Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azt a robbanást még Öblös Miska is megirigyelné. :D

 

 

Poe Dameron. A képen jól látszanak a sérülések az arcán. Biztos bunyózott valakivel.

Vagy csak megvágta magát borotválkozás közben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiszivárgott a film (lehetséges) teljes sztorija

http://makingstarwars.net/2015/05/a-compiled-synopsis-of-star-wars-the-force-awakens/

 

Mit szóltok a befejezéshez és a nagy fordulatokhoz?

Várható a magyar verzió a csillagokhaboruja.hu-n ?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs, de én már az első mondat után abbahagytam az olvasást, ugyanis az író még mindig ott tart, hogy egy fénykard belép az atmoszférába és épségben landol a Jakkun, anélkül, hogy már a légkör felső részén porrá égne. Csak a levágott kéz hiányzik hozzá. Amíg ilyen baromságokkal jönnek, mint kiszivárgott story,addig nem is érdemes komolyan venni.

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha szigorúan csak a megjelent irományt vizsgálom, és nem foglalkozunk azzal az egyébként jó meglátással, mint amit mikiwan is közzétett, akkor is fura nekem az egész. A szerző nagyrészt ráhúzta a sztorit az ANH mintájára (azzal a kezdeti különbséggel, hogy egy helyett rögtön három szereplőt kapunk, akiből persze Oscar Isaac karakterét tekinthetjük ténylegesen a főhös segítőjének, mint anno Han Solo karakterét, de azért enyhén szólva is másról van szó esetében szerintem), szóval adott a kalandra hívás, megkapjuk az öreg Hant, mint mestert, akinek a halála és az ebből elinduló végkifejlet is kisértetiesen hasonlít az '77-es eredetihez, majd a szereplőink csatlakoznak egy ellenálló közösséghez és természetesen diadallal zárunk, ami nem teljes, mert azért a főgonoszék visszavonulnak sebet nyalogatni. A legfurább benne nekem persze a Luke Skywalker feltűnése mint cliffhanger, ami ha figyelembe vesszük hogy Markkal szakállal és anélkül mindenféle jeleneteket forgattak, nekem értelmetlen. Persze, ezek alapján jó sok flashbacknek kéne lennie, de nem biztos hogy ez a jó irány. Egy pozitívuma mindenképpen volt az elolvasásának. Elgondolkoztam rajta, hogy vajon milyen lesz ténylegesen a film vége? Lesz montázs jelenet és utána berobbanó kék betűk? Durván megütne, ha elhagynák ezt a hagyományt, ha már a Tatooine majmolás más néven ennyire megy... :P

Szerkesztve: - Forceuser
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos van ami igaz benne, de ez is olyannak tűnik, amiket az eddig kiszirvárgott pletykákból, trailerekből és concept artokból következtetnek illetve gondolnak tovább. Igazi újdonságot csak a Maz Kanatás rész jelent ebben a leírásban. Ha viszont ez lesz a történet nem mondom, hogy rosszul hangzik, viszont valami hiányzik belőle, inkább úgy hat mintha egy televíziós sorozat egy történetszála lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem. Kémjelentéseket anno azért olvastam, mert fokozták a hangulatot. Eddig viszont szinte minden kémjelentés ritka béna volt. Hiányoznak belőlük a részletek, a nüanszok, amik igazán érdekessé tudnak tenni egy SW filmet. Ráadásul pont azért mert hiányoznak, erős a gyanú hogy a jelentők is csak vázlatosan ismerik azt amiről jelentenek (már ha egyáltalán) és ettől csak még érdektelenebb lesz az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiszivárgott a film (lehetséges) teljes sztorija

http://makingstarwars.net/2015/05/a-compiled-synopsis-of-star-wars-the-force-awakens/

 

Mit szóltok a befejezéshez és a nagy fordulatokhoz?

Várható a magyar verzió a csillagokhaboruja.hu-n ?

 

 

"below is an edited synopsis DarthLightlyBruise did based on rumors from this site"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Welcome back Zééé! :clap:

Nem fórumozom már itt, de néha benézek. Gondoltam szólok, mivel már első mondatban felhívták rá a figyelmet, hogy az iromány az oldalukon megjelent kémjelentésekből került összeállításra, nem egy önálló kémjelentés. Látványos hiányosságok vannak benne, mert amiről nem tudják, hogy miért úgy van ahogy (Kylo Ren "felkelő" pilóta ruhában, film elején a bárjelenet stb. stb.) azt elegánsan kihagyták belőle. Ahogy Luke szerepét is sikerült oly mértékben titokban tartani,, hogy a rajongók azóta sem tudják hova tenni Luke EPVII-es szerepét, így minden szinopszisból elegánsan kihagyják. Szóval nyugalom, csigavér....az EPVII története még nem került ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem most már a rohamosztagosok között is lesznek idegen lények. Mivel a Birodalom / Első Rend már nem az egyetlen domináns csillagközi szervezet a galaxisban, ezért nem engedheti meg magának, hogy a toborzáskor még válogassanak is, legalábbis én így képzelem. :) Persze az is lehet, hogy az ideológia is változott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én örülök ennek a változásnak, mert úgyszólván ez is egy ep1-2-3 vonás. Vagy inkább, új éra vonás, hiszen már a Rebelsben is akadt egy fontos birodalmi idegen az Inkvizítor képében. Az meg csak hab a tortán, hogy CGI lény lesz. Persze ennek nem kéne számítania, de nekem kicsit azért ez is jelzi, hogy Abrams nem majmolja az ep4-5-6-ot. Lesznek közös pontok, hiszen azt folytatja, de ahogy az előzmények, úgy ez is önálló korszakot mutat be, in- és outuniverse egyaránt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is örülök ennek! Mert bár folytatás, van még egy kis dolga: a PT-vel is kellenek kapcsolódási pontok.

Ezt a Lucasfilm is preferálja, az olyan toldásokkal, mint a "dug Jabba palotájában" jelenet a Jediben..

Szóval nagyon jó ötlet ez.

Sok fajnak jól állhat a birodalmi unifornis. Ott a Dzséjt által említett pau'an és ne feledjük, hogy egy duros-nak is jól állt a fehér páncél! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én örülök ennek a változásnak, mert úgyszólván ez is egy ep1-2-3 vonás. Vagy inkább, új éra vonás, hiszen már a Rebelsben is akadt egy fontos birodalmi idegen az Inkvizítor képében. Az meg csak hab a tortán, hogy CGI lény lesz. Persze ennek nem kéne számítania, de nekem kicsit azért ez is jelzi, hogy Abrams nem majmolja az ep4-5-6-ot. Lesznek közös pontok, hiszen azt folytatja, de ahogy az előzmények, úgy ez is önálló korszakot mutat be, in- és outuniverse egyaránt.

Pont így! Minden hasonló újításnak csak örülök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.