Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Én is a mértékletesség híve vagyok, nagyon ritkán iszom (ami a mértékletesség alatt van még), mivel nem igazán szokott rá alkalom lenni. De ha van alkalom, és ital is, akkor miért ne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is csak azon van a hangsúly, hogy hányszor, de azon is, hogy 'mit'. Kis hazánk azért vezet a májcirózisos listán, mert Pista bá' reggel úgy megy munkába, hogy előtte bedob két kommersz "Váradit" vagy az isten tudja mit. Na azok az igazán máj gyilkosok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A tömény jobban csúszik. :P

Olyanhoz se volt igazán szerencsém. Hiába no sok volt régen a gyomorsavam és most se kevés. :D

Elmondok egy sztorit. Jó pár éve elmentünk egy nagy pálinkás ismerőshöz aki az egyik látogatásunkkor egy zöld talán Sprite-os palackban tartotta a piát én meg azt hittem hogy az van benne ami rá van írva és öntöttem magamnak vagy két decit. A tény hogy nem pezsgett nem adott okot a gyanakvásra mert úgy voltam vele hogy talán elment az ereje így elkezdtem felhajtani. Amikor éreztem az ízén hogy nem az amire számítottam odarohantam a mosdóhoz és beleköptem az egészet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Körülbelül 4 éve csak sört iszok. Akkor 4 éve egy nyári bulin hányásig berúgtam.

Nekem az annyira rosszul esett, hogy azóta abszolút nem kívánok mást!

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sohasem szerettem a söröket. Egyiket sem. A gyümölcsös sörök ha nem jelennek meg a piacon én sosem iszom sört. Ergo gyümölcsös sörből jöhet bármilyen, de a simákat nem szeretem... azokat nem iszom.

 

(A Borsodi Búzára azért kíváncsi vagyok... azt ki fogom próbálni...) :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is az voltam.... :D bár mai napig a mértékletesség híve vagyok. Nem preferálom a részegséget... és értelmét sem látom.

 

Én sem :D

 

Bár én amúgy se ihatok egészségügyi okból kifolyólag, de ha engednék se innék szerintem, nem akarok fater sorsára jutni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sokkal inkább a hatása, mint az íze miatt iszom alkoholt, amikor iszom. Ebből kifolyólag nálam inkább a vodka, whiskey, esetleg konyak szokott lecsúszni, ha úgy adódik. Nem vagyok annyira sör párti, de ezek az új citromos, narancsos ízű sörök kimondottan finomak.

 

Az osztálykirándulós-hányós történtet nagyon ismerős, (fél liter vodka egy húzásra azért nem akármi) bár nekem ez nem vette el a kedvem az alkoholtól (mértékkel még jót is tesz), csak megtanított rá, hogy mértékkel igyak, addig amíg még szimplán csak jól érzem magam tőle. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én uccsó osztálykiránduláson 12 sörrel zártam az estét, hát nem semmi éjszakám volt. :D

 

De volt szerencsém egyszer fél üveg jó kis 80 fokos abszinthoz is, azóta rá se bírok nézni. Mondjuk annyi volt a szerencsém hogy annyira kész voltam hogy még rosszul se voltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen időben - főleg a fárasztó munka után - nincs is jobb, mint pár üveg jéghideg citromos Gösser! :yeah:

 

A szívemből beszélsz. Imádom a citromos Gössert. Persze üditőként fogyasztom, sörnek nem nevezném már az alkoholfoka okán sem. Kóstóld meg a Borsodi almást, meg a grapefruitost is. Mindkettő baromi finom. Ezt ajánlanám a hölgyeknek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kóstóld meg a Borsodi almást, meg a grapefruitost is. Mindkettő baromi finom. Ezt ajánlanám a hölgyeknek is.

Borsodiból a citromos sem rossz. Még nem került a közelembe ez a kettő, de a grapefruitosról ismerősöm mondta, hogy egész jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Borsodiból a citromos sem rossz. Még nem került a közelembe ez a kettő, de a grapefruitosról ismerősöm mondta, hogy egész jó.

 

 

Igen ,érdekes hogy a Borsodi citromos majdnem megközeliti a Gösser citromost. Nekem is nagyon bejön. Sparban kapható a Borsodi alma és grapefruit. Érdekes, hogy Tescoban nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kedves barátom ma meghívott Pestre, a Belga sörözőbe. Nem tudom már melyik utcában van, de nincs messze a nyugatitól. Óriási volt! Csapolt Leffe -t ittam, világosat és barnát is egyaránt. Mennyei íze volt! Ettünk is, de a kajáról is csak szuperlatívuszokban lehet beszélni. Minden arra volt kihegyezve, hogy igyál még sört. :D És bizony csúszott is a jó kaja, és a kedves de ugyanakkor laza kiszolgálók miatt is. Szinte Prágában éreztem magam, amikor azonnal hozták az újabb sört mikor elfogyott a régi. Persze itt megkérdezték, hogy kérünk -e még. A válasz nem is lehetett más: IGEN! :D Egyszóval mindenkinek ajánlom a helyet melynek neve, Belgian Beer Cafe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kedves barátom ma meghívott Pestre, a Belga sörözőbe. Nem tudom már melyik utcában van, de nincs messze a nyugatitól. Óriási volt! Csapolt Leffe -t ittam, világosat és barnát is egyaránt. Mennyei íze volt! Ettünk is, de a kajáról is csak szuperlatívuszokban lehet beszélni. Minden arra volt kihegyezve, hogy igyál még sört. :D És bizony csúszott is a jó kaja, és a kedves de ugyanakkor laza kiszolgálók miatt is. Szinte Prágában éreztem magam, amikor azonnal hozták az újabb sört mikor elfogyott a régi. Persze itt megkérdezték, hogy kérünk -e még. A válasz nem is lehetett más: IGEN! :D Egyszóval mindenkinek ajánlom a helyet melynek neve, Belgian Beer Cafe.

 

 

Köszi. Ott a helyem, ahol Leffet az istenek sörét csapolják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.