Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Csak bikinit ne adj rá, mert melle az nincs. Meg úgy általában hús. Nem is értem,mi ez a hatalmas anorexia-mánia a férfitársaim körében...

Ne "bántsd" már szegényt. Látszik rajta hogy eleve ilyen a testalkata, márpedig a természetes mindig a legszebb (meghát senki sem tökéletes) :);)

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Női szemmel is gyönyörű. :)

Bizony :)

 

Ne "bántsd" már szegényt. Látszik rajta hogy eleve ilyen a testalkata, márpedig a természetes mindig a legszebb (meghát senki sem tökéletes) :);)

Ezen a fórumon egy rakat arctalan, láthatatlan emberke úgy kritizálja a film színésznőit (meg amit még nem írnak le), hogy az elképesztő, nem is tudom, mire fel :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak bikinit ne adj rá, mert melle az nincs. Meg úgy általában hús. Nem is értem,mi ez a hatalmas anorexia-mánia a férfitársaim körében...

Ez túlzás! Tilda Swinton-ra vagy Christina Aguilera egy korszakára esetleg oké. Daisy nem egy kebelcsoda, de Fisher és Portman sem volt az.

De mindhárman szépek és nem gebék! Részemről jobb is, ha az arcára figyelek, mintha a dekoltázsára kéne. Star wars nézés közben nem akarok "hátsó" gondolatokkal foglalkozni!

Nagyon jó választás Daisy minden szempontból!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star wars nézés közben nem akarok "hátsó" gondolatokkal foglalkozni!

Csak akkor? Jah, mert az annyira jó, hogy a fórumon folyton belebotlani abba, melyik színész külsejét miért kritizáljátok :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak akkor? Jah, mert az annyira jó, hogy a fórumon folyton belebotlani abba, melyik színész külsejét miért kritizáljátok :roll:

Ezt most miért kaptam? Hisz védtem Daisy-t. Star wars nézés közben nem baj ha nem azon gondolkodom, hogy "randiznék" a főhősnővel. Ennyi. Vagy félreértettél valamit?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugi, Csoli szerintem csak annyit akart mondani hogy nem az a lényeg egy Star Wars(meg akármilyen) filmben, hogy melyik színésznőnek milyen "adottságai )" vannak, hanem hogy mint színész, milyen... :)

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen a fórumon egy rakat arctalan, láthatatlan emberke úgy kritizálja a film színésznőit (meg amit még nem írnak le), hogy az elképesztő, nem is tudom, mire fel :pfff:

Senki nem mondta,hogy nem szép, én se, de azért szexistennőnek se kell beállítani,mint ahogy jópáran teszik. Nem kell az se, hogy kebelcsoda legyen, mert Portman és Fisher se volt az,ez tény. De keble akkor sincs, ez is tény, márpedig egy nőnél nem árt, ha van. De nem egyforma az ízlésünk. Nekem kifejezetten a teltebb hölgyek jönnek be, másnál a vékony, nem vagyunk egyformák, hál Istennek :)

Szerkesztve: - mikiwan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli, közben, amikor meg nem filmet nézel, akkor lehet kritizálni... mindkét nemet. Na mindegy, kezdünk eléggé átmenni offba.

Elvesztettem a fonalat. Daisy szép lány. Ebben maradjunk. Carrie és Natalie is.

 

Nyugi, Csoli szerintem csak annyit akart mondani hogy nem az a lényeg egy Star Wars(meg akármilyen) filmben, hogy melyik színésznőnek milyen "adottságai )" vannak, hanem hogy mint színész, milyen... :)

Igen, valami ilyesmit. Szépek az sw lányok, de nem annyira dögösek, hogy nem tudsz másra figyelni, akár férfi vagy, akár nő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De te sem mondtál túl szépeket Ford külsejéről. :)

Kérlek, mutass rá arra, hogy a nem vonzó megjegyzésben hol van(nak) bármilyen fizikai jellemzőre vonatkozó negatív jelző(k) :) Mert a szó nem ezt jelenti. Amúgy nem véletlenül volt ott a smiley :glasses:

 

Azon a lenti gépen R2 pont a megfelelő helyen van :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy egészen friss interjú Mark Hamill-el, amint épp Harrison Fordal kapcsolatban sztorizgat.

Nagyon jó formában van, sokkal jobban néz ki, mint az EPVII forgatása idején. Plusz elejtett egy infót valamelyik nap twitteren, hogy idén utoljára borotválkozik. Szakál növesztési folyamat ismét elindulhatott :D EPVIII-ban, ahol elvileg fontosabb szerep jut neki- remekül fog kinézni :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy egészen friss interjú Mark Hamill-el, amint épp Harrison Fordal kapcsolatban sztorizgat.

Nagyon jó formában van, sokkal jobban néz ki, mint az EPVII forgatása idején. Plusz elejtett egy infót valamelyik nap twitteren, hogy idén utoljára borotválkozik. Szakál növesztési folyamat ismét elindulhatott :D EPVIII-ban, ahol elvileg fontosabb szerep jut neki- remekül fog kinézni :)

Fogyott,ez tény, de általa kissé ráncosabb lett. Szakállal király lesz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény kis C3PO. Szinte látom lelki szemeimmel, hogy valaki magasról tesz a mondandójára, és kisétál a teremből, mire ő csak sértődötten és kissé bosszúsan megjegyzi, " micsoda modortalanság" :)

 

 

Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy vajon megmarad-e C3PO és R2D2 kvázi narrátor szerepe.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.