem - tökéletes mesterművet alkotott. Mi van, ha nem kellett volna annyira kapkodnia?

Meghallgatnám, hogy mit alkot a Solo filmhez. Kár, hogy azt nem ő kapta.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Lehet tudni valamit arról, hogy a Mester hallotta-e Giacchino muzsikáját? Látta a filmet egyáltalán? Ez nagyon izgat. Most először komponált valaki más, és remekül, nagyon penge ízléssel játszott az ő dallamaival. Nem tudom elképzelni, hogy nem hallgatta végig az Öreg. És Lucas mit szólt a RO-hoz? Én erről semmit nem tudok. Meséltek? ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Williams valószínűleg semmit nem hallott vagy látott az egeszből. 

Lucas viszont nagyon lelkes volt, még a forgatáson is feltűnt. Később gratulált is Edwardsnak mert nagyon tetszett neki a végeredmény. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Williams, hm. :( A helyében én... de nem vagyok a helyében. :) Lucason nem lepődtem meg... Giacchino és Edwards sztorija nagy poen, imádom az ilyesmit: gyerekkori álmok jöttek be, de nagyon. Nem is hihettek bennük igazán, annyira meseszerű, és mégis... :clap:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ