Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Egyszerűen ezzel akartam elérni, hogy egy helyen legyünk :love:

Az egy dolog, hogy az ötös teremben vagy melyikben is voltunk, de eleinte nem egymás mellett ahogy egy családhoz illik :clap:

Neked még ugyanis kolbászolnod kellett össze-vissza :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó Dzséjt! Te miért nem voltál?

Ennek egyetlen prózai oka van: a héten egy laza-fasza mozdulattal elhagytam valahol a pénztárcám. Ezzel együtt elvesztettem a személyim, minden félre tett pénzem, a bankártyám, a diákom, a bérletem, szóval kb mindenem, ami egy utazáshoz szükséges. Ráadásul emiatt most aztán akkora szarban vagyok, hogy na, mert ugye utaznom kell Fehérvárra, ahhoz meg kellene a diák, meg a bérlet... plusz a pénz, ami a legfájóbb, mivel nem csak erre a napra volt félretéve, hanem más alkalmakra is spóroltam már (vizsga utáni bulira, pl).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit kár, hogy már nem tudtam menni klubnapra, egy hete nem tudok kilábalni a göthösségből és olyan borzalmasan fájt tegnap a fejem, hogy majd megörültem (talán hidegfront érzékenység).

Ody nem te vuduztál véletlenül?

 

Dzséjt!

Off

Egyszer fordult elő velem, nemrég, hogy otthagytam a pénztárcámat a pénztárnál, pár lépés után észrevettem, mert nem volt mibe beletenni a bankkártyámat. Udvariasan igyekeztem gyorsan (kapkodva) elpakolni és távozni a pénztártól és ennek majdnem ez lett az ára.

Anyagilag nem lett volna nagy veszteség mivel, ha tehetem kártyával fizetek, akkor van nálam kézpénz, amikor tudom hogy olyan helyen fogok fizetni (pl bérletpénztár) ahol nem lehet kézpénzzel. Megfogadtam, hogy nagyobb összeget nem hordok magamnál, ha nem muszáj. (Annyi kéregetős, lejmolós van és így legalább nem hazudok mikor azt mondom nincsen, volt hogy adtam nem keveset és nagyon megbántam.)

Személyit illetve a bérletet nem tartom a pénztárcában, mivel az nem pénz :o így nagyobb esélye van hogy valami megmarad. Bár hugit mikor kirabolták egy gyorsétteremben az iratait bedobták a postaládába, gálánsak voltak. :rock:

Ja és TB kártya, adókártya ezekből természetesen másolat van nálam, az eredetit nem hordom magammal.

Ha gondolod néhány óvintézkedést azért lehet tenni, persze a legjobb az ha többet nem hagyod el. :o On

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit kár, hogy már nem tudtam menni klubnapra, egy hete nem tudok kilábalni a göthösségből és olyan borzalmasan fájt tegnap a fejem, hogy majd megörültem (talán hidegfront érzékenység).

Ody nem te vuduztál véletlenül?

Szerettem volna ha eljössz, szóval miért vuduztalak volna? Nekem más okot mondtál, miért nem veszel részt a rendezvényen. Derb meg is kérdezte, hogy hol vagy... Én meg: :o:o:rock:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerettem volna ha eljössz, szóval miért vuduztalak volna? Nekem más okot mondtál, miért nem veszel részt a rendezvényen. Derb meg is kérdezte, hogy hol vagy... Én meg: :o:o:rock:

A fejfájás délután jött. Reggel csak simán gyengélkedtem, gondoltam jobb ha nem megyek ki, így is lábon hordom ki a bacikat, jó, hogy legalább hétvégén tudok pihenni. Azért jól érezted magad?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egy dolog, hogy az ötös teremben vagy melyikben is voltunk, de eleinte nem egymás mellett ahogy egy családhoz illik :o

Neked még ugyanis kolbászolnod kellett össze-vissza :o

Jah, hát társadalmi életet is élni kell néha :o És azt a tíz percet reklamálod? :P

 

Dzséjt, nagyon sajnálom, hogy ez történt :rock: Én is a pénztárcámban tartok mindent, mert úgy praktikus. Mi a fenének rakjak minden kis sz**t külön, ha egyszer elfér egy helyen?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Szisz: Karrdehoz hasonló indokkal hordtam mindent egyben (persze tb kártya, megy ezek nem votlak nálam, csak személyi + diák). Így egy dologban elfért minden, főleg mert ez egy ilyen praktikus irattartóval egybe kötött pénztárca volt. A baj az, hogy szerdán levettem a kabátom a buszon és feltettem az ülés feletti csomagtartóra. Na ilyet nem szoktam csinálni. Nagy a gyanúm, hogy akkor hullott ki a kabátzsebből. Tegnap végig is telefonáltam az útvonalat, ahol az a busz megállt (Pestől Fehárváron át Keszthelyig), dehát valszeg szerdán tűnt el (akkor délután még biztos megvolt, mert a buszra felengedtek), péntek este tűnt fel az eltűnése, szombaton tudtam csak érdeklődni... szóval... szóval erre keresztet vethetek. Pénz is azért volt nálam nagyobb összegben, mert direkt kivettem a péntek estére meg a szombati útra. :rock::o

ON

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor balról jobbra, a felső sorral kezdem :rock:

 

Rog, Oldie, Miss Karrde, Ody, Bomarr

Derb, Atlas, Plook, Simon Z, Lokatelli.

 

Ez a felső képre vonatkozik. Készítette Krande. Őt lentebb megtalálod a képeken :o

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.