Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Plagueis csak a régi EU szerint muun, nem? Ezt nem kanonizálták ha jól tudom.

Én is ezen agyalgattam. De nem mertem semmit bizton állítani.

Mindegy, muun vagy sem; nagyszerű, hogy idegen fajú lény lesz. Biztos jó lesz a külseje. És akkor ezek szerint fogalmunk sincs milyen lesz! Király!

Sz@rt se tudunk, és jövő héten itt a film!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ezen agyalgattam. De nem mertem semmit bizton állítani.

Mindegy, muun vagy sem; nagyszerű, hogy idegen fajú lény lesz. Biztos jó lesz a külseje. És akkor ezek szerint fogalmunk sincs milyen lesz! Király!

Sz@rt se tudunk, és jövő héten itt a film!

Arra kíváncsi leszek, hogy ezt a Plagueis egy muun lucasi elemet meghagyják-e?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokan irtóznak attól, hogy a filmen minden valószínűség szerint lesz flashback. Valóban szokatlan a sw-ban, de az ep3-as látomás is teljesen újszerű volt, és zökkenő nélkül benyeltük.

Most a flashback azért is szükségszerű, mert rengeteg minden történt 30 év alatt.

Ugye úgy tudjuk, hogy Kylo nem más, mint Han és Leia fia, akit a nagybácsi gondjára bíztak, hogy Jedi legyen belőle. Luke valamit elcseszhetett, mert a kis nebuló kvázi a nagyfater útjára lépett. Eddig oké, valószínűleg ezt fogja tartalmazni a flashback. De kinek mi a véleménye arról, hogy Kylo, hogyan került az első rendhez és hogy lett belőle annak felsővezetője? Becsöngetett egy parkoló csillagromboló HR irodájába, hogy "sziasztok, Darth Vader unokája vagyok? Szeretnék a főnökötök lenni!"

Meg nyilván a maszkot sem azért hordja, mert mindenképpen a nagypapira akar hajazni, meg nem is azért, mert csúnya, hanem nyilván azért is, mert titkolózhatnékja is van. Lehet, hogy Han és Leia nem is tudja, hogy a fiuk, hihetik hallottnak is, hihetik azt, hogy Luke-val van.... Sok-sok érdekes kérdés kavarok bennem így 176 órával a premier előtt....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik elmélet magyarázhatja, miszerint Kylo azt állítja magáról, hogy Ő Vader.

A másik a sajátom, hogy nem rokona senkinek. ettől még lehet Luke bukott tanítványa.

Ebben a formában sokkal inkább elfogadhatónak tartanám, hogy levágja Han-t, mert akárhogy is, de egy durva apagyilkosság nekem így látatlaban soknak tűnik.

Nemsokára kiderül!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye úgy tudjuk, hogy Kylo nem más, mint Han és Leia fia, akit a nagybácsi gondjára bíztak, hogy Jedi legyen belőle. Luke valamit elcseszhetett, mert a kis nebuló kvázi a nagyfater útjára lépett.

 

Nem "cseszett" el semmit. Kylo Rent állítólag elrabolták a Renek, amikor először ütöttek rajta az akadémián. A spoiler szerint Han utolsó mondataiban bocsánatot kér, amiért nem mentek utána.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem "cseszett" el semmit. Kylo Rent állítólag elrabolták a Renek, amikor először ütöttek rajta az akadémián. A spoiler szerint Han utolsó mondataiban bocsánatot kér, amiért nem mentek utána.

Na ezek sem "kis ötletek". először hallom őket. :o

De miért ne mentek volna utána? Han és a nagybácsi nem voltak lég tökösek, hogy megpróbáljanak egy mentőakciót? Kizárt dolog!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ezek sem "kis ötletek". először hallom őket. :o

De miért ne mentek volna utána? Han és a nagybácsi nem voltak lég tökösek, hogy megpróbáljanak egy mentőakciót? Kizárt dolog!

 

A gyereket elrabolták, Luke eltűnt, a Falcont ellopták....ez van. Csupa plot hole lesz a film, hogy egy képregényből, könyvből stb tudjuk meg a részleteket.

Viszont 2 órán keresztül bámulhatjuk Boyegát, amit kurjongat, hogy; wáooo, huhhh...ilyet is tudok, Yeeeep, hogy kerültem én ide stb.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem "cseszett" el semmit. Kylo Rent állítólag elrabolták a Renek, amikor először ütöttek rajta az akadémián. A spoiler szerint Han utolsó mondataiban bocsánatot kér, amiért nem mentek utána.

 

Milyen spoiler? Ezt még én sem hallottam, mesélj... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gyereket elrabolták, Luke eltűnt, a Falcont ellopták....ez van. Csupa plot hole lesz a film, hogy egy képregényből, könyvből stb tudjuk meg a részleteket.

Viszont 2 órán keresztül bámulhatjuk Boyegát, amit kurjongat, hogy; wáooo, huhhh...ilyet is tudok, Yeeeep, hogy kerültem én ide stb.

ezt most miért? Jól érzem, hogy nyakig ülsz a szkepticizmusban?

Nem nyeltél be túl sok kétes spoilert? Ha fele igaz már sok! Nyugi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen spoiler? Ezt még én sem hallottam, mesélj... :)

 

Csak én olvasom egyedül a külföldi oldalakat?

 

Mondtam, hogy a Falcon nincs Han tulajdonában, Rey és Finn ellopják a hajót, amit állítólag Hantól is elloptak. Han és Csubi meglepetten lépnek a fedélzetre (már biztos, hogy egy nagy hajó hangárjában), hogy azt ismét birtokba vegyék. Poe Dameron külön menekül el a Jakkuról. Rey és Finn elbújnak a Falcon rakterében, miközben a nagyobb hajó bevontatja őket. Micsoda baromság, hogy éppen pont azon a hajón van Han és Csubi. Na mindegy. Maz látomásában szerepel, amint Luke (még fiatalon) átveszi Hantól és Leiától a kis Kylot. Ez az egyetlen szánalmas jelenet, amiben újra együtt látjuk a nagy hármast. Ennyit kapunk 32 év várakozás után. Soha többet nem látjuk őket együtt a vásznon, csak Boyega méretes valagát. :(

 

Nem vagyok szkeptikus, abszolút nem érdekel a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak én olvasom egyedül a külföldi oldalakat?

 

Mondtam, hogy a Falcon nincs Han tulajdonában, Rey és Finn ellopják a hajót, amit állítólag Hantól is elloptak. Han és Csubi meglepetten lépnek a fedélzetre (már biztos, hogy egy nagy hajó hangárjában), hogy azt ismét birtokba vegyék. Poe Dameron külön menekül el a Jakkuról. Rey és Finn elbújnak a Falcon rakterében, miközben a nagyobb hajó bevontatja őket. Micsoda baromság, hogy éppen pont azon a hajón van Han és Csubi. Na mindegy. Maz látomásában szerepel, amint Luke (még fiatalon) átveszi Hantól és Leiától a kis Kylot. Ez az egyetlen szánalmas jelenet, amiben újra együtt látjuk a nagy hármast. Ennyit kapunk 32 év várakozás után. Soha többet nem látjuk őket együtt a vásznon, csak Boyega méretes valagát. :(

 

Nem vagyok szkeptikus, abszolút nem érdekel a film.

 

Nem olvasok külföldi fórumokat, ár beszélek angolul, úgy gondolom, hogy minden fontos infó előbb vagy utóbb elér ide is.... :)

 

De ha olyan sokat olvastál, pár dolgot megoszthatsz még.

 

A, hogy Hantól ellopták a Falcont és aki ellopta, attól pont Rey lopja el, pont az a Rey aki megvette a Luke kardját tartalmazó droidot... hát ez valóban életszerűtlen... Szerintem úgy logikus, hogy Dameron ment azzal a Jakkura.

 

A filmet meg látatlanban ne írd le.... az ep3 két nagyon fontos szereplője, Yoda és Palpatine is eltűnik és az ep4-en egyiküket sem látjuk, és egész jó nélkülük a film.... :) Itt viszont felfog tűnni Luke, és szerintem nem csak egy atomvillanásnyira.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóan van néhány ep4-es párhuzam, így a spoilerek alapján, de azért nem vagyok betojva és iztos vagyok benne, hogy egy fantasztiks filmet kapunk.

 

Azt viszont érdemes végiggondolni, hogy mivel a sötét oldal ennyire újraébredt, kialakult egy új rend, ami mellőzi a sith-ek kettős szabályát, ez kicsit leértékeli a prequelek egyik fő momentumát. Arra gondolok, hogy az első 3 részt áthatja a "kiválasztott" legendája, ami ugyan nem konkrétum, de azért elég egyértelmű. A kiválasztott kinyírja a főgonoszt, megtér és kipusztulnak a sötét erőhasználók. Ez szép és jó, a kiválasztott, bár hatalmas kanyarok után, de beteljesíti a sorsát helyreáll az egyensúly az erőben. Így van értelme a CHOSEN ONE-nak. Ezért is fogadtam szkepszissel és nem egyértelmű örömmel, amikor meghallottam, hogy új trilógia készül.

A kiválasztott halála óta eltelt 30 év, és a sötét oldal ereje teljében leledzik, irányítja az Első Rendet stb. Ez így ebben a formában egy kicsit megmosolyogtatja Vader kiválasztottságát. Nagyon remélem, hogy ezt a feszültséget feloldják valahogy és megmagyarázzák a kiválasztottság valódi mikéntjét, mert én bár elfogadom a kánont, de minden idők legnagyobb sw baromsáának tartom, hogy Anakinnak nem volt apja, hanem csak úgy megfogant. PFFFF Remélem Shmi csak hazudott ezzel kapcsolatban, mert szégyenében nem merte bevallani, hogy anno lement bulizni a Cantinába, jól berugott és valaki megcsinálta a wc-ben... :):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne már. Remélem nem így lesz. Kicsit már sok lenne az Ep4 párhuzam, így is kezdem ezt érezni. Miért kell pl kantin jelenet, saját zenével? :S

Pedig a kép és a leírás erre utal.

Ez megmagyarázza, hogy mit keresett a Falcon a Jakku-n (ellopták Han-tól).

 

HanChewieReturn_Preview_2.jpg?zoom=1.5&resize=660%2C495

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt kérdés, hogy benne lesznek a teljes trilógiában. Csak ugye ez borítja azt a Zééé-féle elméletet, hogy Finn-t levágja Kylo. Felül kerekedhet rajta (ahogy nyilván történni is fog) de nem fogja kinyírni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maga Kathleen Kennedy árulta el, hogy Oscar Isaac és John Boyega az új trilógia második filmjében is szerepelni fognak.

 

Már hónapokkal ez előtt lehetett valami olyasmit is olvasni, hogy a VIII-részben barátnőt kap Finn (aki nem Rey). Vagyis egy új női karakter kerül a képbe az EP VIII-ban. Már ebből sejthető volt, hogy akkor a csóka biza nem hal meg a VII-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal erről nincs infónk még. Mivel ugye Han esetleges halált majd a film fogja megerősíteni illetve cáfolni, ilyen kaliberű infó hivatalosan nem került ki.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem örülnék Han halálának. Viszont van egy olyan érzésem, hogy Ford titkon (ismét) le akart számolni Solo karakterével. Lehetséges, hogy ezért is vállalta el. Már a Jedi idején győzködte Lucast, ráadásul a Falcon is felrobbant volna (az a jelenet el is lett készítve). Sajnos úgy áll a dolog, hogy Kylo megöli Solot. Ez az a spoiler, ami a kezdetektől változatlanul tartja magát. Csubi látja, amint Kylo végez vele, jön az üvöltés és felrohannak a Falcon rámpáján. Korábban még úgy volt, hogy Luke is jelen lesz Han állítólagos halálánál és Han megkéri Luke-ot, hogy ne ölje meg a fiát. Örültem volna, ha Luke ott van HAn halálánál....és még akármi is lehet!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.