Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem nagyon tetszik Kylo kinézete is. Misztikus ez a figura. Vajon miért fordult az apja és anyja ellen? (Han és Leia)

1248nib.gif

 

Ha nem téved a sötét útra, akkor kiköpött apja lenne... :(:P

adamdriverhansolo.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszik Kylo kinézete is. Misztikus ez a figura. Vajon miért fordult az apja és anyja ellen? (Han és Leia)

Én még nem vennék mérget rá, hogy Solo gyerek. Egyébként tényleg misztikus figura, és Driver rohadt jól mutat ebben a fekete cuccban. Persze lehet, hogy mégis csak egy hatalmas családi dráma lesz ebből. Lehet, hogy Luke ki szerette volna tanítani Jedinek Ren -t, Kylo -t és Dameron -t is, aztán valami félre siklott. Lehet, hogy ezért bujdosott el és meg is romolhatott a viszonya Han -ékkal. Sok lehetőség van. Most ha tippelni kellene akkor azt mondanám, hogy talán Rey és Ren Solo gyerekek (amit a nevük nagybani hasonlósága is alátámaszt) Dameron viszont Luke fia.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nem vennék mérget rá, hogy Solo gyerek. Egyébként tényleg misztikus figura, és Driver rohadt jól mutat ebben a fekete cuccban. Persze lehet, hogy mégis csak egy hatalmas családi dráma lesz ebből. Lehet, hogy Luke ki szerette volna tanítani Jedinek Ren -t és Kylo -t és Dameron -t is, aztán valami félre siklott. Lehet, hogy ezért bujdosott el és meg is romolhatott a viszonya Han -ékkal. Sok lehetőség van. Most ha tippelni kellene akkor azt mondanám, hogy talán Ren és Kylo Solo gyerekek Dameron viszont Luke fia.

Tetszene egy ilyen koncepció, így Han és Leia Luke-ot hibáztathatja amiért a fiúk rossz útra tért. Én azt sem zárnám ki, hogy Kylo Luke fia. Arra még nem gondoltam, hogy Dameron egy Skywalker is lehetne akár, ennek kapcsán mindenképp meg kell jegyezni, hogy róla eddig annyit mondtak el, hogy ő galaxis legjobb pilótája.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a háttérben mindenképp családi drámára számítok. Szerintem Kylo egy Solo gyerek, és Vader nagyapját isteníti.

 

Meg kell még jegyezni, rohadt jól mutatnak a havas tájon az Első Rend katonái , a SnowTrooper-ek.

5543ca96801ffcbc36b34181_vanity_fair_star_wars_0.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos, hogy Ren és Rey nagyon hasonló név. :)

 

Jake. Nekem ezzel ugyanaz a bajom mint Jakku- val. EPV majmolásnak tűnik, ráadásul elég fantáziátlanul. :para:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó képek jöttek a mai nap folyamán.

 

Én igazából arra vagyok kiváncsi hogy Cameron Poe miért fontos? Első látásra egy Wedge Antilles-utódnak tűnik. Valamiért a történetben fontos szerepe lesz. Gondolom ezért marketingolják.

 

Driver jó gonosz lesz, maszk nélkül is rossz arc figura.

 

Rey származását illetően 99 %-ig biztos vagyok benne hogy Han és Leia lánya.

 

Viszont az nem tetszene ha Kylo Ren is Solo -vagy Skywalker gyerek lenne. Az elég ötlettelen lenne hogy már megint egy Skywalker a gonosz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, sivatag és hó..erdő nem lesz? Ja, de arról is volt már néhány páfrányos kép..

A Vader majmolásról: egy egyszerű sith ereklyegyűjtő jobban bejönne perpill..

Mert ha valaki Vader megszállotja, tudnia kell, hogy végül jediként halt meg. Pláne ha családtag.

Ha meg nem családtag, ezzel az infóval könnyű lesz letörni a szarvát..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én igazából arra vagyok kiváncsi hogy Cameron Poe miért fontos? Első látásra egy Wedge Antilles-utódnak tűnik. Valamiért a történetben fontos szerepe lesz. Gondolom ezért marketingolják.

Attól, hogy nem Solo vagy Skywalker ivadék, meg hogy nem Erőhasználó, még lehet fontos szereplő. Valószínű Han Solo-féle karakter lesz. Se nem Jedi, se nem Solo/Skywalker, de azért ott lesz a dolgok sűrejében. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Vanity Fair képeit nézve azon tűnődtem, mennyire fogunk majd évtizedek múlva örülni az elő-előkerülő forgatási fotóknak. Bezzeg szegény Prequel-hez, ha nosztalgiázni akarunk, nézegethetjük a kék/zöld vásznat, jobb esetben az előtte ugráló McGregorral. :P

Azért bízom benne, hogy ebből trend lesz a Star Wars-nak köszönhetően. Most, hogy már nem csak a CGI, de a robotika és a 3D nyomtatás is kezdi elérni azt a szintet, hogy megéri vele filmet forgatni... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Vanity Fair képeit nézve azon tűnődtem, mennyire fogunk majd évtizedek múlva örülni az elő-előkerülő forgatási fotóknak. Bezzeg szegény Prequel-hez, ha nosztalgiázni akarunk, nézegethetjük a kék/zöld vásznat, jobb esetben az előtte ugráló McGregorral. :P

Hát nem tudom Te hol voltál az EPI-II-III forgatásának idején, de biztos nem SW körökben mozogtál máskülönben nem írtál volna ekkora f*szságot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen az Ep1 és 2 számtalan valós környezetet és megépített díszletet mutatott be, az Ep1-es Tatooine-i jelenetek ilyen szempontból még Star Wars viszonylatban is kiemelkednek. Az Ep3 volt a leginkább CGI orientált film a hat közül, de a stúdión belül ott is rengeteg minden megvolt építve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm Ody a kedves hozzászólásodat. Az Ep1-2 alatt valóban nem voltam netközelben, a 3-nál kapcsolódtam be az események követésébe, úgyhogy akkor utólag leszűkítem az elhangzott véleményem erre az egy filmre.

Azért azt megnéztem volna, ahogy Abrams fölépít egy fél Otoh Gungát a víz alá. ;) De sebaj. Bomarr, Palpi, kösz a képet meg a pontosítást! :)

Szerkesztve: - sirszalhasogato
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MAX VON SYDOW játssza Boba Fettet a filmben állítólag

http://nerdist.com/star-wars-the-force-awakens-rumor-max-von-sydow-is-boba-fett/

 

Végülis lehet valóságalapja. Battlefront előzetes/új TFA előzetes alapján :hmm:

872.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.