Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ami érdekes, hogy a Disney megerősítette, hogy a trailerben lévő női hang az elején Lupita N'yongo karakteré.

 

“Who are you?” Maz Kanata (Lupita N’yongo), off-screen, asks Rey. “I’m no one,” she replies.

http://blogs.disney.com/insider/2015/10/19/everything-the-star-wars-trailer-tells-us-about-force-awakens/

Ez így akkor oké is.

Más:

Snoke még lehetne esetleg cgi arccal. Amúgy egyetértek. Ezek csatlósok.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami érdekes, hogy a Disney megerősítette, hogy a trailerben lévő női hang az elején Lupita N'yongo karakteré.

Ez így azért jó, mert ez a mondat nagyon megrezegtette azt, hogy Rey Leia lánya. Mondjuk így sem lett biztosabb a dolog, de azért lehet tovább reménykedni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Rey nem a Leia lánya lesz akkor csalódott leszek. Viszont ha így lesz a és mondjuk csak Kylo lesz az egyetlen Solo/Skywalker utód akkor szerintem benne van pakliban hogy a trilógia során átér a jó oldalra. SW filmbe ilyet úgy se láttunk. Meg nagyon mondogatták hogy nem egy sima gonosz lesz Kylo hanem egy sokkal komplexebb karakter.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy olyan érzésem, hogyha Snoke feltűnik a szinen akkor őt állják körbe és nem ő áll be azok közé akik Kylo Ren körül csoportosulnak. Plusz ez nem igazán néz ki CGI lénynek, pedig Snoke az.

 

Jó hogy ezt így említed Bomarr, mert Snoke feltünése nem illik bele az eddig "kikerült" történeti elemekbe. Valahogy Snoke és Max Von Sydo (karaktere) csak úgy lóg a levegőben. Most az jutott eszembe és Snoke kapcsán csak erre tudok gondolni, hogy a film végén tűnik fel és maximum annyi ideig látjuk majd (talán éppen hologramm formályában), mint a császárt a Birodalom Visszavágban. Ez csak az én saját teóriám, de a film végén szerintem egy montázst kapunk, amiben látjuk Luekot a szigeten (kard átadása, erről szólt spoiler) és látjuk Snoke karakterét, amint ármánykodik egyet, esetleg utasítást ad Kylo Rennek. A másik verzióm egy ismételt ünnepség lenne, de nem hiszem, hogy az újra megjátszák.

John Boyega film végi kézlevágásáról/sérüléséről éppen úgy szóltak spoilerek, mint Han Solo haláláról. Boyega (Finn) sérülését a trailer után én már készpénznek veszem, egyértelmű, hogy ő fekszik a dzsekijében Rey előtt. Az, hogy meghalt -e vagy csak sérülést szerzett, még kétséges. Ahogy Dzséjt is írta, a trailer alatt a Jedi szó akkor hangzik el, amikor Finn megjelenik, így ésszerű lenne nem egy epizódos karaktert faragni belőle. Ráadásul az is egyértelmű, hogy Ő a fim központi kardforgatója, így promózzák agyba - főbe. (nem rajongok az ötletért és nem azért, mert néger...hanem mert kicsit unszinpatikus a színész) Ami bizonyos, hogy a film végének nagy drámaiságot adna (ez eddig valamennyi trilógia első részénél így is volt) ha egy szereplő elhalálozna. Nem Csubi lesz az, talán Han, talán Finn. Ha 100 forintot kéne rátennem, tekintve az összeg komolyságát, nagy gondolkodás után azt mondanám, Hannak kakukkoznak. Ez lehet az egyik oka, hogy most még egyszer elővették a karakterét és lássuk be, rendesen előtérbe is tolták. Hamilé lesz a 8. rész, ez már most egyértelmű, így szépen elosztják a trilógia részeit a nagy hármas között azok korának megfelelően. Finn halálában nem hiszek, de az biztos, hogy Kylo Ren levágja, mint zsák krumplit a telkes gazda. Az is tuti, hogy a fő kardpárbaj Kylo Ren és Rey között alakul ki. Mivel a spoilerek szerint Rey adja át a film végén Lukenak a kardot, így úgy hiszem, hogy Ő lesz Luke következő tanítványa.

Ami pedig Han mond a sötét oldal létezéséről, azt igazolja, hogy családi tragédián keresztül szembesült az erő gonosz oldalának a jelenlétével. Bizonyos, hogy Kylo Ren a fia, illetve...számomra bizonyos.

 

Még egy érdekes dolgot érdemes megjegyezni. Az első spoilerek szerint a film végén a Falcon lezuhan. Itt azt is írták, hogy Hannak lesz egy nagy belépője, konfrontálódik Kylo Rennel majd megjelenik Luke, kialakul egy kardpárbaj, de Luke alulmarad, Finn és Rey menekülni kényszerülnek és ezután jön az erdős jelenet. Ez nekem ez így túl sok. Kétlem, hogy Luke bármilyen formában is helyet kapna az eseményekben. Itt a film központi témája, hogy meg kell keresni Lukeot. Nem fog előtoppanni a semmiből, mint egy hős megmentő, mert az brutálisan rossz csavar lenne. Nem. Lukeot keresik, erre fut ki a történet. Van egy kard, van egy kibukott tanítvány (Maz Kanata) aki kalózként tengeti az életét, adott az üldözők szerepe, láttuk Maz kastélyának a lerombolását, láttuk Poe Dameron mentőakcióját, tudjuk, hogy a kardot Maz szétszedi (hallottunk a látomásról és már jeleneteket is láttunk belőle), így a történet kifutását is össze tudjuk rakni. A film végén akár a többi résznél is, egy nagyobb csata adja a hátteret, de kell, hogy személyes legyen az ütközet. Erre a Han - Kylo apa - fia kapcsolat bőven elég. Ide nem lesz Luke karaktere behozva. Ha és amennyiben Han meghal, az csak Kylo Ren, a saját fia keze által valósulhat meg. Ez a szükséges drámaiság és ez lendít sokat a történeten. Ha és amennyiben Finn is meghal (bár két halál már sok lenne), az is lendületet adhat, miért lesz Reyből jedi.

 

Ha Rey nem a Leia lánya lesz akkor csalódott leszek.

 

Rey nem Leia lánya, ezt már most be is rakhatod a tasakba. (Korábban én is azt hittem, de hetek óta tisztázták ellentétes hírekkel, hogy Kylo Ren a gyermekük, aki ráadásul Luke tanítványa volt, de sokkal jobban bejön neki Vader szellemisége. Ráadásul látjuk a látomásban a sok hulla között, tehát igaz lehet a hír, hogy vihar volt a biliben és kiírtották Luke növendékeit és csak Maz menekült meg.)

 

Ettől függetlenül még lehet sok csavar a történetben, akár Rey kapcsán is derülhetnek ki turpisságok, de ő sajnos csak egy tolvaj, aki lenyúlja a Falcont. Ez van.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Rey nem a Leia lánya lesz akkor csalódott leszek. Viszont ha így lesz a és mondjuk csak Kylo lesz az egyetlen Solo/Skywalker utód akkor szerintem benne van pakliban hogy a trilógia során átér a jó oldalra. SW filmbe ilyet úgy se láttunk. Meg nagyon mondogatták hogy nem egy sima gonosz lesz Kylo hanem egy sokkal komplexebb karakter.

Hogy egy Skywalkert nem láttunk még áttérni a jó oldalra? Biztos? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé, nagyon pörögsz. És rengeteg feltételezésbe bocsátkozol.

Hisz már Finn is egy karakter aki rosszból jó lesz, pont ebben a részben!

Kylo is jó lesz? Ez még odébb van.

Az új trailer semmivel sem vitt közelebb minket a családfakutatáshoz szerintem.

Amúgy mit kezdett el Vader amit Kylo befejezne?

El van varázsolva ez a Kylo. ;) Talán a jedik kiirtását..

De akkor nem egészben szemléli Vader karrierjét.

Tehát vagy őrült, vagy nem tudja Vader hova jutott. Ha utóbbi akkor nem lehet rokon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kylo is jó lesz? Ez még odébb van.

Az új trailer semmivel sem vitt közelebb minket a családfakutatáshoz szerintem.

 

Én nem mondtam, hogy Kylo jó lesz, azt valaki más írta.

 

Az új trailer igenis közelebb vitt minket, mert Han (aki eddig nem hitt az erőben) hirtelen kiselőadást tart arról, hogy létezik a sötét oldal. Előtte pedig Kylo Ren fejtegeti, hogy majd Ő beteljesíti amit Vader elkezdett. Ha ez nem finom utalás arra, hogy Han a saját fia elvesztésén keresztül tanulta meg, mit jelent a sötét oldal, akkor tényleg nem vagyunk közelebb. Persze ez még mindig csak spekuláció!

 

Amúgy mit kezdett el Vader amit Kylo befejezne?

Tehát vagy őrült, vagy nem tudja Vader hova jutott. Ha utóbbi akkor nem lehet rokon.

 

Kylo Ren ajnározza Vadert és bizonyára nem Anakinon keresztül szemlél az élettörténetét. Neki Vader a példaképe és nem Anakin, Vader pedig nem tudta beteljesíteni, amiről álmodott, hiszen a végén Anakin (a jó alteregó) mindent felülírt. A Vader terv a világuralomról szólt, a totális dominanciáról, ez a terv sosem lett befejezve, mert az Anakin én végül mégis diadalmaskodott.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De akkor nem egészben szemléli Vader karrierjét.

Tehát vagy őrült, vagy nem tudja Vader hova jutott. Ha utóbbi akkor nem lehet rokon.

Mondjuk nehéz egyben szemlélni, mert Luke az egyetlen aki tud róla, hogy Vader az utolsó pillanatban jó lett. Mi van ha nem hiszel Luke-nak és több bizonyitékot akarsz? Akkor nem kapsz semmit mert semmi más nem szól az áttérés mellett. Könnyű elhesegetni annyival ezt az állítást, hogy lázadó propaganda már ha egyáltalán szükség van rá, mert lehet hogy Luke nem is verte akkora dobra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk nehéz egyben szemlélni, mert Luke az egyetlen aki tud róla, hogy Vader az utolsó pillanatban jó lett. Mi van ha nem hiszel Luke-nak és több bizonyitékot akarsz? Akkor nem kapsz semmit mert semmi más nem szól az áttérés mellett. Könnyű elhesegetni annyival ezt az állítást, hogy lázadó propaganda már ha egyáltalán szükség van rá, mert lehet hogy Luke nem is verte akkora dobra.

"Mondd el a testvédnek, hogy..."

Leia biztos tudja. És nem hiszem, hogy ne adták volna tovább a papa történetét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Mondd el a testvédnek, hogy..."

Leia biztos tudja. És nem hiszem, hogy ne adták volna tovább a papa történetét.

Teljesen mindegy hány embernek adják tovább ez akkoris csak Luke története. Attól hogy Leiának elmondja attól még Leia nem látta, ahogy senki más sem. Egy ember állitásán áll az hogy Vader áttért. Mindenki maga döntheti el hogy el akarja-e hinni. Az átállásra ugyanis nincs közvetlen bizonyiték.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen mindegy hány embernek adják tovább ez akkoris csak Luke története. Attól hogy Leiának elmondja attól még Leia nem látta, ahogy senki más sem. Egy ember állitásán áll az hogy Vader áttért. Mindenki maga döntheti el hogy el akarja-e hinni. Az átállásra ugyanis nincs közvetlen bizonyiték.

Leia kitanítàsàt maga Luke helyezte kilátásba.

Van kb 30 évünk off screen. Belefér ebbe az ikreknek pár randi az erő-szellem Anakinnal! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami pedig Han mond a sötét oldal létezéséről, azt igazolja, hogy családi tragédián keresztül szembesült az erő gonosz oldalának a jelenlétével. Bizonyos, hogy Kylo Ren a fia, illetve...számomra bizonyos.

Ez tetszik. De Kylo miért fog át állni? Anakinál érthető volt. De itt hogy mi lesz az indok

 

Kylo is jó lesz? Ez még odébb van.

Ezt én írtam de a trilógia során értem első filmben biztos nem de ha megöli Han-t mint az apját akkor onnan nincs visszaút.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új trailer igenis közelebb vitt minket, mert Han (aki eddig nem hitt az erőben) hirtelen kiselőadást tart arról, hogy létezik a sötét oldal. Előtte pedig Kylo Ren fejtegeti, hogy majd Ő beteljesíti amit Vader elkezdett. Ha ez nem finom utalás arra, hogy Han a saját fia elvesztésén keresztül tanulta meg, mit jelent a sötét oldal, akkor tényleg nem vagyunk közelebb. Persze ez még mindig csak spekuláció!

Bár a trailert látva veled egyetértve én is hajlok arra, hogy Hannak itt személyesebb okai vannak, mint eleddig bármikor, de a Jedikben, a Sötét Oldalban vagy alapvetően az Erőben történő hitét nem kéne szerintem az ep6-7 között történt eseményekre alapozni. Az, amit az ep4-ben mond, már az ep6-ban sem igaz rá. Az ep4-es szkeptikus Han a Jedi végén sem létezett (bizonyos szemszögből nézve a hős Han elárulta megölte a csempész Hant :D). Sőt, gondoljunk csak vissza, ki kívánja a yavini csata előtt Luke-nak azt, hogy "az Erő legyen veled." Már ez jelzi, hogy Han elkezdett hinni bizonyos dolgokban. És ezekben bőven megtanulhatott hinni Vader, Ben, Leia és Luke láttán.

Elvégre Ben a szeme láttára foszlik semmivé.

Vader az ő kezéből rántja ki a pisztolyt a terem túlfeléről, nem mellesleg, puszta kézzel védi ki a lézersugarakat (és tudjuk, hogy a műkéz nem feltétlen lézerálló, pedig Vadernek még a kesztyűje sem pörkölődött meg, szóval azt az Erővel csinálta), nem mellesleg, ő kínozza meg. És gondolom értesítették később, hogy Luke nem csak Leia testvére, de Vader az apjuk.

Luke képességeit nem kell vitatni, Han éppen elégszer látta. Leia pedig az orra előtt érezte a testvére életben létét.

Han éppen elég az Erővel, a Sith-ekkel és a Jedikkel kapcsolatos dologgal szembesült ahhoz, hogy az ep7-ben ő legyen az egyik szószóló, a bölcs tanítómester, aki mint anno Ben, felvázolja az ifjaknak a múltat - ezért is esélyes, hogy ő jut Qui-Gon és Ben sorsára és végez vele a film al-főgonosza. Szóval, ehhez nem kell Han számára családi tragédia, az ep4-5-6-ban született meg az a Han Solo, aki hisz ezekben.

 

Teljesen mindegy hány embernek adják tovább ez akkoris csak Luke története. Attól hogy Leiának elmondja attól még Leia nem látta, ahogy senki más sem. Egy ember állitásán áll az hogy Vader áttért. Mindenki maga döntheti el hogy el akarja-e hinni. Az átállásra ugyanis nincs közvetlen bizonyiték.

Viszont Kylónak ott van, hogy Vader maradványait az Endoron találta meg. Oda valahogy el kellett jutnia és ezt viszont csak Luke történetei nyomán tehette meg. És akkor már igazán felmerülhetne benne, hogy Luke miért is rendezett Jedi temetést az apjának, miért ráncigálta le a Halálcsillagról, stb. ha a történt, miszerint visszatért, nem igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont Kylónak ott van, hogy Vader maradványait az Endoron találta meg. Oda valahogy el kellett jutnia és ezt viszont csak Luke történetei nyomán tehette meg. És akkor már igazán felmerülhetne benne, hogy Luke miért is rendezett Jedi temetést az apjának, miért ráncigálta le a Halálcsillagról, stb. ha a történt, miszerint visszatért, nem igaz.

Hogy hitelesitsen egy hazugságot, amivel olajat önthetnek a galaxis-szerte erősödő lázadás tűzére. Vagy csak azért mert az apja volt és Luke szentimentális. Még biztos van pár verzió. Önmagában egy Endoron lévő égett test nem bizonyiték arra hogy az illető a jó oldalon halt meg pláne olyasvalakinek aki kifejezetten az ellenkezőjét akarja hinni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy hitelesitsen egy hazugságot, amivel olajat önthetnek a galaxis-szerte erősödő lázadás tűzére. Vagy csak azért mert az apja volt és Luke szentimentális. Még biztos van pár verzió. Önmagában egy Endoron lévő égett test nem bizonyiték arra hogy az illető a jó oldalon halt meg pláne olyasvalakinek aki kifejezetten az ellenkezőjét akarja hinni.

Okés, engem meggyőztél. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár a trailert látva veled egyetértve én is hajlok arra, hogy Hannak itt személyesebb okai vannak, mint eleddig bármikor...

 

Ennek őszintén örülök! A többi amit írtál mind helytálló, ezért nem idéztem.

 

Szerk.: Nagyszerű észrevétel Rog, de még nem vagyok meggyőzve, hogy Luke régi kardja az, bár nagyon hasonlít. Ezt a jelenetet az utolsó trailerleírásban annyira eltalálták és mivel ott ki is volt egészítve, hogy ebben a pillanatban az égő templomra néznek, ahol Luke áll kivont fénykardal...ezért szerintem nem az Ő kardját fogja Ren, de az észrevétel nagyszerű!

 

Ebből a jelenetből sugárzik a badass érzés. Tényleg el tudom képzelni, ahogy meredten bámulják Lukeot, nesze wazzeg, a szánalmas tanítványaid ennyit értek ellenünk. Nagyon klappolna az egész.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez Maz Kanata rezidenciája lesz szerintetek? Hogy tetszik az a piros robot?

Hasonlít a Coruscanton szabotázst végrehajtó robotokhoz.

 

Sokan fellélegeznének ha Finn kinyiffanna ebbe a filmben :D

Nem értem miért. Nem is láttunk belőle semmit.

 

Amúgy mit kezdett el Vader amit Kylo befejezne?

El van varázsolva ez a Kylo. ;) Talán a jedik kiirtását..

De akkor nem egészben szemléli Vader karrierjét.

Tehát vagy őrült, vagy nem tudja Vader hova jutott. Ha utóbbi akkor nem lehet rokon.

Én is erre a következtetésre jutottam a trailer topikban. :) Egyébként is az Uralkodó műve volt a rendszer és nem Vader -é. Kicsit elfogult ez a Kylo gyerek. :)

 

Mondjuk nehéz egyben szemlélni, mert Luke az egyetlen aki tud róla, hogy Vader az utolsó pillanatban jó lett. Mi van ha nem hiszel Luke-nak és több bizonyitékot akarsz? Akkor nem kapsz semmit mert semmi más nem szól az áttérés mellett. Könnyű elhesegetni annyival ezt az állítást, hogy lázadó propaganda már ha egyáltalán szükség van rá, mert lehet hogy Luke nem is verte akkora dobra.

De az uralkodó haláláról se maradt fenn több? azt hiszi Luke ölte meg?

 

Hogy hitelesitsen egy hazugságot, amivel olajat önthetnek a galaxis-szerte erősödő lázadás tűzére. Vagy csak azért mert az apja volt és Luke szentimentális. Még biztos van pár verzió. Önmagában egy Endoron lévő égett test nem bizonyiték arra hogy az illető a jó oldalon halt meg pláne olyasvalakinek aki kifejezetten az ellenkezőjét akarja hinni.

Az Endoron nem igazán találhattak égett testet. :) Maximum egy égett páncélt.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is erre a következtetésre jutottam a trailer topikban. :) Egyébként is az Uralkodó műve volt a rendszer én nem Vader -é. Kicsit elfogult ez a Kylo gyerek. :)

 

 

Végül is a "you" miatt többes számban is lehetett az a mondat. Lehet, hogy Vadert és Palpit is beleértette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az uralkodó haláláról se maradt fenn több? azt hiszi Luke ölte meg?

Felrobbant a Halálcsillag amin az Uralkodó volt. Elég egyértelműnek tűnik a dolog. Itt megint csak Luke sztorija létezik mint egyetlen bizonyiték, hogy nem úgy volt az. Aki nem akarja elhinni nyilván nem fogja. Pont mint a valós történelemnél ahol néha olyan dolgokat nem hisznek el amiről millió és egy bizonyiték van nemhogy egy ember szava.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon morfondirozok hogy mi van ha Rey valamiféle utolsó remény a Világos Oldalnak? Ezt Han Leia és Luke tudják és ezért elrejtették a Jakkun akár születésétől. Rey csak annyit tud hogy ha gáz van akkor a Falconnal usgyi azért van ott a hajó. Készenlétnek. Ez nem zárná ki azt sem hogy Skywalker-ivadék, de azt sem hogy nem.

Úgy képzelem mint anno Luke-ot is elrejtették a Sith-ek elöl.

Lehetett akár az is hogy Kylo és a Renek lemészárolták az összes Jedi-növendéketés Luke-ék már csak Reyben bíznak. Arra várnak csak hogy az ERő felébredjen és jelezzen. Mint anno Luke-nál is kellett löket mikor Kenobiék skáig vártak.

Ezért nem tud semmit az Erőről. A film alatt fog mindent megtudni Jedikről/Sithekről.

Ez megmagyarázná az elvágyódását is(azonkivül persze hogy Jakku egy szeméttelep). Érzi mint Anakin hogy ő különleges.

Az meg zseniális húzás lenne hogyha Han meghal akkor Kylo ölné meg aki a fia lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon morfondirozok hogy mi van ha Rey valamiféle utolsó remény a Világos Oldalnak? Ezt Han Leia és Luke tudják és ezért elrejtették a Jakkun akár születésétől. Rey csak annyit tud hogy ha gáz van akkor a Falconnal usgyi azért van ott a hajó. Készenlétnek. Ez nem zárná ki azt sem hogy Skywalker-ivadék, de azt sem hogy nem.

Úgy képzelem mint anno Luke-ot is elrejtették a Sith-ek elöl.

Lehetett akár az is hogy Kylo és a Renek lemészárolták az összes Jedi-növendéketés Luke-ék már csak Reyben bíznak. Arra várnak csak hogy az ERő felébredjen és jelezzen. Mint anno Luke-nál is kellett löket mikor Kenobiék skáig vártak.

Ezért nem tud semmit az Erőről. A film alatt fog mindent megtudni Jedikről/Sithekről.

Ez megmagyarázná az elvágyódását is(azonkivül persze hogy Jakku egy szeméttelep). Érzi mint Anakin hogy ő különleges.

Az meg zseniális húzás lenne hogyha Han meghal akkor Kylo ölné meg aki a fia lenne.

Én nem tartanám jó húzásnak.

És azt sem veszem készpénznek, hogy Rey nem tud semmit az erőről.

Az Luke szttorija, hogy megismerkedik vele és utolsó remény lesz. Ez megint a copy lehetőségének kérdése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ez tényleg elég egyértelműen lejön a trailerből. ;)

Most már nem nézem újra. Tabletről nyomom és alszik a banda itthon..

De elhiszem, és persze ez is nehezemre esik.

Rey-jel kapcsolatban annyira bevettem amit képzeltem..

Akkor most én kérdezem: it is true? You are a scavenger?

Nem örülünk. Ki menti meg Finnt?

Ki lesz itt képes egy rendes párbajt vívni Kylo-val?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki menti meg Finnt?

Ha a koncepciórajznak hihetünk, akkor Rey. A botja miatt valószínűleg ért azért valamicskét a párbajozáshoz (legalábbis kétlem, hogy lőfegyver), az Erőt meg lehet, hogy képes lesz ösztönszerűen is használni, ha igazán nagy baj van (Force Awakens). Vagy jó alaposan átvertek minket a trailerrel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.