Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

"Peter Berg ügyködött egy ideig a Dűne film előkészületein, ám végül lelépett és a Torpedó filmen kezdett dolgozni. Helyére a stúdió Pierre Morelt szerződtette, aki már ezer és ezer helyen hangoztatta, hogy milyen nagy rajongója a könyvnek, több évtizede már, hogy kezébe kerültek Frank Herbert regényei és azokat többször is olvasta, tudja milyen elvárásai vannak a könyv kedvelőinek vele szemben.

 

Nemrég arról beszélt, hogy 3D-ben akarja megcsinálni a produkciót. "Szeretném, ha 3D-s lenne. Ez az a fajta film, amelynél a harmadik dimenziót kell megcélozni. Hogy a stúdió akarja-e? Én mindenképpen e mellett fogok kardoskodni. Kétszer mentem el a gyerekeimmel az Avatarra, igazán ütős film volt. Hatalmas élmény." - mondta Morel

 

Majd még a forgatókönyvet is szóba hozta, Berg szkirptje számára nem vol tmegfelelő "Peter megközelítése nekem nem tetszett, szóval újra kell írnunk. Nem hiszem, hogy sok mindent meg fogunk tartani az elgondolásaiból Egyébként egész jó, teljesen érdekes, de mi nem így képzeltük el a filmet."

 

Morel ejtett pár szót David Lynch alkotásáról, habár az nem szerepelt valami jó a mozikban (konkrétan megbukott), szerinte mégis mindenki úgy olvassa a könyvet, hogy közben annak a filmnek a képei peregnek a fejében. Szeretnék elérni, hogy a következő filmmel kitöröljék Lynch alkotását az emberek a fejéből és ezek után a könyv olvasása alatt az ő filmjükre gondoljanak."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Funny People: Hát vegyes érzéseim vannak. Vártam nagyon ezt a filmet, azt hittem vígjáték, közben tömör dráma volt, pedig nem kis nevek vannak benne, és a cameok...pfff nagyon kemény.

Az első egy óra tömény depresszió, azt hittem kikapcsolóm és abbahagyom, de aztán a második fele jobb lett, de még azon se nevettem túl sokat.

Próbáltak beleerőltetni vmi mondanivalót is h a barátság milyen fontos, de nekem valahogy nem jött át annyira.

Nagyon hosszú volt és szenvedős. A sztárparádé miatt érdemes megnézni. nekem ez egy 5/10.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Morel ejtett pár szót David Lynch alkotásáról, habár az nem szerepelt valami jó a mozikban (konkrétan megbukott), szerinte mégis mindenki úgy olvassa a könyvet, hogy közben annak a filmnek a képei peregnek a fejében.

Az én fejemben sose peregnek annak a filmnek a kockái .D

Lentiekhez még annyit, hogy a Szuperzsaru gyerekkorom egyik kedvenc filmje volt, amúgy most visszagondolva rá, no comment :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halálos ítélet, egyes helyeken Halálos leszámolás

 

Nagy várakozás előzte már meg ezt a kis bosszúállós filmet. :) Sajna idehaza se moziban, se hazai DVD kiadásban nem jelent meg, így maradt a jó öreg szociális hálózat. :)

Maga a film engem nem a ma is divatos bosszúállós filmekre emlékeztetett, lásd pl Elrabolva, Golyózápor, Halálos hajsza, mely tény és való mind-mind a maga elgondolásában remekbe szabott filmek, hanem egy régi klasszikus, a Taxisofőrt jutatta az eszembe, főleg ami a film utolsó húsz percét illeti. De ott még annál is brutálisabb kivitelben. Van itt egy nagyon jó jelenet mely egy az egyben Robert de Niro céllővöképességét másolta le :D

Kevin Bacon nagyszerű ebben a filmben és végre a "főhős" nem kirúgott zsaró, se tengerészgyalogos, se pedig titkos ügynök. Egy mezei hivatalnok aki odáig van a családjáért és a munkájáért. Aztán eme kis világát egy banda annak rendje módja szerint szétrobbantja.

 

Szóval a film egy jó kis retró movie is lehetne, melyben nem a pörgőségen és a cool beállításokon van a hangsúly, hanem az emberi sorson. Taxisofőr v2. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami azt is jenetheti, hogy World of Warcraft mozit 2012 előtt nam kapunk. :)
:)

 

Kecskebűvölők

Ez egy nagyon jó film volt, nagyon jó szereposztással és jó dumákkal.

Spoiler:

Mekkora volt már, a fiók tartalmánál, hogy Lyn bemondta, hogy ember a széken ül és Asimov képe volt az :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Diablo moziról is volt már szó. Azt elvileg a Legendary Picturers csinálná, de még mindig előkészületben van.

Szurkolok a Prince of Persia és a Hobbit sikerének, talán ezek előremozdítanák a WoW és a Diablo, meg aztán más rég várt fantasy adaptációk sorsát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Universal soldier 3

 

Tesztoszteron túltengésben szenvedő fórumtársaknak kötelező. :) A történet nulla, de az akciójelenetek és a verekedések megvalósitása meglepően profira sikeredett.A legjobb mikor Van Damme és Lundgren újra együtt van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az idei nyáron lesz pár jó film. Sam Worthington egy panda macit játszik az alábbi filmben :D

kung-fu-pandora.jpg

 

John McLane a Die Hard 4 után egy idegen lóval veszi fel a küzdelmet :D

direhorse.jpg

 

És a hadi rokkant Jake Sull E , egy magára hagyott kukás embert alakít, aki tolószékében szedi a szemetet nap mint nap

35167875CC4949F38077774E02F6F034.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este megnéztem törvénytisztelő polgár bá' kalandjait. Ha nem erőltették volna agyonra azt az eszement bosszúállósdit akkor jobban is bejöhetett volna. Geri figurája is egy idő után egy kicsit idegesítővé vált. Röviden nem jött be eme film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csávó ilyet szólt: "A kritika formája volt az, ami sokakat felháborított (sok fórumozónál kivágta a biztosítékot) és ennek nagyon nagyon örültem."

Műsorvezető: "Merthogy?"

Idióta csávó: "Imádok szórakozni az emberekkel."

 

No comment. Innen nem is akartam tovább hallgatni, de aztán csak erőt vettem magamon.

 

Hááát... lehet mégsem kellett volna meghallgatnom.... idióták (főleg az, amelyik szeret szórakozni az emberekkel... hogy roh***a meg!)

 

"Cameronba nincs túl sok ész." ..... Benned nincs túl sok te ba**m arcú.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.