Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ha meg nem tagja az XY Űrkormány katonai állományának, akkor miért használ katonai járművet? ;) Megvette a Jedi fizetésből, vagy a Lázadóknál félretett keresetéből? :D Arról nem beszélve, hogy eddig a Jedik mindig a csúcstechnológiát használták, nem az ósdi cuccokat. Ami érthető, nem olyan munkát végeznek, ami tűrné az elavultságot. Különben is, a Jedi erénye a lemondás, akkor mondjon szépen le egy elavult vacakról. :)

Félretéve a dolgokat, nagyon is elképzelhető, hogy Luke -nak megmaradt a régi hajója. Ha nem aktív lovag akkor meg pláne. Az MF tovább létezhet minden hiszti nélkül? Na ne már...

 

Nekem bevallom elsőre nem esett le a poén... de jó :D

Nekem elsőre leesett, de ettől független tényleg haláli. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félretéve a dolgokat, nagyon is elképzelhető, hogy Luke -nak megmaradt a régi hajója. Ha nem aktív lovag akkor meg pláne. Az MF tovább létezhet minden hiszti nélkül? Na ne már...

Mint írtam, a Millennium Falcon és az X-Wing között van egy apró különbség. Hat film és a komplett TCW biztosította, hogy a hadihajókat gyorsabban cserélik, mint néhányan az alsógatyát, ellenben a teherhajók elég sokáig megmaradnak. A Twilight, Amidala magánhajói, a Tantive IV, ezek mind évekig, olykor évtizedekig maradtak a tulajdonosnál. A vadászgépek nem. Pb példájánál maradva, az X-Wing egy Forma 1-es kocsi, a Falcon egy lakóautó. Melyik marad évekig mindennapi használatban a gazdájánál? ;) Persze, elképzelhető, hogy megmarad, csak éppen masszív hülyeség, én meg nem szívesen találkoznék olyasmivel a filmben.

Ha ez hiszti, hát sajnálom, ha fenn lehet akadni egy néven, akkor én is hisztizhetek ilyenen, ugye? :P De felőlem a Falcon is mehet a levesbe, ha a történetben nincs rá szükség. Ha azzal kezdődik a film, hogy az egész hajó felrobban a búsba Hannal együtt, nem fogok könnycseppet ejteni értük. :) Csak a dolog ne rajongói igényeket szolgáljon ki, hanem a történetet. Ezt az egyet kérem, a történet önmagáért létezzen, ne a rajongókért, a történet elemei, szereplői, minden része a történetet szolgálja, ne a rajongói vágyálmokat. :clap2: Lehet benne T-65-ös, még Delta-7-es is, bánom is én, csak annak legyen helye a történetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Csak a dolog ne rajongói igényeket szolgáljon ki, hanem a történetet. Ezt az egyet kérem, a történet önmagáért létezzen, ne a rajongókért, a történet elemei, szereplői, minden része a történetet szolgálja, ne a rajongói vágyálmokat."

 

Reméljük, hogy ezt George alaposan JJ agyába véste. Ezt mondjuk az emberek nagy részének kapszula vagy por formájában is be kéne adni, mert nagyon máshogy állnak a dolgokhoz. Én egyedül ettől tartok. JJ képes felvenni a fonalat George után, csak az elvárások mennyire fogják befolyásolni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most azon filózok, hogy mi van akkor, ha ez az X Wing nem az amire mi gondolunk. Ugye arra, hogy ez az új fejlettebb változata a T-65nek.. Mi van akkor, ha ez az X wing az, aminek látszik. Ody felrakta ide McQuarrie ös koncepciós festményét. Mi van ha ez egy T-65 előtti változat. Ez lenne a csavar szerintem. Nyugalom, csak elmélkedem

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a JJ féle Star Trkeket nézzük, akkor a rajongói elvárások nem sokat számítanak neki. De a Disney-nek igen.

Ha úgy vesszük, J.J. is SW rajongó, nyilván saját elvárásai is vannak. Elmondásai alapján ő a prequelt nem szerette különösebben, tehát az OT-t inkább. Ebből következik, hogy ő is azt akarja, hogy az új trilógia sokkal inkább a klasszikusokra emlékeztessen, az eddigi infók alapján nekem továbbra is az a benyomásom, hogy a sequel jelentős részben "OT copy" lesz, persze van, aki ennek örül, és van, aki nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha úgy vesszük, J.J. is SW rajongó, nyilván saját elvárásai is vannak. Elmondásai alapján ő a prequelt nem szerette különösebben, tehát az OT-t inkább. Ebből következik, hogy ő is azt akarja, hogy az új trilógia sokkal inkább a klasszikusokra emlékeztessen, az eddigi infók alapján nekem továbbra is az a benyomásom, hogy a sequel jelentős részben "OT copy" lesz, persze van, aki ennek örül, és van, aki nem.

 

Viszont volt egy olyan nyilatkozata is, hogy a prequel egy generációnak ugyanazt jelentette, mint az OT az övének, és ezt nem hagyhatja figyelmen kívül. Attól még persze, néha nekem is eszembe jut, hogy nehogy a film végül a "SW csakis lepukkant mindentől távoli helyeken játszódó film a megszokott gépparkkal"-elvet hirdető rajongók fanservice-e legyen, de attól még bízom JJ-ben, hogy tudja mit csinál - azon kívül, a mindenféle pletykákkal ellentétben nekem nem úgy tűnik, hogy a Lucasfilm megpróbálja távol tartani magát az I-III. részektől, szóval ez is hatással lehet az új filmekre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha úgy vesszük, J.J. is SW rajongó, nyilván saját elvárásai is vannak. Elmondásai alapján ő a prequelt nem szerette különösebben, tehát az OT-t inkább. Ebből következik, hogy ő is azt akarja, hogy az új trilógia sokkal inkább a klasszikusokra emlékeztessen, az eddigi infók alapján nekem továbbra is az a benyomásom, hogy a sequel jelentős részben "OT copy" lesz, persze van, aki ennek örül, és van, aki nem.

A 4-5-6 folyattása lesz Solo -vel meg a többiekkel, azért az várható ha inkább az OT egyenes folytatását is olyan hangulat jellemzi majd mint az elődjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Készült pár fotó arról, hogy látták Fordot, Isaac-at és Abrams-t London utcáin. El is indult a spekuláció, hogy Isaac talán Solo fia lesz. Hát én erre csak azt tudom mondani, hogy "Igen-igen-igeeen!!!" :D

 

http://www.starwars7news.com/2014/06/star-wars-7-cast-members-seen-in-london.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért durva, ami Ford-dal történt. Megkezdték volna vele a jelenet forgatását, erre rázuhan az ajtó? Ha meg eltört a bokája, hosszú hetek, mire újra munkába tud állni, ez pedig komolyan felforgathatja a menetrendet. Főleg,hogy rebesgetik, mellkasi sérülései is vannak. Ki tudja, mi lesz még ebből az ügyből... :facepalm:

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, mellkasi sérülések, gerinctörés, agyalapi törés, és levágták mindkét lábát. Ezen a képen is látszik, milyen sz*rul van (a kis balesete másnapján tweetelte a kórházi ágyában feküdve kerekesszékből).

10393982_662205907198646_3909953205359581049_n.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, mellkasi sérülések, gerinctörés, agyalapi törés, és levágták mindkét lábát. Ezen a képen is látszik, milyen sz*rul van (a kis balesete másnapján tweetelte a kórházi ágyában feküdve kerekesszékből).

 

Ez a kép még áprilisban készült :)

http://www.utsandiego.com/news/2014/Apr/14/harrison-ford-reddit-star-wars-blade-runner-jones/

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hivatalosan meg nem erősített hírek szerint. Valakinek a valakije mondta.

 

 

Lehet, hogy durva összeesküvés van a háttérben! Lehet, hogy nem is a bokáját törte el hanem ahogy a Végzet templomában is mondta...."nem, nem a kezemet akarták levágni hanem a... :) "

Eltörte a bokáját, vele most nem forgatnak egy ideig....ez van.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor Dzséjt dezinformálta a népet! Kap egy kis bant. :D

Ne engem, Fordot bannold, ő küld nekem mindenféle dezinformációs képeket. Bár mentségére szóljon, a lába nincs lefényképezve. :D

 

Azért akármicsodája tört, fordult vagy ficamodott ki, nagy felfordulást nem fog okozni. Egyrészt, ha megkapja a járógipszet, olyan jeleneteket már simán felvehetnek vele, ahol csak ücsörögnie kell - pl. majdnem az összes Falconos jelenetet. Sok jelenetet dublőrrel is megoldanak valószínűleg. A maradékot meg átütemezik, amíg jobban nem lesz. Jobbulást neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne engem, Fordot bannold, ő küld nekem mindenféle dezinformációs képeket. Bár mentségére szóljon, a lába nincs lefényképezve. :D

 

Azért akármicsodája tört, fordult vagy ficamodott ki, nagy felfordulást nem fog okozni. Egyrészt, ha megkapja a járógipszet, olyan jeleneteket már simán felvehetnek vele, ahol csak ücsörögnie kell - pl. majdnem az összes Falconos jelenetet. Sok jelenetet dublőrrel is megoldanak valószínűleg. A maradékot meg átütemezik, amíg jobban nem lesz. Jobbulást neki.

 

A biztosító meg perkál. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.