Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

18 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Bennem meg az, hogy milyen lett volna, ha Michael Giacchino több időt kap. Így "csak" - hogy Ody-t idézzem - tökéletes mesterművet alkotott. Mi van, ha nem kellett volna annyira kapkodnia?

Meghallgatnám, hogy mit alkot a Solo filmhez. Kár, hogy azt nem ő kapta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet tudni valamit arról, hogy a Mester hallotta-e Giacchino muzsikáját? Látta a filmet egyáltalán? Ez nagyon izgat. Most először komponált valaki más, és remekül, nagyon penge ízléssel játszott az ő dallamaival. Nem tudom elképzelni, hogy nem hallgatta végig az Öreg. És Lucas mit szólt a RO-hoz? Én erről semmit nem tudok. Meséltek? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Williams valószínűleg semmit nem hallott vagy látott az egeszből. 

 

Lucas viszont nagyon lelkes volt, még a forgatáson is feltűnt. Később gratulált is Edwardsnak mert nagyon tetszett neki a végeredmény. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Williams, hm. :( A helyében én... de nem vagyok a helyében. :) Lucason nem lepődtem meg... Giacchino és Edwards sztorija nagy poen, imádom az ilyesmit: gyerekkori álmok jöttek be, de nagyon. Nem is hihettek bennük igazán, annyira meseszerű, és mégis... :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 7 hónappal később...
53 perccel korábban, Donát írta:

Minél többet hallgatom az OST-t annál zseniálisabbnak tartom! :clap: 

Akkor tessék itt van az OST bővített változata kristálytiszta minőségben. Az eredeti OST van összevágva a FYC albummal, így 27 perccel hosszabb a kereskedelmi kiadásnál :)

 

 

  • Meglepő 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Hihetetlen, hogy mennyire sugárzik a béke, az ERŐ misztikuma, és a végén a dráma is ebből a soundtrackből. A munkához próbáltam ma használni olvasás közben, de egyszerűen folyamatosan peregnek előttem az Erővel kapcsolatos események a messzi-messzi galaxisból... :clap: :shocked:

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 9 hónappal később...

A hétvége és az OT nyitánya, rendhagyó módon, ez a tétel. Az EPIV-el kezdek, de a RO zenéjével hangolok. Kezdésnek nagyon stílusos és súlyos, ahogy egy erős lökettel, majd sejtelmes zenei betéttel beindul a zene.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.