Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Na kezdődik újra. :) Amit a T4-ben látsz az egy teljesen más jövő mint amit Kyle mesélt Sarahnak, tudniillik az állandó termi visszaküldésekkel más idősíkokat hoztak létre, azaz, a T4-ben látott Reese nem azonos az T1-ben látottal.Nyugodtan meghalhat hisz az eredeti Reese egy teljesen más idősikon mozog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell ahhoz időgép, hogy John megszülessen... Ha normál kerékvágásban folynak tovább az események, Sarah előbb-utóbb összejön valakivel, és ő lesz John apja.

Így már értem, köszi! :)

Abból indultam ki, hogy mindig is Kyle volt John apja, ami paradoxonhoz vezetne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na kezdődik újra. :) Amit a T4-ben látsz az egy teljesen más jövő mint amit Kyle mesélt Sarahnak, tudniillik az állandó termi visszaküldésekkel más idősíkokat hoztak létre, azaz, a T4-ben látott Reese nem azonos az T1-ben látottal.Nyugodtan meghalhat hisz az eredeti Reese egy teljesen más idősikon mozog.

Ez már kicsit a Lost-féle időutazásra emlékeztet, de nem hülyeség. :)

Viszont ha ez igaz (párhuzamos univerzumok), akkor lényegtelen, hogy a múltban meghal-e John, mert ha igen, attól még egy alternatív idősíkon élni fog... (ahonnan visszaküldte Sarahért Kylet)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már kicsit a Lost-féle időutazásra emlékeztet, de nem hülyeség. :)

Viszont ha ez igaz (párhuzamos univerzumok), akkor lényegtelen, hogy a múltban meghal-e John, mert ha igen, attól még egy alternatív idősíkon élni fog... (ahonnan visszaküldte Sarahért Kylet)

 

 

Igaznak kell lennie, a bizonyíték Kylee elbeszélése a jövöről Sarahnak '84-ben.Holt más jövőt mondott el ,nem azt amit láttunk a T4-ben azaz ő az eredeti jövőböl jött.

Dzséjt nagyon jól leírta ezt valamikor tavaly május-júniusban ebben a topicban.Keress vissza rá ott oldalakon keresztűl taglaltuk ezt a témát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

attól még egy alternatív idősíkon élni fog... (ahonnan visszaküldte Sarahért Kylet)
Ja, de nem sokáig. Épp azért küldte vissza, hogy felklszüljön az emberiség, mert abban a létsíkban (ahogy emlékszek) már eléggé nyerésre álltak a gépek :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy fenét. :) Én már vágom ezt az egészet, csak most előjöttek a tavalyi emlékek. :)
Ezt megakadályozandó linkeld be ide a tavalyit és el van intézve. De legalább örülök, hogy a sok pia amit a Moderátorrá való újboli (1000x ha jól számolom :D ) kinevezésed miatt ittál, nem resetelte a tavalyi emlékeidet.

 

Már csak azt kéne, hogy Sky még behozza a sorozatot is ebbe a nagy Terminátor fejtegetésbe, mert akkor aztán megint fejtegethetnénk napestig :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt megakadályozandó linkeld be ide a tavalyit és el van intézve. De legalább örülök, hogy a sok pia amit a Moderátorrá való újboli (1000x ha jól számolom :P ) kinevezésed miatt ittál, nem resetelte a tavalyi emlékeidet.

 

Már csak azt kéne, hogy Sky még behozza a sorozatot is ebbe a nagy Terminátor fejtegetésbe, mert akkor aztán megint fejtegethetnénk napestig :D

Mükődik a lapozógomb, tessék használni :P:D;)

 

A sorozatfolytatásnak én örülnék, bár azt tényleg vétek lenne belekeverni ebbe az egészbe. Amúgy hamarosan kiadják a TS előtt játszódó animációs filmet lemezen. A stílusa a játék grafikáját veszi alapul és a pilótacsajról szól főleg ha jól tudom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaznak kell lennie, a bizonyíték Kylee elbeszélése a jövöről Sarahnak '84-ben.Holt más jövőt mondott el ,nem azt amit láttunk a T4-ben azaz ő az eredeti jövőböl jött.

Dzséjt nagyon jól leírta ezt valamikor tavaly május-júniusban ebben a topicban.Keress vissza rá ott oldalakon keresztűl taglaltuk ezt a témát.

A T4 2018-ban játszódik, Kyle pedig 2029-ből ment vissza '84-be. Gondolom nem a 11 évvel korábbi jövőről beszél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak azt kéne, hogy Sky még behozza a sorozatot is ebbe a nagy Terminátor fejtegetésbe, mert akkor aztán megint fejtegethetnénk napestig :)

Ha a The Sarah Connor Chronicles-re gondolsz, akkor megnyugtatlak. ;) Egyáltalán nem tekintem a Terminátor univerzum részének a sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A T4 2018-ban játszódik, Kyle pedig 2029-ből ment vissza '84-be. Gondolom nem a 11 évvel korábbi jövőről beszél.
De még csak nem is arról a jövőről. Mármint idővonalról. Az minden egyes időutazásnál ugyanis változik. Az Ítélet Napja se egyféleképpen robbant ki például. Valahol van egy jó kis táblázat kismillió vonalkával jelőlve az ok-okozati összefüggéseket. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A T4 2018-ban játszódik, Kyle pedig 2029-ből ment vissza '84-be. Gondolom nem a 11 évvel korábbi jövőről beszél.

De Kyle a T1-ben azt mondta, hogy az Ítélet napja után született. Ami nem csoda, 2002-ben született, eredetileg pedig 1997-ben volt a végítélet. Ám a T2-ben történt manipulációknak hála ez a dátum átcsúszott 2004-re, vagyis a TS-ben lévő Kyle már nem fogja azt mondani, hogy a háború után született. Aztán, a TS-ben már 2018-ban John parancsnoksága alá került, míg a T1-ben szereplő Kyle 2021-'27-ig Perry alatt szolgált, és csak utána került John alá. Szóval ezek már drasztikusan megváltoztak, akárcsak a jövő egyéb aspektusai is (a T-800-as már 2029 előtt kikerültek, akárcsak a 101-es beszivárgók, amik igencsak megnehezíthetik a Tech-Com életét). Szóval a TS-beli Kyle nem fogja ugyanazt elmondani, mint az alternatív, T1-beli önmaga.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De még csak nem is arról a jövőről. Mármint idővonalról. Az minden egyes időutazásnál ugyanis változik. Az Ítélet Napja se egyféleképpen robbant ki például. Valahol van egy jó kis táblázat kismillió vonalkával jelőlve az ok-okozati összefüggéseket. ;)

Erre gondolsz? (Lassan megint fel kéne újítanom):

http://kephost.hu/image-9DC1_4B71B71F.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre gondolsz? (Lassan megint fel kéne újítanom):

http://kephost.hu/image-9DC1_4B71B71F.jpg

Nem egészen. Mintha valami "társasjátékszerű" alapja lett volna. Pontosan már sajnos nem emlékszem. Amúgy ez is jó amit belinkeltél :) De egy kicsit tényleg lehetne rajta újítani. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem egészen. Mintha valami "társasjátékszerű" alapja lett volna. Pontosan már sajnos nem emlékszem. Amúgy ez is jó amit belinkeltél :) De egy kicsit tényleg lehetne rajta újítani. ;)

Újságcikk alapja. Már emlékszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ábra szerint minden változás egy új idősíkot szül, ellenben a többi, alternatív idősík is tovább létezik a maga nemében.

Pontosan. Muszáj tovább léteznie, hiszen a változtatás után nem szívódtak fel az abból az univerzumból származó személyek (sőt, volt idejük másokat visszaküldeni, hiszen nem egyszerre, hanem egymás után indultak az utazók).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Road:

 

Az eddigi legjobb posztapokaliptikus film amit valaha láttam.Elképesztően nyomasztó hangulata van.A story egyszrü, egy férfi a kisfiát viszi le délre a tengerpartra egy katasztrófa után mely kiírtotta az emberiság nagy részét, és az össze állatot és terményt.Meg kell küzdeniük a természettel, az éhséggel és a kannibállá váló fegyveres bandákkal.Mortensen nagyon jól alakítja a fiát mindenáron védelmező apát.Sajnos ez a film sem mentes a sablonoktól.Nem tudom miért gondolja minden poszapokaliptikus film készítője, hogy egy nagy kataklizma után, vagy motoros bandák, vagy kannibálok hajkuszrásznák az embereket.Szerintem valószinübb hogy az emberek összefognának és megpróbálnák egymást segíteni, és újjáépíteni a civilizációt.Azért remélem sosem jut el oda az emberiség, hogy a filmben látottakat át kelljen élnie.

 

10/9

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

megnéztem én is a Parnassust, és nagyon bejött. Látványra csodálatos, és végig lekötött a 2 óra alatt. Magával ragadott a látvány, a történet és a karakterek. Az sátán egyszerűen oltári.

Heath is nagyon jó, kár hogy tényleg karrierje csúcsán kellett elmennie...és tökéletesen helyettesítették a többiek.

Amúgy kíváncsi vagyok, milyen lett volna eredetileg a film, főleg a végére.

Mert bár a vége teljesen Terrys, azért kicsit meglepődtem, és szerintem nem ez lett volna az eredeti vége.

Ajánlom mindenkinek: 8/10 simán.

Talán ha nem 2-3 részletben kellett volna megnéznem, mehetett volna ez feljebb is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Road:

 

Szerintem valószinübb hogy az emberek összefognának és megpróbálnák egymást segíteni, és újjáépíteni a civilizációt.

Ott van egy ideje a gépemen, csak még nem tudtam megnézni ;) A héten igyekszem még egy-két másikkal együtt.

Szerintem meg nem fognának össze az emberek, maximum csak egyes csoportok. Nagyon hosszú idő lenne újjáépíteni a civilizációt, kezdjük ott, hogy mit is értünk ez alatt. Hosszú idő alatt évtizedeket, de inkább évszázadot értek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman és Superman fejlemények.

 

"Nemrég derült ki, hogy David S. Goyer távozott a FlashForward sorozat háza tájáról, pedig még hátra volt néhány rész az első évadból. Goyer azzal indokolta döntését, hogy egyéb filmes dolgaira koncentrálna inkább. "A rengeteg meló teljesen elárasztott, úgy éreztem, hogy túl sok ez már nekem. Büszke vagyok a sorozatra és izgatottan várom, hogy visszatérjen a képernyőkre, úgy érzem jó kezekbe került".

 

Rögtön megindultak a találgatások, miszerint Goyer a Batman forgatókönyvének ugrott neki. Mint kiderült GoyerJonathan Nolannal közösen valóban hozzálátott A sötét lovag 2 (vagy Batman 3?) szkriptjének, állítólag Christopher Nolan az Eredet forgatása vágán előrukkolt néhány jó ötlettel.

 

Ezen kívül Christopher Nolan nem csak a Denevéremberrel foglalatoskodik, a Warner nem halad semerre a Supermannel, ezért a stúdió felkérte őt tanácsadónak a következő részhez. Nolan egyelőre nem íróként van jelen és nem csücsül a rendezői székben, csak amolyan mentorként császkál a projekt környékén, ezzel pedig talán belendül az Acélember szekere is. A tervek szerint nem a film nem a Superman visszatér folytatása lenne, hanem teljesen elölről kezdenék az egész franchise-t, habár a hírek szerint Bryan Singer és Brandon Routh (az előző Superman film rendezője és főszereplője) még nem került ki teljesen a képből. Már a Superman visszatér is elég nehezen akart anno összejönni, egyszer Tim Burton majdnem hozzálátott a forgatáshoz, de végül lefújták."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

megnéztem én is a Parnassust, és nagyon bejött. Látványra csodálatos, és végig lekötött a 2 óra alatt. Magával ragadott a látvány, a történet és a karakterek. Az sátán egyszerűen oltári.
Szerintem ezt mi is megnézzük moziban, ez lesz a következő.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre sikerült megnéznem a Fanboyst! :D

Nekem személy szerint nagyon bejött, viszont sajnos megvan az a hátránya, hogy csak a SW-fanok (azaz MI) tudják értékelni és kiszúrni minden apró utalást és poént, amiktől hemzseg a film. A sztori is jó volt, a karakterek is aránylag bejöttek, egyszóval jó volt. :P Oldalakat tudnék írni, de már biztos unhatjátok, úgyhogy megkíméllek titeket. :P

 

Ezt most nem azért mondom, de van saját topicja.

Amúgy örülök, hogy tetszett. Nekem voltak vele kivetnivalóim, de ezt már leírtam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.