Ugrás a kommentre

5x12 - Missing in Action


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A jövőben talán konkrét választ kapok erre, ahogy a köztársasági cirkáló jelenlétére is.

Engem ez izgat a legjobban. Vajon hogyan lophattak egy Venatort? :hmm: Ehhez azért nem kis teljesítmény kell. Ráadásul az a hajó hiányozhat a flottából. Szóval csak úgy elkötni nem egyszerű feladat. Pl. mi lett a legénységgel?

 

Gascon továbbra is önmagát adta, csodálom, milyen higgadtan fogadta WAC trollkodását.

Érdekesek ők ketten, mert amellett, hogy fejlődik a kapcsolatuk, sokszor visszazökkennek egy korábbi "b*szogassuk egymást" állapotba. De ez érvényes az egész osztagra. :) Gascon sem tud kibújni a bőréből...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem ez izgat a legjobban. Vajon hogyan lophattak egy Venatort? :hmm: Ehhez azért nem kis teljesítmény kell. Ráadásul az a hajó hiányozhat a flottából. Szóval csak úgy elkötni nem egyszerű feladat. Pl. mi lett a legénységgel?

Borkus azt mondta, a kompra pakolt anyaggal akarják felrobbantani a köztársasági hajót. Ennek csak úgy lenne értelme, ha még köztársasági kézen lenne (mondjuk valahogy követték Gasconék nyomait az Abafarig). Ha csak a szökevények menekülésének megakadályozása lenne a cél, nem hiszem, hogy megsemmisítenék a hajót. Elég lenne felszámolhatatlan ellenállást küldeni rájuk. A felszíni csata alapján nincsenek harceszközök híján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem ez izgat a legjobban. Vajon hogyan lophattak egy Venatort? :hmm: Ehhez azért nem kis teljesítmény kell. Ráadásul az a hajó hiányozhat a flottából. Szóval csak úgy elkötni nem egyszerű feladat. Pl. mi lett a legénységgel?

Pont a Republic Commando játék egyharmada arról szól, hogy egy eltűnt (majd hirtelen ismét feltűnő) köztársasági hajót szerzünk vissza a konzervektől és a trandoshaiaktól (ott speciel egy Acclamator-t, de csak azért mert a készítők nem kapták meg időben a Venator terveit)

 

És a szepik terve itt az volt, hogy megpakolják a Venatort robbanószerrel, majd belehajtanak vele valami katonai létesítménybe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem ez izgat a legjobban. Vajon hogyan lophattak egy Venatort? :hmm: Ehhez azért nem kis teljesítmény kell. Ráadásul az a hajó hiányozhat a flottából. Szóval csak úgy elkötni nem egyszerű feladat. Pl. mi lett a legénységgel?

Szerintem a legegyszerűbb megfújni, ha a dokkból hozzák ki, mondjuk a gyár dokkjából. Akkor legalább nincs, vagy csak keretlegénység van. Legalábbis szerintem egy hadrendbe állított Venatort már lehetetlenség lenne meglovasítani. Iszonyú mennyiségű emberen és fegyveren kéne átjutniuk, amit nem biztos, hogy maga a hajó kibírna.

 

Borkus azt mondta, a kompra pakolt anyaggal akarják felrobbantani a köztársasági hajót. Ennek csak úgy lenne értelme, ha még köztársasági kézen lenne (mondjuk valahogy követték Gasconék nyomait az Abafarig).

Ebben kételkedem, mert ha Gasconékat követték, akkor a szepik nem tudhatják előre, hogy hol vannak. Elvégre Gasconék nem terv szerűen, hanem véletlen kötöttek itt ki. A droidok pedig innét nézve már előre készültek, volt siklójuk, jó adag bombájuk, vagyis pontosan tudták, hogy az a Venator ott lesz/van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem játszottam Republic Commandot, de a belső nézetet látva még én is elvigyorodtam. Klassz volt. Azt viszont sajnálnám ha kiderülne, hogy Gregor túlélte a részt: a hősies önfeláldozása volt a rész csúcspontja. Összességében egyébként majdnem olyan jó epizód volt, mint az előző és ez nem kis szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben kételkedem, mert ha Gasconékat követték, akkor a szepik nem tudhatják előre, hogy hol vannak. Elvégre Gasconék nem terv szerűen, hanem véletlen kötöttek itt ki. A droidok pedig innét nézve már előre készültek, volt siklójuk, jó adag bombájuk, vagyis pontosan tudták, hogy az a Venator ott lesz/van.

Észrevetted, hogy Borkus árulta el Gasconéknak, hogy ott az a Venator? :) Azt hitte a fickó, hogy azzal jöttek. :D

 

Nem játszottam Republic Commandot, de a belső nézetet látva még én is elvigyorodtam. Klassz volt. Azt viszont sajnálnám ha kiderülne, hogy Gregor túlélte a részt: a hősies önfeláldozása volt a rész csúcspontja. Összességében egyébként majdnem olyan jó epizód volt, mint az előző és ez nem kis szó.

Eléggé mártírhalálra volt kihegyezve a dolog, még a zene is szép aláfestés volt. Sajnos azonban még előkerülhet Gregor a későbbiekben...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt így kezdésnek az újévben. Mindjárt az elején az a lehangoló szürkeség, amihez képest a Tatooine a Galaxis Hawaii-a. Ezen a bolygón már tényleg csak az lakik akit nagyon köröznek és nagyon el akar tünni. Azt furcsálltam hogy Gascon elővetette R2-vel a kódot tartalmazó lapot az utca közepén mikor tele volt gyanús alakokkal. Aztán jött a kifőzde. Hát nem tudom honnan vette Gascon hogy ingyen adnak neki majd kaját egy ilyen helyen ha azt mondja hogy ő köztársasági tiszt. Jól ki is dobták. :D A hátsó rész annyira jól megvolt csinálva hogy rendesen felfordult a gyomrom a csöpögő és bogarakkal teli szeméttől.

Gregorban egy jószivú, dolgos a kötelességet mindenekfelett tartó klónt ismertünk meg. Jó nagy csata lehetett ha egyedül élte túl és ki is ment a fejéből. A csapos azért elég aljas volt hogy szinte ingyen dolgoztatta.

Remek jelenetek voltak azok mikor Gregor fokozatosan visszaemlékezett hogy ki is ő.

Mivel a kedvenc sw-játékom a Republic Commando ezért nagyon örültem mikor a sisakból belülről mutatták a látképet mint a játékban. Gregor jól harcolt nemhiába kommandós volt, jó sok droidot leszedett. Mag az üzemanyaghordóba belelövés és a robbanó hordóval való sok droid kinyírás is szerintem tiszteletadás a játék felé hisz abban is volt sok ilyen pálya.

A doridok jók voltak megint de most nem rajtuk volt a hangsúly. Az hatalmas volt mikor Gascon mondja Wacnak hogy meneküljenek, mire Wac: "Ok rendben." :D

Én is remélem hogy Gregor meghalt ,mert így jó a vége.

A Venatort szerintem lopták és valamit fel akarnak vele robbantani.

Viszont a kérdés az hogy vajon állandó szepi helyörség van-e a bolygón vagy véletlenül pont most álltak meg itt a Venatorral tudván hogy itt van üzemanyag, és azért voltak droidok a bolygón.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindjárt az elején az a lehangoló szürkeség, amihez képest a Tatooine a Galaxis Hawaii-a. Ezen a bolygón már tényleg csak az lakik akit nagyon köröznek és nagyon el akar tünni.

Többszöri megnézésre nagyon jól látszik az az apátia ami az itt élőkön látszik. Ülnek a padon, mint a zombik. Egy ennyire egyhangú helyen vajon hogyan lehet élni? Itt semmi nincs, csak a bánya.

 

bogarakkal teli szeméttől.

Az hatalmas jelenet volt, ahogy Gregor szálláshelyén Gascon eltaposta azt a rovart. :lol:

 

Viszont a kérdés az hogy vajon állandó szepi helyörség van-e a bolygón vagy véletlenül pont most álltak meg itt a Venatorral tudván hogy itt van üzemanyag, és azért voltak droidok a bolygón.

Borkus mondta, hogy csak a robbanóanyagért mentek. Így legalább megtudtuk, hogy miből is élnek az ott lakók. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem a részt. Tetszett és jó volt, ezt a felfokozott várakozás is erősítette, de nálam nem múlta fölül az előző részt és olyan szorosan még nem is közelítette meg. A szál előző két része jobban tetszett, de attól még ez is nagyon jó volt!

Kezdve a tájjal, mert ennek a résznek a látványvilága is egészen különleges. A pusztaság után belecsöppenünk ebbe a szintén kietlen környezetbe. Oké, hogy ez elvileg egy város, ami az előző rész végén nekem lakatlannak tűnt, most kiderül, hogy nem az, de hőseink mégis majdnem ugyanolyan elhagyatottak, mint korábban még a pusztában voltak! Ez a helyzetkép, hogy gyakorlatilag cseberből vederbe kerültek nagyon jó kiindulási pont volt, erre erősített rá még egy plusz veszélyforrásként, hogy ellenséges droidok is vannak a városkában.

A sullusti pultos az valami eszméletlen volt. :D Első ránézésre kicsit Dexter Jettsterre emlékeztetett az Ep. II-ből, ezzel a testalkattal + a szakadt, elhanyagolt ruházatával. Nagyon jó volt a környezet és Gregor feltűnése sem pont úgy volt, mint ahogy elterveztem, hanem csak spontán belefutottak. Az ő története és drámája nem volt eléggé kibontva ezt sajnáltam (pl. nálam ezért sem teljesített olyan jól a rész), de ahogy rávezették az tetszett, tehát nem egyből oldódott meg minden, hanem megvolt ennek is a menete a rejtélyes és borzalmas véget érő Sarrish-i csatával és az utána következő menekülésükkel, szóval nekem ez tetszett :yeah:

Sullusti barátunk karakteréről még annyit, hogy valahogy nekem nem volt olyan borzalmasan ellenszenves. Persze igazából egy abszolút negatív szereplő, de ő mentette meg Gregort, de csak önös érdekből, hogy legyen kire bízni az alja munkát. Szóval neki jó munkaerő volt, aki nem kérdezett, nem kellett neki sokat fizetni, viszont elvégezte azt amire utasították. Tény, hogy teljesen kihasználta Gregort meg minden, de még ha érdekből is, azért mégis neki köszönheti az életét!

A rész egyik legemlékezetesebb pontja nálam a belső kamerás nézet volt. Most laptop-ról néztem a részt és nem pedig TV-ben, és amikor megláttam ezt a részt olyan flashem volt, hogy reflexből elkezdtem mozgatni a kurzort :D de nem mozdult meg a célkereszt :lol: (a Malchor említésének is külön örültem és annak is, hogy ugyan nagyon régen volt már az hírhedt ütközet, de még mindig ilyen élénk emlékként él a galaxis lakóinak fejében)

A vége harcok nem voltak rosszak, mondjuk én special ebből a történetszálból nem hiányoltam eddig a harcokat. A droidok még sajnos mindig nagyon bénák, pl. amikor WAC otthagyja Gascont és ott állnak tőle kb. kettő méterre a B1-ek és akkor így, mint az ilyen cowboy filmekbe így megtáncoltatják, hogy a lába elé lőnek, vagy én nem tudom, hogy mi akart ez lenni :D Egyébként nekem egy kicsit az is furcsa volt, hogy Gregort a csehóba még simán leveri a sullusti, utána meg teljesen megváltozva (még a hangszíne is mintha egy kicsit más lenne) megy és szétlövöldözi az ellenséget. Ettől még persze élvezhető volt a rész!

A vége dráma nagyon jó lett volna zárásnak. Itt is mondhatom azt, hogy sajnos még Gregort csak most ismertük meg, alig tudunk róla valamit, nem is volt igazából idő ennél jobban kibontani a karakterét, szóval kaphatott volna még egy részt, akkor még jobban megszeretjük és akkor még nagyobbat üthetett volna a halála, ami így is drámai volt (feltéve persze, ha meghalt). Mondjuk, ha nem azt nem tartanám jó húzásnak, nem is azért mert csökkentené a drámaiságot, az így is megvolt, hiszen az önfeláldozás volt a lényeg, hanem én elhiszem, hogy ő egy ilyen abszolút elit kommandós, de azért ez itt a végén már ilyen John Rambo feeling volt, ahogy halomra lő mindenkit közbe őt egyszer se találják el. Szóval szerintem jobb lenne, ha meghalna és itt lezárnák ezt a szálat, mondjuk nem én fogom ezt eldönteni ;)

Lehet egy ilyen üzenete ennek a résznek a klónokról (akik tényleg már elég régóta nem szerepeltek), hogy gyakorlatilag majdnem olyanok, mint a droidok. Erre "tenyésztik" őket, hasonlóan konzisztens sereget alkotnak, és jó, hogy őket inkább emberszámba veszik, mint a droidokat, de csak azért lettek megalkotva, hogy a Köztársaság polgárait védjék, akik szemében ők ugyanúgy csak egy statisztikai adatot jelentenek a halálukkal, mintha egy droidról lenne szó, tekintve, hogy nincs semmilyen kötődésük. Jó, hogy a valóságban is a katonákat ezért tartják, hogy ha kell akkor meghaljanak és ha háború van, akkor lesznek áldozatok is, de azért alapjaiban más a helyzet és ezt szerintem nagyon jól mutatta be ez a finálé Gregor önfeláldozásával. Szóval ezek nagyon érdekes gondolatok, és összességében nekem tetszett a rész, de volt benne néhány dolog amit én másként írtam volna meg. Ezért mondtam, hogy nem rossz, de nekem nem jött annyira be, mint az előző rész, ami gondolatiságával és prezentációjával is nálam eddig az évad fénypontját jelentette! ;) DE attól még jár a taps ennek a résznek, mert jól szórakoztam és soha rosszabb TCW részt! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy élnek az emberek, ahogy Gregor is. Munka/ücsörgés után hazamennek és leisszák magukat. :) Tipikus Peremvidék.

Na de honnan van pénzük? :) Gondolom Borkus nem ingyen adja nekik a kaját meg a piát. :)

 

Egyébként nekem egy kicsit az is furcsa volt, hogy Gregort a csehóba még simán leveri a sullusti, utána meg teljesen megváltozva (még a hangszíne is mintha egy kicsit más lenne) megy és szétlövöldözi az ellenséget.

Azért verekedni meg lövöldözni nem ugyanaz. :) Gregor láthatóan remek lövész volt, és ha talán a közelharcban még nem is volt toppon, azért megmutatta mit tud. :)

 

én elhiszem, hogy ő egy ilyen abszolút elit kommandós, de azért ez itt a végén már ilyen John Rambo feeling volt, ahogy halomra lő mindenkit közbe őt egyszer se találják el. Szóval szerintem jobb lenne, ha meghalna és itt lezárnák ezt a szálat, mondjuk nem én fogom ezt eldönteni ;)

Csak hogy ő egy elit kommandós volt, full felszerelésben. :) Én nem játszottam a játékkal, de lehetséges, hogy ez a ruházat megmenthette őt?

 

Lehet egy ilyen üzenete ennek a résznek a klónokról (akik tényleg már elég régóta nem szerepeltek), hogy gyakorlatilag majdnem olyanok, mint a droidok. Erre "tenyésztik" őket, hasonlóan konzisztens sereget alkotnak, és jó, hogy őket inkább emberszámba veszik, mint a droidokat, de csak azért lettek megalkotva, hogy a Köztársaság polgárait védjék, akik szemében ők ugyanúgy csak egy statisztikai adatot jelentenek a halálukkal, mintha egy droidról lenne szó, tekintve, hogy nincs semmilyen kötődésük. Jó, hogy a valóságban is a katonákat ezért tartják, hogy ha kell akkor meghaljanak és ha háború van, akkor lesznek áldozatok is, de azért alapjaiban más a helyzet és ezt szerintem nagyon jól mutatta be ez a finálé Gregor önfeláldozásával. Szóval ezek nagyon érdekes gondolatok, és összességében nekem tetszett a rész, de volt benne néhány dolog amit én másként írtam volna meg. Ezért mondtam, hogy nem rossz, de nekem nem jött annyira be, mint az előző rész, ami gondolatiságával és prezentációjával is nálam eddig az évad fénypontját jelentette! ;) DE attól még jár a taps ennek a résznek, mert jól szórakoztam és soha rosszabb TCW részt! :clap:

Szeretem az ilyen magvas gondolatokat, látom megfogott a rész így is. :) Én azonban úgy vélem, hogy a droidok és klónok között nem sok hasonlóság van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de honnan van pénzük? :) Gondolom Borkus nem ingyen adja nekik a kaját meg a piát. :)

Azt nem tudom, központi kormány nem lévén segélyt sem kaphatnak, de egyáltalán nem tűntek csöveseknek. :) Szerintem mindegyiküknek van valamilyen alantas munkájuk, csak éppen szieszta idő volt, amikor Gasconék betoppantak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg ez az egyetlen munkalehetőség itt, ha nem számítjuk a kiszolgáló intézményeket (kocsmák, étkezdék, műszaki boltok stb.) A város kissé emlékeztet a Dorvalla nevű bolygóra, amely egy EU-novellában szerepel. Azon a bolygón szintén az egyetlen lehetőség a lommite érc bányászása volt. De hiába a fizetés, mert a kiábrándult bányászok így is elszórják a kevéske fizetésüket a bányászcég által üzemeltetett étkezdékben és kocsmákban, ahol élénk szerencsejáték folyik, tovább adósítva a dolgozókat, akiknek így esélyük sincs a bolygó elhagyására.

 

Abafar rendkívül egy kiábrándító hely, jól mondták itt többen, hozzá képest a Tatooine egy üdülőparadicsom. Luke-nak nem is volt olyan rossz sora. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért verekedni meg lövöldözni nem ugyanaz. :) Gregor láthatóan remek lövész volt, és ha talán a közelharcban még nem is volt toppon, azért megmutatta mit tud. :)

 

Csak hogy ő egy elit kommandós volt, full felszerelésben. :) Én nem játszottam a játékkal, de lehetséges, hogy ez a ruházat megmenthette őt?

 

Szeretem az ilyen magvas gondolatokat, látom megfogott a rész így is. :) Én azonban úgy vélem, hogy a droidok és klónok között nem sok hasonlóság van.

 

A játékból kiindulva asszociáltam, mert ott volt némi közelharc is, meg azért azt nem gondoljuk már, hogy egy ilyen tunya, túlsúlyos kocsmáros leszerel egy elit katonát!!! Alapvető közelharci technikákat neki mindenképpen tudni kellene, tekintve hogy idáig jutott rangban. Gondolom én :) igazából itt ez a hirtelen váltás volt nekem ami szemet szúrt, hogy egyik pillanatba már ilyen utána meg már elit halálosztóként győz le egy klón egy egész kis helyőrségnyi droidot...

 

Amennyire én emlékszem azért ilyen fokú tűzerővel szemben már elvéreztek volna... ott a játékba lehetett olyat, hogy odahívtad az egyik csapattársadat és ő healelt, de gondolom itt ezt nem vehette igénybe Gregor :D

 

Jah és egyébként szerintem, ha az alapkoncepciót nézzük mármint ami filmekben van mondva a klónokról és magába erről az egész klónozásról akkor sok mindenben hasonlít a két hadsereg. A TCW-ben szinte minden klónnak külön személyiséget adnak és ez így van jól, mert itt erre szükség van, nem lehet mindenki ugyanolyan az nagyon egysíkú lenne és sokkal behatároltabbak lennének a lehetőségek... erről egyébként volt egy nagyon érdekes írás abban a német cikken, amit valaki kitett ott másik topicban :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abafar rendkívül egy kiábrándító hely, jól mondták itt többen, hozzá képest a Tatooine egy üdülőparadicsom. Luke-nak nem is volt olyan rossz sora. :D

Maga Pons Ora is a földbe épült, messziről nem is látszik csak ha közelebb érsz! :para: Egyik kedvenc SW -s bolygóm lett az Abafar.

 

A játékból kiindulva asszociáltam, mert ott volt némi közelharc is, meg azért azt nem gondoljuk már, hogy egy ilyen tunya, túlsúlyos kocsmáros leszerel egy elit katonát!!! Alapvető közelharci technikákat neki mindenképpen tudni kellene, tekintve hogy idáig jutott rangban. Gondolom én :) igazából itt ez a hirtelen váltás volt nekem ami szemet szúrt, hogy egyik pillanatba már ilyen utána meg már elit halálosztóként győz le egy klón egy egész kis helyőrségnyi droidot...

Nem tudhatod Borkus milyen előélettel bír. :D Azért elég gyors volt amikor megütötte Gregort. :cool: Tréfát félretéve... Szerintem ezzel is csak Gregor fokozatos "visszatértét" akarták érzékeltetni.

 

Jah és egyébként szerintem, ha az alapkoncepciót nézzük mármint ami filmekben van mondva a klónokról és magába erről az egész klónozásról akkor sok mindenben hasonlít a két hadsereg. A TCW-ben szinte minden klónnak külön személyiséget adnak és ez így van jól, mert itt erre szükség van, nem lehet mindenki ugyanolyan az nagyon egysíkú lenne és sokkal behatároltabbak lennének a lehetőségek... erről egyébként volt egy nagyon érdekes írás abban a német cikken, amit valaki kitett ott másik topicban :)

Igen ez így van, de a klónok a sorozatban sokkal izgalmasabbakká váltak, mint valaha is gondoltam volna.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudhatod Borkus milyen előélettel bír. :D Azért elég gyors volt amikor megütötte Gregort. :cool: Tréfát félretéve... Szerintem ezzel is csak Gregor fokozatos "visszatértét" akarták érzékeltetni.

 

Lehet pusztakezes boxbajnok volt :D ... de egyébként ez nem olyan nagy dolog, csak ott egy kicsit furcsa volt nah :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(még a hangszíne is mintha egy kicsit más lenne)

Az sw.com-on a featurette-ben Dee Bradley Baker azt mondta, hogy direkt használt kétféle hangszínt. Az elején egy félénkebb, halk, szerény emberkének mutatja magát, majd az emlékei visszatérése után előjön belőle a katona, amit a komolyabb hangszínével is mutat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak hogy ő egy elit kommandós volt, full felszerelésben. :) Én nem játszottam a játékkal, de lehetséges, hogy ez a ruházat megmenthette őt?

Ez a felvetés jogos, ugyanis a kommandósok Katarn-páncélt viselnek, amin a megerősített kültakaró mellett védőpajzs is található, ami bizonyos fokig sebezhetetlenséget biztosít a páncélnak és a viselőjének is. Ezért van meg a valószínűsége, hogy túléli a robbanást, és mivel Gregor ezt tudta, azért mondta hogy "Találok egy utat haza.".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem azt mondtam, hogy nem lehet visszahozni, mindent meg lehet magyarázni ezt Maul óta tudjuk, de szerintem nem lenne jó ötlet. Egyébként az RC-be egy ilyet egyedül nem éltél volna túl...

Hát ha még meg lehetne magyarázni, de Maul visszahozása nem lett megmagyarázva, csak egy gagyi és elnagyolt képregény formájában. :) Azért remélem, hogy Gregor nem tér vissza, hamár elhintették a halálát. Szvsz jobb lett volna ha a következő részben hal meg, kicsit még juthatott volna neki játékidő.

 

Így viszont úgy tűnik, mint a sullustinak lett volna igaza. Gascon felnyitotta a szemét, hogy ő egy katona és gyakorlatilag ebbe bele is halt. Egyszerű élet vs kötelesség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon eltalálták ezt a helyet. Ennél kilátástalanabb talán nincs is az SW -ben. Egyébként valaki írta alább, hogy kihalt volt az előző részben a város. Az csak az a része volt ahova megérkeztek. Onnan átsétáltak a másik részbe, ott voltak a lakók. Felülről egyébként az egész város olyan mint a gabonakörök némelyike. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért remélem, hogy Gregor nem tér vissza, hamár elhintették a halálát. Szvsz jobb lett volna ha a következő részben hal meg, kicsit még juthatott volna neki játékidő.

 

Ezt adom... mondjuk szívesen viszontláttam volna, akkor ha nem így rendezik le. Szóval nem vele van bajom én őt bírtam, de egy ilyen jelenet után én sem örülnék, ha kiderülne, hogy él...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.