Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ha nem lenne képes megosztani a rajongókat, akkor csak langyos vizet kapnánk. ;) Az EP1 is megosztotta a rajongókat, mert nem erre számítottak.

 

A korábban előkerült "Luke gonosz fia" ötletet többek között MissKarrdéhoz hasonlóan én is elvetném. Nem tartom túl eredetinek, hogy Luke-nak az apja után most a fia okozná a gondot. Ez megint csak ismétlése lenne a korábbi struktúráknak, megfordítva. Ezt egyszer már elmesélték, minek mondják el pepitában? Ennél többet kell nyújtaniuk Abramséknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ebben az a baj, hogy harcolni kell. A megosztás egyet jelent a fikával. Akinek nem tetszik az lehordja mindennek. Mint az EPI -nél. Én erre nem vágyom. :P

Ez úgyis elkerülhetetlen. A prequel is max. akkor lett volna kevésbé megosztó, ha koppintja az OT-t, minden téren. Hála a sorsnak nem ez történt. Így viszont már ez a lehetőség is elúszott az új trilógiára, mert ha olyan lesz, mint az OT, akkor a PT-t jobban kedvelők fognak akadékoskodni, amúgy meg az a másik oldal. Nem nagyon kell ezzel foglalkozni, de aligha kérdés, hogy a SW-tábor csak tovább fog szakadozni, ahogyan a TCW kapcsán is történt, sőt a Rebels okán is fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ebben az a baj, hogy harcolni kell. A megosztás egyet jelent a fikával. Akinek nem tetszik az lehordja mindennek. Mint az EPI -nél. Én erre nem vágyom. :P

Szerintem is elkerülhetetlenül ez fog történni. Annyit tehetünk, hogy próbáljuk minél messzebbről elkerülni az értelmetlen írásokat, hangokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Sw7-el kapcsolatos könyv fog megjelenni jövő nyáron, amiben az űrhajókról lesz szó

http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/0794434770/

De ami érdekes a leírásban, és megragadta a figyelmem a következő:

Fold out the pages to witness an epic, 30" x 27" battle scene between the Republic and the Rebellion!

 

Csatajelenet a Köztársaság és a Lázadók között? Hm?

 

Akkor a Birodalom maradéka lesz most a Lázadók? Mit szóltok ehhez? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Logikus, hogy az új kormányzat ellenségei lázadók...

 

 

Hát érdekes lenne a bevezető sorok közt majd azt olvasni, hogy a szabadságért és igazságért küzdő birodalmi lázadók elkeseredett küzdelmet folytatnak a Galaktikus Köztársaság ellen. :)

 

Bár egy kicsit "mi a f... van" érzetet kelt elsőre, de valóban logikus.. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrabast! Egy újabb concept art az esetleges főgonoszról:

 

http://www.starwarsunderworld.com/2014/10/rumor-star-wars-episode-vii-villain.html

 

Betyáros. Főleg azzal a keresztes lovagos fényszablyával :)

 

De közben látom, már ki lett rakva, bocsi.

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szerintem semmi nem logikus :) a 6. lezárta az első 6-ot és végtelen variációt hagyott nyitva a folytatásra de semmi nem szükségszerű , hogy kelljen 7. is , persze szuper jó , hogy lesz !

szinte bárhogy lehet folytatni csak a körítéstől függ , ha nem viszik túlzásba sok agyament ötlettel és felnőtt filmet csinálnak ( nem úgy te... :D ) akkor jó lesz , én bízom benne , hogy hihető egymásra épülő valós ok-okozati viszonyban lévő történet találtak ki ,

 

lehet , hogy az egykori lázadók is kettészakadtak és az egyik frakció esetleg szövetkezett a birodalom maradékával? Végül is Palpi és Vader személyesítette meg az elnyomást , a rendszer kiszolgálót politikai téren rehabilitálhatták és így megnyertek maguk mellé egy hadsereget.

 

még az sem kizárt, hogy előre forgatnak a 8-9 részhez is és ha abból is jön spoiler akkor megkavarhatja a majdani valós 7. rész infoit , de ezt csak tippelem van itt aki jobban tudja, hogy milyen ütemben szoktak forgatni , lehet ezt az elképzelésemet teljesen mellélőttem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát érdekes lenne a bevezető sorok közt majd azt olvasni, hogy a szabadságért és igazságért küzdő birodalmi lázadók elkeseredett küzdelmet folytatnak a Galaktikus Köztársaság ellen. :)

 

És lesz olyan jelenet a filmben, amikor Han és Leia lefegyverez egy rohamosztagost a következő szöveggel:

- You Rebel Scum! / Te mocskos lázadó!

:hehe:

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrabast! Egy újabb concept art az esetleges főgonoszról:

 

http://www.starwarsunderworld.com/2014/10/rumor-star-wars-episode-vii-villain.html

 

Betyáros. Főleg azzal a keresztes lovagos fényszablyával :)

 

 

Ráadásul nem is fake (állítólag)

However, I can confirm that not only is this legitimate production art but that this particular concept made its way through pre-production and into the film. This character and his lightbroadsword have filmed scenes in England.

 

http://indierevolver.com/2014/10/28/a-blurry-look-at-a-star-wars-episode-vii-villain-with-a-very-different-looking-lightsaber/

 

Azt találgatják, hogy az álarc mögött Adam Driver bújik meg :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az vele a bajom, hogy a fénykard vívóstílusa 1:1-ben a szamurájok kardforgatási technikáján alapul (kendo), míg ez a keresztvassal (keresztfénykarddal) ellátott darab a középkori másfélkezes kardokra emlékeztet. Ezt a kardot így ebben a formában nem lehet arra használni, amire a fénykardot kifejlesztették. Nem lehet pörgetni, mert az ember levágja csuklóból a kezét. Nem lehet vele elegánsan vívni, csak csápolni a másikat. Ez nem újítás, hanem hülyeség. Nyilván nem ezen múlik az EPVII sikere, csak mondom, hogy ez így nekem nem tetszik. Már az inkvizitor kardja is határeset.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.