Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Boyega és a többiek elmentek bulizni az SW7 stábbal, mivel vége a forgatásnak

 

Boyega videót is készített az eseményről is

http://instagram.com/p/u4TFYHGSTk/?utm_source=partner&utm_medium=embed&utm_campaign=photo&modal=true

 

 

K9x5BlD.png

 

további képek Daisyről, Markról

http://www.starwars7news.com/2014/11/aaaaand-thats-a-wrap-photos-and-video-from-the-star-wars-episode-7-wrap-party.html

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem szimpatikus arcnak tűnik. Filmjei közül egyedül az Attack the block-ot láttam. Nem egy nagy durr de egy nézést megér. Szerepel a 24 új évadában is de azt egy ideje már nem követem.

Nyilván más lesz majd filmszerepben látni őt. :) Természetesen nem írom le.

 

Nekem a kis Dasiy viszont elég szimpatikus :)

Kinek nem? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem se szimpatikus ez a Boyega. Daisy annál inkább.

 

Nem azért mert néger, félreértés ne essék...de olyan majomkodó a viselkedése. Remélem, hogy a filmben egy másik arcát mutatja majd és csak arról van szó, hogy a közeg számára....hmm....még ismeretlen.

Kicsit olyan, mint egy borsodi cigány elsőbálozó. Bocsánat, ha valakit ezzel megsértettem, de nekem ez jön le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azért mert néger, félreértés ne essék...de olyan majomkodó a viselkedése. Remélem, hogy a filmben egy másik arcát mutatja majd és csak arról van szó, hogy a közeg számára....hmm....még ismeretlen.

Kicsit olyan, mint egy borsodi cigány elsőbálozó. Bocsánat, ha valakit ezzel megsértettem, de nekem ez jön le.

Nekem se azért, mert néger. Az összes többi fekete SW szereplővel nincs bajom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azért mert néger, félreértés ne essék...de olyan majomkodó a viselkedése. Remélem, hogy a filmben egy másik arcát mutatja majd és csak arról van szó, hogy a közeg számára....hmm....még ismeretlen.

Kicsit olyan, mint egy borsodi cigány elsőbálozó. Bocsánat, ha valakit ezzel megsértettem, de nekem ez jön le.

Dettó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Christina Chong-nak hatalmas élmény volt szerepelni a filmbe. Alig várja, hogy beszélhessen a karakteréről, hogy kit is játszik.. Mindenkivel dolgozhatott, Harrison Ford-on át, Carrie és Dasiy Ridley-ig.

Nem bánnám, ha az egyik űrhajón szolgálna, és a hőseinkkel együtt kalandozna, mint a Rebelsben Hera Syndulla , vagy pl a Firefly sorozatban Zerra vagy Zoe

http://www.standard.co.uk/lifestyle/london-life/may-the-force-be-with-her-christina-chong-on-why-joining-star-wars-has-been-such-an-incredible-adventure-9835002.html

36ChristinaChong0311b.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Boyega-val igazából nincs gondom, ha jól játszik, akkor nem igazán érdekel mit parádézik a közösségi portálokon. :)

 

Lupita-t viszont nem igazán értem. Normális frizurával még egy helyes csaj is lehetne, de így nagyon furcsán fest. Pláne, hogy "tüdőben" sincs annyira eleresztve, így meg kb. csak a sminkből látszik igazán, hogy nőről van szó. Nem tudom milyen haja lesz a filmben, ha egyáltalán rendesen szerepel majd benne, nem pedig valami CGI figurát húznak rá. :D Nem azt mondom, hogy ennek túl sok jelentősége lesz, nála is a színészi játék lesz a domináns szempont a megítélésében, de azért örülnék neki, ha vállalhatóbban nézne ki, mint a már kétszer is linkelt fotón. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban szörnyűen rettenetes, ahogy kinéz, és ez biztosan hatással lesz a színészi jelenlétére... :| És ha már itt tartunk, én is örülnék neki, ha legalább egy jó pasas játszana a filmben, de se hírűk, se hamvuk :hehe::evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban szörnyűen rettenetes, ahogy kinéz, és ez biztosan hatással lesz a színészi jelenlétére... :| És ha már itt tartunk, én is örülnék neki, ha legalább egy jó pasas játszana a filmben, de se hírűk, se hamvuk :hehe::evil:

Az is lehet hogy az összes jó pasas fején végig sisak lesz. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.