Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jól néz ki Poe sisakja. :) Egyébként valószínűleg Erőérzékeny Finn, de csak most kezdi majd felfedezni az erejét.

 

Azt is érdemes megemlíteni, hogy EPVII-VIII-IX részek között mindig csak egy-egy év telik el, szóval elég nagy lesz a sztori és viszonylag gyorsan (3 év alatt) ki is fut.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt is érdemes megemlíteni, hogy EPVII-VIII-IX részek között mindig csak egy-egy év telik el, szóval elég nagy lesz a sztori és viszonylag gyorsan (3 év alatt) ki is fut.

A premierek között egy-egy év telik el (nagyjából), de biztos, hogy a filmek eseményei között is annyi fog? Eddig ezen a téren a Star Wars nem mutatott fel ilyet, egyedül az ep2 és 3, valamint az ep4 és 5 között van "valós idő."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A premierek között egy-egy év telik el (nagyjából), de biztos, hogy a filmek eseményei között is annyi fog? Eddig ezen a téren a Star Wars nem mutatott fel ilyet, egyedül az ep2 és 3, valamint az ep4 és 5 között van "valós idő."

Ez tényleg felveti a kérdést...Az ST filmek eseményei közt vajon mekkorákat fogunk ugrálni?

Azöregek miatt gondolom, hogy nem sokat.

Érdekes lenne, mondjuk Fordot még öregíteni is nem? :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Múltkor volt szó a nevek kiejtéséről, ebből a kis lego videóból kiderül, hogy Kylo-t Kájlónak kell ejteni, ahogy lentebb is irták.

 

http://www.youtube.com/watch?v=6plXGDtM67o

 

Kérlek, a Youtube-videókat a "Média fájl beillesztése" funkcióval használd (a https-ből hagyd ki az s-t) - by Dzséjt

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom meddig lesz fent.. Valaki lehet seggbe lesz rugva.

Rey és Finn szaladnak és a közepe felé a rohamoszik után mintha Kylot láttam volna még igyekezni...

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A premierek között egy-egy év telik el (nagyjából), de biztos, hogy a filmek eseményei között is annyi fog? Eddig ezen a téren a Star Wars nem mutatott fel ilyet, egyedül az ep2 és 3, valamint az ep4 és 5 között van "valós idő."

Én a filmek cselekményére gondoltam, bár még kérdőjeles.

 

infographic-star-wars-w715.png?resize=648%2C11665

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez érdekes, bár kicsit elnagyolt. A Battlefrontnak nincsen sztorija, ami meg van benne, az egyelőre az ep4-6-ot, illetve az endori csata utáni egy évet fedi le. (Vagy a készítő már tényszerűen tud azokról a DLC-kről, amikre mi egyelőre még csak fogadásokat kötünk. :evil: ) A Rogue One meg szerintem az ep4 évében játszódik, mert aligha keringtek a Halálcsillag tervei egy évig az űrben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vader klónnak mondanám, de megmagyarázták miért ilyen. :D

Furcsa, de nála ez viszont nem jut eszembe. Oké, a sityakja olyasféle, de őszintén szólva, nekem mindig az volt az elképzelésem, hogy Vader páncélzata egy ősi Sith páncélzat, nem csak hasra ütésre vették le a kirakatból. :) És csak a sityak hátulja olyan, a maszk, a ruha, a kard, mind tök más. Sokkal jobban idézi Darth Revant, amiért maxi hála Abramsnek.

Amúgy én marhára csípem már Kylo Ren figuráját. Azt hiszem, jól fog mutatni a Darth Vader és Darth Maul figurám mellett. A hátteremet is kicsit megváltoztattam (eddig mindenféle filmek háttérképei váltakoztak két óránként, köztük SimonZ néhány örök klasszikusával, de most nem tudtam ellenállni egy konstans képnek):

wuEcbnb.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eleve Vaderen nagyon érezni, hogy sérült és korlátozva van a mozgása. Tőle például az alábbi képen látható beállás teljesen idegen lenne. Ő inkább jelentőségteljesen áll mint a cövek. Kylo szerintem sokkal Maulosabb lesz ilyen szempontból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.