Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Semmit nem tudunk róla a filmekből, csak amit Palpatine Anakinnak mondott. Palpatine-nak pedig nem kell feltétlenül elhinni mindent, ezt tudjuk. :P És az egész sztoriban DP volt az első karakter aki rájött a halhatatlanság titkára, egyáltalán nem lenne fura, ha megmentette volna magát, aztán valaki (Kylo?) segített volna neki rehabilitálódni (bár Snoke így is eléggé megtört állapotban lesz, mint tudjuk). Szerintem ennél nagyobb összekötő kapocs nem is lehetne a PT-vel, de ha egy semmiből jött vadi új gonosz erőhasználó nektek jobban fekszik, szívetek joga, én szeretnék minél több kapcsolódási pontot a sztori egészével, és ez még csak nem is lenne erőltetett (mint mondjuk egy Darth Maul feltámasztás, vagy sorolhatnám), mert kb. adja magát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmit nem tudunk róla a filmekből, csak amit Palpatine Anakinnak mondott. Palpatine-nak pedig nem kell feltétlenül elhinni mindent, ezt tudjuk. :P És az egész sztoriban DP volt az első karakter aki rájött a halhatatlanság titkára, egyáltalán nem lenne fura, ha megmentette volna magát, aztán valaki (Kylo?) segített volna neki rehabilitálódni (bár Snoke így is eléggé megtört állapotban lesz, mint tudjuk). Szerintem ennél nagyobb összekötő kapocs nem is lehetne a PT-vel, de ha egy semmiből jött vadi új gonosz erőhasználó nektek jobban fekszik, szívetek joga, én szeretnék minél több kapcsolódási pontot a sztori egészével, és ez még csak nem is lenne erőltetett (mint mondjuk egy Darth Maul feltámasztás, vagy sorolhatnám), mert kb. adja magát.

 

Azt a feltámasztást valahol én is olvastam. Agyzsibbadást kaptam tőle....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb olvastam hogy az a könyv egyáltalán nem hivatalos. Valamiféle rajongói cucc. A képek megkreálója nemcsak Snoke fejzetét mintázta régebbii anyagról. Még cosplayfotók alapján is ügyködött.

 

Kylo az alábbi több hónapos cosplayfotó alapján rajzolódott.

 

v5Qt9gj.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam a főoldalon a sztori spoiler 2. részét. Valszeg Dakaron ment a Jakkura a Falconnal, ez lehet a hiteles magyarázat az ottlétére. Rey szerintem sem Skywalker, de az erő úgy akarta, hogy a történet egyik hősévé váljon. Érdekelne hogy a kard honnan a francból került elő. Illetve ha Han tényleg meghal, kíváncsi lennék Leia és Csubi reakciójára. De inkább Finn haljon meg, ha lehet. .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De akkor miért van ott a Falcon, ha Reynek semmi köze a Skywalkerekhez? Ha pedig Rey tényleg Skywalker és véletlenül kerül hozzá BB8 a karddal, az kissé izzadtságszagú. 10 nap és meglássuk... :)

Vagy nem mert azon gondolkodtam hogy a készítők az mondták hogy majd a VIII. részben lesz egy nagy "Én vagy az apád" csavar és ezért elképzelhető amit majd VII. részben állítanak valakiről valamit az lehet nem is valós és később fedik fel az igazságot. Ilyen lehet Rey származása amit lehet hogy a VII. részben egy senkinek fogják beállítani és majd később fedik fel a valódi származását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindhárom. Valami bejövős eredetibbel elégedettebb lennék.

 

Engem az nem zavarna, ha muun lenne. Egyik kedvenc fajom. :) (és + egy összekötő-kapocs a PT-val)

 

Én is örülnék, ha muun lenne. Nem volt olyan sokat képernyőn ez a faj és valóban jó ötlet, hogy ne ember legyen a főgonosz, de ne is egy velociraptor.

Számomra Plagueis meséje arc nélküli dolog, el tudnék vonatkoztatni tőle, hogy Ő is elvileg muun.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.