Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Pakolják a fotókat a gyerekkönyvből, az Art of ep7-ből meg a Képes Enciklopédiából, de valahogy Luke és a végleges Snoke csak nem akar napvilágra kerülni. Ha nekem meglennének ezek, biztos, hogy velük kezdeném a feltöltést, és nem a Kanjiklub bandával való találkozással a teherhajón... :facepalm:

 

HCJ9Qi9.jpg

BNIZb0u.jpg

6Bc4DMa.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tibi, ezek honnan vannak? Melyik fórumról?

 

Kizártnak tartom, hogy ekkora baromságot elkövetnének az "utolsó" Jedivel....

 

Már a cameo szerep egy nagy arculcsapás....én már semmin nem lepődök meg.

 

Szóval a Kanjiklub mint helyi ázsiai bűnbanda harcban áll a guviánokkal a Nar Kanji hutt kolónián. A harcuk élhetetlenné tette a bázist, amit formálisan még a huttok vezetnek. Mindkét frakció vadászik Solora, mert az korábban elszórta az árújukat. Solo pedig örül, hogy végre leléphet a bázisról, hiszen végre visszakerült hozzá a Falcon.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanaz.. Borzasztó...

A titkolózás okának kiváló, de számomra egy arculcsapás.

 

Számomra meg a remény. Hogy nem újabb Luke az öreg Ben utódja filmet látok, hanem átgondolt intelligens emberek által létrehozott történetet. Gondoljatok bele hogy Lucas is megtehette volna a prequelnél hogy 5 perccel Anakin áttérése után indítja a prequelt. De nem tette. Jól.

Olyat lépnek itt meg a 7. résszel ami szerintem zseniális. Nincs Luke illetve max 5 perc. Milyen jó történet fog kerekedni abból melynek egy eleme az hogy Han azt mondja: " A Jedik, a Sötét Oldal mind valóság".

Szerintem egy olyan sw-t fogunk látni mely mer újjítani és a nyitott ermberek tátott szájjal fogják nézni.

Mese lesz de bátor. Olyat is meg fognak lépni ami először szokatlan lesz.

De az a gyermek ami bennem van és látta beúszni a csillagrombolót az EP4-ben 1981-ben az minden ujjat be fog fogadni. Mert Abrams ugyanahhoz a generációhoz tartozik mint a mai negyvenesek. Tudja hogy kell mesélni,tudja mi fog minket elvarázsolni.

Döbbenetes számok jönnek. 5 nap. Nem év, nem évtized. 5 NAP. 2012 októberében hol volt még ez a nap? Itt van. Tud még valaki az sw-n kivül másra gondolni?

5 nap múlva HIVATALOS sw 7. episode-et fogunk látni. Fel tudjuk ezt fogni? Mert én még nem. Elküldtem mindenkit a halál jóf*szára aki 2012 októbere elött csak azt merte írni hogy hallotta hogy lesz új trilógia. Lehetetlen volt.

Ennek a függvényében tényleg az a legfontosabb hogy Luke főszereplő lesz-e? Nem a történet?

Ide mindenki úgy jutott be hogy szereti a prequelt. Nyitottak voltatok, szerettétek. Most meg kigyót békát kiabáltok hogy nincs Luke? Rajongótársaim, kicsit nyitottabban.

Adjátok át magatokat az érzésnek hogy 5 nap múlva mikor elindul a Star Warss zöveg a vásznon el lesztek varázsolva.

Apropó szöveg. Még mindig nem tudjuk mi lesz a nyitőszöveg. Zseniális.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Han nem része az Ellenállásnak? Ez fura. Akkor lehet, hogy Leiával sem alkotnak már egy párt?

 

És Zééé, ez a bűnbandás infó honnan van? Ezek szerint Han kb. az Ep4-es Han öreg verziója lesz (kalózkodik, nem része semmilyen formációnak, nincs nője, vlami gengszter bögyében van), csak már hisz az Erőben? Hm.

Szerkesztve: - yodinhoo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És Zééé, ez a bűnbandás infó honnan van? Ezek szerint Han kb. az Ep4-es Han öreg verziója lesz (kalózkodik, nem része semmilyen formációnak, nincs nője), csak már hisz az Erőben? Az PT haterek biztos elélveznek majd. Hm.

 

Elolvastam, ami a kikerült lapon is rajta van angolul. :D

 

"An Outer Rim gang of ruffians that often comes into conflict with the Guavian Death Gang, Kanjiklub has found a common ground with their rivals in the form of mutual hatred of Han Solo. The Sly Correllian Smuggler has borrowed money from both outfits to complete his risky cargo haul and neither organization cares for Solo taking such risks with their capital. Add to that, Solo has twice left Kanjiklub empty handed after failure to deliver cargo.

 

A külső gyűrű bandája, akik folyamatos konfliktusban állnak a Guavian halálosztaggal. Közös bennük, hogy egyformán gyűlölik Solo-t, mert az tetemes összeggel tartozik nekik. Solo kétszer is cserben hagyta a Kanjiklubot, mert nem szállította le az árút.

 

Tasu Leech is the nominal leader of the scuffy Kanjiklub gang. Unlike their more organized and polished Guavian rivals, Kanjiklub resembles an unruly group of street fighters and weapon wielding thugs who dabble in extortion, piracy and starship theft. Leech is not one for elaborate plans and rarely thinks beyond the next raid. Traditional to his frontier roots, he refuses to speak a word of Basic, deeming it a soft language for soft people, though he can understand it well enough.

 

During their long enslavement by the Hutts, the human colonists of Nar Kanji developed fighting styles that incorporated improvised weaponry, both melee and ranged. The modern Kanjiklubbers celebrate the ingenuity that kept their ancestors alive, and typically equip themselves with intimidating patchwork armor, jury-rigged rifles, blades, and clubs.

 

A lieutenant to Tasu Leech, Razo Qin-Fee was banned from the underworld Zygerrian fighting circuit for suspected cheating- remarkable for a sport that has no rules. A pyromanic and tech expert, Razzo maintains the hodgepodge weaponry and explosives favored by wild kanjklubbers, frequently upgrading and modifying their tools of the trade to sinister and exacting specifications.

 

More TCW and Rebels references. We see Pablo at work. Also Tasu Leech has got Tyber Zann's gun (the Donderbus), for Christ's sake.

 

Well, we know all the guys from The Raid characters now."

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. :) Nagyon várom már a filmet, de lélekben inkább Ep4 remake-re készülök. :D Mielőtt bárki nekem esik, nem írom le a filmet, tuti, hogy imádni fogom, de azért a párhuzamok nyilvánvalóak (legalábbis az eddig ismert infók alapján, főleg a film első felével kapcsolatban). Szerintem ezúttal biztosra mennek.

Szerkesztve: - yodinhoo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. :) Nagyon várom már a filmet, de lélekben inkább Ep4 remake-re készülök. :D Mielőtt bárki nekem esik, nem írom le a filmet, tuti, hogy imádni fogom, de azért a párhuzamok nyilvánvalóak (legalábbis az eddig ismert infók alapján, főleg a film első felével kapcsolatban). Szerintem ezúttal biztosra mennek.

 

Az OT-t többen szeretik, nagyobb az elismertsége, nagyobb a bázisa. Már a kezdetektől nyilvánvaló volt, hogy a PT maximum minimális utalások szintjén lesz csak jelen.

 

Viszont így már tudjuk, miért készítettek el 3 hutt jelmezt is a filmhez. Nyilván a Nar Kanji hutt kolónián látjuk majd őket. Érdekes, mert korábban azt írták, hogy Leia hercegnővel szerepelnek egy közös képen. :hmm:

 

Így szerintem biztos, hogy nem lesz politikai szál a filmben...Leia díszes frizurája csak a film végén jelenik meg.

 

Itt azt írják, hogy Lor San Tekka miatt mennek a rohamosztagosok a Jakkura, mert az öregnek titkos tervei vannak, amivel árthat az Első Rendnek.

 

TO8FQuP.jpg

 

Finn megtagadja a parancsot és nem lő a civilekre. Finn nem akar rohamosztagos lenni, jobban szeretne segíteni az embereken.

 

v4JxPFJ.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az OT-t többen szeretik, nagyobb az elismertsége, nagyobb a bázisa. Már a kezdetektől nyilvánvaló volt, hogy a PT maximum minimális utalások szintjén lesz csak jelen.

 

Az erőltetett PT párhuzamok sem kellenének. :P Nyitott lennék valami másra is, mint újrahasznosított OT elemekre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan. Nem kell új OT. Bár Zééé szeretné.

 

Ez nem rólam szól. Én Lukeot szeretném látni és persze a nagy hármast. A PT-nek nincs helye, csak érintőlegesen a 3. trilógiában. Ezt így gondolták az alkotók is, tehát nem én szeretném, hanem JJA, Kasdan és a Disney. Ők készítették a filmet és nem kérték ki a véleményemet.

"Lawrence Kasdan szerint Abrams és a Lucasfilm sztori csapata első perctől egyetértett abban, hogy a folytatásnak sokkal inkább az eredeti trilógiát kell idéznie, mint az előzmény filmeket. „Szerintem már akkor is benne volt a levegőben, amikor George még ott volt velünk, hogy valamelyest retro hangulatot szeretnénk elérni. Legyen minél inkább tapintható és kevésbé CG-orientált a film!”

 

Náluk lehete panaszt tenni...nem nálam!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem rólam szól. Én Lukeot szeretném látni és persze a nagy hármast. A PT-nek nincs helye csak érintőlegesen a 3. trilógiában. Ezt így gondolták az alkotók is, tehát nem én szeretném, hanem JJA, Kasdan és a Disney. Ők készítették a filmet és nem kérték ki a véleményemet.

 

De nem fogod látni. Hálistennek .Elég Luke-nak 5 perc. Az alkotók remélem a PT-t veszik alapul és nem az OT-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem fogod látni. Hálistennek .Elég Luke-nak 5 perc. Az alkotók remélem a PT-t veszik alapul és nem az OT-t.

 

Nem olvasod a hozzászólásokat?

 

"Lawrence Kasdan szerint Abrams és a Lucasfilm sztori csapata első perctől egyetértett abban, hogy a folytatásnak sokkal inkább az eredeti trilógiát kell idéznie, mint az előzmény filmeket. „Szerintem már akkor is benne volt a levegőben, amikor George még ott volt velünk, hogy valamelyest retro hangulatot szeretnénk elérni. Legyen minél inkább tapintható és kevésbé CG-orientált a film!”

 

Ezt nem én mondom! Nem tőlem származik és nem én találtam ki. Ne legyél gyerekes! Természetesen az OT-t vették alapul. Ehhez nem kell szemüveg.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van Frenkie, nyitottnak kell lenni.

És befogadom az új részt, nagyon várom már.

És jó lehet az előre fájlalt dolgokkal együtt is.

De most néztem végig az OT-t. Annyira Luke-é az egész. Annyira JÓ karakter.

Tudjátok, a király legkisebb fia. Meg szerettem volna nézni királyként is.

A jedi rend autodidakta lesz? Vagy szellemként képzi a fiatalokat?

Akkor Ben is képezhette volna őt tovább..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem olvasod a hozzászólásokat?

 

"Lawrence Kasdan szerint Abrams és a Lucasfilm sztori csapata első perctől egyetértett abban, hogy a folytatásnak sokkal inkább az eredeti trilógiát kell idéznie, mint az előzmény filmeket. „Szerintem már akkor is benne volt a levegőben, amikor George még ott volt velünk, hogy valamelyest retro hangulatot szeretnénk elérni. Legyen minél inkább tapintható és kevésbé CG-orientált a film!”

 

Ezt nem én mondom! Nem tőlem származik és nem én találtam ki. Ne legyél gyerekes! Természetesen az OT-t vették alapul. Ehhez nem kell szemüveg.

 

 

Nézd, te csalódni fogsz én nem. Írtál ide orbitális marhaságokat. Hálistennek alapigazság. Amit Zééé beír vagy vár annak az ellenkezője igaz. Minden híredet utólag cáfolták, persze te nem ismerted el. Utáld a PT-t én nem fogom. De nem lesz benne Luke sokat. Hálistennek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van Frenkie, nyitottnak kell lenni.

És befogadom az új részt, nagyon várom már.

És jó lehet az előre fájlalt dolgokkal együtt is.

De most néztem végig az OT-t. Annyira Luke-é az egész. Annyira JÓ karakter.

Tudjátok, a király legkisebb fia. Meg szerettem volna nézni királyként is.

A jedi rend autodidakta lesz? Vagy szellemként képzi a fiatalokat?

Akkor Ben is képezhette volna őt tovább..

 

 

De az az OT. Tényleg azt várod hogy Luke mint az OT-ban legyen valamiféle öreg varázsló? Ne legyél már Zééé. Te ennél inteligensebb vagy és nyitottabb. Iszonyúan jól oldják meg Luke karakterét. Hát Zéének nem fog tetszeni mint a PT sem mert nem volt benne Halálcsillag meg Tie-Fighter. De nekünk igazi rajongóknak akik értik a PT-t nem számít Zééé véleménye. Mert ő sem érti az sw-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Luke-nak szerintem sem elég az 5 perc és nem azért akarom, hogy többet szerepeljen, hogy ezzel megidézzék az OT-t vagy ilyesmi. Nem, maga a karakter érdemli meg, hogy több időt kapjon.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szokni kell majd. Persze, az OT beli szerepét ez nem befolyásolja.

Remélem ez nem egy "erőszakos kreatívkodás", hogy "mit merünk meglépni a hűha-faktorért?"

Bízom benne, hogy a történetet nagyban szolgálja majd.

Sokan fogjàk keresni Luke- ot az biztos..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre többen írják, hogy Snoke maga Plagueis. Szerintem ez nem igaz és azt is leírom, hogy miért.

 

Van ugye a kikerült kép, amit könnyen össze lehet vetni Plagueis korábbi megjelenésével.

 

63zNmAbl_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Ha változtattak volna Plagueis kinézetén, akkor most nem adták volna ki a figurát az EPVII figurákkal együtt. 2003-ban már megjelentette a Hasbro Black Series formában, de most újra kiadásra került kocka dobozban az EPVII szereplőkkel együtt.

 

Ez a kiadás jelent meg újra, de már az EPVII figurák BS dobozában! Nem hiszem, hogy a Hasbro ilyen hibát követne el, tehát az a verdikt, hogy Snoke nem Plagueis.

 

21379847e138f5369cd426ece12033f1_2015-Nov_476957.JPG

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis kiegészítő. Ez egy trilógia első része, azaz Luke szerepét úgy kell nézni hogy milyen funkciót tölt be a 7.8.9. részben.

 

Így van, egyetértek.

 

--------------

 

Na akkor Plagueis faja (muun) kanonizálódott, ennek örülök. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor Plagueis faja (muun) kanonizálódott, ennek örülök. :)

 

Így nézett ki Darth Plagueis a TFU játékhoz készített egyik korai vázlaton. Pedig akkor már úgy tudtuk, hogy muun a faja. Tehát volt szándék rá, hogy változtassanak a kánonon. Eddig ez nem történt meg és mivel lentebb írtam, hogy az EPVII figurákkal együtt most újra kiadták, így nem is hiszem, hogy egyhamar változtatnának a kinézetén. Persze ettől még bármi kikerekedhet Snoke karakteréből. Lehet Plagueis klónja, apja, fia, lánya...stb.

 

cqc18Qt_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

Egyébként pedig Serkis már megerősítette, hogy teljesen új a karakter.

 

tVInwnB_www.kepfeltoltes.hu_.png

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a torz emberi arcot egy horrorfilmbe simán el tudnám fogadni. A Star Wars-ban semmiképp sem. Snoke arcának pláne nem.

Amúgy mekkora lenne már ha a Falcon tényleg fénysebességre kapcsolva húzna el a hangárból. Ej de megnézném azt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.