Ugrás a kommentre

Filecserélők - etikai, jogi oldal


yodamester

Ajánlott hozzászólás

Oldie: Ezt jobban telibe találtad, mint hinnéd. :D

Mer?

Mit érnek el vele ha tudják hogy ki van fent 1st-ön, vagy magoson...semmit. Ha tudnák mind a 120e ember nevét ( amihez persze még bizonyíték is kell) akkor sem tudnának mit elérni max pár emberrel példát statuálni, szóval... semmit.

Nem értik meg hogy lekapcsolták a legnagyobb szervereket és 3 hétmúlva már nagyobb mint valaha? Hát Lol...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Yep, tegnap megnyitották, csak új rendszer van, így egy kicsit (nagyon) körülményesebb a meghívás.

 

Donát, annyit csak nem kell várni.

 

Akkor ha ennyien vagytok fel core-on, egyszer majd meghívhatnátok, mert már vagy egy éve próbálok bejutni... :D

 

Vagy mégis.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint mostantól számítva. :D Elég nagy léptékkel gyűjtöm a pontokat, mivel kéréseket is teljesítek, így nekem viszonylag hamar összegyűlik az 500 pont. Az egyetlen hátráltató tényező a portál lezárása lehet, mert azt sajna elég sűrűn csinálják és csak nagy ritkán nyitják meg pár napra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus. :D Most olvasom, hogy 2010. július 23-n a Bitkapu végleg bezár. :) Jobban kellett volna az az Ncore reg, mint hittem, így most esélyem se lesz letölteni semmilyen sorozatot gyakorlatilag.

Nyugi Donát, én is megnézem mit tehetek az ügyedben. Van jópár ismerősöm fent ncoreon hátha egynek akad egy fölösleges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.