Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Ez a Daisy mindig otthon fekszik az ágyában? :D

Pedig feküdhetne otthon az én ágyamban is. :D

 

Daisy most leszerepelt nálam: aki ilyen közelségben van kedvencével, az nekem taszító!

Őőőő... no comment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Daisy most leszerepelt nálam: aki ilyen közelségben van kedvencével, az nekem taszító!

Csoli ezt a "leszerepel" szót már annyiszor leírtad itt annyi színész esetében, hogy ennek a kijelentésnek már semmi súlya sincs. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan kis egyszerű teremtésnek tűnik és ez benne a jó.

 

Full hétköznapi a csaj (és ezt JÓ értelemben mondom), semmi mesterkélt nincs benne (még)! Reméljük ez így is marad és a világhír nem viszi el valami aberrált, hülye irányba, mint oly sok színészt/színésznőt!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se zavarnám ki... :D Olyan kis egyszerű teremtésnek tűnik és ez benne a jó.

Yep.

 

Full hétköznapi a csaj (és ezt JÓ értelemben mondom), semmi mesterkélt nincs benne (még)! Reméljük ez így is marad és a világhír nem viszi el valami aberrált, hülye irányba, mint oly sok színészt/színésznőt!

Angol, szóval ettől nem félek. Mondj egy normális angol színésznőt, aki elhülyült a hírnévtől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Angol, szóval ettől nem félek. Mondj egy normális angol színésznőt, aki elhülyült a hírnévtől.

 

Remek érv! És új infóval is szolgál. Nem néztem rendesen utána, nem tudtam, hogy angol. De így már valóban kevésbé félek ettől! ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A SW-ban vhogy mindig megtalálják az olyan színésznőket, akikben megvan a természetes báj. Fisher és Portman is ilyen volt szerintem, most pedig Daisy se lóg ki a sorból. Fontos ez egy ilyen univerzumban és szerepekhez, mert belőlük simán ki is nézi az ember, hogy nem ijednek meg a kihívásoktól és egy kis "agresszív véleménycserétől", ami nehézkesen működne egy olyan színésznővel, akinél túl erősen dominálnak a külső jegyek. Szemrevaló teremtések, de nem annyira, hogy ez már "zavaró" legyen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig feküdhetne otthon az én ágyamban is. :D

Én se zavarnám ki... :D

Nekem se lenne ellene kifogásom. Párbajozhatnánk érte vagy húzhatnánk csak simán sorszámot. :D

 

 

Angol, szóval ettől nem félek. Mondj egy normális angol színésznőt, aki elhülyült a hírnévtől.

Remek érv! És új infóval is szolgál. Nem néztem rendesen utána, nem tudtam, hogy angol. De így már valóban kevésbé félek ettől! ;)

Lehet hogy Daisy lesz az első. :D

Amúgy én nem igazán hiszem hogy nincs olyan angol színésznőci akit ne zakkantott volna meg a hírnév.

 

 

a trióból, biz' Boyega a legfessebb!

Az alábbi képet eredetileg nem akartam berakni. Mostanáig. :D

 

slgUZFb.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy én nem igazán hiszem hogy nincs olyan angol színésznőci akit ne zakkantott volna meg a hírnév.

 

Nyilván van, de jóval kevesebb, mint Hollywoodban. Dzséjttel nem azt mondtuk, hogy az angolok a hírnév miatti meghülyüléstől totálisan és teljesen mentesek ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2RCWkLk.jpg

 

pbDSmZj.jpg

 

Csillagok, csillagok mondjátok el nekem,

Merre jár, hol lehet most a kedvesem,

Veszélyes út, amin jársz, veszélyes út, amin járok,

Egyszer te is hazatalálsz, egyszer én is hazatalálok.

 

:D

 

 

Nyilván van, de jóval kevesebb, mint Hollywoodban. Dzséjttel nem azt mondtuk, hogy az angolok a hírnév miatti meghülyüléstől totálisan és teljesen mentesek ;)

Nem mondhatnám hogy foglalkoztam azzal hogy hogyan viszonyultok az angolok hírnévtől való megzakkanásához. Csak arra utaltam hogy nem gondoltam komolyan azt hogy Daisy lesz az első hírnévtől megzakkant angol színésaznőci.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondhatnám hogy foglalkoztam azzal hogy hogyan viszonyultok az angolok hírnévtől való megzakkanásához. Csak arra utaltam hogy nem gondoltam komolyan azt hogy Daisy lesz az első hírnévtől megzakkant angol színésaznőci.

Ki lenne a másik? Egy se jut eszembe. Aki angol szinésznőt névről ismerek az mind teljesen normális.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csillagok, csillagok mondjátok el nekem,

Merre jár, hol lehet most a kedvesem,

Veszélyes út, amin jársz, veszélyes út, amin járok,

Egyszer te is hazatalálsz, egyszer én is hazatalálok.

:D

Látom Rog ez új fejbevágott téged, hogy csillagokat látsz! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki lenne a másik? Egy se jut eszembe. Aki angol szinésznőt névről ismerek az mind teljesen normális.

Senki se beszélt itt másikról. Én biztos nem akartam egy vagy több adott személyre utalgatni. Ettől függetlenül lehetségesnek tarthatom hogy létezik olyan angol színésznő aki megzakkant a hírnévtől.

 

 

Látom Rog ez új fejbevágott téged, hogy csillagokat látsz! ;)

Aligha. Elég volt Daisy lábfejcsillagjait meglátnom ahhoz hogy megszálljon az ihlet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Daisy pedig továbbra is szorgosan tornázgat:

https://instagram.com/p/9vjOiNlE4P

 

 

Közben meglett róla a legkedvencebb képem:

 

qlFpM3b.jpg

 

Lassan már ott tartok hogy néha majd kiugrik a szívem ettől a csajszitól. Túlzással élve valahogy így:

 

DPd8mgL.gif

 

:D

 

 

John Boyega már készen áll a film premierre !!! :lol:

Jól nyomja Jani Boy. Máris méltó ellenfele az igazi Kylo-nak. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.