Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Engem is. Egyértelműen ez a legérdekesebb. Mi lett Luke -al? Mit csinált 30 évig?

Remélhetőleg csupa érdekes dolgot. Elég gáz lenne ha Luke esetleges élménybeszámolója alatt elaludnánk. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is. Egyértelműen ez a legérdekesebb. Mi lett Luke -al? Mit csinált 30 évig?

Ez biztos jó lesz. 30 évbe sok belefér. Mondjuk tuti kijárta a "halhatatlanságot" mint Yoda a tcw-ban.

Úgyis kapcsot emlegettek a TCW-szal is. A rebels kapocs talán Boyega karaktere lesz. A tcw meg szerintem ez legyen.

Én arra is kíváncsi vagyok, hogy a 3 kék szellem közül valaki valamilyen formában tiszteletét teszi-e.

Lenne bőven létjogosultsága a dolognak. Yoda lenne a legkézenfekvőbb. Nincs színész-probléma.. ;)

Bár valszeg Mcgregor vagy Christensen sem mondana nemet egy cameo-ra. Utóbbi meg amúgy is szerepelt a Jedi visszatérben..

 

Ja és tényleg vállalható Luke fizimiskája!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb ajándék kép JJ-től.

 

BuxQHkXCAAE4vXI_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A háttérből ítélve ez most készülhetett a szigeten, ahol a szakállas Lukeval vettek fel egy jelenetet. Ez valószínüleg Luke erősen megviselt gépkarja. A szervók ugyanazok nagyon hasonlóak azokhoz, amiket a Birodalom végén is láthattunk.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez újabb bizonyitéknak tűnik a remetesége mellett. Ez a kar elég rég volt szervízben :D

Engem meg is vettek kilóra. :) Még a bőr is lerohadt róla, ráadásul tényleg elég viseletes, ami nem kevés kényszeredett ottartózkodást feltételez. Vagy remete lett, vagy fogságba esett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tom Hodges kiposztolta, miként fog festeni az EPVII rohamosztagos sisak. Elég kretén, de esküszik rá, hogy szép lesz, csak éppen nem volt ideje alaposan megnézni.

 

 

th_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Tom hivatalos Star Wars illusztrátor, nem nevezte meg, hol látta a sisakot...de az eredeti linket már le is szedették. Nagyon remélem, hogy a kép a lehető legtávolabb áll a valóságtól, a Star Wars ruhákhoz és páncélokhoz ugyanis nem igazán illenek az ennyire letisztult formák. Kivétel ezalól a császári testőrség sisakja. Abban pont az a félelmetes, hogy csak egy sziluett az egész.

http://instagram.com/p/rkJAnrHmDA/?modal=true#

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igy rajzon olyan mintha napszemüveget viselne (talán a berajzolt csillámlások miatt), de egyébként a koncepció tetszik olyan értelemben hogy tényleg újszerűbbnek, modernebbnek hat mint a régi trilógiás maszkok. De azért a végső verdikthez jó lenne egy igazit is látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zéé az a robotkar akár lehet C-P3O-é is váz nélkül. Pont olyan mint a baljós árnyakban.

 

http://ilovemycamera.com/blog/wp-content/uploads/2012/06/NakedC3PO2.jpg

 

Luke karja a Birodalom visszavág végén:

 

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS53gMofFnCxHc2klKiBiy-HSn8Q6Jx2n4eHpJp29yk03BZVsbe

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akár lehetne C3PO karja is....de én Luke karjára tippelek, de lehet, hogy neked van igazad. C3PO esetében túlságosan olcsó fogás lenne ismét elővenni az EPI után ezt a dolgot, viszont Luke esetében a kart még nem láttuk csupaszon, ráadásul ebben az esetben nem mint látványelem szerepelne, hanem mint karakterépítő eszköz....már amennyiben Luke tényleg remete lesz. Engem most per pillanat jobban izgat a rohamosztagos sisak téma. Ha a sisakot ennyire megváltoztatták, nyilván valamennyi eszköz sorra került, így a rombolók és TIE vadászok is. Kíváncsi vagyok, hogy ott mennyit merítettek az eredeti designból. Viszont az, hogy a sisakot átalakították még egy nagyon fontos üzenetet is hordoz, nevezetesen, hogy nem a Birodalom maradékai bujkálnak és vívnak gerillaharcot koszlott és elöregedett felszerelésükben, hanem itt egy még mindig erős és folyamatosan megújuló hadigépezettel állnak szembe a felek. (Továbbra is az a teóriám, hogy a Birodalom uralja a galaxist, csak kialakult egyfajta status quo.)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper képek! A robotkéz valóban olyan mint C3PO EPI -es keze, de az honnan lenne meg Luke -nak egy szigeten? De az is lehet, hogy csak félrevezetés, amit viszont kevéssé hiszek. Mondjuk most hirtelen beugrott egy vad ötlet az egyik spoilerből. Mi van akkor ha valóban Luke kezével kezdődik a film, a bolygóra hullott maradványokat elviszi a csajszi neki. :D Bár ez elég nagy ökörség, belátom. :D

 

A rohamosztagos sisak tetszik, főleg azért mert látni a fejlődést rajta. Viszont ez felvet olyan kérdéseket is, amiket Zééé tett fel alább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi van akkor ha valóban Luke kezével kezdődik a film, a bolygóra hullott maradványokat elviszi a csajszi neki. :D Bár ez elég nagy ökörség, belátom. :D

 

Ez eszembe sem jutott...nagyszerűen kilogikáztad! :peace: Ez így tényleg csak ráerősít a pletykára, hogy Luke keze az ereklye. Eszembe sem jutott, annyira képtelenül hangzik, de így a kép láttán igazad lehet.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy értelmezem az EPVII elejéről szóló spoilert, hogy Luke fénykardot markolászó robotkezét találják meg a sivatagos bolygón. Ennek lenne valamennyi nagyon csekély értelme, bár az értelem szót is csak abban az esetben használnám, ha ez a fénykardot markolászó kéz már a bolygón lenne és nem lezuhanna a semmiből. Szóval arra gondoltam, hogy te arra gondoltál, hogy a képen látható robotkéz Luke jobbja, amitől valahogy a Jedi és az EPVII között valaki megszabadítja, majd azt megtalálják és visszaviszik a gazdájának, hogy tessék Luke, itt a kezed.

 

Én tehát arra gondolok, hogy Luke elvesztette a robotkezét és ez a robotkéz markolássza a fénykardot és kerül valahogy a sivatagos bolygóra és viszik vissza neki és gyakorlatilag ezt láthatjuk a fényképen.

 

Még jó, hogy nem más testrésze szakadt le, aztán jól néznénk ki, ha 120 percen keresztül hurcolásznák. :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy értelmezem az EPVII elejéről szóló spoilert, hogy Luke fénykardot markolászó robotkezét találják meg a sivatagos bolygón.

Nem, úgy szólt a marhapletyka, hogy Luke Bespinen elhagyott keze repül az űrben, benne Anakin fénykardjával. Még arról is volt egy röpke "elemzés" a hülypletyka részéről, hogy Anakin kardja kötné így össze az előző hat részt az ep7-tel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SPOILER!!!!!

 

tuti forrás csak nektek ne add tovább

 

 

ez a kéz C-3PO fiának a keze, aki elmegy felkutatni, hogy ki alkotta meg a fatert majd a kalandozások során rátalál Luke-ra a mostohatesójára...itt kezdődnek kalandjaink, Jedi lesz, felszámolja a maradék Birodalmat és újraírja a robotika törvényeit...

Szerkesztve: - Turegga
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont az, hogy a sisakot átalakították még egy nagyon fontos üzenetet is hordoz, nevezetesen, hogy nem a Birodalom maradékai bujkálnak és vívnak gerillaharcot koszlott és elöregedett felszerelésükben, hanem itt egy még mindig erős és folyamatosan megújuló hadigépezettel állnak szembe a felek. (Továbbra is az a teóriám, hogy a Birodalom uralja a galaxist, csak kialakult egyfajta status quo.)

 

El tudnám képzelni, hogy az "új" rohamosztagosok most a Leiáék által vezetett új államot szolgálják, mint a klónok a Köztársaságot. Vagyis a hőseink oldalán, és nem ellenük vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El tudnám képzelni, hogy az "új" rohamosztagosok most a Leiáék által vezetett új államot szolgálják, mint a klónok a Köztársaságot. Vagyis a hőseink oldalán, és nem ellenük vannak.

Végülis annyiból logikus lenne, hogy a Birodalomtól megszabaditott bolygók, de különösen Coruscant nyilván tömve van sorozott birodalmi rohamosztagossal. Az kicsit erős lenne ha kivégeznék az összeset. Nyilván akik túlkapásokban vettek részt azok mehetnek a börtönbe, de a többiekkel mi lesz? Szélnek ereszteni őket nem biztos, hogy a legjobb megoldás: emberek akik egész életükben csak a fegyverforgatáshoz értettek (so-so) és tagjai voltak egy erőszakszervezetnek, azok számkivetettként könnyen bűnözővé (vagy épp valami ellenási csoport tagjává) válhatnak. Értelmes lépés lenne a köztársasági hadsereg kialakítása. Csak az ilyesmi pont azért hogy jól vegye ki magát ennél azért talán komolyabb design-váltással kéne járjon. Meg az előbb vázolt megközelítés egyébként is talán már túl földhöz ragadt az SW-hez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem kifejezetten tetszene ez az ötlet.

 

Eleve a rohamosztagosok kinézete a SW egyik fontos hangulateleme. A klónpáncélok is elég hasonlónak lettek megalkotva és idővel az újabbak is egyre inkább efelé közelítettek. A TCW kánon és részben a klónokról szól, tehát az Ep.1-en kívül mindenhol kulcsszereplők ezek a figurák. Ráadásul jön a Rebels, ami tovább erősíti ezt. Az új trilógiában is jól mutatna ez a motívum, remek kapocs lehetne. Az új sisaktervezetek nem rosszak, de kéne némi szín és változatosság (a páncélra is). A tisztán fehér nagyon a Birodalomhoz köthető.

 

Amúgy meg tényleg logikus. Egyrészt, amiért Bomarr is írta. Másrészt pedig nyilván nemcsak olyanokból állt a Rohamosztag, akik tökéletesen magukénak vallották a Birodalom elveit. Luke is beszélt valami akadémiáról a haverjaival kapcsolatban. Könnyen lehet, hogy a legtöbben csak a kaland, a jó kereseti lehetőség vagy egyéb alternatívák híján álltak be a seregbe. Az ilyenek a Birodalom bukásával továbbra is használhatók, nem feltétlenül büntetendőek.

 

Legalább hirtelen tényleg megtanulnak rendesen lőni és harcolni. :D Gondolom a jók oldalán már nem olyan balekok lennének, mint az OT-ban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a Sólyom belsejének részlete (állítólag) Pinewoodból:

 

lNvcZNS.jpg

 

zbd5m3i.jpg

 

eK3feHF.jpg

 

pZJI1i9.jpg

 

 

Mi van ha Anakin robot keze az? :)

Az is érdekes lenne. Igazán strapabíró kéz az olyan ami kibír egy bazinagy robbanást. Lehet hogy hiperacél karosszéria mint a terminator fémváza. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem kifejezetten tetszene ez az ötlet.

Én nem kifejezetten a terror egyik jelképeit használnám fel rendfenntartási célokra. Legalább annyira lecserélném a páncélzatukat, hogy ne mindenkinek azok a katonák jussanak eszükbe, akik bárkit elvittek árulás címszó alatt, ha akár egy rossz szót is mertek mondani a Birodalomról.

Kicsit lesarkítva ez olyan mintha SS tisztek tartanák fenn a rendet egy zsidó negyedben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.