Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Lehet,hogy ködösek az emlékeim, de Palpinak nem volt gyűrött feje, csak szimplán atomráncos volt. :) De amúgy sem biztos még, hogy ez a végső változat Snoke-ról.

Persze nem biztos, hogy ez a végleges. A két kép sem egyforma.

"Gyűröttség": nem az arca egyik oldal felőli torzulásáról beszéltem.

A 2. képen a mély homlokráncokról.

Nekem beugrott. egyedül vagyok vele? Ha igen akkor mea culpa..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze nem biztos, hogy ez a végleges. A két kép sem egyforma.

"Gyűröttség": nem az arca egyik oldal felőli torzulásáról beszéltem.

A 2. képen a mély homlokráncokról.

Nekem beugrott. egyedül vagyok vele? Ha igen akkor mea culpa..

Nem vagy egyedül, nekem is az első gondolatom volt. Kicsit olyan, mintha az eredeti Uralkodó arcát a mozis EPV verzióból meg már az EPVI-ban megismert Palpatine homlok ráncokat is felhasználták volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de egy ilyen fejhez miért is ķéne CGI???

Jogos!

 

Nem vagy egyedül, nekem is az első gondolatom volt. Kicsit olyan, mintha az eredeti Uralkodó arcát a mozis EPV verzióból meg már az EPVI-ban megismert Palpatine homlok ráncokat is felhasználták volna.

Igen. Akár fel is merülhetne a kérdés, hogy Snoke=Palpi. Nyilván nem, de számomra ez is egyértelmű copy, ha csak részben, akkor is.

És mi van az infóvall, hogy nem emberi karakter. Persze Spock is vulkáni, de a star wars-ban többet vártam egy ilyen kijelentéstől, legyen akármilyen csontváza is Snoke-nak.

Ezzel a fejjel akkor is embernek tűnik, ha Gasgano lesz az alfele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár ez még nem sok, egyeltalán nem tetszik. Nagyon emberszerű. Gyűrött feje, abszolut Palpatine 2.0.

Kezdem unni, a párhuzamokat, tisztelgéseket, 2.0-kat. :(

Neked már az is copy lesz ha egy új űrhajónak hajtóműve lesz. Nagyon erőltetett és unalmas ez az állandó párhuzam keresés. Ennek az arcnak köze nincs Palpi kisugárzásához. A császár egy tipikus -jó értelemben véve- B-kategóriás gonosz volt aki jókat röhögcsélt azon hogy micsoda gonosz tervei vannak. Ez úgy néz ki mint egy kisértet -vagy ahogy a leirás irja mint egy Hammer horror gonosza-, aki valaha szép volt csak lassan maga alá gyűrte a sötét oldal. Mivel kevés szinész van akinek nincs meg a fél arca gondolom ezért -is- kellett a CGI.

Persze ilyet már sokat láttunk az SW-ben... hát most egy eset se jut eszembe de a fél arc is biztos copy. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag van egy másik kép is, amit már látott egy tag. A leírás szerint Luke látható rajta egy barlangban, amint hanyatt fekszik a földön, miközben az arcát félig homok borítja. A képaláírás szerint hirtelen kinyitja a szemét. Valamiféle meditáció közben látható.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az jutott most eszembe Snoke kapcsán, hogy mi van, ha ő Plagueis tanítványa volt, egyfajta alternatív megoldás az egyre fenyegetőbb Palpatine helyett, de Sidious tudomást szerzett Snoke-ról és miután megölte mesterét üldöztette, viszont nem sikerült ráakadnia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az jutott most eszembe Snoke kapcsán, hogy mi van, ha ő Plagueis tanítványa volt, egyfajta alternatív megoldás az egyre fenyegetőbb Palpatine helyett, de Sidious tudomást szerzett Snoke-ról és miután megölte mesterét üldöztette, viszont nem sikerült ráakadnia.

 

Ezt így eltudnám fogadni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kövezzetek meg, de nekem tetszik.

Nekem is nagyon bejön! Elsőre nekem is az Uralkodó jutott eszembe de második pillantásra azért teljesen más. Kifejezetten félelmetes, el tudnám képzelni Andy Serkis hangja mellé. Nekem őszintén szólva ez a kinézet sokkal jobban tetszene, mint a még régebben szóba került gyíkszerű külső.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az a bajom vele, hogy semmiféle fenyegető dolog nem árad belőle... Egy meggyötört öregember. Nem ilyennek képzelnék egy nagyhatalmú sötét oldali erőhasználót

 

Az oké hogy meggyötört, de embernek tűnik, amit nehezen nyelek be a beharangozó óta.

 

Gyere az avatar topicba Yoda!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maga Stohl Buci mondta a Fókusz Pluszban. Kérdezték Luke szerepéről is, azt mondta, nem mondhat semmit a történetről, nem mondhat semmit a karakterekről, és arról sem, hogy ki melyik oldalon áll! Hmm... ez valamiféle célzás volt? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki bedobott egy új pletykát. Valami brazil koncept designer állítja, hogy Luke összesen 5 percet szerepel a filmben és a végén már csak szellemként látjuk viszont.

 

A bullshitfaktor elég magas, de gondoltam, beírom.

 

Magyarul meghal?

 

Baromság. A VIII. részben is benne van. Az imdb 4 szereplő nevét tette eddig nyilvánossá az ep8-ból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyarul meghal?

 

Baromság. A VIII. részben is benne van. Az imdb 4 szereplő nevét tette eddig nyilvánossá az ep8-ból.

 

Mondjuk szellemként is benne lehet az EPVIII-ban, ahhoz is kell egy Mark Hamill....nem? :)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.