Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én egy olyan teasernek örülnék, mint amit az EpIII idején láthattunk 1,5 évvel a premier előtt. Rongyosra néztem, emlékszem...

Másfél évvel a premier előtt már gyakorlatilag le volt forgatva a film, már az utómunkálatok folytak. Most meg ott tartunk, hogy még el se kezdték forgatni az új részt. Nem tudom, ki hogy van vele, de engem valósággal megőrjít ez a baromi nagy titkolózás. A végén tényleg az lesz, hogy a premierig szinte semmit nem fogunk megtudni, majd pár hónappal előtte kapunk pár totál félrevezető trailert, amiből szintén szinte semmi nem fog kiderülni a film valódi tartalmáról, mint az Into Darkness esetében...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És milyen jó is lenne az, ha csak a moziban ismerhetnénk meg a filmet, nem az előzetesekben és interjúkban. Elvégre ezért mozifilm a mozifilm. :)

Igen, jó lesz akkor,ha tetszeni fog a film, de ha csalódás lesz... Én még mindig reménykedem benne, hogy csak rossz pletyka, hogy egy anorexiás tinilányka körül fog forogni az egész trilógia. Számomra ez egy nagy csalódás lenne, mert eddig legalább a SW-t elkerülte a feminizmus, de úgy tűnik, hogy most már szeretett sorozatomat is behálózza. :(:facepalm::cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor az eddigi folyamatos férfifőszereplők a 6 filmben Lucas hímsoviniszta hajlamait bizonyítják? Ne már... egy főszereplő csajnak ugyanúgy lehet helye az SW-ben, mint egy férfinak. Ez nem feminizmus, vagy a pozitív diszkrimináció, ha a történet így kívánja meg. Az eddigi 6 film után engem jobban érdekel egy női főszereplő filmes szintű kibontása az SW-ben, mint egy újabb hím nemű Skywalker köré épített sztori. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másfél évvel a premier előtt már gyakorlatilag le volt forgatva a film, már az utómunkálatok folytak.

Max. egy évvel a premier előtt lett befejezve az alapforgatás. Most meg ugye még kb. két év van a bemutatóig ha lehet hinni a híreknek. Egyébként minden rendezőnek más a munkatempója, lehet, hogy Abrams -nak elég ennyi idő is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Into Darkness pre-produkciós fázisa 2011. áprilisában indult el. 2012. január 12-én kezdte el Abrams forgatni, a premier 2013. május 16-án volt. Egy év, négy hónap volt az idő a forgatás kezdetétől a premierig. Az előző filmet is nagyjából ennyi idő alatt rakta össze, pedig ott a semmiből kellett kezdeni. Ha az ep7-et jövő év elején kezdik el forgatni és nyáron lesz a bemutató, nagyjából ugyanennyi idejük lesz, a pre-produkciós fázis meg már hónapok óta (lassan egy éve) tart. Szóval semmivel sincs senki elkésve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes elmélet

http://www.starwars7news.com/2013/10/the-re-release-of-1976-star-wars-teaser.html

 

Múlt hét szerdán a Star Wars hivatalos youtube csatornára felkerült a 76-os Episode IV trailer.

Ha most a héten szerdán feltöltik az EPV trailerét, akkor elég nagy valószínűséggel ez egy visszaszámlálás.

Rá következő hét szerdán jön az EPVI előzetes, és végezetül...október 30-án szerdán, az egy éves Disney házasság évfordulóján jön a nagy meglepetés :hmm:

 

Na majd meglátjuk... ha most szerdán lesz EPV teaser az SW youtube csatornán, akkor lehet reménykedni..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy teaser helyett, ami egyetlen képkockát se tud mutatni a produkcióból jobban örülnék valami nagyon korai werkfilmecskének, amiben Abrams, Arndt, Kasdan és Kennedy beszélnek az előkészületekről. Persze komoly konkrétumok nélkül de mégis elhintve pár infót ami keveset mond, de mégis felkelti az érdeklődést. Esetleg emellé jöhetne mondjuk egy-két concept art valami lényről vagy valami huszadlagos mellék karakterről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy teaser helyett, ami egyetlen képkockát se tud mutatni a produkcióból jobban örülnék valami nagyon korai werkfilmecskének, amiben Abrams, Arndt, Kasdan és Kennedy beszélnek az előkészületekről. Persze komoly konkrétumok nélkül de mégis elhintve pár infót ami keveset mond, de mégis felkelti az érdeklődést. Esetleg emellé jöhetne mondjuk egy-két concept art valami lényről vagy valami huszadlagos mellék karakterről.

A Rebels teaser -ből kiindulva szerintem is a fentebb vázolt esetben járnánk a legjobban. Én a címre is nagyon kíváncsi lennék. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Daniel Radcliffe (Harry Potter) egy interjúban beszélt arról, hogy ,Digby Milner a veterán speciális effektus szaki is dolgozik a filmen (Birodalom visszavág, Bajlós Árnyak, Harry Potter filmek)

A Pinewood mellett a Warner stúdió birtokában lévő Leavesden létesítményben is forgatni fognak.

Ezeket is csak azért tudja, mert egy csomó filmes ismerőse már most dolgozik az új Star Warson

http://www.starwars7news.com/2013/10/star-wars-episode-7-to-be-filmed-at.html

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hónapok óta dolgozhatnak gőzerővel. Ej de kíváncsi vagyok mi lesz ebből. Sokkal inkább mint az EPI esetében.

Pompás díszletek épülhetnek majd. Bele se merek gondolni. Idegen bolygók érdekes kultúrájának építészeti remekműveit gyárthatják jelen pillanatban.

A maszkmesterek , szobrászok ebben a momentumban talán épp csinosítgatják az új trilógia meghatározó űrlényeinek kinézetét.

Egy kis spéci kontroller segítségével az egyik speciális effektus szaki most teszteli valamelyik bolygó érdekes karakterének fejmozgását a műhelyben.

Az új trilógia lényei készülnek, köztük fontosabb szereplők, kik nagy hatással lesznek majd ránk.

Ááh mi folyhat most a háttérben... :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjött Jake. ;) Istenem milyen trailer ez. :D Csak concept art -ból áll. :D Lehet valami ilyet kapunk majd mi is ha bejön ez az őrült elmélet amit alább írtatok. :D

 

Ááhhh működik az elmélet!!!!

Addig nem működik, amíg nem láttuk az EPVII -est. ;)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elképzelhető, hogy a Mark Hamill-al tényleg felvettek egy úgynevezett "Luke announcement teaser-t" , és ez a 3 hetes felvezető direkte az eredeti trilógia előzeteseit mutogatja nekünk, és a hónap végén amolyan - és Luke kalandjai folytatódnak- felvezetéssel feltárul ez a bizonyos teaser ;):) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

J.J. Abrams a Star Trek feltámasztásakor is külön leforgatott egy teasert még a forgatás kezdetén.Ez amolyan Enterprise announcement teaser volt :)

 

De Super8 előtt is volt egy külön kis teaser, vagy Cloverfieldnél is. Ez a marketing nagyon is J.J-re vall.

Október 30 lesz a nagy nap!

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.