Ugrás a kommentre

Box Office


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Lecsoka! Ez tök jó, de azért olvasd is néha a fórumot és legalább kommentáld ha valaki egyel alattad(!!!) már berakott egy ugyanolyan eredmény közlést. A másik pedig, hogy egy hozzászólásba mehetnek a listák, nem kell ezért három hozzászólást írni egy perc alatt. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Worldwide megint tarolt a hétvégén a film! $770,500,000 -nál jár Kína nélkül. Az amcsiknál a becslés szerint $88.30 milliót hozott a hétvégén. Ha minden ok lesz akkor így az összesített összeg: $1.510.766.000.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, Ody!

Beírom a szokásos listába:

 

Szombat+Vasárnap

Domestic: $53,840,000

Össz Domestic: $740,265,583

Foreign: 66,3 millió $

Össz foreign: 770,5 millió $

(magyar 12.27-ig, holnap jön frissítés: $3,291,290)

 

Össz Worldwide: $1,510,765,583 (ezzel jelenleg a 6. helyen áll all time, holnap 2 előzés várható)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kizártnak tartom a 2 milliárd dollár mozibevételt. Az Avatar is a 3D-s jegyárak magasabb volta miatt érte el.

 

 

Fogadjunk egy üveg sörben! :D

 

 

Biztosra nem fogadok. :D

 

Hu Frenkie de biztos voltál a dolgodba :D Pedig vészesen robog a film a 2 milliárd felé... :) Szóval még egy üveg sörbe se fogadtál, annyira érezted a tutit :P :P

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnaptól jönnek a munkanapok. Szinte biztos hogy 10 millió alá fog menni a napi USA forgalom. Kérdés, hogy 8 millió felett tud-e maradni. Az Avatar a 18-dik napján 8,09 milliót hozott, ami óriási összeg ennyi idő után. Az látszik hogy a két film napi forgalma lassan közeledik egymáshoz. Az induláskor az ep.7 durván rápiritott az Avatar napi bevételeire -ennek köszönhetően az ep.7 740 milliót gyűjtött 17 nap alatt, mig az Avatar ugyanennyi idő alatt csak 352 milliót- de nyilvánvaló hogy az ep.7 nem tudja hosszútávon tartani ezt az óriási tempót és előbb-utóbb lesz olyan nap amikor már nem dönt napi rekordot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hu Frenkie de biztos voltál a dolgodba :D Pedig vészesen robog a film a 2 milliárd felé... :) Szóval még egy üveg sörbe se fogadtál, annyira érezted a tutit :P :P

 

 

Ez elképzelhetetlen volt. Én is tévedhetek. Különben most már abban vagyok biztos hogy az Avatart leelőzi világszinten is. Az USA-ban már biztos hisz csak 20 millió dollár kell már. Azaz ez lesz a legtöbb bevételt hozó film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az ep.7 nem tudja hosszútávon tartani ezt az óriási tempót és előbb-utóbb lesz olyan nap amikor már nem dönt napi rekordot.

:D :D

 

Kíváncsi leszek a végleges hétvégi adatokra.

 

A magyar adat január 3 -ig. $4,889,567

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az amcsi bevétel 800 fölé kúszik majd, és ez magas csúcs, nagyon szép eredmény-, a jövőbeli trónfosztásnál hosszú évekig csak SW film jöhet szóba, esetleg az új Avatar. Ami furcsa nekem: ehhez képest picit kevéske a tengerentúli bevétel. Jön Kína, sokat is fog hozni, remélem, de valahol vicc, hogy 1 milliárd felett hozott a 7. része annak az autós basznak...én nem is láttam, pl. :facepalm: Ezen múlt a 2 milliárdos határ, és a Titanic SW általi süllyesztése is. Nagyon oda kell verni a VIII. epinek, hogy ezt a mostani csuda bevételt überelni tudja-, szép lenne, bár nálam nem ez a mérce. Vicc ez a Jurassic bevétel is WW-ban...

 

Teedo eleve "megééééér" vagy félmilliárd dolcsit-, nekem. :rock:

Szerkesztve: - Wallatos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nemzetközi számok lassan el fognak húzni az amerikaiaktól és simán meg kell legyen az USA-n túl az 1 milliárd. Az hogy milyen baromi sikeres a nemzetközi szintéren az egyelőre csak azért nem látszik mert Amerikában minden korábban ismert törvényszerüséget gyomorszájon vágva szinte már irreálisan nagy lett a sikere. Így hiába lett rekord-döntő több országban például az Egyesült Királyságban, egyelőre kb. "csak" fele-fele arány van az USA és a nemzetközi bevételek között.

 

Ez az egyik ok. A másik hogy vannak nagy franchise-ok amik a világon szinte mindenhol egyformán erősek. Ilyen pl. a Harry Potter. Az ilyeneknél a nemzetközi bevételek túlnyomó főlényben vannak. Íme a Harry Potter utolsó részének a forgalma:

 

USA:$381,011,219

Nemzetközi:$960,500,000

Összesített: $1,341,511,219

 

Az SW nem ilyen franchise. Csak pár országban bivalyerős. Ide tartozik például az USA, Kanada, Németország vagy az Egyesült Királyság.

 

Ez jól látható ha megnézzük például a Sithek bosszújának a számait:

 

USA: $380,270,577

Nemzetközi:$468,484,191

Összesített: $848,754,768

 

De még egyszer: az hogy az SW viszonylag gyenge nemzetközi fronton ez elég relatív. A Harry Potter például hiába erős, a Force Awakens attól még nemzetközi fronton valószinüleg több pénzt fog összegyűjteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, megvilágosodtam! :) Engem ez az autós film akasztott ki-, a Potter nemzetközit értettem... :)

A Halálosabb Iramban 7 kétszer annyit hozott, mint bármelyik Halálosabb Iramban korábban. Egyrészről lehet hogy jobb, ezt nem tudom mert még egyet se láttam, de erős a gyanúm, hogy itt a katasztrófa-turizmus is erős szerepet játszott a film box office mutatóiban, hiszen ezen film forgatása közben halt meg Paul Walker.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos hogy Walker halála megnyomta a bevételeket. Értékelés szintjén nem látom, hogy annyival jobb lenne mint a többi epizód. Most csak erre tudok támaszkodni mert én se láttam, sőt egy Furious fant se ismerek. :) Én az első részt láttam, az tetszett. Jó nők, kocsik és zenék. Mi kell még? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Én láttam és szerintem az egyik leggyengébb a szériában. Az egyetlen ami jól sikerült az az ahogy Walker karakterét búcsúztatják. Megható, de ez kb. pár perc. A többi a szokásos közhelyek félgőzzel előadva mintha a készitők is unnák már az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.