Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Csak felületesen szaladtam végig. Miért nem bírom ki, hogy ne nézzek be ide?

Nagy dolgokat nem fog felfedni a film. Amik meg történni fog azok már régebben kijöttek. De a filmet nagyon dicsérek nagyon látványos a fénykard párbajok is nagyon ütősek lettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Háát.. nem tudom srácok. Biztos bennem van a hiba, de minél többet tudok a vélt/valós történetről, annál kevésbé tetszik az egész.

 

Még a Luke-hiányon sem tettem túl magam, de most, hogy Soloék elváltak, meg önmagában Han halála... nagyon nem tetszik. Az egész felskiccelt világgal is bajom van, a sok ismétlésnek tűnő helyzettel, helyszínnel, eseménnyel, de nekem a három öreg a sw saga HŐSE és ha már egyszer beletették őket egy folytatásba, nem szívesen nézem sem a mellőzésüket, sem esetleges halálukat.

 

Ettől még lehet, jó lesz a film - meg ugyebár korántsem biztos, hogy minden igaz, amit olvastunk -, viszont ha így lesz, azt emésztenem kell majd egy ideig.

 

És ebben természetese vastagon benne van az EU-énem is, de esküszöm, nem csak és kizárólag az beszél belőlem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Háát.. nem tudom srácok. Biztos bennem van a hiba, de minél többet tudok a vélt/valós történetről, annál kevésbé tetszik az egész.

 

Még a Luke-hiányon sem tettem túl magam, de most, hogy Soloék elváltak, meg önmagában Han halála... nagyon nem tetszik. Az egész felskiccelt világgal is bajom van, a sok ismétlésnek tűnő helyzettel, helyszínnel, eseménnyel, de nekem a három öreg a sw saga HŐSE és ha már egyszer beletették őket egy folytatásba, nem szívesen nézem sem a mellőzésüket, sem esetleges halálukat.

 

Ettől még lehet, jó lesz a film - meg ugyebár korántsem biztos, hogy minden igaz, amit olvastunk -, viszont ha így lesz, azt emésztenem kell majd egy ideig.

 

És ebben természetese vastagon benne van az EU-énem is, de esküszöm, nem csak és kizárólag az beszél belőlem.

Van alapja a félelmeidnek, osztozom bennük.

DE; tálalás! Ha egy film beszippant és ezek szépen felépítve valósulnak meg, érzelmekkel és jó színészek által jól időzítve történnek meg, akkor nagyon ütős is lehet.

 

Csak kimondva; Han meghal. Első reakció: -Ne! miért, hát hülyék ezek?

Valóság még lehet ez is: Nagyon hatásosan és nagyon drámaian érzelmektől fűtve is búcsúzhatunk tőle. Nagy pillanat lehet.

 

Csak kimondva; Luke csak cameozik. Első reakció: -A barmok! Így nem is érdekel!

Valóság még lehet ez is: Felépül rá a történet, hozzá kell eljutni, megágyaz a folytatásnak és feltűnése lehet maga a katarzis.

 

Remélem most elég pozitív voltam!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek még le se ment a film de már vadabbnál vadabb teóriák vannak.

 

Az egyik szerint Rey Luke lánya csak ezt Rey nem tudja mer Luke az erővel törölte a memóriáját mert nem tudta megölni amikor ő is a sötét oldalra sodródott(más szerint azért törölte hogy így védje Kylo átállása után). Erre elvileg több jel is van a filmben pl Rey nagyon erős a párbaj alatt ami arra utal hogy korábban kapott Jedi képzést.

Amúgy nekem tetszene ha lenne valami hasonló, nem tudom hogy az EU-ban történ hasonló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek még le se ment a film de már vadabbnál vadabb teóriák vannak.

 

Az egyik szerint Rey Luke lánya csak ezt Rey nem tudja mer Luke az erővel törölte a memóriáját mert nem tudta megölni amikor ő is a sötét oldalra sodródott(más szerint azért törölte hogy így védje Kylo átállása után). Erre elvileg több jel is van a filmben pl Rey nagyon erős a párbaj alatt ami arra utal hogy korábban kapott Jedi képzést.

Amúgy nekem tetszene ha lenne valami hasonló, nem tudom hogy az EU-ban történ hasonló.

Hát én nagyon remélem, hogy ez a memória törlős dolog csak kitaláció, mert a régi EU leggyengébb pillanatait idézné. Jobb az, hogy Reyt csak otthagyták a Jakkun kisgyermek korában, és nem is emlékszik a családjába, ez jobban bele is illene J.J. azon koncepciójába, hogy minél emberközelibbé akarja tenni a karaktereket.

 

Egyébként egyetértek R2-val, az elmúlt napok hírei bennem is több kétséget gerjesztettek, de szerintem ennek az is az oka, hogy még most sem látjuk a sok hír ellenére sem milyen lehet a sztori egésze, nem tudok kerek egészként gondolni még a filmre, a sok infó ellenére is rengeteg dolog van amit még nem tudunk, főleg apró részletek amik szerintem nagyon sokat fognak számítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt mondja az ürge, hogy nincs 'Episode VII' felirat, csak Star Wars, és utána 'The Force Awakens'...

 

Na, nagyon remélem hogy ez kamu. Ez szentségtörés lenne. :( és Mi értelme lenne kihagyni? Azt sem értem, hogy edig is miért maradt le mindenhonnan hogy EPISODE VII?

Szerkesztve: - Lenci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt írja. De lehet, hogy csak lehagyta a felsorolásból, és valójában ott van

 

Meg azt is beszélik, hogy a teaser-ből és a trailer-ekből ismerős X-wingek a tó fölött jelenet sincs a filmben.

Az ep3 előtt azért sírtunk, mert kivágták Mon Mothmá-t és Shaak Ti-t. :cool:

Szerkesztve: - Tibur55
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt írja. De lehet, hogy csak lehagyta a felsorolásból, és valójában ott van

 

Meg azt is beszélik, hogy a teaser-ből és a trailer-ekből ismerős X-wingek a tó fölött jelenet sincs a filmben.

Az ep3 előtt azért sírtunk, mert kivágták Mon Mothmá-t és Shaak Ti-t. :cool:

 

Ők viszont nem voltak a traierekben! Nem akarok "Predators-érzést" ahol Brody mellkasán vagy 10 lézer volt, a filmbn meg csak 1, és pláne nem akarom, hogy utólag az első teaser fake-nek tűnjön.

Mert, ha 5 snittjéből 2 hiányzik az azért gáz..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kivágott jeleneteket lenyeltem és azt mondtam, jólvan, nélkülük is lehet jó hangulata, meg oka van, meg minden, nem lényeg. De így a reggeli kakaó mellé amikor olvastam Tibur hozzászólását, hogy nincs 'Episode VII', hát az asztalra köptem, és majdnem hazavágta a napomat is...

 

Aztán szerencsére kiderült, hogy nem kell megijedni: http://i.imgur.com/5ti7xl9.jpg

 

Huh :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kivágott jeleneteket lenyeltem és azt mondtam, jólvan, nélkülük is lehet jó hangulata, meg oka van, meg minden, nem lényeg. De így a reggeli kakaó mellé amikor olvastam Tibur hozzászólását, hogy nincs 'Episode VII', hát az asztalra köptem, és majdnem hazavágta a napomat is...

 

Aztán szerencsére kiderült, hogy nem kell megijedni: http://i.imgur.com/5ti7xl9.jpg

 

Huh :pfff:

 

Nem fake?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem fake?

Elviekben nem. A Tibur által hivatkozott tag a kép belinkelése után azt írta, hogy valószínűleg a nagy ovációban, tapsolásban, mikor azt sem tudta az elején hol van, nem tudta teljes mértékben figyelni a feliratot, így például azt írta eredetileg, hogy az első mondat az, hogy 'Luke Skywalker is disappeared', pedig, ahogy a kép is mutatja, 'vanished', és ezt is megerősítette. Bár nem túl meggyőző ez a magyarázat, amúgy. Mindenesetre nagy logikátlanság lenne, ha nem lenne ott az Episode VII felirat. Ez nem valami reboot, önmagában nem állja meg a sztori a helyét, off-screen elég durván építkezik legalább az OT-re, sok kérdést meg sem válaszol a film, olyanokat sem amik a Jedi Visszatérhez köthetőek, és persze azokat sem, amikre remélhetőleg a trilógia következő részeiben kapunk választ. Szóval a címben is meg kell jelennie a folytonosságnak a vissza és előre utalások miatt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elviekben nem. A Tibur által hivatkozott tag a kép belinkelése után azt írta, hogy valószínűleg a nagy ovációban, tapsolásban, mikor azt sem tudta az elején hol van, nem tudta teljes mértékben figyelni a feliratot, így például azt írta eredetileg, hogy az első mondat az, hogy 'Luke Skywalker is disappeared', pedig, ahogy a kép is mutatja, 'vanished', és ezt is megerősítette. Bár nem túl meggyőző ez a magyarázat, amúgy. Mindenesetre nagy logikátlanság lenne, ha nem lenne ott az Episode VII felirat. Ez nem valami reboot, önmagában nem állja meg a sztori a helyét, off-screen elég durván építkezik legalább az OT-re, sok kérdést meg sem válaszol a film, olyanokat sem amik a Jedi Visszatérhez köthetőek, és persze azokat sem, amikre remélhetőleg a trilógia következő részeiben kapunk választ. Szóval a címben is meg kell jelennie a folytonosságnak a vissza és előre utalások miatt is.

 

 

Igen köszi, azt olvastam, de ezt a képet nem láttam ott. :) most már alig bírom a várakozást. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen köszi, azt olvastam, de ezt a képet nem láttam ott. :) most már alig bírom a várakozást. :)

Én se bírom basszus. Egyáltalán nem bánom, hogy spoileres maradtam, a linkelt reddit oldalon nagyon jók voltak azok a hozzászólások amik azt tanácsolták, hogy rózsaszín szemüveg nélkül érdemes megnézni és értékelni. De remélem, hogy a rózsaszín szemüveg nem egyenlő a mese szeretetével és amikor meglátom, hogy Star Wars Episode VII, akkor rószaszín köd nélkül, de mesét nézve tudok rá figyelni, hogy elvarázsoljon. Ez a legnagyobb félelmem jelenleg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerintem ha valósak akkor akkora spoilerek, hogy a spoileres topicban is inkább spoiler mögé tettem(képek)

 

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

 

Megnéztem!!! Ezt most bánom, hogy megnéztem. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. De mindegy, az utolsó képtől viszont lepetéztem, annyira ott van, hát az az a kép, amire várok 30 éve... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha kijönne a film most azonnal kamerásba ki nézné meg? :D

Én biztos hogy nem, engem spoilerek nem zavarnak a látvány hangzás és az élményből nekem nem vesz el spoiler. Hiába tudok valamit de amig nem láttom hogy pontosan hogy történik addig jó. De ha egy ócska minőségben látom az már nekem utána ront a mozi nézéskor mer pontosan tudom hogy mi hogy fog történni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért érdekes, hogy

a filmben ezt meg merték lépni, a könyvekben pedig soha. Annak idején a könyvesek engedélyt kaptak a megölésére, állítólag James Luceno ezt meg is tette volna a The Unifying Force-ban, aztán mégse merte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.