Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az elején a Da Vinci kódos Sangrealos szám feldolgozása szól. A többire még tippem sincs.

Igen, az elejére gondoltam, csak nem voltam biztos benne, hogy a kódos zene, mivel utána a kórus meg teljesen olyan volt, mintha Az angyalokból lenne. Majd holnap meghallgatom :) Egyébként vannak hasonló zenék a két filmben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az elejére gondoltam, csak nem voltam biztos benne, hogy a kódos zene, mivel utána a kórus meg teljesen olyan volt, mintha Az angyalokból lenne.
Közben belehallgattam az Amazonon és kiderült hogy mégis a démonokból van. Végül is nem tévedtem sokat mert gondolom azt vette hozzá a majsztró alapul. :)

 

Egyébként vannak hasonló zenék a két filmben :D
Én az angyalokét nem ismerem. A filmet se láttam még. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben belehallgattam az Amazonon és kiderült hogy mégis a démonokból van. Végül is nem tévedtem sokat mert gondolom azt vette hozzá a majsztró alapul. :D

 

Én az angyalokét nem ismerem. A filmet se láttam még. :D

Egy kaptafára van a két film, szóval azért vannak benne hasonló (vagy egy az egyben) zenék :) A zeneszerző is ugyanaz, mint ahogy egy rakat készítő, rendező, és a többi :P

Szerintem minimum egy nézést megér (főleg, ha nem mostanában olvastad a könyvet) :D

 

és 2 új poszter!

Igaz, hogy a tűz az "elemem", de a vizes poszter jobban tetszik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondok A hobbit körül.

 

"AZ MGM körüli gondok miatt az új James Bond film előkészületei bizonytalan ideig szünetelnek, a stúdió súlyos anyagi gondjai miatt és bizonytalan jövője miatt nem csak a 007-es filmből nem lesz semmi jó ideig, de a két Hobbit film forgatásának a kezdete is eltolódik. Ian McKellen Melbourne-ben tegnap a Play újságnak adott interjújában azt mondta, hogy eredetileg áprilisban indult volna a forgatás, de egyelőre még a szerződést sem írhatta alá. Az idős színészveterán elárulta, hogy a forgatókönyvet már olvasta, nagyon jónak találta és Gandalfnak is csodálatos jelenetei vannak. Sajnos nem tudja mikor láthatnak hozzá a filmhez, némi gond támadt a projekt körül.

 

Az eredeti elképzelés az volt, hogy 2011 végén kerülhet mozikba az első Hobbit film, majd egy évre rá érkezett volna a folytatás. Azonban egyre inkább úgy tűnik, hogy jövőre nem fogjuk látni az alkotást. Peter Jackson nem is oly rég azt mondta, hogy optimális esetben ősszel már hozzákezdhetnek a forgatáshoz. Azonban a helyzet nem ad okot a bizakodásra, szóval még az is elképzelhető, hogy 2013-ban tudják bemutatni az első Hobbit produkciót. Eléggé dühítő, hogy az előkészületek már így is kivonták a forgalomból Guillermo Del Torot és egy jó ideig még biztosan nem láthatunk tőle semmit. Esetleg amíg rendeződnek a dolgok a Hobbit háza táján, addig elkészíthetné egyik filmtervét. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöhet a következő Rémálom?

 

"33 millió dollárt termelt az nyitó hétvégéjén Észak-Amerikában a Rémálom az Elm utcában feldolgozás, amivel teljesen elégedett a stúdió, így úgy döntöttek, hogy jöhet a folytatás, Brad Fuller producer azt mondta, hogy már dolgoznak a második részen, ami 3D-ben fog érkezni.

 

A produkció egyelőre nem kapott zöld utat és attól függetlenül, hogy bejelentették Freddy következő eljövetelét nem biztos, hogy lesz is a filmből valami. Gondoljunk csak a Péntek 13-ra, aminek a bemutatása után szintén a lehetséges folytatásról beszéltek, aztán kiderült, hogy mégsem lesz belőle semmi. Az új Rémálom film ráadásul sokkal többe került, mint Jason gyilkolászása, előbbi 35 millióból, utóbbi pedig csak 19 millióból készült."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az MGM nagy szószban van, az fix. Bár már berendelte a SyFy a Stargate Universe második évadját, rezeg a léc, hogy az MGM nem tudja állni a rá eső részt. Emiatt az anyagi hercehurca miatt nem készült el végül a harmadik SG-1 és az Atlantis film sem. Márpedig, ha ezek után nem lesz több SG film és sorozat, akkor mindkét adu ászuk, a 007 és a Stargate is kiesik, és összesen ez a két jól bejáratott márkanév van az MGM birtokában (voltaképpen, ez a kettő tartotta el őket... meg is látszik).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TRON trailer alatt Hans Zimmer - Angels and demons zenéjéből hallható.
Egen ezt már mintha tisztáztuk volna korábban. A szám címét igaz nem írtuk még be. Az meg "God Particle". Most már teljes a kép. Éljen!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hogy álltok a Vasemberrel, de most eléggé megéri megvenni DVD-n, hisz mind a sima, a fémtokos és a sisak-dobozos 2000 Ft alatt van, jó vétel szerintem. (Főleg a sisakos, nagyon szép, nekem már régóta ott van a polcomon :oops: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hogy álltok a Vasemberrel, de most eléggé megéri megvenni DVD-n, hisz mind a sima, a fémtokos és a sisak-dobozos 2000 Ft alatt van, jó vétel szerintem. (Főleg a sisakos, nagyon szép, nekem már régóta ott van a polcomon :oops: )

 

 

Hát úgy, hogy letölt ,megnéz ,töröl. :oops: Pedig jó film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát úgy, hogy letölt ,megnéz ,töröl. :oops: Pedig jó film.
Hasonló volt nekem is, de mivel én ritkaságokat és szép dobozokat gyűjtöm, így megvettem anno. Sokszor én se néztem meg, legútóbb is vasárnap láttam DVD-ről, mert a TV leadta és így eszembe jutott, hogy már régen láttam :oops:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

"Everyone of us is expendable!" :oops:

 

Elnézést, hogy szóltam.
Nincs annyira semmi gond csak feleslegesnek tartom a tisztázott dolgok tovább tisztázgatását. Az ilyenekből lesznek a még feleslegesebb OFF-ok. :oops:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már el is kezdték tervezgetni a folytatást. Az ötödik Rambora pedig nem igazán számíthatunk mert az a hír járja pár napja hogy Sly papa nem akarja folytatni.
Nekem mindegy lesz-e. De a JR után nehéz tovább lépni. :oops: Inkább maradjon más vonalon.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mindegy lesz-e. De a JR után nehéz tovább lépni. :oops:
Ki se kellett volna találni hogy folytassák. Jól lezárták az előzőt. Rambo hazatért. Biztos nem akarna visszamenni harcolgatni főleg nem holmi szuperkatonák miatt. :oops:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt csiripelik a madarak, hogy J. J. Abrams elkövetett valami titkosat és ennek majd csütörtökön képet is ad, valami teaser formájában, Amerikaországban a Vasember 2 bemutatója előtt a mozikban. Lehet, hogy megcsinálta a Cloverfield 2-öt? :) :) Jó lenne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.