Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egyébként a narrátor mit mond? Úgy kezdi, hogy van egy gyenge láncszem...

 

Csak az lehet. :) Talán valami párbaj van készülőben, lehet, hogy a nagybetűs összecsapás előtti pillanatokat látjuk, vagy az is lehet, hogy csak valami váratlan helyzet éri az emberünket és nem lesz belőle komoly harc.

A lenti spoiler szerint Boyega -val küzd meg.

 

A Tatooine mindegyik trilógiában fontos volt, szerintem ez egy jó párhuzam, ha ezen a vonalon maradunk. Boyega is itt zuhan le, mint ahol az egész Saga elején a droidok.

Ezt aláírom, de Birodalmi és Lázadó harcok sose folytak itt korábban. :)

 

És akkor őt támadják meg a lázadók/új-köztársaságiak? :hmm:

Szerintem igen.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszonylag sok pletyka beigazolódott a trailerben, olyanok is amiket képtelenségnek tartottunk. Így ezek tükrében a többi eddig felröppent hírt is egy fokkal komolyabban vehetjük és a java még csak ezután jön. Mostantól ha újabb híreket hallunk szerintem 90%-ban igazak lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De igazából azok a pletykák igazolodtak be amiknél eleve sejthető volt hogy igazak lesznek. A rohamosztagospáncél, a lezuhant Boyega és Daisy tatooine-i karakterét a látványtervek igazolták, amiről pontosan tudtuk hogy valósak. Egyedül a keresztvasas fénykard kivétel, de ott is már napokkal ezelőtt tényként kezeltük a dolgot -én legalábbis biztos- hisz olyan megerősitések jöttek amik valósnak tüntek.

 

Azért lenne nehéz a pletykák 90 százalékát legitnek kezelni mert nincs ennyi pletyka ami egymást egészitené ki. A legtöbb mást mond, mint az elöző.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De igazából azok a pletykák igazolodtak be amiknél eleve sejthető volt hogy igazak lesznek. A rohamosztagospáncél, a lezuhant Boyega és Daisy tatooine-i karakterét a látványtervek igazolták, amiről pontosan tudtuk hogy valósak. Egyedül a keresztvasas fénykard kivétel, de ott is már napokkal ezelőtt tényként kezeltük a dolgot -én legalábbis biztos- hisz olyan megerősitések jöttek amik valósnak tüntek.

 

Azért lenne nehéz a pletykák 90 százalékát legitnek kezelni mert nincs ennyi pletyka ami egymást egészitené ki. A legtöbb mást mond, mint az elöző.

Arra is gondolok, hogy pár napja volt egy trailer leírás ami nagyon sok mindenben megegyezett ezzel és ha ez így kiszivárgott akkor sok más is lehet, hogy ugyanígy megtörtént, a kereszt fénykardot én személy szerint sosem vettem komolyan nagyon meglepődtem mikor láttam a trailerben.

 

Az igaz, hogy sok egymásnak ellentmondó pletyka terjeng, a 90%-al lehet tényleg sokat mondtam, de szerintem sok dolog megvalósul majd azokból amiket eddig hallottunk/láttunk. A kereszt fénykardból kiindulva a Revan maszk is valószínűnek tűnik most.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az hogy egy trailer kiirás kiszivárog az más tészta: ez rengeteg kéz alatt fut át, épp ezért én például mindenképp számoltam vele hogy a beirt trailer leirás valós lesz. Már csak azért is mert a beszámoló élményszerű volt és konkrétumokat tartalmazott. Általában pont ez az ami a kémjelentések zöméből hiányzik. A legtöbb össze-vissza hadovál miért nem fog pontos leírásokat adni, majd elkezd hatalmas általánosságokban beszélni. Azt véletlenül se hogy miként kezdődik a film, vagy hogy milyen jeleneteket fogunk látni és azokban pontosan mi történik. Jellemző hogy eddig egy mondat van a forgatókönyvből. Az is annyira általános hogy igaz is lehet, de akár én is irhattam volna.

 

Ami szinte biztos, hogy jó páran hozzáfértek olyan látványtervekhez is, amiket mi nem láttunk és néhányan jó messziről elcsipték néhány jelenet forgatását. Vannak leírások amik úgy tűnik, hogy tényleg olyanoktól vannak akik többet tudnak nálunk. Csak nehéz őket kiszűrni a sok kamu közül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a kék-fehér X-Wingek a teaserben, amúgy azok lehetnek, amit a latino-review által bemutatott kémfotókon láthattunk még félig letakarva. Volt egy narancs-fekete is, de azt nem tudni, hogy kié lehet...

Szerkesztve: - Wilde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos igen a trailer leírás más ez igaz, csak nekem azért volt furcsa mert ezt is nagyon őrizték, hogy nehogy kiszivárogjon belőle valami, de aztán mégis sok mindent megtudtunk előre, persze ez nem mérhető a forgatáshoz.

 

Most az jutott eszembe, hogy talán nem csak azért nem voltak benne a régi szereplők mert később akarják őket bevetni a a promozáshoz, hanem mert ha őket látnánk valószínűleg több mindent kitudnánk következtetni, olyan helyzetben lennének. Már csak maga egy olyan jelenet hogy Luke magába fordulva nagy szakállal ül valahol vagy Han egy csillagromboló hídján áll is nagyon árulkodó lenne, és ráadásul elvileg azért írták át a forgatókönyvet JJ.-ék mert ők még a régi szereplőkre akartak koncentrálni ebben a részben, legalábbis nagyobb teret szánnak nekik mint Arndt tette volna.

Szerkesztve: - Palpi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet az új császár egyik első rendelete volt, hogy a rohamosztiknak olyan puska kell amivel pontosan is lehet lőni. Egyébként ennek a jelenetnek a folytatására vagyok a legkiváncsibb. Mi történik miután lezúdulnak a rámpáról? Jól mellélőnek a hősöknek vagy valakiket majd tényleg hatékonyan "elnyomnak"?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

z a trailer jó. Ez a film jó lessz. Nextgen star wars, vegyítve valami ősivel. Ez a keresztvasas kard azért tűnik furcsának, mert ilyet még soha nem láttunk a saga-ban. Ez a fajta kard már kiment a divatból. Ez valaki olyannak kardja aki nem ebben az évezredben élt. Szerintem a KOTOR idején, vagy még korábban voltak ilyen kardok. Ez a gonosz valami ŐSI, ami most kelt életre szerintem. Aki hiányolja belőle az epikus (látványosabb) elemeket az ne csalódjon ez a film még alig van kész, lessz it még mindenféle csoda dolog, de ehhez idő kell.

Ez a fránya görgő droid idegesít csak, ez olyan Disney-s, gondoltam hogy lesz egy komolytalan része ennek a filmenek, ( de azért reméltem, hogy mégse), ez a robot olyan Jar-Jaros. A rohamosztagosok nagyon dúrván jók. A TIE vadászokból semmit sem lehetett látni ezt sajnálom. Kiváncsi vagyok mekkora evolúción esett át a gép. Az X szárnyúak szárnyának kialakításáról már korábban értekeztem pár sort és nekem lett igazam.

 

Én nagyon bizakodó vagyok, és az lenne a legjobb ha ha az ősi gonosz teóriám jönne be, mert akkor ez a furcsa kard is a helyére kerülne. De még sokszor, sokszor meg kell néznem a trailert, mert zakatolnak a gondolataim..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad lehet Pécsi. :hmm: Ez a valaki amúgy is nagyon szakadt, plusz a szöveg is valami ébredésről szól. Talán valóban valami ősi gonosz került elő valahogy amiért Luke -nak is aktivizálni kell magát?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a fénykardos illető nem az ősi gonosz, hanem egy sith ereklyéket gyűjtő alak, akiről szóltak a hírek, én biztos vagyok benne, hogy Adam Driver az illető. Egy ősi sith felbukkanása ettől még lehetséges, talán az ereklye gyűjtés közben akad rá Driver karaktere.

Szerkesztve: - Palpi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 óra távlatából: egy kicsit én is csalódott vagyok voltaképpen, de nem azért, mert nem tetszett amit láttam, mert nagyon bejött, csak nagyon kevés volt! :( :( :(

A guruló droid nagyon király, sokan fikázzák, de biztos nem véletlenül kis gömbőc, hanem nyilván valami olyan funkciója van, amihez ilyen "test" kell. De nagyon cuki, ahogy spurizik.

Nagyon szuperek a rohamosztik. Kapásól olyan érzésem támadt, hogy az OT helyenként elég balfasz rohamosztagosaival ellentétben, ezek kicsit nehézsúlyúbb versenyzők.

Amikor Daisy spurizik azzal a rendhagyó formájú siklóval, olyan érzésem van indításkor, mintha épp akkor dobná be az aprópénzt, amitől elindul a szerkentyű... :) Viszont annak a sikló formája nem igazán jön be, olyan mintha egy bárpultot tolna maga előtt. Esetleg mobil büfét? :)

A fő gonosz jól néz ki, és tetszik a havas erdő is, és igen a kard is tetszik!

Iszonyú flash ahogy az x-szárnyúak repesztenek, mintha víz felett repülnének.

A sólyomtól elélveztem, bár a hátulja teljesen megváltozott.... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a fénykardos illető nem az ősi gonosz, hanem egy sith ereklyéket gyűjtő alak, akiről szóltak a hírek, én biztos vagyok benne, hogy Adam Driver az illető. Egy ősi sith felbukkanása ettől még lehetséges, talán az ereklye gyűjtés közben akad rá Driver karaktere.

 

Palpi meglátása is jó. Lehet hogy ez a keresztvasas kard a fényszabják Excaliburja, a hatalom kardja, vagy ilyesmi, aki birtokolja az nem akárki.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként kövezzetek meg, ha nem így van, de nem most utaltak amolyan felemás megnevezéssel először az Erő világos oldalára az élőfilmek sorában? :hmm:

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen fegyver is lehet a rohamosztagosoknál?

x8wielkueiajzi2pedqs.jpg

 

Normál rohamosztagos fegyver, viszont van kerete, ugyanis a következő képen már látszik, hogy a rohamosztagos combján nincs fegyvertáska, csak egy rögzítő sín. Tehát a fegyvert a combjukra tudják csatolni a keret segítségével.

Továbbá Bolyega hátán látszik, hogy egy erős mágnes rögzíti a táskát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.