Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Már meg is kapta a klasszikus trilógia rajongóitól J.J. a majd talán 2016 vagy 2017-re lesz Star Wars 7 miatt a Jar Jar Abrams nevet! :facepalm:

Plusz ezt a nevet már lehetett olvasni a halasztási pletykák előtt is. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lehet, hogy Disney film bemutatása csúszott már, de Star Wars film még nem. Szerintem nem a legjobb ha így kezdik. Egyébként Lucas is mondott ugye olyat, hogy nem lesz 7-8-9 és tessék. De ha már kimondta, hogy ekkor lesz, akkor be is mutatták.

 

De csúszott. Cirka 16 évet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány gondolat:

 

2015-ös bemutató csúszásáról a Hollywood Reporter írt először és ezt kapta fel az internet. Hivatalos infó nincs.

Rob Moore Paramount alelnöke nyilatkozott, hogy J.J. részt fog venni a Star Trek 3-ban és a MI: 5-ben is „ha nem is irányítja a filmeket”.

Egyébként az utóbbi időben J.J. 2 évente jött ki új mozifilmmel a TV-s munkái mellett:

Star Trek (2009), Super 8 (2011), Star Trek Into Darkness (2013).

Star Trek Into Darkness 3D-ben május 17-én kerül a mozikba, ez kb annyit jelent hogy a film kész és már a 3D konvertáláson dolgozhatnak.

A hivatalos bejelentés címe a starwars.com-on:

„Star Wars Is Being Kick-Started with Dynamite J.J. Abrams to Direct Star Wars: Episode VII”

Ez szerintem azt jelenti, hogy elég gyorsan neki kezdenek a filmnek. Szerintem biztos, hogy már legalább 1 éve folyik az előkészítés (az EP1-et és 1994-ben jelentetet be Lucas, megjelenés ismert). Nekem egyébként is furcsa volt, hogy 2012. október 30.-án bejelenti a Disney a felvásárlást és már november 8-án van forgatókönyvíró, aki 2 héten belül elkészül egy 40-50 oldalas vázlattal.

J.J. pedig ha jól gondolom nem csak a mozifilm miatt ideális jelölt, hanem a TV-s tapasztalata miatt is és az ABC-nek már készített is a cége sorozatot.

Ha meg csúszik a bemutató és majd a moziból kifelé ismét megyek sorban állni jegyért, akkor minden OK! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban bő két év alatt is simán össze lehet hozni még egy SW filmet is. Biztos, hogy már régóta mennek az előkészületek, csak mi rajongók lettünk elég későn beavatva. Úgy emlékszem, a klasszikus trilógia részei egyenként még két évig sem készültek a forgatás kezdésétől a premierig (sőt a Jedi még másfél évig sem...), és hát egyik részt sem nevezném összecsapottnak. Úgyhogy ez csak szöveg, hogy nem biztos,hogy tartható az ütemterv. Akarat és persze pénz kérdése az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hivatalos hír, ide is tartozik:

 

Lucasfilm elhalasztja EP II és III 3D-s bemutatóját, mert az 100%-ban az új trilógiára koncentrálnak! :)

Nagyon helyénvaló. Ha már választani kell, inkább az EpVII-et nézném a moziban, mint azokat,amelyeket már vagy - szó szerint - 80-szor láttam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nem most kezdenek el szereplőket keresni, olyan jó lenne, ha már minden előkészület meglenne. Remélem ez a rendező keresgéléses mizéria, nem a fejetlenség és a káosz egyik leképeződése. Én akkor sem érezném magam becsapva,ha kiderülne hogy ha egy tudatos terv részeként tagadta volna Abrams kb 1 hónapon keresztül hogy nem Ő rendezi. Ezt a marketing részeként elfogadom, hogy a rajongói hype megmaradjon. Csak menjen minden simán akadályok nélkül, egy már legalább egy 1 éve jól felépített terv szerint. Remélem így van.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha Abrams tartja magát a szokásaihoz, akkor nem biztos. Az Into Darkness-t hamarosan bemutatják, de a sztoriról még mindig csak annyit tudni, hogy "az Enterprise-t visszarendelik, mert a Föderáció belülről pusztul és Kirknek kockára kell tennie a legénysége életét egy háborús zónában." Meg van egy halom kép, amit kivágtak a két előzetesből, és talán tíz másik, ami nem onnan van. A fickó bámulatosan jól tud titkokat őrizni (ami mondjuk nem baj).

Az SW -nél más azért a helyzet. A stábhoz rengeteg kapcsolata van különböző embernek. :) Lucas is keményen őrizte a titkait, de mégis kiszivárgott mindig egy kis infó. Szerintem ez most se lesz másképp.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na eddig csak arról volt hír, hogy ki nem rendezne SW filmet, most úgy tűnik lassan fordul a trend. Robert Rodriguez (Desperado, Alkonyattól Pirkadatig stb. rendezője) jelezte, hogy ő szivesen csinálna egyet. Hál istennek nem az új készülő trilógiára jelentkezett be, hanem a lebegtetett spin-off filmekből készitene szivesen egy sajátot. Szerintem ez rendben is lenne. A spin-offoktól pont azt várnám el, hogy vadiúj hangulatot hoznak be az univerzumba. Remélem a Disney már egyeztet vele (persze ha egyáltalán lesz belőle valami akkor ne a következő években jöjjön ki vele, hanem majd a trilógia után szerintem).

 

http://moviesblog.mtv.com/2013/01/28/robert-rodriguez-star-wars-movie/

 

Ez meg egy Abrams nyilatkozat: "Természetesen most még korai bármit is mondani, de annyi biztos, hogy azt akarom, hogy a rajongók büszkék legyenek rám. Egy olyan történet akarok, ami megérinti az embereket. Még csak most kezdődik a munka, de nagyon izgatott vagyok."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Robert Rodriguez (Desperado, Alkonyattól Pirkadatig stb. rendezője) jelezte, hogy ő szivesen csinálna egyet. Hál istennek nem az új készülő trilógiára jelentkezett be, hanem a lebegtetett spin-off filmekből készitene szivesen egy sajátot.

Most elképzeltem egy filmet, ahol Danny Trejo bölcs jedi mestert alakít :lol: :lol: :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na eddig csak arról volt hír, hogy ki nem rendezne SW filmet, most úgy tűnik lassan fordul a trend. Robert Rodriguez (Desperado, Alkonyattól Pirkadatig stb. rendezője) jelezte, hogy ő szivesen csinálna egyet. Hál istennek nem az új készülő trilógiára jelentkezett be, hanem a lebegtetett spin-off filmekből készitene szivesen egy sajátot. Szerintem ez rendben is lenne. A spin-offoktól pont azt várnám el, hogy vadiúj hangulatot hoznak be az univerzumba. Remélem a Disney már egyeztet vele (persze ha egyáltalán lesz belőle valami akkor ne a következő években jöjjön ki vele, hanem majd a trilógia után szerintem).

 

http://moviesblog.mtv.com/2013/01/28/robert-rodriguez-star-wars-movie/

 

Ez meg egy Abrams nyilatkozat: "Természetesen most még korai bármit is mondani, de annyi biztos, hogy azt akarom, hogy a rajongók büszkék legyenek rám. Egy olyan történet akarok, ami megérinti az embereket. Még csak most kezdődik a munka, de nagyon izgatott vagyok."

Úgy érzem, most igazán jó hasznát vennénk egy szuperkémnek...

 

Amúgy bármelyik verzió jön is be, mindenképp lesz valami előnye. Én elég spoilerellenes vagyok, de ha választani lehetne, naná, hogy az info szerzést választanám, az EpIII előtt is zseniális időszak volt. Viszont ha nem kapunk híreket, annak meg az a bája van meg, hogy hatalmas meglepi lesz a moziban. Bár azért a találgatáshoz szükség lenne bizonyos támpontokhoz, márpedig elméleteket gyártani éveken keresztül sokkal jobb, mint nemcsak kicsit, hanem full lesokkolódni 2 órán át. Bár ha arra gondolok, hogy engem az EpIII premierje annak ellenére hogy le sokkolt, hogy mindent tudtam a storyról, lényegében ezen bekezdés értelmét is veszti...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucasfilm's Kathleen Kennedy on 'Star Wars,' and Secret J.J. Abrams Meetings (Exclusive)

http://www.hollywoodreporter.com/news/lucasfilms-kathleen-kennedy-star-wars-416303

Mindenre fény derül, hogy köttetett meg az üzlet J.J. és a Disney között. Nagyon érdekes olvasmány!

kathleen_kennedy_cover_a_p.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wow! Na ezt nevezik újságírásnak! Baromi érdekes cikk!

 

Ez alapján JJ-t nem volt ám egyszerű meggyőzni. Eleve úgy kezdődött, hogy decemberben a Lucasfilmeseket arról értesitették, hogy JJ iszonyú elfoglalt, többek közt a készülő Star Trek filmekkel, úgyhogy az SW-ben nem tud részt venni. De azért szerencsére december 14-én fogadta az új Lucasfilm fejest, Kathleen Kennedy-t, aki vázolta neki hogy hol állnak. Bár rá öt napra ezt egy újabb találkozó követte Kathleen-el és az irókkal (Arndt-al és Kasdan-el), Abrams itt még mindig csak kacérkodott az ötlettel, hogy elvállalja: bár iszonyúan feldobta a megbeszélés, még mindig ott volt az, hogy egyrészt egy csomó más melója van, másrészt van egy felesége meg három gyereke, akik Los Angelesben élnek és az SW-k viszont nem ebben a városban forognak.

Rengeteg dumcsinak lett az eredménye a január 25-i megállapodás.

 

És ebből az is látszik, hogy a Disney valóban a Lucasfilmre bizza a Star Wars filmkészitést. Ebben a kulcsfontosságú ügymenetben gyakorlatilag egy Disney fejes se vett részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az összegzést Bomarr! :) Akkor ezek szerint Kasdan társ-író lesz az EPVII -ben? Végül mivel győzték meg Abramst?

Kasdant végülis a cikk konzultánsként jelöli meg, bár abból egyértelműen az aktivabb fajta (a hasonló titulust viselő Lucasnál mindenképp aktivabbnak tűnik egyelőre :))

 

Abrams meggyőzése: úgy tűnik, hogy nem volt egy konkrét pont, hanem inkább egy sor agyalásnak lett az a vége, hogy végül rábólintott. Nyilván amig nem tudta, hogy egyáltalán miről lesz szó az új SW filmekben elég szkeptikus volt (mint mi mindannyian). Ez igy nincs benne a cikkben, az viszont igen, hogy az elején gyakorlatilag azt közölték Kennedy-vel, hogy ne nagyon számitsanak rá, de azért leülnek beszélni. Az első lépcső az volt, amikor megtudta, hogy nem csak Arndt de Kasdan is dolgozik a sztorin. Aztán amikor összeültek az írókkal, hogy megvitassák mint is lesz ez az ep.7, gyakorlatilag már odavolt a projektért és csak azért nem bolintott rá rögtön, mert egyrészt korábban bevállalt munkákat kellett volna ehhez felrúgni, másrészt el kellett volna szakadjon a családjától. Az ezt követő egy hónapban valoszinüleg a fejében a mérleg két oldala libikókázott: elszakadni a megszokott élettől -azon az áron is akár, hogy felrúg pár korábbi igéretet- és a másik oldalon, hogy ő rendezheti az új SW-t. Hogy mi győzőtt azt már látjuk.

Kennedy egyébként azt is említi, hogy többször beszéltek Abrams-el a Star Wars jelentőségéről, a mitológiájának a mélységéről és arról, hogy Lucas Sagajában miként is lehet pontosan új fejezetet nyitni. Ezt már nem teszik hozzá, de nyilván az ilyen megbeszélések is közrejátszottak abban, hogy végül úgy döntött, hogy ezt neki kell megcsinálnia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az nem lehet rossz érzés, amikor a gyerekkori példaképem, "mindenek atyja" George Lucas engem (Abrams-t) kér fel személyesen, hogy vigyem tovább az örökségét. Ez nagy megtiszteltetés.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.