Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem is nagyon tetszik. Baromi jó hangulata van és jól fog mutatni a mozik előtt. Lehet, hogy a hajtómű a havas bolygón van?

Nekem is úgy tűnik, hogy ott van. Rey botja és Kylo kardja párhuzamosak, mintha már itt a poszteren összecsapnának. Ezt erősíti a kettejük fegyvere között látható nap is. Finn pedig ezek szerint nem csak véletlen fogja felkapni a kardot, hanem mélyebb barátságban lesz vele. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hux tábornok sincs a poszteren, attól még szerepelni fog a filmben. :)

Hát igen, de ő kb. egy Nute Gunray-szerű figura, mármint harmadrendű algonosz (eddigi infók alapján). Luke hiánya szerintem is kissé meglepetés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, de ő kb. egy Nute Gunray-szerű figura, mármint harmadrendű algonosz (eddigi infók alapján). Luke hiánya szerintem is kissé meglepetés.

Az Andy Serkis alakította főgonosz sincs a képen. Mivel Abrams azt mondta, hogy Luke jövője miatt kezdett bele az ep.7-be és az volt az első behúzó kérdés, hogy mi lett vele az ep.6 után, összességében szerintem központi, fontos figurája lesz az új trilógiának viszont az ep.7-ben még lehet hogy keveset szerepel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Andy Serkis alakította főgonosz sincs a képen. Mivel Abrams azt mondta, hogy Luke jövője miatt kezdett bele az ep.7-be és az volt az első behúzó kérdés, hogy mi lett vele az ep.7 után, összességében szerintem központi, fontos figurája lesz az új trilógiának viszont az ep.7-ben még lehet hogy keveset szerepel.

Az nem is kétséges, hogy Luke fog szerepelni, de most már én is hajlok arra, hogy ez nem lesz sok jelenet. Talán azért nem lehetett szerepeltetni a poszteren, mert a kinézete fontos információkat árulna el. Van egy olyan érzésem, hogy Luke csak a film második felében fog felbukkanni.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt már ilyen a Legendsben :evil:

 

Fingom sincs a Legends -ről, így nem meglepő a tudatlanságom e téren. :)

 

Egyébként van egy tök jó részlet a hivatalos oldal cikkében: "The Star Wars Marathon Event is the ultimate fan experience. All seven movies. One epic journey. " Szóval mind a hét film egy nagy utazás! Össze fognak tartozni, nem lesz itt ignorálás kérem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Andy Serkis alakította főgonosz sincs a képen. Mivel Abrams azt mondta, hogy Luke jövője miatt kezdett bele az ep.7-be és az volt az első behúzó kérdés, hogy mi lett vele az ep.6 után, összességében szerintem központi, fontos figurája lesz az új trilógiának viszont az ep.7-ben még lehet hogy keveset szerepel.

Egyre inkább így érzem én is. Nagyon tetszik egyébként! :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt az alapanyag szép nagy felbontásban!

 

http://www.starwarsnewsnet.com/wp-content/uploads/2015/10/tfa_poster_wide_header_adb92fa0.jpeg

 

Leia nagyon jól néz ki ezen a poszteren. :D Egyébként a bolygón az lehet nem is hajtómű hanem a fegyver. :hmm:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.