Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Fordnak is pont ilyen az arca...asszimetrikus. Az orra oldara, a szája össze - vissza görbül. De a kisugárzása miatt dögös pasi, akire vágynak a nők. Az egész csak kiállás kérdése.

Ezen a képen még hasonlítónak is egy másra.... lehet hogy nem véletlen? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ford titka a huncut féloldalas mosoly. :D Driver feje olyan, mintha baltával faragták volna. Persze, ahogy Zééé is írja, csak kiállás kérdése. A hasonlóság e kép alapján nekem is szembetűnő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ford sem egy vonzó pasas, mostanában pláne nem :evil: Adam Drivernek sokkal szebb a hangja és szimpatikusabb a beszédstílusa is :D

Akartam is kérdezni a hölgyek vélményét!

Jó hogy nem ÉN rosszarcúzok le bárkit is.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt az idióta fülbevalót elhagyhatná, tény. :lol:

Észre se vettem. Na! Elàsta magát. Nem akart rágyújtani? Az is "menő"!

Szerk: megnéztem újra. Milyen fülbevaló?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, azért Harrison Ford elég vonzó volt anno, főleg amikor a kép készült, de aztán még sokáig, sőt, még Indy-ként is. :) Nem is az aszimmetrikus arca miatt, hanem mert volt egy vagány stílusa, ami nagyon jól állt neki. Han Solo szerepét teljesen ráöntötték. :)

 

De ettől függetlenül nekem Adam Driver is tetszik, pont mert nem az a szépfiú stílus, viszont nagyon szimpatikus. :) Lehet, hogy végül is az aszimmetriában mint vonzerőben mégis lehet valami? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, azért Harrison Ford elég vonzó volt anno, főleg amikor a kép készült, de aztán még sokáig, sőt, még Indy-ként is. :) Nem is az aszimmetrikus arca miatt, hanem mert volt egy vagány stílusa, ami nagyon jól állt neki. Han Solo szerepét teljesen ráöntötték. :)

 

De ettől függetlenül nekem Adam Driver is tetszik, pont mert nem az a szépfiú stílus, viszont nagyon szimpatikus. :) Lehet, hogy végül is az aszimmetriában mint vonzerőben mégis lehet valami? :hmm:

Na jólvan akkor Karrde val együtt meg vagytok elégedve..

Félve kérdeem: ....Boyega? :whistle:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli. Mint már korábban javasoltam szerintem hagyd ezt a Boyega szálat mert rasszistának leszel bélyegezve. Ha már nem kaptad meg a jelzőt korábban....

Eddig még nem kaptam meg. Érdekel a lányok véleménye. Én meg tudom mondani, hogy Lupita Nyon'go tetszik e nekem. Mivel Driver szimpatikus a lányoknak adja magàt a kérdés. Hetero férfiként képtlen vagyok megítélni, hogy mi jön be a nőknek. Mégis érdekel!

Boyega-val kapcsolatban sosem azért fanyalogtam mert fekete. Hogy jutott eszedbe a rasszista téma? :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jólvan akkor Karrde val együtt meg vagytok elégedve..

Félve kérdeem: ....Boyega? :whistle:

Ha kimondottan a külsejét veszem, akkor amennyit lehetett eddig látni belőle, úgy különösebben nem tetszik, mint férfi. De lehet, hogy Finn karakterében le fog hengerelni, és akkor mindegy lesz, hogy néz ki. :D

Szerintem a nők nagy részét nem a külső izgatja leginkább, hanem a személyiség. Mivel színészekről beszélünk, a személyiség alatt az általa megformált karakter személyiségét értem.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félve kérdeem: ....Boyega? :whistle:

Nem az esetem, de amúgy semmi gond vele :P

 

Hetero férfiként képtlen vagyok megítélni, hogy mi jön be a nőknek. Mégis érdekel!

Nem azért, de mindenkinek más, szóval nem kell - és lehetetlen is-, egyenmintát húzni arra, hogy a nőknek milyen típus jön be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azért, de mindenkinek más, szóval nem kell - és lehetetlen is-, egyenmintát húzni arra, hogy a nőknek milyen típus jön be.

Nyilván, de érdekelt a Ti véleményetek is, hisz nem vagytok túl sokan a fórumon. És vannak hölgyek akiknek kifejezetten bejön, ha valaki nem az a középvonalas jóképű férfi.

Boyega és Driver is az én szempontomból nézve nem számít jóképűnek. De egy hölgy találhat benne valami vonzót. Erre voltam kíváncsi, hogy táguljon a világképem.

Otthon is megkérdeztem azért..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván, de érdekelt a Ti véleményetek is, hisz nem vagytok túl sokan a fórumon. És vannak hölgyek akiknek kifejezetten bejön, ha valaki nem az a középvonalas jóképű férfi.

Boyega és Driver is az én szempontomból nézve nem számít jóképűnek. De egy hölgy találhat benne valami vonzót. Erre voltam kíváncsi, hogy táguljon a világképem.

Otthon is megkérdeztem azért..

Személy szerint Harrison Ford kifejezetten jól nézett ki fiatalkorában és még mindig sármos (ugye ezt mondjuk az öregedő pasikra... :D ) Boyega elmegy egynek, Driver háttööö szvsz nem túl szép, viszont a hangja tökéletes, ahogy így hallgattam az alábbi videóban. :) Természetesen nekem is a színészi játék a lényeg, az meg ugyebár kiderül, de a kérdésedre válaszolva... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Személy szerint Harrison Ford kifejezetten jól nézett ki fiatalkorában és még mindig sármos (ugye ezt mondjuk az öregedő pasikra... :D ) Boyega elmegy egynek, Driver háttööö szvsz nem túl szép, viszont a hangja tökéletes, ahogy így hallgattam az alábbi videóban. :) Természetesen nekem is a színészi játék a lényeg, az meg ugyebár kiderül, de a kérdésedre válaszolva... :)

Köszi neked is a véleményt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És Ford megígérte, hogy nem fogunk csalódni!

Kell valakinek egyéb?

És az hogy tőle is hallottam, hogy megvan rá az ok, hogy Luke nincs a poszteren...

Mostmár alig fér kétség hozzá, hogy még tovább bizakodjak.

Ha erre ezek után az lesz a válasz, hogy az az ok, hogy csak cameozik az egy rohadt nagy szemétség lesz. Nem lehetséges..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyértelműen a kinézetével lehetnek "problémák" :)

Én is erre gondolok már. Lehet, hogy mégse Gandalf lesz, hanem Grievous-Vader 3.0.

Ki tudjam mit műveltek vele a Renek.. Nem is tudom melyiket választanám:

- a Gandalf cameo-t vagy

- a fél kyborg Luke-ot..

Nincs arany középút?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.