Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

*sóhaj*

Megszerettem a Transformerst. Igen, a Bay-féle verziót is.

Talán majd visszazökkenek belőle, ahogyan az Alienből. Talán nem.

Legbelül morog bennem a Star Wars rajongó, ő többet akar, ő igényesebb ennél. De nincs mit adnom neki, nálam, a rajongás tárgyát képező Star Wars az a hat darab film, az összes többit is ők teszik olyan fontossá nekem, amilyenek. Tudom, hogy csodálatos a SW univerzuma, ezerszínű, folyamatosan bővülő. Tudom, hogy van benne még sok olyan, amihez nem volt szerencsém, ami tetszene/tetszeni fog. Nem is hagyom el. A fél életemet (szó szerint!) Star Wars rajongóként töltöttem.

És az is maradok.

És ezt most komolyan mondom. A lehető legkomolyabban.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legyen ötletes. Emlékszel az EPI teaser poszterére? :D

Nem.

 

Valami izmosabbra számítottunk. :P

Szerintem a normál filmposzter biztos az lesz :D

 

Ez nulla és semmitmondó.Ha ezekkel telerakják a mozikat a kutya nem megy el rá.

A mozikban nem ilyenek lesznek szerintem.

 

Közben kiderült ez csak a Comic Conhoz készült banner, reklám céljából...Szóval nem is az első poszter.. :P

Nagy kár, de attól még szerintem jó kép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra kíváncsiságot, idegenséget, félelmet és rácsodálkozást sugároz a kép. Sajnálom Ody, ha ezek közül neked egyik sem ment át...

Én nem sajnálom. Remélem az első poszter jobb figyelemfelkeltő lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hivatalosan is megerősítették hogy Kontroll Nimród fogja a prediket dirigálni.

Ez fantasztikus hír! Rodriguez az Aromredet látva Tarantinohoz hasonlította. :D"When I saw Armored, I could tell he's also great with action and has a keen eye for casting. He reminded me of Quentin (Tarantino) with how he was able to work with a group of very strong, singular actor talents and make it look effortless"

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem még sosem készült olyan poszter, amire ténylegesen felkaptam volna a fejem, hogy fúúúúúmegháááááááááá, és ez alól ez az ex-teaser poster sem változtatott. Általában nem is a poszterek hatására ülök be egy filmre :D

 

Nimród, én ürülök, ha sikerülne neki minimum a P1-2 nem túl magas színvonalát hozni, akkor elégedett leszek a Predatorssal.

 

Oldi, jó poén, csak előtte sorold már fel, hány Nimród filmben szerepelt Buci :D Az még jobb poén lenne :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az angol Empire magazin munkatársai is láttak jeleneteket az AVATAR-ból

We?ve seen some of it, and it?s going to change things. Forever.

Sőt, jelölnék a legjobb film kategóriában is az Oscaron. Szerintük annyira epikus és csodálatos. Oscar esőt neki!

http://www.empireonline.com/features/oscarrace/19.asp

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az angol Empire magazin munkatársai is láttak jeleneteket az AVATAR-ból

 

Sőt, jelölnék a legjobb film kategóriában is az Oscaron. Szerintük annyira epikus és csodálatos. Oscar esőt neki!

http://www.empireonline.com/features/oscarrace/19.asp

Nekem van egy olyan érzésem, hogy eddig még nem látta "senki" se, csak trendi dolog lett valahogy az, hogy "én már láttam". Legalábbis nem csodálkoznék ha így lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nehogymá" senki ne vágja az ironiát. :D

Az irónia szép dolog, ha jó. Ez nem volt jó. :P Mivel Antal Nimród csak névileg magyar, amúgy meg magyar származású, olyan meg rekesszámra vannak Hollywoodban. Meg minek kell gúnyolni azért, mert szegény magyar származású, én ezt nem értem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az irónia szép dolog, ha jó. Ez nem volt jó. :D Mivel Antal Nimród csak névileg magyar, amúgy meg magyar származású, olyan meg rekesszámra vannak Hollywoodban. Meg minek kell gúnyolni azért, mert szegény magyar származású, én ezt nem értem?

Antal Nimród magyar állampolgár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1991-ben jött Magyarországra és 2005 környékén távozott nagy reményekkel.

http://www.imdb.com/name/nm0030735/bio

Akkor tévedtem. Pedig meg voltam győződve erről. Érdekes, hogy hazajött és itt futott be először. Ez általában fordítva szokott lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Antal Nimród magyar állampolgár.

Kettős állampolgár, ha jól tévedek. De Los Angelesben született, és ahogy Darkoo írta, '91-ben költözött csak ide, majd 2005-ben újra visszaköltözött Los Angelesbe. Többet élt Amerokkában, mint magyar földön :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.