Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Érdekesek az új hírek... gyanítom, hogy nem a felvázolt ploton és a kellékként használt eszközökön és bolygókon fog állni/bukni, hogy működik-e a film, hanem a a történeten, a hangulaton és hogy miként fogják használni ezeket az "eszközöket".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban érdekes dolgok olvashatóak, itt egy gyors összefoglaló belőlük:

 

 

- Luke nem az Endor után rögtön, hanem kb 10 éve tűnt el. (Ez így rögtön vállalhatóbb, mint hogy 30 éve nem találják, szerintem);

- Benedict Cumberbatch elvileg Dooku leszármazottja lett volna, de ezt végül Gwendoline Christies örökölte meg. (Érdekes kapocs, bár nem tudom, az öreg Dooku mennyire ért rá ennyi idősen, friss Sith-ként utódot összehozni, bár, lehet csak oldalágon nagy a család :D Attól még jó visszautalás, hogy hat, és nem három filmet folytatnak.);

- Korai vázlatokon feltűnt Leia több huttal körülvéve, de nem mint fogoly. Leia körül a szerző szerint leginkább a naboo-i őrökre, meg valamennyire a 4. részben látható lázadó katonákra emlékeztető alakok álltak, de nem tudja a forrás, kezdtek-e ezzel bármit végül (Itt a fórumon is sokan örülnének még több huttnak, én is.);

- Említ egy második endori csatát, amikor a Birodalom és az új ellenfelek lemészárolnak egy csomó ewokot, és elviszik Vader maradványait. A szerző szerint ez nem fog a filmbe kerülni, de máshol felhasználhatják (Nem is baj, ha ez nem kerül bele);

- Lucas azon ötlete teljesedne ki a történetben, hogy visszanyúlna a Jedik és Sithek kezdetéig, Luke egy olyan kalandba keveredne, amely a galaxisban fellelhető gonosz gyökeréig vezetné (Röviden: :yes: :yes:) .

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon klassz infók.

 

 

Volt már egy-két hónapja ez a kép csak nagyban. Legalábbis ezek a kunyhók voltak rajta. akkor páran azt mondták, hogy ez nem a Taooine -on van. :)

Nem rémlik hogy láttam volna azt a fotót. Azt olvastam az egy másik szögből mutatja a kalyibákat. Mindenesetre a hírszerkesztőkék valami igazán újjal is előrukkolhattak volna emez helyett. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban érdekes dolgok olvashatóak, itt egy gyors összefoglaló belőlük:

 

 

 

 

Ha Luke csak 10 éve tűnt el akkor előtte remélem volt ideje kiképezni legalább egy Jedi osztályt és megint sok Jedi bóklászik a galaxisban :)

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És még laza is.... :D

Ezek a videók egy betegségre hívják fel a figyelmet (ALS), ha jól olvastam máshol :) Több hírességgel kapcsolatban is láttam már vízleöntős videót a napokban :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor azt olvastam, hogy Isaac lehet az Ep VII Lando-ja, meg még hogy köpenye is van, eléggé lelombozott. Kicsit többet vártam a karaktertől. Mondjuk hogy ő lesz a harmadik trilógia Han Soloja. Persze várjuk ki a végét, de ha olyan köpenye lesz, mint Lando-nak volt az OT-ben, akkor rögvest sarkonfordulok a moziban. Ezért lenne jó végre igazi forgatási képeket látni, ahol úgy látjuk a karaktereket, ahogy a filmben fognak szerepelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy sz*r köpeny miatt meg se néznéd az EPVII -et? Ez azért nem kicsit vicces. :D

Köpenyt rendszerint a gonosz karakterek viselnek, meghát a Jedik, de nem hinném,hogy Isaac Jedi lesz, ha övé lesz a Falcon, egy csempészhajó. Viszont így meg egyszerűen últragagyi lesz majd köpenykében a csávó, főleg ha ilyen Lando féle abroszt aggatnak rá...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köpenyt rendszerint a gonosz karakterek viselnek, meghát a Jedik

Meg Lando, meg Bail, meg Mon Mothma, meg a Lars család, Sio Bible, majdnem az összes Jedi... Hát, lényegében, több tucatszor több karakter visel köpenyt, mint gonosz, de nyilván a "rendszerintbe" belefér ez a másik irányba hajló arány. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most komolyan az öltözködésen akadsz fenn felőlem akár hordhatna mindenki köpenyt, lehet az a divat akkor a galaxisban :P

 

Engem sokkal inkább zavar, hogy Solo, hogy válhatott meg a Falcontól, mikor OT-ben annyira oda volt érte. Még ha egy csillagrombolót is kell irányítania akkor is csak elfért volna valamelyik hangárban

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem sokkal inkább zavar, hogy Solo, hogy válhatott meg a Falcontól, mikor OT-ben annyira oda volt érte. Még ha egy csillagrombolót is kell irányítania akkor is csak elfért volna valamelyik hangárban

Az ep6-ban is megvált tőle, pedig akkor a komája egy olyan csatába vitte, amiből nem volt garancia a visszatérésre. Lehet valami ilyen úton került máshoz a hajó. Vagy elvesztette kártyán. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep6-ban is megvált tőle, pedig akkor a komája egy olyan csatába vitte, amiből nem volt garancia a visszatérésre. Lehet valami ilyen úton került máshoz a hajó. Vagy elvesztette kártyán. :)

 

Igaz, de ott csak kölcsönbe adta és egy karcolás sem lehetett rajta :) és tudta, hogy Landonak szüksége van rá mert 1,5 gyorsabb a fénysebességnél :D Ez a kártyás megoldás még elfogadhatónak is tűnik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok Harrison Ford lesz Han.-ez az első nagy dolog! Nem egy másik, vagy fiatalabb színész, és nem is egy digitális fiatalítás. Falcon is lesz! -ez a második nagy dolog.

Ha valamelyik nem lenne, tán akkor kéne rinyálni(akkor is feleslegesen)

Hogy nem azon repked Han, az innentől egy koncepció része.

Igenis jellemfejlődés lenne, ha egy csillagromboló admirálisaként az új köztársaság főparancsnoka volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igenis jellemfejlődés lenne, ha egy csillagromboló admirálisaként az új köztársaság főparancsnoka volna.

Ami valljuk meg igen csak ráférne Han -ra, mert régen nála egysíkúbb karaktert keresve se találtunk volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep6-ban is megvált tőle, pedig akkor a komája egy olyan csatába vitte, amiből nem volt garancia a visszatérésre. Lehet valami ilyen úton került máshoz a hajó. Vagy elvesztette kártyán. :)

Nem ment neki a zűrpóker. :D

De az is lehet hogy eladta a madarat mert kellet neki a lóvé a csillagromboló parancsnoki tanfolyamra. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet csak nekem jön le így OT-ből, de szerintem Han inkább megválna a fél lábától, mint a Falcontól teljen el akármennyi év is(Lando egész más mert a legjobb barátja)

Ezt jelenti a karakterfejlődés... :D

Ha úgy döntenek, akkor a magas ranghoz megkomolyítják.

És ha ehhez az kell hogy feladja a FAlcont és egy parancsnoki hajóra költözzön...hát az lesz.

Mellesleg odaadhatja a gyerekeinek is.

Én minden esetre kíváncsi leszek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ment neki a zűrpóker. :D

De az is lehet hogy eladta a madarat mert kellet neki a lóvé a csillagromboló parancsnoki tanfolyamra. :D

:lol:

 

Igenis jellemfejlődés lenne, ha egy csillagromboló admirálisaként az új köztársaság főparancsnoka volna.

Plusz a vén Fordnak jobban is állna egy admirális szerep. Csak van itt egy kis bibi, amit a nagy sípolásban úgy tűnik, páran megfeledkeztek: Ford a Falcon ajtajától sérült meg, tehát Han valamikor azért csak felkerül a hajójára. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.