Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Szellemként is visszatérhet. Vagy látomásban.

Vagy csórjanak a Dűnéből! Elmebeteg hallucinációja.

 

Végül is Harkonnen báró is visszatért bugyant Allia hallucinációjaként. :)

 

 

 

Meh... Egy ilyen Palpatine-valóban-visszatér (nem csak flashback vagy holo) húzást valami csodaként kéne tálalni, ha igaz lenne. És nem csak azért, mert az EU már eljátszotta ezt a ritka gagyi ötletet, hanem azért is, mert ez egy ritka gagyi ötlet. Szellem se legyen, mert azzal a Jedik szellemeit tennék fölöslegessé (bár jómagam még nem tudom, mi a helyzet ezzel, a TCW aktuális részeit ismerők már lehet, hogy most sokat sejtetően vigyorognak :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek nélkül ez csak egy hasraütésszerű kémjelentés, vagyis a szokásos nagy kerek nulla.

:D Van egy infóm, hogy lesz benne csillagromboló és az űrben fog játszódni. :D

 

Szellem se legyen, mert azzal a Jedik szellemeit tennék fölöslegessé (bár jómagam még nem tudom, mi a helyzet ezzel, a TCW aktuális részeit ismerők már lehet, hogy most sokat sejtetően vigyorognak :D ).

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Van egy infóm, hogy lesz benne csillagromboló és az űrben fog játszódni. :D

Jól nyomod Ody! :D Szerintem sokkal jobban beletalálsz mint a külföldi kémjelentők.

Nálam azt csicsergik a madarak egyébként, hogy az új trilógiában lesz valamikor egy nagy űrcsata jelenet, fontos szerepet kap az Erő Sötét oldala és a régi brancsból legalább egy valaki meg fog halni. Csak majd emlékezzetek: itt olvastátok először :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek nélkül ez csak egy hasraütésszerű kémjelentés, vagyis a szokásos nagy kerek nulla.

A starwars7 oldalon rosszabbul csinálják a dolgokat..

A cikk végén rendesen felröhögtem. Van egy sokkoló castingos híre egy forrástól, de nem árulhatja el, csak májusban..

Amikor már ugye javában megy a forgatás, és minden bizonnyal az összes szereplőről lehull a lepel. Utána megírhatják büszkén, hogy látjátok mi is tudtuk ezt februárban, csak nem írhattuk meg :facepalm::lol:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne vigyorogj! :P

Ott még nem tartunk egyébként. ;)

 

Jól nyomod Ody! :D Szerintem sokkal jobban beletalálsz mint a külföldi kémjelentők.

Nálam azt csicsergik a madarak egyébként, hogy az új trilógiában lesz valamikor egy nagy űrcsata jelenet, fontos szerepet kap az Erő Sötét oldala és a régi brancsból legalább egy valaki meg fog halni. Csak majd emlékezzetek: itt olvastátok először :P

De az én forrásom belsős. Azt is tudni vélik, hogy lesznek benne idegen lények is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lényeg, hogy Fassbender, Cumberbatch, Gary Oldman és Hugo Weaving birodalmi parancsok egy csillagromboló flottában szolgáljon :D

 

Néha jelentenek Adam Driver főgonosz karakterének, de a "piszkos munkát" ők végezzék :evil:

:yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ejha, egyre vékonyabb Carrie Fisher. A minap fotózták le. Nem semmi..:)

 

Most kb. úgy néz ki, mint a középiskolás német tanárom...

 

A lényeg, hogy Fassbender, Cumberbatch, Gary Oldman és Hugo Weaving birodalmi parancsok egy csillagromboló flottában szolgáljon :D

 

Már, ha csak a fele benne lenne én annak is örülnék. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy csórjanak a Dűnéből!

Végül is vannak azonos elemek a kettőben már így is, kicsivel több vagy kevesebb... :evil:

 

Jól nyomod Ody! :D Szerintem sokkal jobban beletalálsz mint a külföldi kémjelentők.

Nálam azt csicsergik a madarak egyébként, hogy az új trilógiában lesz valamikor egy nagy űrcsata jelenet, fontos szerepet kap az Erő Sötét oldala és a régi brancsból legalább egy valaki meg fog halni. Csak majd emlékezzetek: itt olvastátok először :P

Igyekszünk nem felejteni :D

Egyébként tudjátok milyen volt kávézás közben olvasni a tegnapi írásokat? :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már a régi trilógiából J.J. egy cameo erejéig visszahozna egy lényt, akkor legszívesebben a bujaférget látnám, ahogy gonoszan kacarászik valami érdekfeszítő jelenet alatt :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ali Arkan infója szerint Weaving egy birodalmi tisztet alakít majd, aki harcolt az Endor -i ütközetben.

Ha ez igaz, akkor a Birodalom vagy nem pusztult el vagy újjászerveződik. Mindkettő elég rendesen sértené egyesek szemét-fülét. Mondjuk én nem tartozom közéjük. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem se egyértelmű hogy lesz még Birodalom, de ahogy korábban fejtegettem én azért számitanék rá, hogy lesz valami kis maradék Birodalmacska, amivel végül békét kötöttek. De ha lesz is ilyen szerintem az a fontos, hogy a fő sztori ne a Köztársaság vs. Birodalom harc körül mozogjon, mert az túl sok izgalmat aligha tartogatna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem se egyértelmű hogy lesz még Birodalom, de ahogy korábban fejtegettem én azért számitanék rá, hogy lesz valami kis maradék Birodalmacska, amivel végül békét kötöttek. De ha lesz is ilyen szerintem az a fontos, hogy a fő sztori ne a Köztársaság vs. Birodalom harc körül mozogjon, mert az túl sok izgalmat aligha tartogatna.

Akkor XY szövetség és VZS szövetség között lesz. Tök mindegy, hogy nevezik majd, valamilyen nagy konfliktusnak lennie kell két nagyobb tábor közt, mert háború nélkül nincs SW. És akármit találnak ki, úgyis lesznek néhányan (vagy sokan), akik azt fogják mondani, hogy "ez ötlettelen, elcsépelt, rókabőr". Mindenkinek lehetetlen megfelelni. De ha azt írja egy forrás, hogy birodalmi tiszt és nem azt,hogy volt birodalmi tiszt, akkor az azt jelenti, hogy létezik a Birodalom vagy legalábbis egy szervezet, ami annak hívja magát...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már a régi trilógiából J.J. egy cameo erejéig visszahozna egy lényt, akkor legszívesebben a bujaférget látnám, ahogy gonoszan kacarászik valami érdekfeszítő jelenet alatt :D

Ezzel egyébként abszolút egyet tudok érteni. Vagy akár még főgonosz is lehetne! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel egyébként abszolút egyet tudok érteni. Vagy akár még főgonosz is lehetne! :lol:

Sőt! Ennél még tovább is mehetnének. Mondjuk, ha amellett, hogy ő lenne a főgonosz, kiderülne, hogy az EpI-VI alatt is ő irányította az eseményeket. :D Wááá...wáhááhháháháháhá! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt se tudjuk hogy túlélte-e a bárka felrobbanását. Bár ha mázlink van leugrott vagy katapultált a bigbumm előtt. Mint mondjuk McClane a DH2 illetve a DH3-ban. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.