Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Én is a pénztárcámban tartok mindent, mert úgy praktikus. Mi a fenének rakjak minden kis sz**t külön, ha egyszer elfér egy helyen?

 

OFF Hát ez az :D . Olyan kicsi pénztárcát kaptam húgitól karácsonyra, hogy se a bérlet se a személyi (könyves alakú) nem fér bele. Nem bánom, hogy így alakult, mert így is egy helyen van, a táskámban és mivel metróval járok, nekem így jobb, hogy nem kell naponta négyszer elővennem a pénztárcámat és abból a bérletet, hanem benyúlok a táskába, kiveszem, bemutatom, elteszem és kész pár mozdulatot spórolok, azelött elég sokat kotorásztam a tatyiba amíg előhorgásztam, persze erről a táska is tehetett, mert nem volt benne kis zseb. On

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a klubnap, és még jobb volt utána a fórumtalálkozó. Szisz, Dzséjt, Donát, Frenkie: sajnálom, hogy nem tudtatok jönni... :D Az iratokat meg talán tényleg visszakapod, Dzséjt, bár addigra lehet, hogy pótolsz is mindent...

 

Obi1: kár, hogy nem jöttél oda hozzánk. :D

Füge: Te meg pókicát néztél fórumtali helyett?! Ejnye! :):D

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nagyon jól elvoltam ami ritka dolog mert társaságba alig járogatok.

Nagyon jó volt a társaság és a műsor, örülök hogy találkozhattam a jelenlevőkkel és remélem hogy én is jó társaság voltam nekik.

Sajnálom hogy többen nem mentek el mert velük is szívesen taliztam volna de reménykedem benne hogy valamikor arra is sor kerül.

Akik elmentek azok végre megtudták hogy kicsoda az a balhés paraszt (és még finom vagyok magamhoz) aki néha-néha felkavarja az állóvizet..

Kár hogy Füge nem maradt velünk, sajna nagyon rövid ideig időzött közöttünk.

 

Röviden ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.