Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azért a Han Solo-s milyen szomorú már. Feladta kedvelt csempész életformáját, és elvette feleségül az Új Köztársaság egyik vezető politikusát, Leiát. Családos ember lett. De életének ezen békés szakasza nem tartott sokáig, egy váratlan tragédia (Kylo-t elnyelte a Sötét Oldal) után mindent feladott, és visszatért a törvényszegő csempész életmódhoz, Csubakkával az oldalán.

A filmben meg, miután hosszú évek után újra találkozik Leiával, és rendeződni látszik minden, az utolsó közös jelenetükben még úgy köszön el tőle, hogy "Sietek vissza...".

A folytatást meg már ismerjük... :cry:

 

Magyarul úgy is mondhatjuk, hogy kvázi elváltak. Meg aki a felkelés tábornoka volt, a 2. HCs felrobbantásának 2-es számú hőse, biztos széles körben ismert lett a galaxisban. És ezek után visszatért a csempész-biznisze, ami már korábban is majdnem az életébe került.

 

Hmmm... hát ez nem annyira tetszik. :facepalm:

Szerkesztve: - Lenci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a Han Solo-s milyen szomorú már. Feladta kedvelt csempész életformáját, és elvette feleségül az Új Köztársaság egyik vezető politikusát, Leiát. Családos ember lett. De életének ezen békés szakasza nem tartott sokáig, egy váratlan tragédia (Kylo-t elnyelte a Sötét Oldal) után mindent feladott, és visszatért a törvényszegő csempész életmódhoz, Csubakkával az oldalán.

A filmben meg, miután hosszú évek után újra találkozik Leiával, és rendeződni látszik minden, az utolsó közös jelenetükben még úgy köszön el tőle, hogy "Sietek vissza...".

A folytatást meg már ismerjük... :cry:

Ezt biztosra vehetjük?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos, hogy működni fog megfelelő minőségben. Engem amúgy most nagyon érdekelnek a filmnek a lassúbb részei.

A trailerekkel ellentétes stílusú jelenetek. Párbeszédek. Ilyesmik. Ezeken is rengeteg múlik!

És ilyeneket alig láttunk eddig!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Han meglapította Solo Trans Kft. :D

 

Kicsit karcsú, hogy pont belebotlik a Falconba, remélem, ezt valahogy majd megmagyarázzák. Esetleg BB8 aktivál valami hívót, vagy az autópilóta vezeti el magát a nagyobb hajóhoz.

 

Reynek ugye köze nincs Solohoz, ezt már tudjuk és ahogy kinéz a dolog, a Falcon is azé a nagy kövér gyesznó Unkar Plutté.

A Jakkun Unkar Pluttnak dolgoznak a szemétszedők, BB8-at is az ő emberei találják meg.

 

Szóval mielőtt Han elviszi Rey-t Mazhoz, leadja az árút Nar Kanjin? Vagy a Nar Kanji emberei ütnek rajta Solon, aki ezért a FAlcon fedélzetén kimenekíti a hősöket és irány Maz? :hmm:

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosítsunk. Egyet sem láttunk, pedig abban is kell hangulatnak lenni keményen.

Bizony. Én is így akartam fogalmazni, aztán eszembe jutott a szerelgető,távolba meredő Rey meg a

"-Hazaértünk! -Aarrrgh!" párbeszéd, és nm akartam kiigazítást! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon érdekes, nem tudom, hogy elolvastátok e, de a könyv azt írja, hogy Lor San Tekka az Erő templomának a követője, akik a Jedi rend bukása után kezdtek működni és bár Lor San Tekka nem erőérzékeny, maga is megtapasztalta, mire képes az erő. Rendje tagjai célul tűzték ki, hogy követik és éltetik a jedik által lefektetett hagyományokat.

 

Hoppá....Maz erőérzékeny!

 

Ott írja a könyv:

 

Maz has kept secret one of her greatest strenghts – an affinity for the force.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon érdekes, nem tudom, hogy elolvastátok e, de a könyv azt írja, hogy Lor San Tekka az Erő templomának a követője, akik a Jedi rend bukása után kezdtek működni és bár Lor San Tekka nem erőérzékeny, maga is megtapasztalta, mire képes az erő. Rendje tagjai célul tűzték ki, hogy követik és éltetik a jedik által lefektetett hagyományokat.

 

Hoppá....Maz erőérzékeny!

Akkor ennyit arról, hogy birodalmi tiszt volt?

 

Az utóbbiban meg biztos voltam..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ennyit arról, hogy birodalmi tiszt volt?

 

Az utóbbiban meg biztos voltam..

 

Bizonyára sokat variáltak a karakterek hovatartozásán, ez az Erő temploma...hmm....érdekes koncepció. És Maz sem volt Luke tanítványa, de erőérzékeny, amit sejteni lehetett.

"Maz has kept secret one of her greatest strenghts – an affinity for the force."

 

Maz féltve őrzi legnagyobb titkát, az erőben rejlő képességét.

 

Muszáj volt megalapozni a víziót, vagy azt, hogy megérzi Rey-ben a "lehetőséget".

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R2D2 meg azóta nem szólalt meg, mióta Luke eltűnt...

 

Lehet, hogy igaz a spoiler és R2 fedi fel a film végén Luke hollétét. Állítólag egy hologrammot rejt a kicsi droid, amiben Luke invitálja majd Rey-t a bolygójára. Meglátjuk!

 

Kylo Ren immunizálni próbálja magát a jó oldallal szemben (ekkora fszságot :D ), a kardja egy törött kristályt rejt, azért instabil a sugár. - ezt egyébként már tegnap beírták a TFN-en, de írtak még pár olyan dolgot, ami hiteltelenné tette. Például, hogy Rey találja meg a kardot az egyik roncs rombolóban, mert Vader a Bespinen vívott kűzdelem után egy kutatócsoporttal felhozatta a felszínről a kardot és azt egy rombolóban helyezte örök nyugalomra.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.