Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Hoppá...

Nekem jó értelemben gandalfos amúgy..

De, Donát; egy zöld fénykard ezt épp megfelelően fogja ellensúlyozni nem?

Amúgy a fotóról(a műtermes logóval a közepén) még derült ki, hogy fake lenne ugye?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit atúlzásba vitt vizuális érzékeltetést érzem itt, amire szerintem semmi szükség: Ben Kenobi ruhája részben sötét, mégis mindenki levágja az EpIV során, hogy a jó oldalon áll, nem kell ehhez talpig fehérbe/vaj színűbe öltöztetni.

Nem egészen értem, hogy egy sztoriban ahol a gonoszok nem egyszer talpig feketében járnak, a jók meg nem egyszer teljesen fehérben ott mitől túlzásba vitt vizualitás ha egy jó karakter világosban jelenik meg. Vagy Leia ep.4-es szerelése se tetszik? Nyilván értettük volna akkor is hogy a jók sorát gyarapitja ha nem talpig fehérben rohangál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem egészen értem, hogy egy sztoriban ahol a gonoszok nem egyszer talpig feketében járnak, a jók meg nem egyszer teljesen fehérben ott mitől túlzásba vitt vizualitás ha egy jó karakter világosban jelenik meg. Vagy Leia ep.4-es szerelése se tetszik? Nyilván értettük volna akkor is hogy a jók sorát gyarapitja ha nem talpig fehérben rohangál.

Mert Luke-nak eddig nem kellett fehérben lennie ahhoz, hogy értsük: ő jó. Lásd: EpVI párbaj vagy Jabba palotája.

 

Ettöl persze lehet most világosban, de csak azért, hogy kidomborítsák a mentor szerepét, fölösleges ennyire a skála egyik végéről válogatni - lásd alább Ben Kenobit.

 

De nem véletlenül hoztam példaként alább Ben Kenobit. Ott remekül sikerült "felruházni" a karaktert anélkül, hogy túlzásba vitték volna a világos színek erőltetését. Sokkal jobban tetszene, ha a fekete-fehér kombinációt használnák most is ehelyett. Szerencsére közben kiderült, hogy nem ez lesz a végleges. Sokkal jobban tetszene, ha a trailerben látott köpenyt használnák túlnyomó részben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert Luke-nak eddig nem kellett fehérben lennie ahhoz, hogy értsük: ő jó.

Hahó, ep4, Luke a film nagyjában nyakig hófehérben van! Lenti kép!!!!!!!! Szerinted azzal mit akartak szimbolizálni, hogy szűz? :)

Meg felhozod Kenobit, aki csak két részben grasszált hófehérben, szintén lenti képek. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Ráadásul eme képen látható (ami valószínűleg egy promókép készítésének felvétele), hogy azért a köpenye szürkésebb, mint a játékfigurán."

 

Szürke Gandalf :D

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hahó, ep4, Luke a film nagyjában nyakig hófehérben van! Lenti kép!!!!!!!! Szerinted azzal mit akartak szimbolizálni, hogy szűz? :)

Meg felhozod Kenobit, aki csak két részben grasszált hófehérben, szintén lenti képek. ;)

Láttam a lenti képet, képeket. Kár volt vele fáradnod, mert nekem azzal lesz bajom, ha a mentor Luke talpig világosban lesz csak azért, mert ő lesz a jó oldalon álló mentor figura a részben. Szükségtelen ennyire világosba öltöztetni, csak azért, mert ő lesz az új rész ultimate jója. Mármint lehet világosban, de nekem ez a ruha izzadtság szagot áraszt (nem szó szerint :D). Valószínűleg azért érzem, mert alapból is iszonyú gáznak tartom. Szerencsére minden jel arra utal, hogy fake a kép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden jel arra mutat? Én egyről se tudok. A játékfigura kamu volt, de a fotózásról kikerült képről semmi nem került elő ami azt mutatná, hogy hamis. Szerintem itt nem a fehér lesz a baj, hanem ahogy irod alapból gáznak tartod a kinézetet. Mert ha ez a logika működne akkor Kylo is béna kéne legyen a fekete szerelésével, de ez eddig nem került elő, gondolom mert tetszik a design.

Én nagyon remélem, hogy a fehér öltözék valódi. Épp itt lenne az ideje valami újszerűséget hozni a jedik megjelenésébe, az pedig külön tetszik, hogy egyáltalán nem rikitó fehér az egész és a köpeny sötét árnyalatú. Hozzáteszem ebből még azt se gondolnám, hogy Luke valami jóságos tanitó lesz. Az SW szeret játszani a szinekkel (rohamosztagosok talpig fehérben) és a megjelent interjúkból tudjuk hogy JJ-t az a kérdés rántotta be hogy mi lesz Luke-al. Szerintem ő lesz a régi szereplők közül a legérdekesebb. És egyáltalán nem lesz... öhöm... fekete-fehér figura. Ahogy a sötét tunikától se volt gonosz vagy egysikú. Most arról nem is beszélve, hogy az összes kémjelentés egyetérteni látszik abban, hogy Luke nem klasszikus mentor figura lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam a lenti képet, képeket. Kár volt vele fáradnod, mert nekem azzal lesz bajom, ha a mentor Luke talpig világosban lesz csak azért, mert ő lesz a jó oldalon álló mentor figura a részben. Szükségtelen ennyire világosba öltöztetni, csak azért, mert ő lesz az új rész ultimate jója. Mármint lehet világosban, de nekem ez a ruha izzadtság szagot áraszt (nem szó szerint :D). Valószínűleg azért érzem, mert alapból is iszonyú gáznak tartom. Szerencsére minden jel arra utal, hogy fake a kép.

Szóval Luke hófehérben az ep4-ben nem gáz, miközben ő a jó oldalon álló tanítvány figura. De a jó oldalon álló mester figura hófehérben már olyan gáz az ep7-ben, hogy ihaj. Értem én... Nem, nem értem, baromira nem, ennek számomra semmi értelme. Akkor miért nem gáz a Sith-ek non-stop éjfekete öltözete? Maul, Sidious, Vader, Tyranus, újabban Kylo, az Inkvizítor, Asajj, még szerencsétlen Bariss Offee is mind-mind tök sötét göncben járnak. Vagy miért nem kifogásolod Anakin, mint tanítvány feketébe öltöztetését, ami egyértelműen jelzi, hogy átáll a Sötét Oldalra. Ezek tán nem eltúlzásai annak, hogy jelezzék, ők a gonoszok? Mert szerintem enélkül is le tudnánk szűrni, hogy ők azok, vagy nem? ;) Arról nem beszélve, hogy a te logikád alapján akkor Luke-nak meg gonosznak kellett volna lennie, mert feketét viselt az ep6-ban, hiszen az a szín meg arra utal. És tényleg, apropó, mi az, hogy a fehér azt szimbolizálja, hogy valaki jó. Hát a rohamosztagosokkal mi a harci helyzet? :P

Olyasmit kritizálsz, ami hat filmen át vonult végig, és ami amúgy is jellemző Luke-ra. Ha olyan ruhát öltene, mint Aayla Secura, érteném, ha olyat, mint Opress, érteném, de hogy feladtak rá a jelek szerint - ha igaz - egy Jedi tunikát, amire szintén jellemző, hogy fehér, ráadásul láttunk már korábban hófehérbe öltözött Jedi is, nos, ez nekem nagyon nem áll össze.

 

Szerk.: na, látom, Bomarr-ral egy rugóra járt az agyunk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finomítom akkor a véleményem: nem az a bajom, hogy világosban van, hanem hogy a ruhát erőltetettnek érzem, amit nem éreztem pl. Anakin sötét ruhájánál vagy Luke EP IV-es fehér ruhájánàl. Ez valószínűleg abból fakad, hogy gáznak tartom a kinézetét.

 

Amúgy a korábbi kèpről is (ami konkrétan Luke-ot ábrázolta) úgy hírlik, hogy kamu volt, nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is Donáttal értek egyet. Nincs bajom a fehér ruhákkal, de ez valahogy furán mutat Luke-on.

Lehet azért mert pocakos öregember kinézetét kelti bennem, és egy Jedit nem ilyennek képzelek el, főleg nem őt.

De persze, filmben biztos más lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez valószínűleg abból fakad, hogy gáznak tartom a kinézetét.

Mert szerintem is egy kicsit gáz a kinézete, mindenféle magyarázat nélkül (mert a többiek magyarázata amúgy rendben van) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes ez a ruha kérdés. Luke a 4-5-6 alatt szépen "besötétedett". :) Fehér-szürke-fekete. Mintha azt szerették volna ábrázolni, hogy egyre sodródik a sötét oldal felé. Talán ebben volt valami. Viszont most már elvileg megszabadult minden kétségtől, így jogosan feszít ilyen szenteknek kijáró öltözékben. Valóban ő lenne a jóság szinonimája? Annak fénylében érdekes ez, miszerint a korábbi pletykák alapján feltételezhető volt, hogy egy sokkal több dimenziósabb karakter lesz, sötét tónussal. Ez a ruha nem az utóbbit sugallja. :) Viszont azt se tévesszük szem elől, hogy Abrams azt mondta, hogy Luke mibenlétét is boncolgatni fogja a film. Jelentsen ez bármit. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jópofa volt tőlük, hogy ellátogattak a bolthoz. Mind a kettő roppant szimpatikus volt. Az is érdekes mennyi ember várta a bolt nyitását éjfélkor... És még csak játékokról beszélünk! Az összes franchise elbújhat az SW mögött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, remélem, azért a rodiaiak, bithek, durosok, quarrenek stb. nem maradnak ki. Egyébként Lupita karaktere, Maz Kanata a kiszivárgott concept artok alapján szerintem egy gossam, így talán a prequel trilógiából is lesz e téren merítés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.