Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Most láttam a Harcosok klubját.

Sajnálom, hogy nem jött be, óriási film. Anno moziban láttam, és ezért nem ismertem a végét, volt áll leesés, de megnéztem moziban is még egyszer. Az eredeti regényt megfilmesíthetetlennek tartották, de láthatóan sikerült filmre vinni :P Bár nem olvastam, valahogy nem is vágyom rá, annyira bejött a film maga.

 

Érdeklődve várom a 30 perccel hosszabb rendezői verziót :D

Azt én is.

 

A lényeg, hogy talán egy nyúlfarknyi teaser várható a Transformers 2 előtt.

Eddigi veszett sok kép és jelenetsor után megelégszünk egy nyúlfarknyival is, csak már látnánk :)

 

új Iron Man 2 poszter

Tetszetős.

 

Senkinek sem tűnt még fel, hogy a T1 a 93. percben befejeződik? Onnantól már csak a stáblista fut. 23 perccel rövidebb a TS-nél, ami 116 perces cast nélkül (az opening mindkettőnél számolva). Érdekes, hogy a T1-nél ez senkit sem zavar.

Hmm... érdekes, és mondasz valamit. Nem igazán tűnt még fel, de a film most itt van nálam a többivel, sorban megnézem őket, aztán véleményezem filmidő szempontból :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi ez a virslinek látszó valami?
A három virslit Dzsigszó bá' úgy löttyintette meg kecsöppel hogy a hat fél virsli a címben szereplő hatost szimbolizálja.

 

Egek, lesz Fűrész 6?
Bezony. Nem ússzuk meg.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor az Avatarról.

A Jake által belinkelt idézetekben többen állítják, hogy az Avatar azt fogja nyújtani élményben mint az SW anno, és úgy fogunk ámulni az effecteken mint a nagy öregen.

Én azt állítom, hogy ez nem igaz, akármilyen űberkirályak az Avatar jelenetei.

Ha nem is az Ep3-at vesszük alapul, hanem mondjuk a Transformerst ami 2007-es, az már tökéletes.Simán tudtak a vászonra varázsolni egy várost amit darabokra robbantottak a gépek, mindezt úgy hogy annyira élethű, hogy akár igazából is megtörténhetett.Ez a lényeg.A valósághű látványnál már nem lehet valósághűbbet csinálni.

Ma ezek az alapok.Tulajdonképpen a T2 óta ezek már alapok egy látványfilmnél, és mivel ma már mindegyik elérte az élethűséget ezért nincs hova fejlődni.Illetve van és azok a karakterek megjelenítése.Az Ep3-ban is azok voltak a gagyik, meg a Matrixokban is.Arcot még nem tudnak élethűen megcsinálni.De egy világot, fákkal, járművekkel, városokkal igen.

Egy esetben tudom elképzelni, hogy a látvánnyal állat koppantanak, ha a 3D mozikban szemüveg nélkül is müködik.

Azért '77-ben az Sw olyat ütött látványilag, hogy az emberek sokáig azt hitték, hogy az űrben forgatták igazi űrhajókkal.Mindent ütött akkoriban.A közelében sem volt egyik film sem látványilag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem is az Ep3-at vesszük alapul, hanem mondjuk a Transformerst ami 2007-es, az már tökéletes.Simán tudtak a vászonra varázsolni egy várost amit darabokra robbantottak a gépek, mindezt úgy hogy annyira élethű, hogy akár igazából is megtörténhetett.Ez a lényeg.A valósághű látványnál már nem lehet valósághűbbet csinálni.

Értem, mire akarsz kilyukadni, csak a példa rossz, mert a Transformersben pont egy valódi város utcáit döntötték "romba", azért olyan élethű. Egy jelenet felvételekor pl. az egyik autót véletlen tényleg beküldték az egyik épület lakásába. Az egyetlen, ami ott teremtett, azok a robotok. A Transformers azon kevés filmek közé tartozik, aminek trükkjei nagyobb részét nem a CGI teszi ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem, mire akarsz kilyukadni, csak a példa rossz, mert a Transformersben pont egy valódi város utcáit döntötték "romba", azért olyan élethű. Egy jelenet felvételekor pl. az egyik autót véletlen tényleg beküldték az egyik épület lakásába. Az egyetlen, ami ott teremtett, azok a robotok. A Transformers azon kevés filmek közé tartozik, aminek trükkjei nagyobb részét nem a CGI teszi ki.

 

 

Akkor ez gáz. :lol: Pont rossz filmet választottam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a lényeg.A valósághű látványnál már nem lehet valósághűbbet csinálni.

Ami a lényeg: nem kell valósághűt csinálni, mert egy sci-finél nem az a lényeg, hogy valóságos legyen, hanem nyűgözzön le egy teljesen új világ :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TS VFX supervisore Charles Gibson isteníti az AVATAR-t!

A: Avatar is the next big thing! But I see three different directions for VFX. There's the super high def end, you know, certain directors like Jim Cameron and David Fincher and Gore Verbinski that are committed to the process, and are such artists and craftsmen, that they are involved from the very first sketches to the very last frame. And they're there every day, looking at the work of the artists on the screen. That's what Avatar's going to be. Avatar will be a technological breakthrough, and it will be amazing, and will be the best 3D that anyone's ever seen, but what it really is is Jim Cameron's labour of love, and his obsessing over what amounts to every single frame of film for years! And that's what I'm paying to see - it's not any particular piece of technology. It's his attention!

 

Hu de jókat ír róla. Minden szavából árad az istenítés :lol::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áll a báll a Robin Hood film körül. A hírek szerint még a producerek is Angliába repültek, hogy enyhítsék a konfliktust a rendező Ridley Scott és Russel Crowe körül. A két barát közt a forgatás alatt ugyanis megromlott a kapcsolata...(Ezzel jár ha Scott mindig egy színésszel forgat :lol: )

A probléma még az, hogy állandóan leállnak a forgatással, ami súlyos milliókba kerül.

A büdzsé már így is 175 millió dollár!!!

Bukás szagot érzek.

Forrás-New York Post

 

Én azt nem értem, miért kell a sokadik Robin Hood film nekünk? A Kevin Costnerest tutira nem fogják überelni, mert az a csúcs! Az egy tökéletes kalandfilm volt, Alan Rickman pazar alakításával. Meg ugye Morgan Freeman és a többi nagyszerű karakter.

 

Scott papa mostanában mindig mellé fog, nem hogy valami újat találna ki, vagy netalántám visszatérne a sci-fihez, amihez mindig is nagyon értett. Ha bukás lesz, nem is csodálkozom. Egyébként még a forgatókönyv se készült el rendesen, azt is írják.

Nem lesz ez így jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Scott papa mostanában mindig mellé fog, nem hogy valami újat találna ki, vagy netalántám visszatérne a sci-fihez, amihez mindig is nagyon értett. Ha bukás lesz, nem is csodálkozom. Egyébként még a forgatókönyv se készült el rendesen, azt is írják.

Nem lesz ez így jó.

Szerintem is nagyon gáz, hogy mostanában csak feldolgozások vannak. komolyan nincs ennyire ötlete senkinek? mert értem h abban van a pénz, de akkor is gáz h már csak képregény, rajzfilm és könyvfeldolgozások vannak...vagy épp remakek. :lol:

Persze hozzá kell tennem h tisztelet a kivételnek, mert belém kötnek. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy csípem ezt a Filmbuzis oldalt, nem egyszer törölt ez a human gyerek. Marha emberséges mit ne mondjak. Ahogy nézzem még a tegnapi hsz-em ott virít, Madness néven.

 

 

Oldfighter... látom filmbuzi.hu-n próbálsz reagálni sandor8206 fantasztikus írásaira.... az a koma a The Dark Knight topicba is csak a fikát hintette.

Sajnos azt látom felesleges ezeket "győzködni" eldöntötték, hogy CSAKIS nekik lehet igazuk és kész. Én már nem is próbálkozom azon a blogon, mert human tesó úgyis törli a hozzászólásaimat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még az sg.hu-n tud fröcsögni rendesen :D

 

Bírom, amikor valami hihetetlen társadalmi küldetéstudatot magukra öltve többes szám, első személyben véleményezik a kritikáikat. Ilyeneket írnak pl:

"nem azt kaptuk, amit...."

"sose hittük volna....."

 

Látszik, hogy egyesek közülük skizofrének :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez nem vitás! Csak az ő véleményük tükrözheti egységesen a köz véleményét, hiszen másképpen ez kizárt, hogy előforduljon.

 

Az meg már külön vicc kategória, hogy van, aki a negatív kritikák és hőzöngő vélemények re ad és nem nézi meg a filmet. Nos ezeket nevezem én egyszerűen abszolút naiv embereknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány hete említést tettem a magyar rajzfilmgyártás egyik remekművéről, mely talán a Vuk, illetve a Macskafogó stílusához hasonlítható a legjobban. :lol: Nepp József rendezte és egy német-juhász szukáról, Grétiről szól; ez is a címe a filmnek. Valamikor gyerekként láttam utoljára, de akárcsak a fent említett két alkotás, ez is bármikor, mind a mai napig "el tud varázsolni". Fantasztikus odafigyeléssel, remek rajzfilm született személyében. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor az Avatarról.

A Jake által belinkelt idézetekben többen állítják, hogy az Avatar azt fogja nyújtani élményben mint az SW anno, és úgy fogunk ámulni az effecteken mint a nagy öregen.

Én azt állítom, hogy ez nem igaz, akármilyen űberkirályak az Avatar jelenetei.

Ha nem is az Ep3-at vesszük alapul, hanem mondjuk a Transformerst ami 2007-es, az már tökéletes.Simán tudtak a vászonra varázsolni egy várost amit darabokra robbantottak a gépek, mindezt úgy hogy annyira élethű, hogy akár igazából is megtörténhetett.Ez a lényeg.A valósághű látványnál már nem lehet valósághűbbet csinálni.

Ma ezek az alapok.Tulajdonképpen a T2 óta ezek már alapok egy látványfilmnél, és mivel ma már mindegyik elérte az élethűséget ezért nincs hova fejlődni.Illetve van és azok a karakterek megjelenítése.Az Ep3-ban is azok voltak a gagyik, meg a Matrixokban is.Arcot még nem tudnak élethűen megcsinálni.De egy világot, fákkal, járművekkel, városokkal igen.

Egy esetben tudom elképzelni, hogy a látvánnyal állat koppantanak, ha a 3D mozikban szemüveg nélkül is müködik.

Azért '77-ben az Sw olyat ütött látványilag, hogy az emberek sokáig azt hitték, hogy az űrben forgatták igazi űrhajókkal.Mindent ütött akkoriban.A közelében sem volt egyik film sem látványilag.

Lehet, hogy a példa nem annyira jó, de egyetértek. Másrészről nagy félreértés azt hinni, hogy az SW csak azért foglalt el olyan fontos szerepet egy generáció, sőt mostmár ahogy látom még a felnövő generációk életében is, mert szép. Tulajdonképpen a legelső SW már pár évvel a bemutató után lelett sprintelve és SE ide vagy oda, már jó ideje nem ez képviseli a maximumot a látvány terén. Ennek ellenére (unokaöcséimen keresztül tudom) a mai napig számos rajongója akad a fiatalabbak körében is. Aki azt hiszi, hogy az "új SW"-hez csak bokaf*sós látvány kell az nem is érti mitől SW az SW.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áll a báll a Robin Hood film körül. A hírek szerint még a producerek is Angliába repültek, hogy enyhítsék a konfliktust a rendező Ridley Scott és Russel Crowe körül. A két barát közt a forgatás alatt ugyanis megromlott a kapcsolata...(Ezzel jár ha Scott mindig egy színésszel forgat :lol: )

A probléma még az, hogy állandóan leállnak a forgatással, ami súlyos milliókba kerül.

A büdzsé már így is 175 millió dollár!!!

Bukás szagot érzek.

Forrás-New York Post

 

Én azt nem értem, miért kell a sokadik Robin Hood film nekünk? A Kevin Costnerest tutira nem fogják überelni, mert az a csúcs! Az egy tökéletes kalandfilm volt, Alan Rickman pazar alakításával. Meg ugye Morgan Freeman és a többi nagyszerű karakter.

 

Scott papa mostanában mindig mellé fog, nem hogy valami újat találna ki, vagy netalántám visszatérne a sci-fihez, amihez mindig is nagyon értett. Ha bukás lesz, nem is csodálkozom. Egyébként még a forgatókönyv se készült el rendesen, azt is írják.

Nem lesz ez így jó.

Egyetértek. Ha már Ridley Scott történelmi filmet akar csinálni, akkor csinálja meg Hannibalt (nem az emberevő pszichopatára gondoltam :D , hanem a hadvezérre). Egyszer pár éve tevbe vették, de aztán lefújták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.