Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

ha van is valami maradandó a zenéjében, azt az eredeti zeneszerzőnek köszönhetjük, ő max. újrahangszerelte, lásd Jurassic World, Star Trek

Én meg Donáthoz csatlakozva még ezzel sem tudok egyetérteni. Mind a Trekből, mind a JW-ből számomra pont azok a zenék maradtak meg, amiknek épp nincs köze az eredetihez:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abból a célból, amiért felhoztuk, nagyon is itt a helye, hiszen bizonyítékok egy számunkra valótlan állítással szemben a film zeneszerzőjével kapcsolatban, amit ráadásul nem más film miatt hozott fel Odumin. Ha a Star Trek vagy a Jurassic World miatt teszi, nyilván nem itt védenénk, hanem a releváns topikban. Nyilván RO-zenét használnánk, de mocsok módon eddig még nem szivárgott ki. Pedig belehúzhatnának, mert holnap a vonaton már szeretném hallgatni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Addig, amíg nem jön a film zenéje, mondjuk? Nyilván azzal lehetne alátámasztani a legjobban az érvünket, de ha csak nem rejtegeted valahol, akkor ez még nem áll a rendelkezésünkre. Addig kénytelenek vagyunk a zeneszerző korábbi munkáira hagyatkozni, ha le akarjuk csitítani a zúgolódókat. Amint ott lesz a youtube-on a Rogue One és leteszem a hátsómat tőle, azt fogom ide linkelni. És szerintem Donát és Rog is. Addig meg legyünk már egy ici-picit rugalmasabbak. Lehet, hogy már egy óra sem kell hozzá. De jó is lenne... Kár, hogy nem így lesz. :cry: Már nagyon rá vagyok pörögve erre a filmre, a zene legalább kicsit csillapítaná az éhségemet. Holnap reggelig kínszenvedés lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván RO-zenét használnánk, de mocsok módon eddig még nem szivárgott ki. Pedig belehúzhatnának, mert holnap a vonaton már szeretném hallgatni. :)

Pont erre gondoltam ma. De aztán úgy voltam vele, hogy nincs alapunk háborogni, hiszen a film előtt minden csak ajándék. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

..mocsok módon eddig még nem szivárgott ki. Pedig belehúzhatnának, mert holnap a vonaton már szeretném hallgatni. :)

Igen.. Tavaly nálam volt már a kocsiban. Bár hazafelé volt nagy élmény inkább. Újranéztem a filmet jóformán..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! Nekem nagyon tetszett a zene a film közben. :) Lehet, hogy nincsenek benne olyan ikonikus dallamok, mint a Saga filmekben, de a jelenetekhez nagyon illő zenét kaptunk, Még csak most fogom meghallgatni magában, de nem hiszem, hogy így csalódást okozna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma reggel a munkahelyen egy fülbemászó dallamot dúdoltam, aztán rájöttem, hogy ez nem az Erő téma, vagy a Birodalmi induló, hanem a Whill-ek őrzőinek témája! Jelenleg ez a szívmelengető, az Erőt jól szimbolizáló dallamsor a kedvencem a Rogue One OST-ből. Főleg, ha eszembe jut Chirrut és Baze áldozata a galaxis sorsát tekintve. Szerintem itt érdemes kezdeni a Soundtrack megkedvelését. :). Guardians of the whills téma: üdv a családban! :clap:

 

http://www.youtube.com/watch?v=LqcXAPejbj0

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.