Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ody, ezt (is) szeretjük benned. Anno a Gyűrűk uránál volt a legjelentősebb a véleményváltozás (szerintem). Nálam meg a sörhöz való viszonyomon :D
:P:D Na ezt én is becsülöm benned. :P A sör jó. Riddick! Kotlok még rajta egy kicsit. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Változott, mert a dolgok már csak ilyenek. :D Tudod, rengetegen vannak olyanok akik nem változtatnak véleményükön, mert az szerintük gázos és egyfolytában nyomják ugyanazt a sz*rt. Én nem vagyok ilyen. Ha megváltozott a véleményem, azt bátran felvállalom.
Azt hiszem a megnézése előtt még te se igazán gondoltad hogy ennyire be fog jönni. Gondolok itt arra hogy már a mozikba kerülése előtt voltak pillanatok amikor ellene voltál. :P

 

Amúgy érdekelne valami. Végül is az Avatar vagy a 2012 jön be jobban látványilag?

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem a megnézése előtt még te se igazán gondoltad hogy ennyire be fog jönni. Gondolok itt arra hogy már a mozikba kerülése előtt voltak pillanatok amikor ellene voltál. :D

 

Amúgy érdekelne valami. Végül is az Avatar vagy a 2012 jön be jobban látványilag?

A hype ellen voltam, és nem a film ellen. Ha jól emlékszem. :P A 2012 -t még nem láttam, így a látványról nem tudok nyilatkozni. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hype ellen voltam, és nem a film ellen. Ha jól emlékszem. :P
Ez a filmre irányuló HSz-eidből nem derült ki. :P

 

A 2012 -t még nem láttam, így a látványról nem tudok nyilatkozni. :D
Remélem azért megtudjuk majd valamikor hogy végül is mennyire alázza majd nálad látványban a 2012 az Avatart. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a filmre irányuló HSz-eidből nem derült ki. :P
Számít ez ma már? :D Zavart a hype.

 

Remélem azért megtudjuk majd valamikor hogy végül is mennyire alázza majd nálad látványban a 2012 az Avatart. :P
Mostanában biztos nem, mert egy darabig nem veszek új BR lemezt. Majd jövőre. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit JakeSully szabadított ránk. Hisz tudod hogy az volt a küldetése. :D
Furcsa egy fickó volt az egyszer biztos. :P Annyira még én se istenítettem az SW-t mint ő az Avatart, aztán a bemutató után már nem is érdekelte.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azóta meg felénk se nagyon néz.
Gondolom a küldetésének teljesítésével értelmetlenné vált az itteni létezése. :D

 

Furcsa egy fickó volt az egyszer biztos. :P Annyira még én se istenítettem az SW-t mint ő az Avatart, aztán a bemutató után már nem is érdekelte.
Érdekli még. A HW-n foglalkozgat vele.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Avatar körüli hype engem is zavart, méghozzá nagyon, mert nem szeretem, ha előre megmondják, hogy nekem (mint mozinézőnek) ez a film majd biztosan baromira tetszeni fog, mert .... Kész szerencse, hogy a film nagyon jó lett. :D

 

Egyébként Ody azt a népes csapatot erősíti, akik minél többször látták, annál jobban tetszett nekik. Csak ő alsóbb szintről indult. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamennyire engem is zavart a hájpja. Az a fajta lelkesedés amit Jakó produkált szerintem már túlzás volt.

Én úgy vagyok az Avatarral hogy január végéig még érdekelt aztán meg nem foglalkoztam vele és nem is érzem úgy hogy megint meg akarnám nézni. Egyedül Oldi Avataros klipjeinek a nézése erejéig tértem vissza hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azóta meg felénk se nagyon néz.

Nem csak felénk, másfelé sem. Eltűnt az AVPUniverzumról és az Abydos Gate-ről is. Állítólag már nem akar filmekkel foglalkozni, mert nagyon várta az Aliens vs Predator Requiemet, és nem tetszett neki, a Tesminator Salvationt és nem tetszett neki, és most az Avatarban történt csalódása végleg betette a kaput.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy az Avatarba visszatért valamennyire a hite. Viszont az is lehet hogy a HW-be csak azért rakosgat dolgokat mostanában róla meg a Predsről hogy csináljon valamit. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

és most az Avatarban történt csalódása végleg betette a kaput.
Én úgy emlékszem tetszett neki. De lehet, hogy neki is megváltozott a véleménye. :D De mondjuk nem tudom mit várt....akkora elvárásokat támaszt egy film felé, amiket egyszerűen lehetetlen teljesíteni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó Rendőrakadémia! A 3. -at látta valaki DVDn? Mert én csak a 2t, azt is régebben, és nem vettem meg :D a 3 volt nekem az első. Egy időben a 4 és 6 megvolt videón, ronggyá néztem. Az 5-öt asszem egyszer láttam, jó volt, a 7-et viszont az első reklámblokknál kikapcsoltam, annyira gagyi lett. Az első kettő..... az szimplán zseniális :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyedül Oldi Avataros klipjeinek a nézése erejéig tértem vissza hozzá.
Azanyját, micsoda ereje is van azoknak a klipeknek :D:P

 

 

Előbb megnéztem a Rambo I-II-öt. Hát gyerekek, újra benne voltam a nyolcvanas évek hangalámondásos VHS korszakában :P Marha jó még mindig ez a két film. Persze jön majd a folytatás is a harmadik és a negyedik résszel :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak felénk, másfelé sem. Eltűnt az AVPUniverzumról és az Abydos Gate-ről is. Állítólag már nem akar filmekkel foglalkozni, mert nagyon várta az Aliens vs Predator Requiemet, és nem tetszett neki, a Tesminator Salvationt és nem tetszett neki, és most az Avatarban történt csalódása végleg betette a kaput.
Érdekes egy fickó lehet élőben. :D

Én eddig azt hittem, hogy a rajongói fórumozás nem csak az adott téma szeretetéről szól (bár nyilván az adja az apropóját leginkább), hanem a társaságról is. De ezek szerint nem mindenkinek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem emberileg nem jön be amit csinált. Ez elvileg egy sw fórum, soha nem írt véleményt a TCW-ről csak ebben a topicban tevékenykedett. Itt meg csak az Avatart istenítette. Majd a bemutató után lelépett szó nélkül. Szerintem egy köszönést azért megérdemeltünk volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Ez nemcsak hogy fórum és társaság, de egyén függő is! Ezen a fórumon fantasztikus a társaság, de ahhoz benne kell lenni. Más fórumokon meg még összecsiszolódott társaság sincs, egyszerűen csak közös téma, amiről beszélgetünk, és ha annak vége, akkor a fórumozás okafogyottá válik.

 

Talán Jake is úgy ítélte meg, hogy egyedül az Avatar révén kapcsolódik hozzánk, és mikor az elvesztette az aktualitását, akkor lelépett. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Én sem tudom elvonatkoztatni a rajongói fórumozást a közösségtől. Egy rossz közösség például megkeseríti a fórumozást is. De ide öröm írni :lol:

Ezért is volt fura számomra is Jake viselkedése. Dehát lelke rajta, ki tudja miért tűnt el, még csak ötletünk sincs mi történhetett vele.... lehet tényleg csak annyi amit ti is mondotok... és ez esetben tényleg egy nagyon érdekes figura.

ON

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom. Szerintem a játék már így is egy interaktív film, így fölösleges lebutítani mozifilmmé. Viszont, ha nem cseszik el, és sikerül úgy életre kelteni ezt az univerzumot, ahogy a képernyőn, vagyis nem változtatják meg a fajokat, a hajókat, az állomásokat, és nagyon a sztorit sem (kihagyva a mellékküldetéseket a fő sztorivonal szvsz teljes mértékben átültethető), akkor baromi jó lesz.

Ja, és Seth Green játssza Jokert, Keith David Andersont, Lance Henriksen Hacketett, Marina Sirtis Beneziát, Armin Shimerman pedig a salari tanácstagot! Ha már amúgy is ilyen színészek keltették életre őket, baromság lenne nem átvenni őket a filmre. Pláne Seth Greent és Keith Davidet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, részben egyetértek. Bár Seth Green elég alacsony lenne ( Vén Csontokban láttam most) de a technikával bármi elérhető :D A hangja meg a fizimiskája ugye nagyon adja magát :D

Én el tudnék olyat képzelni, hogy magát az első részt ( mármint a játékét) két részben forgatnák le. Az elsőben összejönne a csapat, míg a másodikban a Vezető megtalálásától jöhetne a háborús rész :D Ugyanígy a játék második részével is így tennék. Túl jók ezek a karakterek, hogy csupán öt percet szánjanak rájuk :D Főleg a ME2 remek karakterei ugye :D Az viszont jó jel, hogy a játékkészítő cég a projecten fogja tartani a szemét :P

 

Jack Shepard meg ugye adja magát. :lol: Oda még csak casting se kéne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, részben egyetértek. Bár Seth Green elég alacsony lenne ( Vén Csontokban láttam most) de a technikával bármi elérhető :D A hangja meg a fizimiskája ugye nagyon adja magát :D

Mert Joker olyan hűde magasa figura, elvégre, még az alacsony Tali is magasabb nála. :cool: Mivel róla mintázták a figurát (és ő adja a hangját), szerintem elég valószínű, hogy a méretük is közel azonos.

 

A két részben történő feldolgozás sem lenne rossz, bár az ME1-ben ugye elég gyorsan összeállt a csapat. Ráadásul ott nem róluk szólt a sztori, hanem a sztori során sodródtak bele a dologba. Így talán nem lenne szerencsés az ő összeszedésükkel elvágni. Szerintem az első rész még simán feldolgozható egy filmben, már csak azért is, mert kevesebb karakter van benne. A második részt már nem tudnám így elképzelni, ott eléggé át kéne írni a dolgokat. Bár mondjuk, ezért a filmért simán kibírnék Gyűrűk Ura hosszúságú mozizást is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz benne 1,5 órás szünet két válasz között, mikor elmegyek edzésre? (Volt, hogy ott hagytam egy beszélgetés közepén,m ert mennem kellett edzésre :cool:)

 

Érdekes dolog filmet csinálni egy ennyire sokféleképpen kijátszható játékból... Első kérdés: Jane, vagy John Shepard? Aztán milyen class, milyen előélet stb.???

 

Szerintem a film egy ilyen alap kijátszási síkot fog rakni a játékba, ami nem tesz jót neki (mármint a játéknak)...

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.