Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem az Art of-ból kimásolt sérült arc egy emberé, van orra, füle egyebek, ami Plagueis-nek nincs. Valahogy Snoke és Plagueis nem ugyanaz.

Hát ez az. Mi van az infóval, hogy Snoke egy új faj képviselője? Fals volt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt már korábban be akartam ide tenni némi magyarázattal:

 

A lego szettek dobozképe többnyire fiktív jeleneteket tartalmaz, itt viszont van némi filmes képanyagunk is, hiszen látjuk, amint Finn beszállni készül a transporterba, miközben baljósan tekint az ég felé.

 

hUItxkn.jpg

 

vHIuLBM.jpg

 

A dobozra az van ráírva, hogy a hajó az ellenállás csapatszállítója. Leiát, Ackbart és két felkelőt mellékelnek hozzá a csomagban. Nem szólt róla spoiler, tehát tisztán Zééé következik. Ezt a hajót Maz Kanata bázisának az ostrama alatt fogjuk látni, amint Poe Dameron vezetésével megérkezik a felmentősereg. Azért csak Finn lép be a hajóba, mert Rey a csata közben elszeparálódik a többiektől. Nézzük tehát a kronológiai sorrendet.

 

1, Megérkeznek a rohamosztagosok és elkezdődik a csata.

2, Han, Csubi, Finn a rohamosztagosok gyűrűjében, Rey és BB8 az erdőben.

4, Megérkezik Poe Dameron és a felmentősereg, elkezdődik a csata.

3, Megérkezik Kylo Ren.

4, Kylo Ren az erdőben megtalálja Rey-t, aki nem hagyja magát és a Hantól kapott fegyverrel tüzet nyit Kylora.

 

rey1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

5, Ez Kylonak meg sem kottyan...védi az összes lövést...

 

rey2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

6, ...és elkapja Rey-t, de nem öli meg.

 

rey3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Közben megérkezik a troop transzporter és Finn-t kimentik, Han és Csubi a Falconnal távozik, Rey-t pedig Kylo viszi magával.

 

...Finn baljósan tekint az ég felé, mert tudja, mi közeleg.

 

escape_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

7, A First Order letarolja Maz Kanata bolygóját.

 

rey4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A dobozra az van ráírva, hogy a hajó az ellenállás csapatszállítója. Leiát, Ackbart és két felkelőt mellékelnek hozzá a csomagban. Nem szólt róla spoiler, tehát tisztán Zééé következik.

 

Volt róla Spoiler, 232-es jelenet, ezzel érkezik meg Leia Maz Kanata bolygójára, azért adnak hozzá Leia figurát.

 

EXT DAY - 232 - CASTLE - RUINS • Leia and C3PO arrive. Awkward meeting with Han Solo

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt róla Spoiler, 232-es jelenet, ezzel érkezik meg Leia Maz Kanata bolygójára, azért adnak hozzá Leia figurát.

 

EXT DAY - 232 - CASTLE - RUINS • Leia and C3PO arrive. Awkward meeting with Han Solo

 

Akkor már meg is lettem erősítve. :D Köszi Tibi!

 

Tudod mi az érdekes? Hogy most úgy áll a film vége, mint a JEdi vége. Az X wingek megtámadják a Starkiller bázist, miközben Han, Finn és Csubi a felszínen felrobbantják a reaktort. Viszont van olyan spoiler, ami szerint maga a bolygó nem, csak HUX platformja robban szét. Csubi aktiválja a reaktorkamrába helyezett TNT. :D Megérdemelne már egy medált, elvégre a spoiler szerint Ő menti ki Rey-t is.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor már meg is lettem erősítve. :D Köszi Tibi!

 

Tudod mi az érdekes? Hogy most úgy áll a film vége, mint a JEdi vége. Az X wingek megtámadják a Starkiller bázist, miközben Han, Finn és Csubi a felszínen felrobbantják a reaktort. Viszont van olyan spoiler, ami szerint maga a bolygó nem, csak HUX platformja robban szét. Csubi aktiválja a reaktorkamrába helyezett TNT. :D Megérdemelne már egy medált, elvégre a spoiler szerint Ő menti ki Rey-t is.

 

Kifejezetten jó lenne, ha csak a technika pusztulna és a bolygó nem.

Amúgy nagyon tetszik. Mindig is tetszett a bolygóba oltott fegyver. A "birodalom" mega-lo mániájának logikus folytatása, számomra ez jó copy, illetve nem is copy, hanem következő lépcső.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kifejezetten jó lenne, ha csak a technika pusztulna és a bolygó nem.

Amúgy nagyon tetszik. Mindig is tetszett a bolygóba oltott fegyver. A "birodalom" mega-lo mániájának logikus folytatása, számomra ez jó copy, illetve nem is copy, hanem következő lépcső.

 

A spoilerek szerint a platform pusztul el, nem a bolygó. Ráadásul a jelenetben (jelenlegi ismereteink szerint) nem látunk csatahajókat, tehát egy az egyben EPIV ütközet lesz.

A Falcon vezeti a flottát, ott a fedélzetén Han, Csubi, Finn.

 

sb_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Leszállnak, hogy egy partizánakció keretében felrobbantsák a reaktort. Finn ismerheti a bejárást, szóval logikus.

 

partiz_nok_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Csubi megmenti a napot, győzött a felkelés....ideig óráig.

 

csubi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul a jelenetben (jelenlegi ismereteink szerint) nem látunk csatahajókat, tehát egy az egyben EPIV ütközet lesz.

A Falcon vezeti a flottát, ott a fedélzetén Han, Csubi, Finn.

 

sb_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Ez a kép mondjuk onnan van, ahogy megérkeznek az Ellenállás támaszpontjára, a D’Qar-ra. A Falcon alatt látható Leia hajója is.

A Falcon nem vezetheti a flottát, mert Han-ék előre mennek Rey-t kiszabadítani, akkor csapódik be a havas felszínbe a fákon keresztül.

Csatahajók pedig lesznek a végső csatában, Leiáék szuperfegyvere pl. mindjárt az ütközet elején darabokra szed két csillagrombolót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is filóztam rajta, hogy ez most a D’Qar vagy a Starkiller bázis. Ebben még kételkedem picit, mert vagy az aszteroida mező árnyékát látjuk a bolygón, vagy a vájatot. Az első beírásomban D’Qar-t akartam írni, de megváltoztattam a gondolatomat, mert túl sok rajta a havas felület. De ebben én sem vagyok biztos!!

 

Csatahajók pedig lesznek a végső csatában, Leiáék szuperfegyvere pl. mindjárt az ütközet elején darabokra szed két csillagrombolót.

Lehetséges, de itt is volt két egymásnak ellentmondó spoiler. Nevezetesen, hogy a felkelő csatahajót lelövik a Starkiller bázisról. Így itt is szkeptikus vagyok. Túl sok ellentmondás, főleg, hogy a lázadók szuperfegyveréről semmit nem tudunk.

Mindenesetre lehetséges, hogy a képen D’Qar látható, miután Maz szétlőtt bolygójáról visszatértek a lázadók.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tuti nem a Starkiller!

Havas felület? Zöldes az egész. És ez nem vájat.

De ha a Starkiller lenne, mivel magyaráznád az aszteroidamezőt?

 

Mondom, hogy ebben én sem vagyok biztos. Elsőre én is D’Qar-t akartam írni. VAlóban ott van a Falcon alatt LEia hajója, tehát amit Tibi ír, az ésszerű....valószínüleg ez D’Qar. Ha valamit elírok, úgy nekem tudtok rontani. :D

 

Nem láttam a filmet, csak találgatok!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most így állunk:

 

1, Jakkura küldik Poe-t, hogy találkozzon Lor San Tekka -val. (Bizonyos spoilerek szerint az öreg még a jakkui csata birodalmi oldaláról maradt a bolygón és jelenleg a falu vezetője.)

2, A First Order megérkezik a Jakkura, hogy elfogja Lor San Tekka-t, Kylo pedig a kardot akarja megkaparintani magának.

3, Bemutatkozik Finn, aki a halott társa miatt harctéri traumát szerez, megtagadja a parancsot és nem gyilkol civileket.

4, BB8 elmenekül, látja, amint a faluból lángok csapnak fel. Poe-t a romboló fedélzetére viszik.

5, Bemutatkozik Rey, aki roncsvadász, közben Kylo vallatja Poe-t.

6, Finn kiszabadítja Poe-t, elmenekülnek, de lelövik őket JAkku felett. Poe megsérül, Finn átveszi a ruháját.

7, Rey találkozik a fosztogatókkal, akik útközben összeszedték a koborló BB8-at. Rey megszánja a robotot és átveszi (elveszi?) a fosztogatóktól. (Állítólag nem fosztogatók, hanem a Jakku sajátos rendőrei, az egyikük egy nagy mechanikus hátasállaton lovagol, az oldalán egy zsákban cipeli a kis robotot.)

8, Rey a város piacán árulja/szereli a szemetét. (Van egy felkelő sisakja! :) )

9, Finn betoppan a városba, látja, amint Rey nem tököl, ha éppen kötekedőket kell legyűrnie.

10, Jönnek a TIE vadászok, megérkeznek a rohamosztagosok is. Végigüldözik Rey-t és Finn-t a piacon.

11, Rey és Finn először egy siklót akarnak elkötni, de azt felrobbantja az egyik TIE vadász, így ellopják a Falcont.

(Rey állítólag megjegyzést tesz a Falconra, hogy az egy nagy roncs és itt áll már egy ideje.)

12, Rey vezeti a Falcont, BB8 próbál egyben maradni, Finn beül a lövész székébe.

13, Üldözés a roncsok között.

14, Rey parádésan vezeti a Falcont, elmenekülnek a JAkkuról.

15, Sötét folt - nem tudjuk, hogy a Falcon hogyan kerül a Nar Kanji-ra. (spoilerek szerint egy hajó bevontatja, de lehet, hogy a Nar Kanji egy űrállomás nem messze a Jakkutó, amit történetesen Rey is ismer és automatikusan oda vezeti a Falcont.)

16, A Nar Kanji hangárjában Han és Csubi (micsoda véletlen), felismerik a rég nem látott hajót és ismét birtokba veszik.

17, A Kanjiklub és a Guavian halálbrigád nem szeretik Han-t, tartozik nekik, elszórta az árút, csetepaté bontakozik ki a hangárban. (Kanjiklub = The Raid című ázsiai film kaszkadőr színészei.)

18, Han, Csubi, Rey, Finn, BB8 a Falcon fedélzetén elmenekülnek.

19, Han ki akarja dobni Rey-t és Finn-t. Magasról tesz az ellenállásra, nem katona többé. Rey hajthatatlan és azzal győzködi Han-t, hogy van egy olyan dolog a birtokában, ami segíthet a felkelésnek.

20, Han felismeri a kardot és elvezeti őket régi "haverjához", hátha az több okosságot tud mondani nekik.

21, A Falcon megérkezik Maz Kanata rejtekhelyéhez. (Bizonyos spoilerek szerint a kis lény erőérzékeny és kalóz.)

22, Csubi a kantinban összeszólalkozik egy idegennel és letépi a karját. (Csubi karja is megsérül, be is kötik neki.)

23, Maz Kanata reményt lát Rey szemében. Elmondja neki, hogy kicsoda Luke és mi lenne Rey szerepe a történetben. A látomásban szerepel egy paraszt, egy kereskedő, Luke akadémiája, Anakin kardja, a kis Kylo amint Han és Leia átadják Lukenak, némi training montázs, a mészárlás és Luke búcsja R2-tól. (Állítólag a kis Kylot a renek elrabolják.)

24, Idő közben a First order bázisán HUX évadnyitó beszéded tart (a béke már a múlté), Kylo a romboló fedélzetén Hamlettet játszik Vader sisakjával.

25, Maz bázisát megtámadják a rohamosztagosok és TIE vadászok, a hősök elszeparálódnak.

26, Rey konfrontálódik Kyloval, akinek a fogságába esik. Han, Csubi, Finn elmenekülnek, köszönhetően Poe Dameron mentőosztagának.

27, Hux bosszúból szétlövi Maz bolygóját.

28, A lázadók gyülekeznek a D’Qar-on. El kell pusztítani a Starkiller bázist.

29, Kylo Ren titkokat fed fel az elrabolt Rey előtt.

30, Han, Csubi, Finn partizánakciót hajt végre a Starkiller bázis ellen. Behatolnak a reaktorterembe és bombákat telepítenek.

31, Kylo Ren megérzi, hogy az apja közeleg. Kardot ránt és elindul, hogy kivégezze.

32, sötét folt - nem tudjuk, hogyan szabadul ki a fogságból Rey, de azt tudjuk, hogy Finnel együtt hagyja el a bázist és rohan az erdőbe. Han konfrontálódik a fiával és meghal, Leia megérzi az erőben. (Állítólag Han bocsánatot kér a fiától, amiért korábban nem mentették meg. Kylo megtagadja az apját.)

33, Kylo Ren beéri Finnt, aki hősiesen bele is megy egy eleve vesztes harcba.

34, Kylo levágja Finnt, aki nem hal meg, de megsérül.

35, sötét folt - nem tudjuk, hogy Rey hogyan és milyen körülmények között harcolt majd Kyloval, de lesz harc, aminek a vége (állítólag) patthelyzetet idéz elő.

36, Csubi szétrobbantja a reaktort és a Falconnal felveszi Rey-t és Finnt. Nem tudjuk, hogy Kylo hova tűnik. Bizonyos spoilerek szerint egy szakadék peremén fog lógni és leesik. Kicsit hülyeségnek hangzik.

37, Visszatérés a bázisra, búcsú.

38, Csubi a Falcon fedélzetén elfuvarozza Rey-t Lukehoz.

(a spoilerek szerint R2D2-ben van egy rejtett üzenet, ami alapján eltalálnak Lukehoz.)

39, Hatalmas hajó az űr távoli szegletében, Snoke belépője.

40, Rey megérkezik a szigetre, Csubi a Falconon marad.

41, Rey felmegy a lépcsőn és átadja a kardot Lukenak.

(állítólag Luke elmondja, hogy Rey a lánya és biztonsági okokból tartotta a Jakkun elszeparálva.)

 

Rendezte: JJ Abrams

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39, Hatalmas hajó az űr távoli szegletében, Snoke belépője.

A legfrissebb spoilerek szerint Snoke a Jakku-ról való menekülés után "lép be" a történetbe, ott kérdezi meg az első teaserből ismerős mondatot Kylo-tól. Ezután még egyszer-készter feltűnik holofónon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legfrissebb spoilerek szerint Snoke a Jakku-ról való menekülés után "lép be" a történetbe, ott kérdezi meg az első teaserből ismerős mondatot Kylo-tól. Ezután még egyszer-készter feltűnik holofónon.

 

Igen....ez még homályos, mert én is azt gondolom, hogy sok jelenése nem lesz és ami lesz, az is főleg hologramm. Én a film végére tenném a megjelenését, de lehet, hogy az EPI-hez hasonlóan már a történet elején, közvetlenül a jakkui események után Kylo Ren jelentést fog tenni Snokenak. Téged erősít az a monológ, amiben Snoke a felkelés elpusztításáról beszél. Mintha ezzel akarna utalni a szuperfegyver létezésére. Kronológiailag így lenne értelme a film elejére helyezni. - We will crush the resistance once and for all.

 

Han temetése?

 

Nagy temetése lesz, ott lesz Jar Jar, Naboo szenátora, az összes PT szereplő, X-wingek repülnek majd az égen, miközben Sebulba tart fogatversenyt Han égő máglyája körül. :)

 

Egy spoiler nem szólt róla, hogy Hannak lenne temetése és nem is illene a karakteréhez a ravatalozás. Ő egy űrkalóz, magányos volt életében és halálában is magányos marad.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt! Állítólag Snoke is végig ott van a Starkiller bázis tróntermében.

 

Forrás: https://drive.google.com/file/d/0ByQR6taehVh7MUdKLWdLRUx5eG8/view

 

Egyszer már betette ide valaki ezt az elképesztően alapos dokumentumot, azóta frissítették egy párszor...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt! Állítólag Snoke is végig ott van a Starkiller bázis tróntermében.

 

Forrás: https://drive.google.com/file/d/0ByQR6taehVh7MUdKLWdLRUx5eG8/view

 

Egyszer már betette ide valaki ezt az elképesztően alapos dokumentumot, azóta frissítették egy párszor...

 

Eszerint 3-szor szerepel Snoke a filmben.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt! Állítólag Snoke is végig ott van a Starkiller bázis tróntermében.

 

Forrás: https://drive.google.com/file/d/0ByQR6taehVh7MUdKLWdLRUx5eG8/view

 

Egyszer már betette ide valaki ezt az elképesztően alapos dokumentumot, azóta frissítették egy párszor...

 

Bár a képen nem látszik, de azért odaírták, hogy csak 50% az esélye....szóval ennek még nagyon kevés a megerősítése. Megint mások azt írják, hogy egy nagy hajón terpeszkedik Snoke.

És ne feledjük, hogy az első spoilerek szerint a "sithek" különutas politikát folytatnak. Így logikus is lenne Snoke-ot külön tudni a First Order bázisától, de persze lehet, hogy ott lesz Ő is. Én inkább hiszek a különutas spoilernek.

 

Snoke_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Mondjuk az tény, hogy az első konceptek szerint Rey-t Snoke elé hurcolták volna. :hmm:

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon fincsi!

 

Most már tudjuk, hogy találják meg Maz bázisát a First Order katonái. Kém van közöttük, aki jelentést tesz Hanék felbukkanásáról.

Han azért Mazhoz megy, mert azt reméli, hogy a néhai mentora segíteni tud neki BB8-at eljuttatni az ellenálláshoz. Ezek szerint Han annyira nem tagja a lázadásnak, hogy még azt sem tudja, hol üzemelnek aktuálisan. :hmm:

 

spoilers1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

spoilers2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

spoilers3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

spoilers4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

spoilers5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

spoilers6_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

spoilers7_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

spoilers8_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már tudjuk, hogy találják meg Maz bázisát a First Order katonái. Kém van közöttük, aki jelentést tesz nekik Hanék felbukkanásáról.

 

Meg aszongyahogy Maz Han régi mentora. Talán a Han Solo filmben is fel fog tűnni, fiatalabb formában...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg aszongyahogy Maz Han régi mentora. Talán a Han Solo filmben is fel fog tűnni, fiatalabb formában...

 

Tudod Tibi, már csak azon agyalok, hogy erőérzékeny -e? :D

 

Az utolsó képleírás megerősíti, amit már eddig is tudtunk...Rey-t fogva tartja a First Order. :)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egyre érdekesebb. Meg az is jó kérdés, hogy Han pontosan milyen viszonyban van Leiával?!

Azért így 4 nappal a nagy nap előtt, nem mondhatjuk, semmit sem tudunk a filmről... :P

 

Luke hiánya számomra továbbra is feldolgozhatatlan, de a film akkora OT fan service lesz, mint egy ház. Valóban sokat tudunk, mondhatom, hogy 95 százalékát már ismerjük. Én már a részleteket kutatom, mert a történetet már ismerjük.

 

Kylo akcióban!

 

Áááá...nagyon jó! Köszi Tibi! :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt már érdemes lenne elmenteni Zééé, majd összevetni, hogy mi hogy lesz.

Én Snoke szerepét nem gondoltam volna ilyen csekélynek, remélem a film is rácáfol.

Kimaradt egyébként Leia és Kanata találkozója, pedig az nyilván benne lesz.

És gondolom sok minden benne lesz még! ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt már érdemes lenne elmenteni Zééé, majd összevetni, hogy mi hogy lesz.

Én Snoke szerepét nem gondoltam volna ilyen csekélynek, remélem a film is rácáfol.

Kimaradt egyébként Leia és Kanata találkozója, pedig az nyilván benne lesz.

És gondolom sok minden benne lesz még! ;)

 

Jaj tényleg, kihagytam a nagy találkozást. Hát igen...az benne lesz. Maz átadja a kardot Leiának, Leia pedig Rey-nek, Rey pedig Lukenak. 10 perc alatt többször cserél gazdát, mint az egész SAGA alatt.

 

A jelenetek kronológiája persze még változhat, de jelentős különbségek nem igazán várhatóak. Luke szövegéről semmit nem tudunk. Egy flashback jelenetbe alapból nem illik párbeszéd, tehát én azt hiszem, hogy a film végére jut neki némi szöveg. Persze lehet, hogy a flashbackben is halljuk, amint bugyborékoló visszhang effektel megtámogatva halkan karatyol majd valamit. :)

 

Snoke-tól ebben a részben még ne várj túl sokat. Az EPVIII-ban sem ő, hanem állítólag Benicio del Toro lesz a főgonosz. A trilógiák menete azt diktálja, hogy csak az utolsó részben tegye oda magát. Biztos vagyok benne, hogy a Disney hagyománykövető lesz itt is. És már "tény", hogy Benicio del Toro sith/ren lovag lesz, mert nemrég nyilatkozta, hogy rózsaszín kardot szeretne a piros helyett.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj tényleg, kihagytam a nagy találkozást. Hát igen...az benne lesz. Maz átadja a kardot Leiának, Leia pedig Rey-nek, Rey pedig Lukenak. 10 perc alatt többször cserél gazdát, mint az egész SAGA alatt.

 

Leia nem Rey-nek, hanem Finn-nek adja át. Finn-től kerül Rey-hez a párbaj során.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.