Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Transformers 2

 

ILM. Tűzijáték. Robotok. Michael Bay pufogtatja az amerikai haditechnológiát a homokozóban. Történet, ami ugyan egyszerű, viszont szimpatikus. Egy klisé amit az 1986-os Transformers rajzfilm indított, és azóta az összes eddigi kontinuitásban elsütötték. Nagyon gyerek ész kell ahhoz hogy tetsszenek a viccek benne, de akkor nagyon fog tetszeni.

Az előző Bayformers tőlem 8/10-et kapott, ez 7,9/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hollandiában a CinemaExpon Cameron vagy 40 percnyi képanyagot zúdított az ott lévőkre , és szó szerint felrobbant a terem a döbbenettől és a sokktól.

Minden filmes oldalon eddig csak istenítő dolgokat hallani. Megváltoztatja az életünket a film, a mozizásról alkotott elképzelésünket stb stb.

Az istenítők tábora akik látták a világbüntető képsorokat

http://marketsaw.blogspot.com/2009/06/avat...inema-expo.html

AVATAR jelenet leírás!!!Spoileres, csak átfutottam, aki jó angolos olvassa..

http://marketsaw.blogspot.com/2009/06/excl...mpressions.html

Itt meg egy átfogó körkép a jelenetek leírásáról

http://marketsaw.blogspot.com/2009/06/avat...rom-cinema.html

Na és persze mindenki állítja aki ott volt, hogy most először van rendben a 3D-s effekt. Na meg nem akartak hinni a szemüknek, miszerint a dzsungel, a fák, a levelek a legapróbb fűszál is CGI. Annyira élethű volt, fel se tűnt nekik!!!

És pár kém fotó az afterpartyról.

AVATAR Concept artok következnek, tehát csak látványképek, nem a filmből! De iszonyat csodálatos wáááá!!!!! :lol:

largemediafile2.jpg

largemediafile3.jpg

largemediafile4.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól nézz ki, de én semmiféle változás nem érzékelek ami miatt megváltoztatná a moziról való elképzelésemet. :P Színes, szélesvásznű, mozgókép......

Szaga is lesz vajon?

Másrészről ha van full negyven perces képanyag, akkor mi a rossebbért nem lehet abból két percet leadni a neten???????

 

Azért remélem készül majd egy cikk magyarul is :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen vagy ennél szebb Art-ok az EPIII -hoz is készültek. Ez nem mond semmit a minőségről. Az az űrhajó meg totál 2001 Űrodüsszeia koppintás, háttérben a Jupiterrel... Ez engem semmiről nem győzött meg. Lássak mozgóképet.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody talán a trailer meggyőz.

 

Akkor itt egy jó kis cikk

 

Az évtized filmje - Avatar

 

Egy szűk közönségnek levetítettek 24 percet James Cameron évek óta készülő Avatarjából. Az első reakciók ugyanabban a hangnemben szólnak, mint az eddigi beavatottak áradozásai. A legtöbben filmes forradalmat emlegetnek, de senki sem fukarkodik a dicsérő szavak terén.

 

"Lélegzetelállító", "forradalmi", "az évtized filmje" - csak úgy röpködnek a szuperlatívuszok az Avatar méltatása során, pedig a dicshimnuszokat zengő kritikusok csak 24 percet láttak a filmből. A vetítésre az amszterdami CineExpo-n került sor, ami csak azért meglepő, mert a filmet egész eddig hét lakat alatt őrizték. Nemhogy részleteket, még képeket sem lehetett látni belőle. Az utóbbi időben kezdett is már egy kicsit gyanús lenni ez a nagy hallgatás, és csendet megszakító egy-egy istenítés, mely olyanoktól érkezett mint Steven Spielberg vagy Steven Soderbergh. Most úgy tűnik, hogy Cameron tényleg valami nagyon ütős dologgal rukkol elő, hiszen egyetlen csalódott hang sem vegyül a lelkendezések közé - pedig a várakozások elég felfokozottak voltak.

 

A ComingSoon szerzője így áradozik: "Olyan élmény, hogy leesik az állad, és rájössz, hogy a 3D-t eddig csak cirkuszi mutatványként használták." A karakterekről pedig a következőt írja: "Elállt a lélegzetem. Hozzátok hasonlóan én is úgy gondoltam, hogy láttam már mindezt a Gollamnál vagy Hulknál, de Cameronnak ismét sikerült. Ezek a lények annyira élethűek, hogy pillanatokon belül megfeledkezel róla, hogy egy hatalmas és nagyon kék CGI-karaktert látsz épp a vásznon. Még a szemek is meggyőzőek; Ezeknek a karaktereknek igazi személyiségük, sőt lelkük van. Hogy a pokolba lehet az, hogy egyszer sem éreztem azt, hogy filmet nézek, miközben szinte minden számítógépbőlből származott, amit láttam. Néhány csalódást keltő film után az Avatar lehet az első, mely helyesen használja fel a 3D-s technikát."

 

Más se fogta vissza magát: "Csak arra tudtam utána gondolni, hogy csinálok egy olyan időgépet, mint Cartman a South Park-ban, amelyik elrepít engem a decemberi bemutató napjára. Ha csak hasonlítani fog arra, amit itt láttam, akkor az évtized egyik legnagyobb filmje lesz." Egy újabb rajongó ismét a képivilágot dicséri: "Hihetetlen ez a részletgazdagság! Nem fogod elhinni azt a levélmennyiséget, mintha valaki egy igazi dzsungelt teremtett volna. Apró szentjánosbogarak és madarak röpülnek keresztül a képen, akárcsak a galambok a Central Parkban. Ezek nem oda vannak helyezve, ezek ott élnek, és csak le lettek kamerázva. Van egy beállítás a levelekről, amelyik annyira fotórealisztikus, hogy nem fogod elhinni, hogy CGI. Mindez egyszerűen ott van, és így nem elhinned kell, hanem csak megtapasztalnod."

 

Aztán visszatérnek a prófétikus hangok: "Az Avatar örökre megváltoztatja majd a filmipart, köszönjük neked Jim! A látványt nem tudjátok elképzelni, mert az valóságos. Cameron teremtett egy új bolygót és letette oda a kameráját. Ez mindörökre megváltoztatja a mozizást. Bízz bennem, meg fogja."

 

Mindig gyanakvónak kell lennünk, amikor egy kritikusi kórusban ekkora harmónia uralkodik. Tényleg valóra válthat ekkora elvárásokat egy film? Nem hiszem, de az biztos, hogy Cameron valami egyedülállót tesz le az asztalra. És ahogy az egyik kritikus megfogalmazza: "Higgyetek a hype-nak, mert ez a film tényleg nagyot fog ütni!"

forrás: filmpont.hu comingsoon.net, iseb.net

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hypolták itt a Batman Sötét Lovagot is, oszt nálam le is maradt az első résztől.

A Cloverfieldnél bejött a hype, az igaz, Watchmennél is. Node, hogy valaki a CGI-al jöjjön amikor nekem az Utazás a Föld középpontja felé-ben is tök valósághű volt a 3D-s növényfauna a Föld mélyében....! Eh.....gyanus ez nekem, gyanus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naná hogy akar. De az egyik legjobb hype, ha az emberek idegesítjük azzal, hogy nem mutatunk semmit, közben meg olvassuk az istenítést. Igy már garantált, hogy az ember csak azért is megnézi a trailert. :lol:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hypolták itt a Batman Sötét Lovagot is, oszt nálam le is maradt az első résztől.

 

Attól, hogy nálad lemaradt, a másik 100 millió embernél nem :lol:

 

Jó, nyilván túloztam, de összességében az embereknek jobban tetszett (ezt mutatja az IMDB is 8,9 vs 8,3) a folytatás.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól, hogy nálad lemaradt, a másik 100 millió embernél nem :lol:

 

Jó, nyilván túloztam, de összességében az embereknek jobban tetszett (ezt mutatja az IMDB is 8,9 vs 8,3) a folytatás.

A TDK -ben egyvalami hiányzik a tökéletességhez, nevezetesen Katie Holmes. Na nem mintha annyira jó színésznő lenne, de így hogy lecserélték, egyszerűen nem tudom átérezni a karaktere tragédiáját. De persze a film továbbra is remek.

 

Az Avatarról annyit, hogy nálam már fontosabb a történet mint a látvány. Itthon úgy is crt-n nézem, szal' ennek kell elvarázsolnia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, megbéztem ma a Transformers: A Bukottak Bosszúját.

Emberek, nálam ez az év filmje!!! :P:):D

Magasan überelte az 1. részt. A látványvilágtól, azt hittem berosálok. Hatalmas, gigantikus, über-hiper-szuper a film! A történet nagyon egyszerű, megint. A poénok nagyon jók, jót lehet röhögni rajtuk. :D

Spoiler:

2 év telt el az Alakváltók első felbukkanása óta. Optimusék Lenox csapatával összefogva üldözik a megmaradt Álcákat. Sam egyetemre megy egy másik városba. A Szikra egy szilánkjának darabja érintkezésbe kerül Sammel. Átadja tudását egy titkos fegyverrő és hollétéről. Új Álcák érkeznek a Földre, Samet és a tudását akarják. A Tudást a Mátrixról és a Fegyverről, amit beindít. A Fegyver segítségével el lehet pusztítani a Napot, ezáltal új Energonforrás jön létre, amely biztosítja a Transformerek reprodukálását. Az Álcák ezt akarják beindítani, az Autobotok megakadályozni. A régi Autobot csapatból visszatért Optimus, Acélfej, Racsni, Űrdongó. Az újak: Skids és Mudflep, az Arcee iker trió, Röptűz (régen Álca volt, de átállt), Jolt Whilie (szintén átállt az Autobotokhoz), Csatár. Az Álcáknál: Megatron (feltámadt :lol::D:yes: ), Üstökös, Sideways (róla azt hiszik, hogy Barrikád), 7 Építő (ezekből áll össze Pusztító, de nem mindből a végén, mert elesett 1-2 közüllük), Romboló, a Doktor, kb 1000 Insecticon,

Grindor (őróla sokan azt hiszik, hogy Blackout, azaz Kisülés az 1-ből és nyavajognak, hogy nincs megmagyarázva a feltámadása), egy pár proto Álca is volt és volt egy szexis csajnak álcázott Álca (kicsit TX-es beütésű, aki Sam közelébe akart férkőzni), Fülelő.

A Bukott. A 7 Ősi Fővezér egyike. Megatronék őt szolgálják. Iszonyat erős.

A filmben az Álcák az egész emberi faj tudtára hozták létezésüket. Most már nem titok.

A film végén happy end volt az Autobotok győztek természetesen, Megatron és Üstökös eltűntek.

Egyszóval ÓRIÁSI, HIPER SZUPER, FANTASZTIKUS, ÜBERÁLLATI, ISTENI volt. :P:P:P Micheal BOOM BOOM Bay megcsinálta és 1000-szer jobb lett, mint az első.

Jöhet a Transformers 3: The Rise of Unicron.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.