Jump to content

Recommended Posts

Kijött a pénteki becslés a Boxofficemojo -ra. 120.5 millió dollár. Természetesen ezzel egy rakat rekordot megdöntött. Szinte biztosnak tűnik, hogy a Jurrasicc World hétvégi rekordját is túlszárnyalja, decemberben!

Ez már 3 rekord a Mojo-n.

Legjobb nyitónap

Legjobb Péntek

Leggyorsabb 100M$

A Box office Mojo szerint 238.000.000-nál jár az USA-ban az első 3 nap alatt és 517.000.000-nál nemzetközi szinten. Mondjuk aki otthon van ezekben, az elmondhatná, hogy mi alapján jött ki már vasárnapra is a szám, amikor a szombati is most érkezett meg.

A hétvégi számokat magyar idő szerint mindig vasárnap késődélután teszik közzé. Az előfoglalások, a szombati és a pénteki adatok alapján elég pontos becslések készülnek. Ilyenkor pár millió eltérés lehet csak a végleges adatok között (amik majd hétfőn látnak napvilágot). Óriási blama lenne ha jelentős mértékben alacsonyabb lenne a végleges szám úgyhogy a Disney szerintem biztosra ment. Még az is lehet hogy ez alacsonyabb mint a végleges adat.

Egyébként meg:

Hurrá, megvan az első hétvégi rekord! :psycho:

9 millióval alábecsülték a hétvégi nyitót (238 volt még pár órája):

http://www.boxofficemojo.com/movies/?page=main&id=starwars7.htm

Worldwide adat: 528,966,675$

Így akkor hazavágta a Jurassic Wolrd -öt is nemzetköziben. :o

R2. Sajnos ez a film nem fog bukni akár hogy szeretnéd. Megértem ha nem jön be de kár itt armageddont vizionálni mert pár haverodnak nem tetszett. :)

Most mit csináljak, ha élőben is kell kommunikálnom emberekkel??? Arról meg végképp nem tehetek, hogy felhívnak engem - mint SW rajongót - és kiöntik a lelküket???

Az én baráti körömnek se tetszett, de úgy látszik, csak pechesek vagyunk. Legalábbis worldwide szinten nagy átlagban magas a tetszési index. :)

R2. Sajnos ez a film nem fog bukni akár hogy szeretnéd. Megértem ha nem jön be de kár itt armageddont vizionálni mert pár haverodnak nem tetszett. :)

Honnan veszed hogy én azt szeretném? Mondtam valaha? :hmm:

Szeretné a rosseb. Örülök neki, hogy sikeres, annak meg különösen, hogy Neked/Nektek tetszik - nekem soha nem lesz a kedvenc SW filmem, ennyi. Teljesen más szemszögből, más érzelmi motivációval, más háttérrel ültem neki, s ez okozta a különbséget. Ettől még nem kell azt hinni, hogy azt kívánom, bukna meg. Nem fog, s ez jó.

Viszont már kezdek kételkedni az Avatar trónfosztásában.