Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én biztos hogy nem, engem spoilerek nem zavarnak a látvány hangzás és az élményből nekem nem vesz el spoiler. Hiába tudok valamit de amig nem láttom hogy pontosan hogy történik addig jó. De ha egy ócska minőségben látom az már nekem utána ront a mozi nézéskor mer pontosan tudom hogy mi hogy fog történni.

Sajnos én tudom hogy azonnal megnézném. Gyenge vagyok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért érdekes, hogy

a filmben ezt meg merték lépni, a könyvekben pedig soha. Annak idején a könyvesek engedélyt kaptak a megölésére, állítólag James Luceno ezt meg is tette volna a The Unifying Force-ban, aztán mégse merte.

 

Az egyik ok Harison Ford

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha igazak ezek a teóriák, amiket olvastam, akkor a film rendesen merített a The New Jedi Order és a Legacy of the Force-ból.

 

 

Igen. Ebből a szempontból érthető, hogy a Disney törölte az EU-t, hisz kvázi átírta azt... ugyanakkor meg minek kellett annyira ignorálni, ha gyakolatilag átírja azt... :angry:

 

Simán meghagyhatták volna a neveket is. Sőt, ha Luke-nak lesz gyereke, simán bevállahatják a Mara nevet ex feleségnek, aztán off screen megölik...

 

Ezek szerintem ha valósak akkor akkora spoilerek, hogy a spoileres topicban is inkább spoiler mögé tettem(képek)

 

 

Azért érdekes, hogy

a filmben ezt meg merték lépni, a könyvekben pedig soha. Annak idején a könyvesek engedélyt kaptak a megölésére, állítólag James Luceno ezt meg is tette volna a The Unifying Force-ban, aztán mégse merte.

 

 

Végtelenül elszomorít, hogy igazak lettek a pletykák. Sikerült az egész SW saga egyik legcoolabb figurájától megszabadulni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézz be a spoilermentes topikba! Ott van egy cikk, ami talán megnyugtat!

 

Mellesleg érdekes ez. Sokszor voltam már úgy, hogy a lesújtó kritikák ellenére nekem mégis tetszett egy-egy film. Szóval a mások véleménye egy dolog! Neked hogy fog tetszeni, az a lényeg!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

most olvastam egy asztrál srác beszámolóját egy faceook-os, spoileres ep7 csoportban és egy kicsit csalódott az illető, nem olvastam tőle nagy hallelújázásokat! remélem azét isteni film lesz.... :clap2:

JAjj ne! Volt egy kettő rossz kritika? most mi lesz? :D Rottenen 140ből 136 pozitív.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerintem ha valósak akkor akkora spoilerek, hogy a spoileres topicban is inkább spoiler mögé tettem(képek)

 

 

 

 

Dm4MEKf.jpg

 

2WB4j1i.jpg

 

 

FBpBvgY.jpg

 

yJGpHYQ.jpg

 

K19YzPl.jpg

 

4IAxVeL.jpg

 

 

 

 

Megnéztem a képeket, durva fordulat. MEGBÁNTAM. Ne nézzétek meg.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

már most kerültek ki jelenetek a filmből. vélhetően telefonnal vehették fel őket. csak belekattintottam, direkt nem néztem meg, most már egy napot ki kell, hogy bírjak..... :P:yeah::P:cool:

 

Nehogy felmerd rakni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Még spoiler mögé sem. :cry:

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még fent van 1-2 jelenet az egyikbe belenéztem tekerve elég rossz minőségű de amit láttam nagyon felcsigázott (Snoke) ki is kapcsoltam és nem néztem tovább. De szándékosan nem tettembe ide mert a jóból is megárt a sok. :)

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek fent van Han Solo vs Kylo Ren ominózus jelenet 4 percben elég jó minőségben csak az első néhány másodpercet néztem h tényleg igaz-e de kikapcsoltam mert talán ez a egész film jelenete és ezt moziban akarom látni. Csak azért írombe mert meglepően jó minőségű volt lehet hogy a teljes film is kijött már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan nem nézed megmoziban?

Dehogynem. Holnap 2kor. :D És valszeg utána még többször. :)

De amúgy nem szeretek moziba járni, és nincs bajom azzal ha otthon is megnézem a filmet, mármint akár még holnap mozi előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.