Ugrás a kommentre

Box Office


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Én mindig is úgy véltem, hogy Star Wars esetében a nagy számok reálisak. A végösszeg meg valahol a minden idők legsikeresebb mozifilmje és 2 milliárd körül fog lenni, de őszintén szólva, szerintem túlhaladja. Ha csak nem lesz bődületesen rossz. De ha a Jurassic World össze tudott hozni 1,6 milliárd dollárt, nehogy a Star Wars ne tudjon 2-t összeharácsolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

615 millió dolláros rekord nyitó hétvégét jósolnak a filmek! :shocked:

http://deadline.com/2015/08/star-wars-the-force-awakens-box-office-global-record-predictions-1201505170/

 

Ez teljesen irreális szám szerintem az első hétvégén. Sajnos ilyen számok után jönnek a stúdióvezetőktől a csalódások. Igazából attól függ mely országokban fogják bemutatni 18.-án. Kétlem hogy Kathmanduban 200 dollárnál több jönne be pl. :evil:

Meg ugye nem a világszerte számít hanem az USA. Ott jöjjön be 200 millió dollár felett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg ugye nem a világszerte számít hanem az USA. Ott jöjjön be 200 millió dollár felett.

Az USA manapság már kevésbé számít, eltolódnak az arányok a nemzetközi piac felé, sőt, egyre jobban nyitnak a kínai piac felé is. És ez tipikusan jellemző a Disney-re (az MCU-filmek története nem véletlen távolodott el az USA-tól, és tűnik fel benne egyre több kínai karakter - a kínaiak ráadásul még extra jeleneteket is kapnak, például az Iron Man 3). Persze az USA-ban is lazán hozni fog 200 milliót.

Mondjuk itt aligha számít a bevétel, hat film garantáltan lesz. Ordas nagy bukásnak kellene annak lennie, hogy azok ne valósuljanak meg, pláne, hogy mire az ep7-et egyáltalán bemutatják, a Rogue One-on már az utómunkálatok zajlanak, az ep8-ban nyakig benne lesznek és valószínűleg elkezdik előkészíteni a második spin-off filmet.

Mondjuk a 615 millió tényleg soknak tűnik, de ha azt vesszük, hogy idén a Jurassic World a nyitóhétvégén csak az Államokban 200 misit hozott, világviszonylatban az a 615 millió már nem is olyan sok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az USA manapság már kevésbé számít, eltolódnak az arányok a nemzetközi piac felé, sőt, egyre jobban nyitnak a kínai piac felé is. És ez tipikusan jellemző a Disney-re (az MCU-filmek története nem véletlen távolodott el az USA-tól, és tűnik fel benne egyre több kínai karakter - a kínaiak ráadásul még extra jeleneteket is kapnak, például az Iron Man 3). Persze az USA-ban is lazán hozni fog 200 milliót.

Mondjuk itt aligha számít a bevétel, hat film garantáltan lesz. Ordas nagy bukásnak kellene annak lennie, hogy azok ne valósuljanak meg, pláne, hogy mire az ep7-et egyáltalán bemutatják, a Rogue One-on már az utómunkálatok zajlanak, az ep8-ban nyakig benne lesznek és valószínűleg elkezdik előkészíteni a második spin-off filmet.

Mondjuk a 615 millió tényleg soknak tűnik, de ha azt vesszük, hogy idén a Jurassic World a nyitóhétvégén csak az Államokban 200 misit hozott, világviszonylatban az a 615 millió már nem is olyan sok.

 

Igen de a bevétel miatt fontosabb az USA. Ott jobb arányt kap a stúdió a mozijegy árából. Mig a külföldi mozijegy árából alig jut nekik valami. De hát neked ezt nem kell mondani. :D Ezt a kínai dolgot én is olvastam, hogy pl a Transformerseknél jóval több a bevétel Kínában.

Én mindig úgy nézem hogy az USA-ban mennyi a bevétel mert hiába hoz egy film 500 milliót külföldön ha az USA-ban "csak" 60 milliót. Akkor az elvileg bukás ha a film költségvetése volt 150 millió+marketingköltség.

Különben- ahogy írod is - az utóbbi időben megfordult a trend és az USA-n kivül jóval több bevétel jön be egy csomó filmre( meg merem kockáztatni hogy a filmek 80 %-nál), a stúdiók helyében csak újra kéne tárgyalni ezt a külföldi forgalmazást. Az amerikaiak ezek szerint egyre kevésbé szeretnek moziba járni. KI kéne alkudniuk jobb arányokat maguknak a külföldi jegybevételekből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen de a bevétel miatt fontosabb az USA. Ott jobb arányt kap a stúdió a mozijegy árából. Mig a külföldi mozijegy árából alig jut nekik valami.

Hát épp ez az, hogy ez ez változik vagyis inkább már megváltozott. Éppen nemrég volt Németországban balhé abból, hogy a Disney magasabb jutalékot kért az Avengers: Age of Ultront bemutató mozikból, és azok a mozik, amik ezt nem fizették meg, nem adhatták le a filmet. Pont a Disney az, ami már akkor cég, hogy simán kikényszeríthet megfelelő mennyiségű pénzt a mozikból, és meg is teszi, ha arról van szó. De nem csak a Disney játssza már ezt el, és a tendencia bizony azt mutatja, hogy az USA kezd másodlagos lenni.

Nézd csak meg a Star Trek: Into Darkness-t. Az USA-ban nullszaldós lett, külföldön épp csak valamivel hozott többet, ám a teljes bevétel többszöröse a belefeccölt dollárnak, és míg ez tíz évvel ezelőtt csúfos bukást jelentett volna, ma már garantált folytatást hozott. Vagy nézd meg a Man of Steelt. Amerikában elhasalt, külföldön sikeres lett. Jön is a folytatás. És ez "csak" a Warner és a Paramount, a Disney-nek sokkal több pénze és sokkal több befolyása van.

Disney-nél az MCU-n követhető le szépen, hogy tolódott el az arány. Az Iron Man 2008-ban még belföldön többet hozott, igaz, csak 50 millióval többet. Az Iron Man 2 már kiegyenlített volt, a különbség belföld javára alig valamivel több, mint 900 ezer dollár. Az Iron Man 3 belföldön 409 milliót hozott, külföldön pedig 806 milliót, azaz majdnem a kétszeresét! És ez momentán az Ant-Mant leszámítva minden 2. fázisú MCU-filmre igaz. Az Ant-Man az momentán mindenhol bukás, és a különbség eléggé elhanyagolható. És a régi időkkel ellentétben nem "néhány" millióról van szó, hanem 100-200, olykor 400 milliós különbségekről van szó. Utóbbi konkrétan az Age of Ultronnál figyelhető meg, a különbség 486 millió, tehát majdnem fél milliárd dollár. És a slusszpoén, a film belföldön mindössze 457 milliót hozott. Vagyis a különbség külföld és belföld között, ha nem is nagyságrendileg, de több, mint amennyit belföldön termelt. Érthető, hogy a Disney ezeknél az összegeknél már magasról sz*rik az USA-ra.

Ha ehhez még hozzávesszük, hogy a Disney a világ legtöbb szegletében maga forgalmazza a filmjeit (a legtöbb nagy országban, de még néhány kicsiben is, pl. Kazahsztánban), tehát nem kell a terjesztésnél sem külsősökkel sem részesedésen osztozni (max. az olyan töpörtyűknél, mint mi, nálunk ugye a Fórum Hungary áll partnerségben a Disney-vel) - régen lényegében ez okozta külföldön a veszteséget, mert nem csak a mozikkal, de a helyi forgalmazókkal is osztozkodniuk kellett. Mivel a Disney a nagy piacokon a forgalmazás a saját kezébe vette, ez a veszteség eltűnt. Plusz, ahogy az idei év mutatja: elkezdte emelni a mozikból származó részesedését - amiket már amúgy is filmenként állapítanak meg, nem időről időre megújításra kerülő szerződésben foglalnak bele, ami magába foglalja a szerződés ideje alatt megjelenő összes filmet. Vagyis már nincs fix. Az Age of Ultron esetében a Disney 47,7%-ról növelte meg 53%-ra (most azt nem tudtam kideríteni, hogy ez csak Németországra vonatkozik-e, vagy az USA-n kívül mindenhol, de meglepne, ha nem így lenne) a mozikból származó részesedést, ráadásul Németországban ők a forgalmazók. Emellett még annyit ki tudtam deríteni, hogy 2014-ben 44-50% volt a forgalmazók részesedése az amerikai mozikban.

Azt hiszem, a számok magukért beszélnek. Nemhogy több részesedésük van külföldön a mozikból, mint belföldön, de egyes filmeknél már a stúdió nagyobb részesedést kap a filmből, mint a mozi, ami bemutatja. Persze ez nem igaz minden filmre és minden stúdióra. A kis filmek és kis stúdiók azok, amiknél még mindig a belföld számít, hiszen ők kénytelenek a külföldi terjesztőkre támaszkodni (ami olykor lehet egy nagy stúdió,, de általában azok beszállnak a film gyártásába is akkor már), és nincs akkora befolyásuk, hogy a mozikból magasabb részesedést sajtoljanak ki külföldön, mint belföldön. De a Disney, a Paramount, a Warner és a Universal ezt már megteheti a blockbustereikkel. Idén ott a Terminator: Genisys. Amerikában iszonyú nagyot hasalt, 89 milliót szedett össze. Külföldön 263 milliónál jár, és a kínaiak még csak most kattantak rá. Még ha a Paramount nem is bír annyi országban saját forgalmazóval, és nem tud 53%-os részesedést kicsikarni, akkor is, a külföldi bevétel megmenti a filmet az anyagi bukástól és valószínűleg biztosítja a folytatást. A jelenség hasonló a Pacific Rimnél, ami 101 milliós belföldi bevétellel ordas nagyot bukott ott (190 millióba került a film), de külföldön hozott 309 milliót, és Guillermo del Toro már készíti a folytatást.

Szóval, mint látható, a mozi piaca megváltozott, a nagy stúdiók nagy blockbustereinek esetében eltolódtak az arányok külföldre. Nem csak nézettebbek itt, de sok esetben a forgalmazóknak nagyobb a részesedése és a gyártóknak olcsóbb elkészíteni. És ez a filmeken is kezd meglátszódni. Régen, ha az űrlények megtámadták a Földet, csak az USA-ban köthettek ki. Ma már landolhat űrhajó Londonban, Pekingben vagy Párizsban, és az amerikai hős mellett nagy valószínűséggel lesz európai vagy kínai hős is - vagy, ahogy például a Thor: The Dark Woldben láttuk, egy deka amerikai nem lesz a főhősök között. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát épp ez az, hogy ez ez változik vagyis inkább már megváltozott. Éppen nemrég volt Németországban balhé abból, hogy a Disney magasabb jutalékot kért az Avengers: Age of Ultront bemutató mozikból, és azok a mozik, amik ezt nem fizették meg, nem adhatták le a filmet. Pont a Disney az, ami már akkor cég, hogy simán kikényszeríthet megfelelő mennyiségű pénzt a mozikból, és meg is teszi, ha arról van szó. De nem csak a Disney játssza már ezt el, és a tendencia bizony azt mutatja, hogy az USA kezd másodlagos lenni.

Nézd csak meg a Star Trek: Into Darkness-t. Az USA-ban nullszaldós lett, külföldön épp csak valamivel hozott többet, ám a teljes bevétel többszöröse a belefeccölt dollárnak, és míg ez tíz évvel ezelőtt csúfos bukást jelentett volna, ma már garantált folytatást hozott. Vagy nézd meg a Man of Steelt. Amerikában elhasalt, külföldön sikeres lett. Jön is a folytatás. És ez "csak" a Warner és a Paramount, a Disney-nek sokkal több pénze és sokkal több befolyása van.

Disney-nél az MCU-n követhető le szépen, hogy tolódott el az arány. Az Iron Man 2008-ban még belföldön többet hozott, igaz, csak 50 millióval többet. Az Iron Man 2 már kiegyenlített volt, a különbség belföld javára alig valamivel több, mint 900 ezer dollár. Az Iron Man 3 belföldön 409 milliót hozott, külföldön pedig 806 milliót, azaz majdnem a kétszeresét! És ez momentán az Ant-Mant leszámítva minden 2. fázisú MCU-filmre igaz. Az Ant-Man az momentán mindenhol bukás, és a különbség eléggé elhanyagolható. És a régi időkkel ellentétben nem "néhány" millióról van szó, hanem 100-200, olykor 400 milliós különbségekről van szó. Utóbbi konkrétan az Age of Ultronnál figyelhető meg, a különbség 486 millió, tehát majdnem fél milliárd dollár. És a slusszpoén, a film belföldön mindössze 457 milliót hozott. Vagyis a különbség külföld és belföld között, ha nem is nagyságrendileg, de több, mint amennyit belföldön termelt. Érthető, hogy a Disney ezeknél az összegeknél már magasról sz*rik az USA-ra.

Ha ehhez még hozzávesszük, hogy a Disney a világ legtöbb szegletében maga forgalmazza a filmjeit (a legtöbb nagy országban, de még néhány kicsiben is, pl. Kazahsztánban), tehát nem kell a terjesztésnél sem külsősökkel sem részesedésen osztozni (max. az olyan töpörtyűknél, mint mi, nálunk ugye a Fórum Hungary áll partnerségben a Disney-vel) - régen lényegében ez okozta külföldön a veszteséget, mert nem csak a mozikkal, de a helyi forgalmazókkal is osztozkodniuk kellett. Mivel a Disney a nagy piacokon a forgalmazás a saját kezébe vette, ez a veszteség eltűnt. Plusz, ahogy az idei év mutatja: elkezdte emelni a mozikból származó részesedését - amiket már amúgy is filmenként állapítanak meg, nem időről időre megújításra kerülő szerződésben foglalnak bele, ami magába foglalja a szerződés ideje alatt megjelenő összes filmet. Vagyis már nincs fix. Az Age of Ultron esetében a Disney 47,7%-ról növelte meg 53%-ra (most azt nem tudtam kideríteni, hogy ez csak Németországra vonatkozik-e, vagy az USA-n kívül mindenhol, de meglepne, ha nem így lenne) a mozikból származó részesedést, ráadásul Németországban ők a forgalmazók. Emellett még annyit ki tudtam deríteni, hogy 2014-ben 44-50% volt a forgalmazók részesedése az amerikai mozikban.

Azt hiszem, a számok magukért beszélnek. Nemhogy több részesedésük van külföldön a mozikból, mint belföldön, de egyes filmeknél már a stúdió nagyobb részesedést kap a filmből, mint a mozi, ami bemutatja. Persze ez nem igaz minden filmre és minden stúdióra. A kis filmek és kis stúdiók azok, amiknél még mindig a belföld számít, hiszen ők kénytelenek a külföldi terjesztőkre támaszkodni (ami olykor lehet egy nagy stúdió,, de általában azok beszállnak a film gyártásába is akkor már), és nincs akkora befolyásuk, hogy a mozikból magasabb részesedést sajtoljanak ki külföldön, mint belföldön. De a Disney, a Paramount, a Warner és a Universal ezt már megteheti a blockbustereikkel. Idén ott a Terminator: Genisys. Amerikában iszonyú nagyot hasalt, 89 milliót szedett össze. Külföldön 263 milliónál jár, és a kínaiak még csak most kattantak rá. Még ha a Paramount nem is bír annyi országban saját forgalmazóval, és nem tud 53%-os részesedést kicsikarni, akkor is, a külföldi bevétel megmenti a filmet az anyagi bukástól és valószínűleg biztosítja a folytatást. A jelenség hasonló a Pacific Rimnél, ami 101 milliós belföldi bevétellel ordas nagyot bukott ott (190 millióba került a film), de külföldön hozott 309 milliót, és Guillermo del Toro már készíti a folytatást.

Szóval, mint látható, a mozi piaca megváltozott, a nagy stúdiók nagy blockbustereinek esetében eltolódtak az arányok külföldre. Nem csak nézettebbek itt, de sok esetben a forgalmazóknak nagyobb a részesedése és a gyártóknak olcsóbb elkészíteni. És ez a filmeken is kezd meglátszódni. Régen, ha az űrlények megtámadták a Földet, csak az USA-ban köthettek ki. Ma már landolhat űrhajó Londonban, Pekingben vagy Párizsban, és az amerikai hős mellett nagy valószínűséggel lesz európai vagy kínai hős is - vagy, ahogy például a Thor: The Dark Woldben láttuk, egy deka amerikai nem lesz a főhősök között. :)

 

Köszi. Ezek szerint akkor volt eszük a nagy stúdióknak és a maguk javára fordították hogy külföldön több a bevétel a filmjeikből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből nekem 'egyelőre' csak az számít, azon kívül, hogy ez az út egyértelműen jobban járható és kifizetődőbb, mint csak a hazai (USA) bevételeire figyelni, hogy vélhetően lesz Terminator Genisys folytatás. Számomra ez a film az év abszolút legkomolyabb pozitív meglepetése!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Azért arra kíváncsi leszek, hogy mikor indítja be a Disney az igazi hype -ot? Ami eddig volt az bakfitty. És még finom voltam. A legutóbbi felmérés szerint is csak a második legjobban várt őszi film a TFA az Éhezők Viadala után. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már ERRE a felmérésre gondolsz, ahol eleve kizárták az új SW-t mert decemberi filmként téli mozinak számít? Én ezen kivül más hasonló felmérést nem találtam. A trailer nézettségek alapján ha semmi marketing nem lenne akkor is kasszát kéne robbantania. Szerintem EZ a cikk elég jól lefedi a helyzetet ("Az ébredő Erő nem az őszi szezon legjobban várt filmje, hanem gyakorlatilag az elmúlt négy évé." :)) A Disney a hype-gépezetet egyébként valszeg a jegy-előrendelések indulásával tehát várhatóan októberben inditja be ha beinditja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem láttam, a Variety cikkére gondoltam. Persze lehetséges, hogy abból került megírásra a linkelt magyar verzió is. Ezt nem tudom. Évszakokat nem igazán írnak benne ha jól látom. Egyébként a Hunger Games bőven benne van a promócióban míg a TFA sehol sincs. Így azért nem olyan rossz az a kis különbség. Az swnews kommentárja is felhívja a figyelmet rá, hogy a TFA marketing hiányának tekintetében ez nem rossz eredmény.

 

"The consumer tracking company polled 3,000 people about upcoming fall movies and found that “The Hunger Games: Mockingjay – Part 2” and “Star Wars: The Force Awakens” were the most hotly anticipated upcoming releases. In fact, both films scored some of the highest ratings Piedmont has recorded since it began polling audiences five years ago. The company rates consumer engagement on a scale of zero to 1,000, and the fourth and final “Hunger Games” had a 514 rating, beating last summer’s “Avengers: Age of Ultron” and its score of 509, as the best overall number it has ever recorded.

 

The “Star Wars” sequel posted a 495 rating, the third best figure since Piedmont began its surveys. It also had the best score among males that Piedmont has seen with 553. Females also are looking forward to the film, with their interest level hitting 383."

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legutóbbi felmérés szerint is csak a második legjobban várt őszi film a TFA az Éhezők Viadala után. :)

 

Ody...ilyet ne írjál ide, mert könnyen felszökik a vérnyomásom! :D

 

Ugye te sem gondolod, hogy a kettő egálban lenne egymással?

 

“Csak abban a statisztikában hiszek, amit én magam hamisítok”

 

- Sir Winston Churchill

 

Szerk.: a statisztika szót az előzetes box office mérésekkel is helyettesítheted. Tudod, úgy megy ez ott a "mesés" Amerikában, hogy ha valaminek kell a hírverés, gyorsan kihozzák (baráti alapon), hogy a Szomorú Szamuráj 4 -et még a TFA-nál is jobban várja a nép. :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit OFF, bocsi.

 

Állítólag ilyet soha nem mondott Churchill.

 

Állítólag nem mondott ilyet, de a népi legendárium már neki tulajdonítja. Meg aztán, olyan jól hangzik, illene is az öreg szivaros karakteréhez! :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel az SW hatalmas trademark, szerintem azt mérlegelik a Disney-nél az üzleti elemzők, hogy egységnyi marketingbe ölt $ mennyi extra bevételt hoz. Minél ismertebb a márka, annál kisebb ez az arány, és épp ezért azt gondolom, hogy piaci alapon az SW marketinget nem kell túltolni. Jön még egy trailer illetve a különböző merchandise anyagok már most is szinte mindenhol ott vannak (pl. intersparban mindenhol találkozom velük, még a Riska tejen is...), ami nekik nemhogy pénzt vinne, inkább hoz. Ehhez hozzávéve Abrams stílusát, szerintem lassan fognak csöpögtetni az utolsó időszakban is mindent. De azért az a trailer jöhetne már... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legutóbbi felmérés szerint is csak a második legjobban várt őszi film a TFA az Éhezők Viadala után. :)

 

Csak van egy óriási de nem elhanyagolható probléma. Az emberiség nagy része szerint a december téli hónap és nem őszi. Normális időkben ekkor hatalmas hóesések ,fagyok jellemezték az időjárást. Az ősz meg elment november utolsó hónapjaiban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel az SW hatalmas trademark, szerintem azt mérlegelik a Disney-nél az üzleti elemzők, hogy egységnyi marketingbe ölt $ mennyi extra bevételt hoz.

Azért szerintem van itt más tényező is. Még pedig az hogy presztizskérdés, hogy az SW-nek nem csak nagyon sikeresnek kell lennie de lehetőleg rekordokat kell döntenie. Különben az lesz mint az Ultron filmnél ahol hiába jöttek a böhöm nagy bevételi számok minden elemző fintorgott, hogy oké ez óriási zsé, de ennél azt hittük hogy ez a franchise többre képes.

A részvényeseknek és a világnak is be kell bizonyitani, hogy az SW deal az évtized/század üzlete volt. Én arra számitok, hogy december elején már a csapból is az SW fog folyni.

 

Ami a felmérést illeti: rég volt már hogy a statisztika területén dolgoztam, de úgy rémlik, hogy egy háromezres mintával nem igen lehet megjósolni, hogy a potenciális piacok (ami az SW esetében kis túlzással a komplett Föld golyó) mit gondol az adott témáról. Túl nagy jelentőséget nem tulajdonítanék neki pláne hogy egy ezer pontos skálán mindössze 19 pont különbség van a kettő között. Az kb. azt jelenti hogy nincs is különbség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a csapból folyás tetszik. :) Emlékezhetünk milyen örömködés volt a Celebration -ön. A rajongóknak nem kell sok, de az ütős legyen. :) A korábbi SW filmeket jobban megmutatták ebben az időszakban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont a prequelek idején még nem volt ennyire telített a mozis naptár. Egy évben alig pár "nagy film" jött ki, ráadásul a nagy filmek sorát pont az SW indította el a májusi bemutatóval (ma már ez a logika se működik hisz jövőre pl. márciusban jön a Batman v Superman). Most az SW-ig még jön az Éhezők viadala, az új Bond film, és egy új Pixar produkció is. Érdemes akkor beindítani a rakétákat amikor már semmi nincs ami elviszi a figyelmet: ezért gondolom azt hogy decembertől minden az SW-ről fog szólni.

Az ep.7 előtti hetekben a következő mozik vannak a kalendáriumban:

 

December 4

Krampus (egy horrorfilm, ahol egy nagyon gonosz krampusz öli az embereket) - ezen a héten ez lesz az egyetlen nagy bemutató. Emellett lesz három limitált: Macbeth, Life, Youth

 

December 11

In the Heart of the Sea (egy sajátos Moby Dick adaptáció) - Megint csak egyetlen nagy bemutató. Limitált: Lady in the Van

 

December 18

A Star Wars a Sisters nevű noname komédiával nyit. Limitált: Saul fia (igen ekkor kerül Amerikában mozikba)

 

Ez alapján ez az SW hónapja. És szerintem a Disney ezzel élni is fog és sütkérezni fognak a reflektorfényben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Ausztráliban rekordot döntött a jegyelővétel. 12 óra alatt több mint 30 ezer jegyet értékesítettek. Csak az összehasonlítás kedvéért, az előző csúcstartó a Harry Potter utolsó része volt több mint 7000 eladott jeggyel. Ezek az első 12 óra adatai.

Remélem érzitek a számok közötti különbséget, elképesztő.. mi lesz itt gyerek???

Forrás

 

A boxoffice guru elemzője szerint decemberben megdől a nyitóhétvége.

 

Valamint január 1 környékén már 600 millió fog beesni a kasszákba USA-ban, és ugye még egy hónapja se mutatták be a filmet. Elképesztő!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ausztráliban rekordot döntött a jegyelővétel. 12 óra alatt több mint 30 ezer jegyet értékesítettek. Csak az összehasonlítás kedvéért, az előző csúcstartó a Harry Potter utolsó része volt több mint 7000 eladott jeggyel. Ezek az első 12 óra adatai.

Remélem érzitek a számok közötti különbséget, elképesztő.. mi lesz itt gyerek???

Forrás

 

A boxoffice guru elemzője szerint decemberben megdől a nyitóhétvége.

 

Valamint január 1 környékén már 600 millió fog beesni a kasszákba USA-ban, és ugye még egy hónapja se mutatták be a filmet. Elképesztő!

Te atya úr isten!Ez brutális!!! :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.