Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem az arénában nézitek?

Jó lenne, de baranyaiak vagyunk. Ha a Bartha Zoli féle klub szervezett volna rendes jelmezes premier előadást mint eddig mindíg, akkor én biztos ott lennék.,mert eddig mindíg ott is voltam (még Pécsről is). Most Csoli-val ápoljuk a fórum dél-dunántúli hagyományait, már csak Dukovits Krisztiánnal (jótékonysági 501-es) kellene találkozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne, de baranyaiak vagyunk. Ha a Bartha Zoli féle klub szervezett volna rendes jelmezes premier előadást mint eddig mindíg, akkor én biztos ott lennék.,mert eddig mindíg ott is voltam (még Pécsről is). Most Csoli-val ápoljuk a fórum dél-dunántúli hagyományait, már csak Dukovits Krisztiánnal (jótékonysági 501-es) kellene találkozni.

Nah ha ezt előbb tudom, akkor jöttem volna veletek. :) Uránia vagy pláza amúgy?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah ha ezt előbb tudom, akkor jöttem volna veletek. :) Uránia vagy pláza amúgy?

 

Az újrázás szintén Uránia még a holnapi nap folyamán. De tervezek CC-st is az ünnepek alatt. Egyébként nem olyan nehéz ám összeszerveződni. Csoli-val könnyű volt, mert egymástól függetlenűl pont az Urániára gondoltunk az éjféli premier megtekintés kapcsán. Csak írni kellet egymásnak. Megkerestem Darth Krandét is mert neki is olyan pécsi jellegű megnyilvánulásai voltak, de Ő Pesten premierezik. Rólad csak sejtettem hogy pécsi lehetsz, de azért én eléggé egyértelmű hogy pécsi vagyok, kellett volna írnod nekem simán találkozhattunk volna így hárman. De hát semmi nincs veszve. Egy premier nézésre, dumálásra, gyűjtemény nézegetésre, mutogatásra mindíg kapható vagyok.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszett, nem is tudom mit irhatnék. A karakterek nagyon el lettek találva, Rey-be szerelmes lettem :) . Kylo szerintem kiváló gonosz lett. Az alapok le lettek fektetve, kiváncsian várom hova lyukakunk majd ki. Holnap remélem tudok majd összeszedettebb véleményt irni. De szerintem ezt a filmet mindenkinek látni kell, aki szereti a Star Wars-t.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem, néztem, néztem és még elnéztem volna órákon keresztül. Igazándibol most hogy írom ezeket a sorokat mondhatom el, hogy "lattam, illetve kezdem látni" a filmet. Az érzéseimet nem tudom így hírtelen leírni, mondhatni leírrhatalan. Engem JJ. megvett kilóra. Éreztem én már az új Star Trekeknél is (amik szintén nagyon bejövősek nálam), hogy ez a fazon valamihez nagyon ért. Az emberi kapcsolatokat rendkívül élvezetes, magávalragadó módon, humorral mutatja be. Pályát tévesztett, neki szerelmes filmeket kellene rendezni mert remekül érti egy férfi nő kapcsolatát, hogy a barátokat, bajtársakat mi az ami összekötti. Egyszerűen a szereplők között szikrázott levegő. És nem utolsó sorban a karakterek zseniálisak. Nekem Rey nagy kedvencem lett, ez a csaj rendkívül vagány, kemény, de jó szívű és kedves is egyben. Finn: amilyen negatívan álltak ehhez a fekete sráchoz, az előítéletek miatt nem nagyon vártam tőle semmit, pedig de. Ő egy hős típus. A nagy öregeket pedig megkönnyeztem a 3D-s szemüveg alatt. Annyira jó volt öket látni újra. És úgy látni öket újra hogy sokkalta érettebbek gondolkodásban és egy elrontott közös élet súlya nyomasztja őket. Szívszorító volt ahogy Han próbálta helyrehozni a dolgokat a szeretteivel. Egyedül Kylo figurályát kell még emésztenem. Az látszik rajta hogy nem ura teljesen önmagának. Egy pszichopata gyilkos. Nyoma sincs a türelemnek és a fegyelemnek. Ezek az őrült kirohanásai kicsit olyan gagyivá tették az Első Rend mindenek feletti hatalmát. Kicsit olyan volt mint Darth Vader bohóc sipkában, de ezt betudom annak, hogy a sotét oldal tébolya elhatalmasodott rajta. Volt már ilyen a sith történelemben is. Nem lehet mindenki olyan érett és fegyelmezett mint Palpatine és Vader. Talán ennyi így első érzetre. Még alszom rá, mert itt kavarognak a miértek és a hogyanok.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hatalmas volt igen!

Kérdés: nem nnargalunk át az értékeld a filmet topicba?

Jó lenne nem két helyen beszélgetni a látottakról..

 

Örülök hogy hazaértetek épen egészségben. Lehet hogy itt kellene írni, mert előbb utóbb valaki elnyom egy vastag spoilert, aztán oda az élménynek a többiek számára. A moderátor majd eldönti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1.Finn erő érzékeny: nem ismert

[...]

14.El fog hangozni "Az erő legyen veled" mondat: igen

15.Maz Kanata erő érzékeny: igen

+1.Millenium Falcon-t ócska vasnak vagy hasonló jelzővel fogják illetni: igen

Maz Kanata Erő-érzékeny? Ez hogy derült ki? Én nem tudom nem emlékszem ilyesmire.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maz Kanata Erő-érzékeny? Ez hogy derült ki? Én nem tudom nem emlékszem ilyesmire.

Ha jól emlékszem, ő maga mondja ki ezt valamilyen formában. Nekem is egyértelműnek tűnt, hogy Erő-érzékeny, pedig szinte teljesen spoiler mentes voltam, tehát nem befolyásolt semmi.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem az egész filmet nem akarják felrakni. Nem akarok a Disneytől büntit.

Azt hiszem úgy fogalmaz Rey kirohanása előtt, hogy "ismerem az erőt"...

Attól, hogy ismeri az Erőt még nem biztos, hogy Erő-érzékeny. :D Bizonyos szemszögből nézve Han is ismeri az Erőt. :)

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem az egész filmet nem akarják felrakni. Nem akarok a Disneytől büntit.

 

Attól, hogy ismeri az Erőt még nem biztos, hogy Erő-érzékeny. :D Bizonyos szemszögből nézve Han is ismeri az Erőt. :)

Nézd, nekem úgy jött le, hogy az. Nem is biztos, hogy jól idéztem. De legalább felismeri a fénykardot, hogy fegyver, nem úgy mint Finn.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.